• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Revize dělohy a zkušenosti s ní.

23. listopadu 2016 
mate, neboj, to je fakt normální, zvlášě když zvracíš, nemáš tolik energie. Se máš, že můžeš být doma a v klidu to vyležet. Pak zas přijde období, že ti bude furt horko. Drž se holka, jsi naše naděje:slight_smile:
27. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Janinkaves, mi teda žádné odběry nedělali :unamused:
Holky neslyšely jste někdy, že se může potratit, když se kojí. Já jsem tento týden narazila na internetu na takový článek.
27. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééé holky tak to jsem si oddychla :dizzy_face: .
zanet: pokud je mimi zdraví tak mu nic nehrozí, ale měla bys baštit ěx víc vitamínů a všeho. Od Standy (manžel), sestřenka má tři holky po roce za sebou takže porodila kojila skončilo šestinedělí a byla těhu a přitom kojila a to má ještě štítku a bez problémů. Ted je teda zhuntovaná a vyčerpaná a permanentně nemocná protože si to vzali tři děcka za sebou a všechny kojila než porodila :dizzy_face:
27. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Mateto, já už nekojím, ale kojila jsem do 2 a půl roku a právěže jsem otěhotněla a pak potratila, tak to byl asi na to tělíčko taky pěkný záhul :unamused:
27. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
zanek já to o kojení slyšela že se může potratit kojením protože kojení způsobuje stahy dělohy a ta pak může plod vypudit ale jedná se prý jen o první měsíce.Ale je tu hodně holek co kojí a jsou v pohodě.
jinak mi už zase úspěšně odsáváme nudlíky.No to byla děsná noc.Chuděrka nemohla spát jak měla ucpaný nosík.
Já ten podzim nemám ráda :angry:
27. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak se u nás na gymplu v ČB objevila prasečí chřipka u 10 případů. Děti byly na zájezdě u partnerského gymplu v Německu. Zatím mírný průběh a kluka mám na jiném blízkém gymplu, ale přešel mi mráz po zádech.
27. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky děkuji :slight_smile:

renko - no já už MS zase nemám ... měla jsem ten slabší a kratší průběh, nevím, zda je to dobře nebo ne, ale je to tak ... MS od soboty a včra mi to mírně odešlo a večer už nic, noc jen se slipovkou a ráno úplně čistá, dnes jen mírný výtok ..... takže se ve čt objednám k Dr., že pý mám přijít až po první MS, takže příští týden zase hups na kozu :slight_smile: věřím, že mi řekne jen pozitivní věci ......
27. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
verunko, některé ženské to tak popisovaly. Většinou to mívají hodně silně, jiné zase slabě. Asi je to individuální. Já to mám dost slušný, hlavně bolesti, v poledne jsem si zase musela dát prášek. Točí se mi hlava a od bolesti je mi až špatně. Doufám, že to tak nebude při každé MS:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda tak to já jsem v pátek po revizi to jsem krvácela a druhý den už mín a dneska vůbec nic.A ted čekat na ms.renko já chodím taky na hematologii kvůli trombofilii ale nikdy jsem nic nebrala mám to dědičný po mámě a to mi zjistili až ve třiceti když mi zmodrala ruka.Já byla ted po IVf tak mi pro jistotu nasadil Anopyrin .Tak tam půjdu zas říct co a jak jestli jiná léčba.S tou chřipkou to je teda děs .
27. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
celý dne jsme pryč. Teda do třech hodin a pak přišla návštěva. Teď jsem tu na skok a snad večír budu mít čas na dočtení.
Jen jsem chtěla napsat: Holky za 27 minut se Johanka narodí
V 18:45 Míša vyfotí poslední fotku než mi složí postel v porodní lůžko a v 19:04 bude Johanka na světě
Jsou to fakt hezký vzpomínky,chjo. Jestlipak se takových vzpomínek dočkám ještě jednou
27. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
markee-tak gratulka to víš,že se dočkáš. :wink:
27. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Andi,díky.
Už jen 9 minut :wink: :grinning:
27. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
markee : obrovskááááááááááááááááááááá gratulace maminko k miminku :grinning: :grinning: :grinning:
Neboj určo se ještě dočkáš minimálně jednou :wink:
Ty jsi rodila doma nebo jak ti skládal postel v prodní lůžko? :wink:
27. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Mateta,rodila jsem v porodnici,ale porodní postel se pak složila v to porodní křeslo,ubrali jeden díl postele a vyvezli mě výš a doktorka si stoupla přímo před,aby lééépe viděla :grinning:
27. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
hihi markee taky grauluju :grinning: a johance preju vse neej! :wink:
ja dfm ze se nekdy dockam aspon toho prvniho :unamused:
27. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, v úterý jsem byla na vyšetření dělohy a přišlo e na to, že moje děloha je moc malá a proto prý pořád potrácím. Naštěstí se to dá léčit. Vyfasovala jsem hormony na 3 měsíce a pak se uvidí.
29. říj 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny,lendaw tak to je dobře že už víš co to způsobuje.Měla jsem kamarádku která to měla taky a teď už má krásnou holčičku.
29. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda koníkovky moje :grinning:
Mi jsme byli včera u kámošky co má termín v prosinci a do porodniceto má docela daleko tak špekulovali jak to provedou a mají tříletou kočenku, která u pana dr na gyndě prohlásila, že chlapečka nechce že kluci jsou blbci a že by ho musela zabít :grinning: :grinning: . No nasmáli jsem se , Neví co to bude, protože je mimi otočený k páteči takže jak to bude kuk tak to bude doma mazec :sunglasses:
Lendaw: a něco takovýho existuje ? neuvěřitelný :confused: , vždyt děloha je (když to řeknu blbě) natahovací pružná tak jak to můžou zjistit? No ale hlavně že to zjistili a za 3 měsíce se můžete snažilkovat až se z vás bude kouřit :grinning:
29. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, markee, te´d jsi mě zmátla s tím porodem - tím myslíš, že tvá dcerka má narozeniny, vid?:slight_smile: Gratuluji!! Taky si oba porody dobře pamatuji a potřetí bych už raději uvítala císaře, vždycky zvracím a hrozné bolesti, epidurál mi vždycky odmítnou píchnout, už se na to necítím:slight_smile:. A hlavně se šíleně bojím těch myomů, asi to bude bolet ještě víc. Malá děloha? To taky slyším poprvé, já ji mám až moc zvětšenou kvůli myomům a stejně to nejde...ale jedno si po kyretáži chválím - jsem tak vyčištěná a díky vitamínům naředěná, že menstruace je sice bolestivá, ale krev řídká, a nepadají zemně žádné kusy sliznice, jak mi to dělalo normálně. Beru to jako dobré znamení.
Holky, ještě si vzpomínám na jednu zprávičku na ultrazvuku, myslím, že ještě z doby, kdy jsem nebyla ani těhotná - co znamená "volná tekutina" za dělohou? Co to je a kde se to bere a proč?
29. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
přeji pěkné ráno a omlouvám se,že jsem vás teď trochu zanedbávala,ale měla jsem nějaké starosti s přítelem,tak ani moc nebyla chuť psát.Ale snad už je všechno ok a já tu absenci tady doženu :wink:

mateta-jak se cítíš mamčo,všechno v pořádku?Kdy máte další ko u doktora?
29. říj 2009 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
renko : tak to ti neporadím, ale zní to šíleně :confused:

katyna : copak copak chlapi zlobí asi všude co :unamused: . no doufám, že už jste si to pořešili a vzhůru do snaženíčkování, přece mě v tom tady nenecháš samotnou :wink:
Na kontrolu a vlastně prvné utz jdu v uterý o půl 9 ráno tak jsem zvědavá. Prsa mě nelidsky bolí ale jinak to zvládám na nevolnost jsem zvykla a jsem už vycvičená od malé že to držím třeba 4-5 hodin a pak jdu na wc a naprázdno dávím. Je to sice asi pro vás strašlivý, ale to se naučíte když jste donucená. :wink: :sweat_smile: Co naděláš nic.
Nejhorší týdny mi ted začli tak snad to bude dobrý :sunglasses:
29. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
matetko, drž se!!! Já se už hrozně těším, až nám v úterý napíšeš, jak to dopadlo. To už bude skoro 8tt, ne?
29. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to je dnes divný počasí :slight_smile: Lucka má pořád šílenou rýmu tak dnes raději nikam nepůjdeme.
katyna problémy jsou všude i my teď trochu řešili.Hlavně že jste to už vyřešili.
mate to šíleně letí už 6tt.
29. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem právě zjistila, že kousek od mého bydliště je gynekolog, které na www.znamylekar.cz všichni jenom chválí. A já jezdím přes celé město za člověkem, kterému moc nevěřím. A ještě platím. jenže měnila jsem lékaře v září, to asi nemůžu měnit hned tak brzo...
29. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.. měl ajsem dovolenou a taky spoustu prace!!
Koukám, že přibyly smutný dušičky, nebojte kočky, bude líp :slight_smile:

Mateta, ty už si zas těhu?! :slight_smile:) Jak se ti to proboha povedlo?! :slight_smile:))))))
29. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Handm zdravím a co ty? jak se vede, neslyšela jsi něco o zlababa?
29. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Renko,proč bys nemohla vyměnit hned doktora? Je omezení u pojišťoven,ale na výměnu doktora ne.To je tvé rozhodnutí.
29. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Renko, neslyšela, dlouho docela.. jak sjem psala, byla jsem pryč..
u mě nějak pracovně teď po dovolené, a navíc jsem to hned po ní dostala (MS), takže hurrrá do snažení.. :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
renko myslím že můžeš zase změnit doktora nejdříve za 3.měsíce :slight_smile: .
29. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jen nakukuju, mám tady pět rarchů tak si užívám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
renko : kdepak 8 to jestli začnu 7 tt možná i mín :slight_smile: , ikdyž posledně mi to podle koníka vycházelo úplně přesně
Jinak dr můžeš měnit kolikrát chceš to je natobě.

handm : vítám tě zpět, ty jsi sem ještě trefila. No jakk se mi to přihodilo ani porpavdě nenvím, dávali jsme si bacha aby jako nic že je ještě brzo a ono buch ho :angry: , tak jsem hned Standu (manžel) sprdla na tři doby a dr jsem to taky tak podala, ale byla super chlámala se lae já jsem ztoho byla vyšoklá jak když jsem to zjistila u malé :sweat_smile: :dizzy_face:
No jinak ti držím pěstičk at se ti už taky zadaří :sweat_smile:
29. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek