Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

hanulinecka
17. zář 2010

Ahojte holky omlouvám se,že vám sem tak vpadám,ale
@stephanie když čtu to co prožíváš jako kdyby jsme četla sebe před pul rokem taky jsme přišli o miminko po ketu byla jsme v 11tt a miminko odpovídalo 9+2 bože tak veliké bylo a umřelo mě 😢 😢 😢 dneska to taky bolí ,ale už tak trochu jinak já ale vubec nezačala krvácet nic tak jsme musel na revizi prostě se mě nechtělo pustit 😢 😢 bobíšek muj
taky si to vyčítám,že jsem si to udělala sama protože když jsme otěhotněla šíleně mě bolely záda brečela jsme bolestí a jen ležela na míči nic jiného jsme nemohla dělat a tak trochu jsme si říkala at nejsu těhotná že to nevydržím 😢 😢 😢 a já byla pořád si to tak nějak vyčítám chjoo život je na nás pes
já už taky potratila 2 krát ale jednou to bylo před marečkem pak mareček a ted zase bohužel u nás taky jiná cesta než ivf není možná ted čekám na ms a jdu do posledního pokusu 😵 tak snad se na nás usměje trochu štěstíčka i vám všem tady přeju moc moc štěstí a at se brzo dočkáte zdravých krásnych miminek

o to je to ted pro mě horší že konec září začátek října bych měla termín 😔 😔

stephanie
17. zář 2010

@hanulinecka díky za příspěvek...
u nás to taky bohužel jinak, než s IVF nejde...už tak to jsou nervy...však určitě víš, čekání na // a pak strach, ať se to znovu nestane...
já měla taky termín teď 11.9....tak jsem si říkala, jak jsem na to myslela a bolelo to na dušičce, že je dobře, že jsem těhotná a nemusím už být z toho tak smutná, protože už mi roste v bříšku nový bobek...a zase nám nebylo přáno...

...já si to taky vyčítám, že jsem si to samým strachováním přivolala sama...nikdy by mě nenapdalo, že mě něco takového může někdy potkat...IVF, potraty...vím, že jsou horší věci na světě, ale stejně to moc bolí

hanulinecka
17. zář 2010

@stephanie jj jsou horší věci na světě,ale víš jak to je ted je pro nás středobodem prostě to těhotenství a nic jiného mě nezajímá 😉 😉 prostě jsme do toho tak zažraná až to není hezký a nejhorší je že ted si po ivf nic jiného než těhotenství nepřipouštím 😖 a bojím se táák moc ,že si nabiju...a to pak teda asi už bude muj konec
já když četla ,že třeba někdo potratil moc jsme nechápala ,že to muže tak bolet ted už to bohužel vím jak je to smutné a jak se člověk cítí jěště ted mám slzy v očích když si vzpomenu jak jsme ho viděla na utz před revizí takové velké miminko chjoooo prostě musíme bojovat
někdo mě i říkal však už máš marečka.........nebo jedno dítě ano mám,ale prostě ta touha po druhém je tak veliká až se tý touhy bojím 😖 a možná je to i tím jaký to je být těhotná porodit být máma tak proto mě to žene tak dopředu
vím Mareček je pro mě vše,ale....mě to nestačí chci víc 😒

stephanie
18. zář 2010

@hanulinecka ...taky mám doma 6ti letého chlapečka a ty touhy mám stejné, jak ty...Nejhorší je, že po těch zklamáních se na to člověk až nezdravě upne a chce to ještě víc a víc to prožívá a má víc strach a....
Já dneska celou noc nespím, od 3.30h. se převaluju v posteli a hlavou mi běží všechno možné...taky mě dost bolí v podbříšku, tak nevím, jestli je to 4. den po revizi normální...

veruka
18. zář 2010

🙂 holky moc Vám všem děkuju!stephanie jako kdybys mluvila za mě-já měla termín 10.10.pár dní před 39narozkama a pak v 11.týdnu konec mimi odp.9týdnu a teď jsem si řikala to co ty,že čekám další miminko a bude líp a pak den ze dne další konec.Taky už děti mám,ale moc jsem chtěla ještě a jak píšeš o tom upínání atd.cítím to samé. ☹

fram
18. zář 2010

Ahoj holky,
@stephanie já si zase pořád vyčítala, že jsem se nechala přemluvit na ples, kde jsem 2 hodiny byla v úplně zakouřený místnosti. Rozum mi říká, že to MA nezpůsobilo, ale stejně mám výčitky. A taky , že mě dr.nedala vůbec šanci, měla jsem se víc bránit a počkat ještě týden, poslala mě na revizi hrozně brzo, ty jsi to poprvé měla podobně, viď?
@hanulinecka my se o druhé mimi snažili hrozně dlouho, když jsem přestala doufat, zadařilo se. Bohužel, skončilo to revizí a od revize po miminku toužím ještě mnohem víc, už je to skoro posedlost ☹
@veruka já měla termín 13.10. Doufala jsem, že do té doby otěhotním, ale bohužel..... Muselo bychom to stihnout ještě tento měsím, ale protože mm nebude doma, tak mám smůlu ☹ ☹ Jsem z toho hrozně smutná.

fram
18. zář 2010

@hanulinecka já měla termín 13.10. ☹ ☹ ☹

martasl
18. zář 2010

ahoj holky.ach jo,tady je pořád tak smutno.
hanulinecko a veruko-jojo,bolí to strašně moc. mě umřelo mimi když jsem byla v 16 týdnu amimi odpovídalo 15týdnu.stalo se to začátkem prosince a pořád se z toho nějak nemůžu dostat.už je to sice trošku lepší,ale pořád mám slabé chvilky(a je jich docela dost).to asi nepřebolí nikdy ☹
steph-to víš,jsem psla že jsem děsněj sklerotik.ale vím,že jsi sem chodila,ale za boha si nemůžu vybavit foto. 😅

martasl
19. zář 2010

ahoj.zrovna jsem se vrátila s holkou z Boskovic.Byly jsme fotit židovský hřbitov-mimochodem je úžasnej.má nezapomenutelnou atmosféru a židovské uličky.tak teď to holka naházela do pc.ještě nějaké černobílé foto,nějaké aranžmá a snad to bude v cajku.asi by to ještě chtělo nějaký lidi na ulici,no uvidíme.

lucy.m24
19. zář 2010

Ahojky holky, možná si vzpomenete, možná ne 😉 jsem tu párkrát napsala a občas takdy k vám kuknu. Byla jsem na revizi v prosinci 2009. od března se snažíme a pořád nic ☹ Už jsem byla docela bezradná - kolem sebe tolik těhulek, ale co budu vykládat - to zřejmě asi každá znáte 😒 včera jsem konečně objevila // čárky na testu. Jsme moc štastní, ale na druhou stranu se bojím, že se to bude opakovat ☹ . A chtěla bych se zeptat kdy jít k doktorovi ? Jestli hned nebo je lepší počkat?
Jinak vám všem přeji hodně štěstíčka a ať máme všechny brzo u sebe vytoužené miminko 😵

fram
19. zář 2010

@lucy.m24 moc gratuluju k // 🙂 🙂 Pokud se cítíš dobře, myslím, že stačí k dr. tak za 2 týdny, aby už bylo vidět srdíčko. Přeju pohodové a bezproblémové těhotenství 😉

martasl
19. zář 2010

lucy.m24
tak to mooooc gratuluju.asi taky záleží,jakou máš práci.nejlepší asi bude si k doktorovi zavolat a domluvit se.

ravie
20. zář 2010

Ahoj holky, lucy - moc gratuluju, jak dlouho jste se snažili?? Fram - to je mi líto, že manža zase bude v luftě 😒 ale třeba se nějak trefíte, víš přece, že některé spermijky dokážou přežít i pět dní! Onehda jsem našla na netu nějaký lubrikační gel, který napomáhá otěhotnění - lepší prostředí pro delší život spermií - tak třeba by se ti vyplatil!
Jinak holky ohledně těch potratů - je mi z toho úplně na nic a ještě se to stává opakovaně - to je hrozné! Myslím na vás a držím palce, aby už chodily jen samé dobré zprávy!!

lucy.m24
20. zář 2010

Ahoj holky, moc vám děkuju 😉 . Doufám, že vše bude Ok 😖 .Tak práci mám s PC - takže v klidu, ale pro jistotu jsem si teda volala k doktorovi. Tak mi sestřička řekla ať pro jistotu raději příjdu co nejdřív. Tak tam ve středu zajdu.
Ravie - v půlce prosince jsme byla na revizi tuším, že po druhé nebo třetí MS jsme se začli snažit , kolem března... a poslední MS jsem měla 15.8. a konečně jsme se teda dočkali....

fram
21. zář 2010

@lucy.m24 zítra držím palce,ať je u doktora vše, jak má. Dej nám vědět 😉

martasl
21. zář 2010

ahoj,konečně doma z poráce a do pátku volno 😀 .Zítra jdu k holičce(už bylo na čase!!) a pak s holkou do kina Shrek konec a zvonec.
lucy.m24 tak ať ti řeknou jen samé dobré zprávy 😉 .Tak to v práci budeš mít v pohodě,teda než budeš mít větší bříško.To se pak blbě sedí 😅

ravie
22. zář 2010

Ahoj holky, tak vám řeknu, že to je děs, nechápu co se děje, ale od včerejška mě dost nepříjemně bolí, domnívám se, že stydké kosti. Celou noc jsem to cítila a i teď ráno jsem z toho celá špatná! Vůbec nechápu co to je, neměla jsem žádnou neobvyklou námahu nebo tak. Nesetkaly jste se s tím? Připadám si jako blázen! Mám malé zpoždění, včera mě píchalo dole v bříšku, bojím se to vyslovit i napsat, ale BT naznačuje, že snad... 🤐
@lucy.m24 dej nám určitě vědět 😉
@martasl užij si volno, úplně ti ho závidím, dneska bych nejradši nevylezla z postele!

fram
22. zář 2010

@ravie to vypadá moooc nadějně 🙂 ťuk ťuk, nechci nic zakřiknout.Kdy budeš testovat? Budu držet palce 🙂 🙂 😉 😉

ravie
22. zář 2010

@fram no já strašně doufám...jsem z toho nervozní, bojím se udělat test, tak to trošku odkládám na neurčito. Nevědomost zbavuje stresu. No uvidím co bude, ale ta bolest je maras, jsem v práci ani ne dvě hodiny a už nevím, jak bych si sedla! 😖

martasl
22. zář 2010

ravie-některý holky psaly,že cítí bolest na sdykých kostech,i na začátku těhu.tak moc moc přeju,ať je to i tvůj problém.ale ne že nás budeš dlouho napínat.kdy se teda chystáš testit??

martasl
22. zář 2010

ježíš,spěchám a píšu kraviny.stydkých 😀

ejandova
22. zář 2010

ahoj,
já jsem měla revizi letos dvakrát a ani jednou mi nic nebylo, břicho nebolelo, po prvním v dubnu jsem ani nekrvácela a teď podruhé jenom špiním,ale jinak nic. skoro jako by mi nic nebylo. pokaždé to bylo zamlklé těhotenství.

martasl
22. zář 2010

ejandova-letos dvě revize???tak to je mazec.a řekli ti doktoři proč se to děje?

veruka
22. zář 2010

Lucy gratuluju!!!!!!!!!!!!!Ejandova já jsem teď v neděli také po 2.revizi,1.byla v březnu ☹ ,teď se právě bojím pobolívá mě břicho krvácím víc jak poprvé a občas i malé kousky,tak se bojím abych nemusela znovu.A navíc mě to tam štípe,to jsem předtím neměla,ach jo snad to nic nebude.

veruka
22. zář 2010

A taky to bylo 2x ZT.Budou s tebou něco dělat?mě nic neříkali a tak nevím co bude dál.Holky co berete popř. manžel na podporu plodnosti a udržení plodu za vitamíny.Co jsem se ptala tak třeba Femigard na mě moc nezapůsobil dobře,nechci vyhazovat zbytečně za něco co mi nepomůže.

ravie
22. zář 2010

@ejandova ahoj,prosím tě a zkoumali nějak příčinu když to bylo dvakrát v tak krátkém čase? No ty jo to je mi fakt líto, je to šíleně nespravedlivé. Ve kterém tt si byla?
@martasl jako mě to taky napadlo, ale všude se píše, že se to objevuje až po 20.tt. No díky bohu kolem poledne se to řádně zmírnilo, tak se cítím líp, ale celkově je mi tak nějak divně....
Kdy myslíte, že to mám otestovat? za tři dny budu podle BT už taky vědět...

ravie
22. zář 2010

@veruka to je tak hrozné! Já teda měla jen takové špinění, ale asi po týdnu mě bolelo břicho jakoby u pupku, dr. říkal, že se stahuje děloha, že je to normální, ale jinak nic co píšeš ty. Možná bych po dr. v tvém případě už vyžadovala nějaké vyšetření nebo tak. Vit. jsem brala vždycky jen babyplan a manžel tak různě zinek, tribulus...prý se hodně doporučuje femibion, ale složení je v podstatě stejné všude, jen tohle je dražší záležitost. Ono na udržení těhu se spíš pak berou hormony, ale to není jako brát vitamíny...sama nevím co bych dělala. tak se drž pa

alca22
22. zář 2010

Ahoj holky, hrozí mi taky revize dělohy. Chtěla jsem se zaptat za jakou dobu se můžu snažit zase otěhotnět. Díky

martasl
22. zář 2010

ravie-co vím,tak holky to pociťovaly i na začátku těhu,tak nevím..

alco22-záleží,v kolikátém týdnu je revize ptovedena.já byla v 16 týdnu a říkali v nemocnici 6 měsíců,můj doltor říkal 4 a nakonec povolil 3 měsíce.takže jsme se od března začali snažit,zatím bezúspěšně. ☹

veruko-já užívámbaby plan a od doktora kyselinu listovou.manžel nic.pokud na začátku těhu krvácíš,tak ti nasaděj prášky proti krvácení,já je měla taky,ale už nevím co.

stephanie
22. zář 2010

ahoj holky, jdu vás rychle pozdravit
je to týden od revize..

marti, já měla letos taky už druhou revizi...taky doufám, že to nějak nebrání v dalším otěhotnění...I když vy to máte o něco jednodušší, když je to cestou přirozenou...

Jinak k té podpoře plodnosti, můj manžel má dost špatné spermie, proto taky jezdíme na umělé a máme velice dobré zkušenosti s Profertilem...ale stojí okolo 1000 kč na měsíc...ale zas od druhých holek vím, že když nakoupily všechny vitamíny v něm obsažené, vyšlo je to taky tak...Já manželovi zase určitě objednám a budu doufat, že se stane zázrak a otěhotním přirozeně...
Jinak na podporu ženské plodnosti ten Femibion, ale ten já nemůžu, protože nesmím jód kvůli šítce, dál kontryhelový čaj a to vy už určitě všechno víte...taky užívám kyselinu listovou

ty prášky proti krvácení jsi marti asi měla Ascorutin, ne?

ravie, ty bolesti okolo pupku jsem měla jednou po transferu a pořád jsem dumala, čím to může být,,,tak že by to bylo to dělohou???

tak se holky držte...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru