• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Revize dělohy a zkušenosti s ní.

23. listopadu 2016 
Mateta drž se!! snad to nic neznamená, já taky v těhu špinila, skoro 14 dní, prý jak se uhnízďoval.. držím palec, pak se ozvi!!
3. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky už jsem, ještě nejsem ani vyslečená.
Viděla jsem srdíčko :grinning: :grinning: :grinning: je špuntík, ale tam nasadila mi pro sychr askorutin a po 5 minutách debatování a koukání na obrazovku mi paní dr řekla, že tam vidí ještě jeden gestrační váček, ale ten je v zániku.
Takže verdikt zní, že nejenže se manža pochlapil ale překonal, protože to měli být dvojčata a bude z toho ve finále jeden špuntík, který se má k světu. Dostala jsem číslo na genetiku, že tam je dlouhá čekačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No a na kontrolu jdu pro jistotu za týdne, pak má dovolenou tak by to bylo prý moc dlouho.
Tak jsem ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Moc děkuju holky za všechno vím že jste na mě mysleli. :wink:

dablikov : no vidíš to je super zprávička a s tebou to vypadá jak ?
3. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mate, to byl tedy fofr!! Ty jo a manžel je opravdu "kanec" šikula :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
Gratuluju!!!!
Tak hlavně, že je všechno ok a abys rychle překonala těch 12TT a snad už to bude OK!! Držím palce!!
3. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
přidávám se k vám, matet gratuluju k těhu, to je svět najednou o moc lepší :wink:
Já jsem po UPT a revizi skoro 2 týdny, bylo to ve 22.tt, tak dost pozdě..mělo to být naše první miminko.
Také nemám moc jasno v těch názorech dr., moje dr. mi dřív na dotaz odpovídala, že je lepší se snažit až tak po 6 měs. po takovémhle stáří přerušení těhu, a včera na kontrole, před prohlídkou mi řekla, že stačí počkat 2 ms, tedy stačí ty 3 měs. v pohodě.
Ještě k tomu mám výpověď z práce, četla jsem, že pár z vás to taky postihlo, tak vůbec nevím, zda mám shánět práci, nebo se máme snažit za 2 ms o těhu, předtím to vyšlo hned..
Teď jsem ještě na pn, potom půjdu na úp, ani netuším, jakou práci..
No, přeju vám holky, ať všechno dobře jde a ať na nás počkají i ty dobré časy :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, přeju hezký den. U nás je teda hnusně. A mě celkově taky nic moc.

Patty ahoj, vítám tě u nás. Taky se bojím, že dostanu výpověď. U nás kolegyně dostala výpověď a když jsem šla marodit, tak mojí práci dali jí. Tak se teď bojím, že dostanu výpověď pro nadbytečnost. Zítra se to bude řešit na poradě, a v pátek si půjdu pro verdikt :frowning2: . To jsou radosti :cry: .
3. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Matet strašně moc gratuluju ke kontrole, ale potichoučku protože jen mi tady víme jak se může vše během minuty změnit :pensive: i když snad jsme si to nejhorší už vybrali a teď bude jen dobře :grinning:, věřím tomu ale pro jistotu pořád držím pěstičky !

Jinak já dneska dopadla na kontrole víc než dobře, dr. byla jak milius, vůbec nevím proč jsem se bála ale zatím je vše v pohodě a po ms mám přijít na kontrolu taky řekla že aby jsme aspoň půl roku počkali s dalším snažením tak jsem na ni tak nešťastně koukla a ona že no vlastně příroda je příroda nechme to na ní ale radši to nechme tak dvě tři ms a příroda si pak udělá své tak uvidíte a zrovna mi pro sichr napsala kys. listovou a hned na 2xdenně a i když štítka z krve dopadla dobře tak mi dala žádanku na ulz tak jsem tam zrovna skočila a štítka je na hranici normálu takže se bude jen průběžně hlídat ! Ještě mi prý pozjišťuje jestli jsem si jde si vypěstovat alergii na hcg protože jsem jí říkala že vždycky když otěhotním ještě ani mi test neukáže ani ducha a já už vím že jsem v tom protože mě okamžitě začně divně bolet v krku a olezou mi ruce mezi prstama tak i na alegrologii mě pošle ! Ale všechno to vyšetření tak nějak beru s rezervou a doufám že to byli jen náhody a do třetice ale pro jistotu až příští rok (tento už toho bylo moc) to určitě vyjde a když ne příště tak popříště :grinning: !

Patty já mám potrat za sebou v květnu ve 22tt. z důvodu kritických srdečních vad a vím jak ti je a je mi to strašně líto ale čas všechno zhojí vím to z vlastní zkušenosti i když mi ještě donedávna dělalo problém usnout :pensive: ! Teď jsem otěhotněla po třetí ms na první pokus ale začal se mi dělat hematom a mimčo se přestalo vyvíjet tak jsem před dvěma týdny musela na revizi ! A v nemocnici mi řekli že to mohlo být i k vůly tomu že jsem byla tak brzo znovu těhotná ale já si to nemyslím, prostě to tak asi mělo být a musím teď jen věřit že jak se říká všechno zlé je k něčemu dobré a že to tak opravdu bude ! A s tou prací je to horší to mě mrzí, doma bude asi nuda a hodně myšlenek, taky přemýšlím že něco splaším ale v okolí nikde nic není, dr. mi taky dneska navrhovala změnit prostředí aspoň na par hodin ale mám doma dvouletého syna a mateřská mi končí za půl roku a možná je poslední tak si ji chci i ještě co nejvíc užít a do minulé práce se mi vracet nechce, nějak jsem si na to lenošení zvykla tak jsem taková rozpolcená ale fakt by to chtělo někam vypadnout ! S tím mimčem si to musíš rozhodnout sama, hledala jsem si kdo z dr. komu poradil a skoro všichni doktoři radí počkat troje ms (teda po takhle velkém potratu) a pak to nechat na přírodě ale některé holky znovu otěhotněli hned po šestinedělí a bez problému mimčo donosili a jiné potrácejí každého půl roku, jsme každá jiná, je hodně těžko takhle radit ale jestli to má být dobrý tak to dobrý bude a je jedno kdy ale jestli to dobrý být nemá tak nebude i kdyby jsme se na hlavu stavěli a čekali jak dlouho, to je teda můj názor !

Ajka tobě tak budu držet pěsti ať tě nevyhodí, určitě to bude dobrý !
3. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty brdo to jsem se teda rozepsala :grinning: !
3. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
matet já musím počkat od nového roku se snažilkováním, ale ten prezervativ mě fakt štve, ale strach je větší.
3. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holciny! :slight_smile:
dlouho jsem se neozvala, ale mam ted fakt silene fofry. presla jsem na jiny projekt a nemame k dispozici internet :frowning2: a po vecerech nejak nestiham :frowning2:
kazdopadne mate mooooooooc gratuluju!!!! drz se holka! :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, diky za utechu, koukam, ze stat se muze opravdu leccos, ale musime věřit, že to bude nakonec ok..
Jenom posím obligátní otázku - jak dlouho po revizi jste krvácely a byly bolesti..? Já jsem bez dvou dnů dva týdny a mírně mám obojí..ale u té bolesti se trochu bojím, co se tam děje kromě zavinování dělohy..díky.
4. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face:
patty : to je ukaždé jiné, každý tělo je jiné. Já jsem po první špinila 4 měsíce a ted po druhým jsem nekrvácela ani nešpinila vůbec . Pokud se ti cokoli nezdá tak klidně a hlavně pro jsitotu zavolej dr. Na bolesti si klidně můžeš vzít prášeky pokud ti zabírají. Posílám spoustu sil a hlavně klid bude to dobrý :wink:
4. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mate, gratuluji! Páni to jsou zprávičky!
Janinko a patty, proboha, proč se takové věci dějí v polovině těhotenství...musím se přiznat, že poslední dobou ve mně narůstá spíš strach znovu otěhotnět, že by mně taky něco takového potkalo. Navíc se mi rozvíjí možnost změnit práci k lepšímu šéfovi i oboru, tak jsem hodně na vážkách. No půjdu zítra ráno na gyndu na kontrolu po šestinedělí a budu se hodně ptát. A pak taky na hematologii a pak to doma prodiskutujeme. Ale manžel mě sám tlačí do nového zaměstnání, už se mu nechce tohle všechno opakovat a riskovat. A já už taky vlastně nevím, strach ve mně roste.
4. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky

mate-no to je kráááásná zpráva,že mimi je v pořádku!!!!!!Jen tak dál!!!Manžel je šikula!!! :grinning: :grinning:

patty-vítám tě tady a co napsat víc,než že i mně je moc líto....ale hlavu vzhůru,zase bude dobře.Myslím,že většině z nás tady pomohla hodně první ms po revizi.Pak se člověk zase už dívá kousek dál...Já po revizi jeden den jen špinila a pak za 4dny jsem začala hodně krvácet,jako dost silná a bolestivá ms,šla jsem k dr,na Uz vše v pořádku,jen mi píchli inj.na zavinování dělohy a pak už to bylo ok.Další dvě ms přesně po 28 dnech.
5. lis 2009 v 08:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem byla dnes na kontrole, vzhledem k pokračujícímu slabšímu špinění/krvácení mně neprohlížel vevnitř, jen ultrazvuk přes břicho. Vše je vyčištěné, bolestivá MS a to, že trvá už 11 dní je prý normální, vevnitř je vše v pořádku. Myomy jsou uloženy intramurálně a ještě si nebyl úplně jistý, jestli nemám adenomatózu ? (nevím jestli to píšu správně), takže jdu na hematologii a pak se vše potvrdí, jak to je. V polovině února kontrola na gyndě a tam se dohodneme, jestli je těhotenství dobrý nápad nebo riziko. Nicméně za zamlklý potrat mohlo určitě prý špatné vajíčko.
5. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky moje :grinning:
Já se ted tady budu objevovat jen velmi sporadicky, mám docela brutálně tlak v "wc" a začínám velmi brutálně zvracet a bohuřel i žaludeční štávy. Dnes jsem se sebezapřením odvezla malou do školky a od záchodu jsem si trofla až ted. :unamused: . Jsem dost hotovo, standa když mě včera viděl jak objímám mísu tak prohlásil, že to bude znít hnusně ale že je rád , že to začíná mít stejný průběh jak Simči :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Na jednu stranu to chápu, ale na druhou bych ho odstřelila :dizzy_face:
Jinak ofic to víte jen vy holky a manža ale zbytek se to dozví až po novým roce ,nemají nárok tak ted budu mít co dělat aby nechytli podezření :unamused:.

renko : já jsem v tohle laik, zkus mi to přeložit do lidského jazyka :sweat_smile: vůbec z toho nejsem moudrá :confounded: díky :sweat_smile:
katyna : a jak to stebou a s váma vypadá jinak ? Jinak moc děkuju, jsem ráda, že už tam bylo srdíčko :grinning: a zachvilku jdu zas začíná to utíkat.
5. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se zeptala, včera jsem dostala injekci, aby mi vyvolali menstrulaci, kterou jsem nedostala ani po více jak 7 týdnech od revize dělohy. Jsem z toho docela špatná, doufala jsem že se moje tělo po zákroku vzpamatuje a já to dostanu sama, ale bohužel. Nevím kolik z vás tohle muselo podstoupit. S manželem bychom se o miminko chtěli snažit hned po této MS, tak doufám že to nebude problém. Jak dlouho to trvalo vám?
5. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, dlouho jsem tu nebyla....Dnes ráno přišla 2. porevizní MS, ale už 19DC!!! Já se z toho picnu! Nejenže ta první trvala 9 dní, ale po 4 dnech jsem začala zase slabě krvácet a dnes v noci to zase vypuklo:frowning2:
5. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mate, snaž se aspoň pít, mně pomáhal při zvracení aspoň jogurt a zelenina, to jsem byla schopná jíst, jinak nic. Vydrž, vydržať, Brďka, vydrža´t:slight_smile:. Intramurálně - taky jsem si hledala na netu, znamená, že myomy jsou prorostlé stěnou dělohy. To adeno...znamená něco jako karcinogenní, zkrátka si chce z krve ověřit, že to jsou "jen" myomy a ne rakovina.
5. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčina :dizzy_face:
tak jak pak se máte , ja celkem nic moc, včera jsem udělala hloupost a zvedla a malouale jen na chvililnku a už i přes prášky když se na wc utřu tak je tam špinění jsem kráááááááááááááááááááááááva :angry:
renko : držím palečky at ti to dobře dopadne :wink: , myslím na tebe uvidíš že to bude dobrý
6. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, ŽÁDNÉ STRESY JASNÉ !!! ANI JEDNA !!! Matet všechno je v pořádku, strašně ti to přeju, musíš se hlavně uklidnit a hodit to za hlavu aby si byla klidná,to že jsi chytla malou nic neovlivnilo, to se jen mimčo víc zahlodává a třeba trefilo nějakou žilku a hotovo ber to vždy jen pozitivně, mě předevčírem vysvětlila jedna paní že tím jak jsem stresovala mi mohla i stvrdnout děloha a proto jsem pořád špinila a nakonec o mimčo přišla, mimčo chce totiž klidnou a vyrovnanou maminku a chce se mít v bříčku jak ve vatičce ne jak na chorvatské pláži, takže klid, jestli to má být blbé tak to blbé bude a nepomůžou ani prášky, prostě se usmívej a buď v klidu, já jsem teď par dní jak chodící sluníčko, byla jsem totiž za tou paní schválně, zabývá se reiky a masážemi všeho druhu ale taky je to zdravotník a šla na mě dost psychologicky, to jsem fakt potřebovala a tak mě dodala energie že ti teď trochu posílám - tak chytej - je to nádhera se nestresovat a být v klidu a šťastná ! Strašně se těším na další otěhu, nejradši bych začala hned ale radši počkám až po šestinedělí :grinning: nebo taky po novém roce, prostě až se mi bude chtít, už žádné plány ! A Renko to platí i pro tebe stresy a strachy jen ubližujou a rakovina to určitě nebude a v těhu se může stát kdykoli cokoli tak se opravdu nestrachuj dopředu, stejně se to nedá ovlivnit, když mě pouštěli z nemocnice tak dr. říkala kdyby věděli proč se to děje tak nikdo nepotratí !!! A Lendaw dr. mi po revizi řekla že šestinedělí a další MS může být barjaká, mě když to takhle dlouho trvalo tak mi předepsala askorutin a za par dní jsem přestala krvácet, ten se může i v těhu proti špinění !
6. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
janinkaves : jééééééééééééé děkuju to jsem potřebovala slyšet, :dizzy_face: je mi pořád zle tak to beru jako dobré znamení, snažím se to nezabírat a moc na to nemyslet. u malé jsem tohle neměla vůbec. No do ut to vydržím a pak jdu na kontrolu. Ascorutin mám 3x denně tak snad nějak bude, ještě si říkám, že by to mohl být i ten druhy gestrační váček. Snažím se jen ležet a nic nedělat do třetice to musí vyjít. No uvidíme.
ještě jednou děkuju mooooooc :dizzy_face:
6. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj!

Je možné, že bych periodu dostala přesně 12 dní od revize? Poslední perioda byla 9.9. a na revizi jsem byla 27.10. Mezi revizí a dneškem jsem špinila jen krátce po revizi a pak 7 dní nic, ani kapka. :confused: Cyklus jsem mívala jak hodinky. Díky za odpovědi. :wink:
8. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím a vítám tě tu :wink:
Je to možný, proč ne,jestli si nejsi jistá tak brkni zítra dr. Já jsem ji dostala po revizi přesně za 28 dní. vrátí se ti pravidelný cyklus tedy mě se aspon vrátil :slight_smile: . Jinak určitě dodržet šestinedělí nebo aspon s ochranou , ale jinak by neměl být problém :dizzy_face:
8. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holčindy, některé si mě ještě pamatujete a některé ne, protože jste tu (musím napsat BOHUŽEL - protože víme o čem toto téma pojednává:frowning2:) nové. holkám, co mě čekali, že se ozvu hned v září po dovči v Řecku,se moooc omlouvám, ale na diskuze jsem vůbec nechodila, především z časovýc důvodů a pa taky bylo hodně splínů, lítání po doktorech atd., tak se na mě nezlobte :frowning2:, no a holčiny co jste tady nové - potratila jsem v červenci dvojčtka ve 22 tt, dvojčátka byla po IVF, které jsme absolvovali po 3 letém marném snažení, protože jsem měla špatné hormony, nechodila mi vůbec MS. No .... a pokračování od revize bylo takové, že jsem měla pouze JEDNU MS a to 5tý týden od revize, pak už zase přestala chodit, do toho záněty, pořád nějaký antibiotika vyvolávací injekce atd, no zase se rozběhl ten depresivní kolotoč, který jsem zažila před IVF a já z toho byla strašně špatná ... No jednou takhle po vyvolávačce nepřšla zase MS, tak jsem celá v depresích šla k doktorce, která mi udělala ultrazvuk a našla na něm MIMINKO se srdíčkem :slight_smile: a já jsem v 6 tt:slight_smile: a to jsem neměla ani menstruaci..... . Takže holčindy, ono se tomu těžko věří, ale dneska už i já vím, že zázraky se opravdu dějí a že příroda je ta nejmocnější čarodějka !!!!! všichni doktoři nám říkali, že ani po otratu asi nebude šance na přirozené těhu, že budeme muset na IVF a podívejte :slight_smile: A ze srdce Vám všem strašně moc přeju, aby Vás potkalo to stejné štěstí a zázrak !!!!!! Mám sice veliký strach, ale musím věřit, že tentokrát to dobře dopadne. No jina MATETKO: Ty si mě určo pamatuješ :slight_smile: - strašně mooooooc gratuluji, Ty jsi dalším příkladem toho, že za tu bolestnou zkušenost nás asi opravdu musí potkat nakonec to štěstí !!!! Dávej na sebe pozor a neboooj, zvládneme to !!! Přiznám se holky, že jsem nestihla ani všechno dočít, ale každopádně VŠEM VÁM STRAŠNĚ MOC DRŽÍM PĚSTI, JSTE BOJOVNICE !!!!!!
8. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
po revizi jsem se snažila vše dočíst, ale docela dost stránek :slight_smile: nevíte, kam se "poděla" evuliss? moc jsem jí a samozřejmě ostatním fandila :dizzy_face:

mateta: čéče, zas nevím, na čem jsem, teď se mi zdá, že zase nic :confused:

besinka: to je božííííííííííííí zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rozhodně držím moc palce a palečky drží i můj chlapeček :wink: :dizzy_face:
jinak stejně jako mateta děťátko už mám (po KET), tak ten "nepřekonatelný smutek" po 2. KETu není asi tak srovnatelný s některými prožitky těch, které zatím nemají ani to jediné mimi :frowning2: :pensive:, ale věřte, že jsem si prožila svoje :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: první těhu vše v poho, tak jsem si říkala, no problem, jdeme do toho zase a ouvej, i když byly těhot. testy všechny ihned pozit., vč. stoupajícího HCG, 20. den přišlo krvácení a pak už to jelo, na UZ v podstatě od začátku "mlha, náznaky" :cry:

jinak revizi mi v CARu ani nedoporučovali, že se tělo o samo pročiští, když krvácím, jenže když to bylo už 12. den, tak jsem zašla k mému mudrovi a pak to jelo kosmickou rychlostí :rolling_eyes:
8. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
horalko ahojky, i když jedno dítě už máš, není v tom rozdíl, každé takové zklamání je hnus a moc to bolí !! děkuji Tobě i Tvýmu prckovi za držení palečků a stejně tak já Tobě a jemu přeji miminko a sourozenečka !!!:slight_smile:
jinak evulissku si taky pamatuji a čoveče vím že nějak řešila ty svoje lásky :slight_smile:a jina nevím ani ja dlouho tu není ..... :frowning2:?
8. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
besi moc gratuluji a držím palečky

Jinak chci se zeptat když mám tento rok za sebou jedno zamlklé těhu a spontální potrat tak jakto, že mě neposlali na imuno a genetiku?
8. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dablikolik: děkuji moc :slight_smile: dabli, z mé zkušenosti opravdu hodně záleží na doktorovi a já mám teda doktorku v pohodě, ale co se týče tady těch věcí, musím jí o všechno říkat, že chci jít na imuno a na genetiku - to jsem jí musela říct sama a ona mi napsala žádanku. jestli se Ti teda jedná o normální gynekologii ?? jinak v centrech IVF by k tomu měli přistoupit sami ..... . oni normální gyndaři na to fakt pečou a taky jsem četla na Netu a řekl mi to i doktor, že oni něco začnou řešit až po TŘETÍM potratu - je to teda hnus, ale je to tak :frowning2:
8. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
besi díky a to můžu jít i teď skoro dva měséce po potratu? Co je to to imuno
8. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě můžeš už teď. imunologie vyšetřuje jak jsi na tom s celkovou imunitou organismu, ta je důležitá (třba v mém případě, jsem na ni i objednaná), protože já jsem potratila kvůli STREPTOKOKOVI, který napadl plodové obaly způsobuje u mě časté opakované záněty v těle, což by mohlo být způsobeno slabou imunitou. jde ale hlevně o to, že čekačka na imuno je cca 2-3 měsíce, pak samotné vyšetření trvá dlouho, než jsou výsledky a léčba potom taky, takže se hned klidně objednej dabli. ať Ti Dr. dá hned žádanku. ale je fakt, že po dvou potratech je dobré jít i na genetiku, i na imuno !! moc držím pěstíčky !!!!
8. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek