Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

lendaw
20. říj 2009

Mateta, my jsme tady všichni nedočkavci a ty si dáváš se zprávama takhle načas 😉 Chceme slyšet, že všechno dobře dopadlo 🙂

ajkaaa
20. říj 2009

Ahoj holky 😉 .

Markee, tak nová hlava vždycky potěší 😀 .

No taky číhám na zprávy od Mateta a pořád nic .......... 🙂 .

markee
20. říj 2009

Na zamlklinkách máme jednu novou těhulku-na srdíčko je brzo,takže doktor si jí pozval za 14dní a pak další byla taky u dr.,tak taky jsme netrpělivé jak dopadla.Pže letos už by to byl třetí neúspěch a to fakt by nešlo. Určo to bude v pohodě.
Ajkaaa,jo nová hlava fakt potěší.Hlavně,když mě Johanka viděla ve školce,tak přišla a mlčky mě hladila po vlasech a s otevřenou pusinkou. Pak mi řekla,že mám hezké vlasy 😀 Moc mě to potěšilo.

ajkaaa
20. říj 2009

Markee to je moc hezký od tvojí holčičky, to bych měla taky radost.
A nové těhulky vždy potěší - super zpráva.

gejbule1
20. říj 2009

tak stále žádná zprávička od mate ☹ Zatím asi bude vidět jen dutinka.
já už letos měla dvakrát neúspěch tak si taky říkám do třřetice to musí vyjít 🙂

ajkaaa
20. říj 2009

Jéé Gejb ahoj, jsem ti před chvílí psala IP, asi jsem tě přivolala 🙂 .

lendaw
20. říj 2009

Gejbule, to je jasný, že do třetice už to musí vyjít. Taky na to sázím. 🙂

markee
20. říj 2009

Já teda jestli se rozhodnu ještě jednou to zkusit přirozeně,otěhu,tak k doktoru půjdu kolem 7tt-8tt,abych už věděla,zda má mimi srdíčko. Nechci dřív,abych se zbytečně ještě víc nenervila. Už tak se pak budu nervovat z odběrů placenty,kdy budou a jak dopadnou.
Přeju všem,aby to dobře dopadlo a měli jste co nejdřív // a pak už jen dobré zprávy.

ajkaaa
20. říj 2009

Markee já měla srdíčko už 4+3, na UTZ bylo vidět, a to i na poslední kontrole 7+ 4 a stejně to dopadlo špatně 😢 .

markee
20. říj 2009

Ajkaa,tak brzo? No já byla s Johankou u doktora v 5tt a srdíčko nebylo,takže mě pozval za 14dní a už dobrý. No a letos jsem byla v 7+1 v lednu a srdce nebylo a ani za týden potom ne,takže proběhla revize. Pak jsem šla k doktoru v 8+6,pže marodil,a srdce samozřejmě bylo vidět. I tak ale okolnosti zapříčinili,že jsme ukončovali těhu ☹ takže to opět nedopadlo. Chjo. Prostě se budu bát pořád,hned od té doby co se nedostaví MS ☹

ajkaaa
20. říj 2009

Markee chápu tě, budu se taky pořád bát. Četla jsem diskuze a může se stát cokoliv kdykoliv i ve 40tt, jsem z toho na kaši 😢 .

mateta888
20. říj 2009

Tak jsem, teééééééééééééééééééééééédaholky vy jste nedočkavý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ne tak zprávička pro všechny, Paní dr mi nevynadal, prohlásila, že jsme teda sebou hejbli a tak jsem jí řekla, že jsem manžela i seřvala, že mooooooc brzy 😅 . Tak se chlámala a uklidnila mě že není , kdyby to tělo nebylo připravený tak by to nebylo. Dala kyselinu listovou 2x denně a Utrogestan a docela dost 😕 .
neprohlížela mě je mooooooc brzo, ale za 14 dní mám jít na kontrolu tak to by mě zkusila už skouknout, jinak podle Ms mi to vychází začátek 5 tt. 😀 😀
Musím letět, bvečer bude víc času, dlabem dýně 😎 , tak aspon tak mám z toho dobrej pocit 😉

markee
20. říj 2009

Mateta,tak to je fajn. Za 14 dní bude určo i srdíčko 😉

ajkaaa
20. říj 2009

Mateta tak to je super zpráva 😉 . Perfektní.

gejbule1
20. říj 2009

mateta tak to je super gratuluju 🙂

mateta888
20. říj 2009

Moooooc děkuji za podporu a gratulace 🙂 , pro mě je to taky třetí pokus tak snad .. . .. . Ale dělala jsem si dneska testík a ''pan ducháček" sílí". V sobotu jsem tajně doufala, že ho jen vykoukávám tak jsem to dal Standovy (manža) a viděl to taky tak dnes ráno než jsem šla k dr tak jsem si pro sychr udělala další a je silnější, ale na 5tt docela slušný. . . asi 😅
K těm srdíčkům, já jsem u malé měla srdíčko až v 7 tt, protože většinu času byla otočená k páteři i zbytek těhu a ty následný dvě, jsme se k srdířkům ani nedostali 😔 . Ted jen nevím jestli to bylo nimi nebo dr , ale to už je jedno. 🙂

marlin3
20. říj 2009

ahoj holky,
mateta:gratuluji, to jsou opravdu moc dobré zprávy! Držím pěsti,aby vše dobře dopadlo!
A teď holky,je řada na dalších....Mateta to rozjela,tak teď už to pojede! Kdo je tady další adept?
(akorát my si musíme s tím doháněním ještě minimálně do prosince počkat) 😒

mateta888
20. říj 2009

Dotaz : holky vy v tom máte některá určo zkušenosti. Jak už jsem psala mám Utrogestan a paní dr mi říkala, že to mám brát normálně s tím že kdyby mi to nesedlo tak vaginálně a v příbalovém létaku je v těhotenství jen vaginálně 😅 , tak a ted holky radte jakej je v tom rzdíl jinak mám dávku 2-1-2, docela mazec 😠

marlin: jak pak to že až do prosince? já chtěla až příští měsíc a vidíš 😅 😀

marlin3
20. říj 2009

mateta.byla jsem teprve v září na revizi,takže chci (musím) počkat ty 3 měsíce. A jsem zvědavá,jak to PAK jako bude dlouho trvat...

lendaw
20. říj 2009

Mateta: já brala při obou těhu vaginálně, sice to znamenalo nosit pořád intimnku, ale reprodukce si žádá své oběti 😀 Dr říkala, že když bych to polykala, tak mi bude špatně od žaludku. Já brala 2-0-2. Počkej až se dostaví vedlejší účinky - budeš jak Šípková Růženka 😀

mateta888
20. říj 2009

lendaw : nestraš já mám doma čertici 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lendaw
20. říj 2009

Mateta: Já spala tak 20 hodin denně 😀

markee
20. říj 2009

Marliln, já tu budu čekat nejdýl 😉 Vy počnete dřív než já.
Holky zítra jdeme na genetiku,tak až budu schopná psát,až dorazíme domu,tak dám vědít co a jak s námi dál.

gejbule1
21. říj 2009

mateta to bereš docela hodně.Hlavně nezapomínej vložku. já jsem taky zaváděla ale byly holky co to užívaly.Je pravda že ty zažívací problémy když zavádíš jsou podstatně menší.Taky jsem byla šíleně unavená a představa jít s malou na procházku byla přímo šílená.Ale třeba to u tebe bude jiný.Znám holky co k tomu neměly vůbec nic.
Srdíčko jsem taky měla vždycky až po 6tt.
Já dnes vyrážím do Pronatalu tak jsem zvědavá.Přeju pěkný den 🙂

mateta888
21. říj 2009

ahojda koníkovky 😀
Téééééda tady to začíná být slabota 😒 😵 , ale to je v pořádku, svědčí to otom, že jsme se z toho dostali a nový nepřibývají což supeeeeeer 🙂 😉 .Jak nabiji foták tak vám sem šoup ten náš výtvor, dýně se povedla 4 hodky čisté práce. nejhorší to bylo vymyslet ale nějak jsem to ošidila a cestu do školky taky celekm přežila tak jsem to tam ještě doupravovala a mám narok vystaráno a nechci vidět dýni ani na obrázku 😠 .
Zkusím sem šoupnout i testík at se potěšíte, snad to půjde ale na večer.

Markee : držím pěstičky at ti všechno dopadne na jedničku s hvězdičkou 😀 a jak to máš s prací?
gejbule : no nejdčív mi dala menší dávku pak jukla do karty a řekla že vzhledem k tomuj že už mám dva potraty zasebou tak nebudeme nic riskovat a dala tuhle konskou, 😀 . Já si včera vzala první a měla jsem motáka jak na řetízkáči tak to zkusím ještě dneska a když nebudu schopná fungovat tak holt budu šupat spodem 😀 😀

eeefi
21. říj 2009

ahojky holky 😉
mate ta davka utrose je fakt mega moc! ja mela na upravu cyklu (pred obema revizema) 1-0-1, zavadela jsem vaginalne (coz pred tehu by se melo oralne) a i tak jsem byla desne unavena. tak jsem presla na duphaston a tam je toho hormonu podstatne min 😉
kazdopadne jistota je jistota. moooc drzim palec! 😉
no ja jsem si s manzou rikala, ze se snazenim zacneme az po novem roce, ale za mesic uz to budou 3mesice po revizi a pokud dopadne imuno v poradku a gynekologicky budu taky fit, tak me to bude desneeee lakat zkouset to driv.. jenze to jsou zase vanoce a tak a mam strach, ze kdyby byl naaaahodou nejaky problem, tak budou vsichni pryc 😒

ajkaaa
21. říj 2009

Ahoj holky dobré jitro, já vstávala před chvílí. Celou noc s emi zdálo, jak mě Dr. posílá do práce, tak jsem se moc nevyspala ☹ .

mateta888
21. říj 2009

ajkaaa : co vyvádíš ? Neblázni, neschyzuj v klidu dr tě do práce nepošle, všechno mu řekni a zbytečně neschyzuj tohle ti nepomůže jen ti to může přitížit. 😒

ajkaaa
21. říj 2009

Mateta já mu to všechno říkala, byla jsem totiž u něj v pondělí. Nevím jestli jsem to psala, ale měla jsem přes víkend nesnesitelný bolesti a křeče a jít na wc, to byl pro mě horor, pomohl až prášek.
Takže jsem mu všechno řekla, i o tom, že do práce prostě nechci, nebudu ze sebe dělat hrdinu, když na to nemám. Říkal, že tomu dává tak týden než budou pryč hormony z těla, ale já tomu nevěřím. A že prý nejdřív musíme dát do pořádku tuhle komplikaci a pak se domluvíme co dál.
Jinak mám antibiotika a léky na bolest. Protože ty kreténi u nás mi udělali hematom za dělohou ve kterým je 120 ml krve. Zítra jdu na kontrolu a mám hrůzu, že mě pošle na nové čištění.
Nejradši bych se někam zahrabala a šla do práce při nejmenším v lednu.

ajkaaa
21. říj 2009

Moc to nevypadalo, že by mě chtěl nechat ještě aspoň měsíc doma. Jinak bych asi šla za obvodní Dr., ale někdo psal, že může nechat doma jen 14 dní. Tak nevím, zdá se mi to divný, ale možná to tak je.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru