Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
16. kvě 2010

tak to to bude dlouhý a netrpělivý čekání,co??nejhorší je,že příznaky ms a těhu jsou praktickz stejný.takže nevíme opět na čem jsme,co??se z toho picnu 😅 😅 😀

martasl
16. kvě 2010

lusye-tak to máš pravdu.až budu těhu,taky si dám raději s nakupováním na čas.něco málo mám po holkách,tak budu šetřit korunky a pak vykoupím obchod 😀

jakto,že to tam mám dvakrát??

stephanie
16. kvě 2010

ahoj holky, tak co, jak válčíte?
co nového?
kde zmizla zanny? andi - a co ty?
marti, co ty?

fram
16. kvě 2010

ahoj holky,
marti, se mi zdá, že čekáme - nečekáme na mrchu obě nastejno. Já taky budu testit pokud nedorzí do pátku. To by byla bomba, kdybych měli společný termín 😕 ale i já si myslím, že těhu nejsem 😒
step, ahoj, jak ty se máš?
lusye, jestli někdy otěhotním, tak taky začnu nakupovat nejspíš až po 20.týdnu

fram
16. kvě 2010

čtu to po sobě a píšu jak idiot. Se omlouvám 😅 za chyby

zanny
16. kvě 2010

Ahoj holky,

Fram,tak držím pěsti,ať už MS nedorazí..

Martas,tobě taky 😉 .Máš volno?

Angelina,co ty?Byla to ovulace?

Zanet,tak super,že ti dali léky a můžete se snažit 🙂

Lusye,moc gratuluji ke kontrole,opatruj se 🙂

Steph,jsem tady 🙂 .Co ty,jak je?
Já mám dostat MS ve středu,tak začnu zobat estrimax a KET tak asi za 3 týdny..už teď mám nervy,nějak tomu Ketu nevěřím.

fram
16. kvě 2010

zanny,ahoj,taky budu držet pěsti, ať ti KET vyjde, teď ketu nevěříš, a pak budeš nevěřícně koukat na // 😵

angelina987
16. kvě 2010

Ahojky holky, jestli to byl OVU, to se teprve uvidí 😅 ale myslím, že mrcha dorazí, nějak nebyl čas se tulit. Je potřeba bay jste to holky rozsekly a některá už přišla s // a třeba to budu já, nebo Fram, nebo kdokoliv jiný, tak šup šup, a%t to tady // jen lítá 😉

fram
16. kvě 2010

angel, to je pravda, potřebujem těhu bacily a povzbuzení

zanny
16. kvě 2010

Fram,dík..kéž by to tak bylo 🙂

Angelina..jo jo,už by to tady chtělo pořádně rozjet 😉

martasl
16. kvě 2010

no steph-já čekám jestli dorazí ms.ale nějak cejtím,že dorazí.taky jsme to snažení zanedbali.manžel byl nemocnej a nechtěl riskovat.takže moc šancí tomu nedávám.

nějak se nám ten květen holky nevyvedl,co??myslím na ty těhulky.to bude asi tím hnusným počasím,každej má depku a nervy.kruci,kdyby aspoň už bylo fakt hezky,ať se nám trochu zvedne nálada.

zanny-jo,měla jsem teď dlouý volno.jdu až -už 😝 zítra na noční a v úterý a pak mě čeká pracovní víkend raní 😝 😝 😝 😝 😝 😠

angelina987
16. kvě 2010

Tak kdo se hlásí jako první na //?

stephanie
16. kvě 2010

zanny, budu držet palce...
marti, kdyby tak šlo na to pořád nemyslet, že?
mi připadá, že můj život už se začíná točit jen kolem toho...
já na ketu byla před 9. dny...včera jsem měla ducha na testu, dneska už nic...tak jsem si poplakala a budu muset bojovat dál
pokud se do té doby už ze všeho nezblázním
fram, držím taky palečky!!!

skuldova
17. kvě 2010

Ahoj Děvčata,tak jsem po sto letech zase našla chvilku na psaní🙂 Už jsem na neschopence a píchám si injekce a ve středu uvidíme jestli to zabírá a jestli jo tak bychom někdy příští týden jeli na odběr vajíček a pak děj se vůle boží protože já už jsem uplně mimo.
Nestíhám dočítat,takže to vezmu jak to vidím před sebou aktuálně:
stephanie,mrzí mě že čárka zmizela,to se nám přesně stalo minule po KETU,ale přijala jsem to daleko líp než když to mimčo vzdalo poprvé po dvou měsících.Pořvala jsem si a chtěla si dát pauzu ale doktor říká že nemám moc času takže se rychle vrháme do dalšího pokusu,tentokrát doufám nedojde k hyperstimuláku a snad se zadaří a vajíčka budou a bude co zavádět.Vychází mi to na narozky tak snad dostanu ten nej dárek konečně🙂Strašně moc ti držím palce a neboj,nezblázníš se,nevěřila bych co je ženská schopná vydržet🙂))Jsme fakt dobrý🙂

stephanie
17. kvě 2010

ahojky skul...
budu držet palečky...
a měl pro to doktor nějaké vysvětlení? myslím na to zmizení toho ducha...Já sice už neřvu jak minule, ale kdyby se mi tam raději neukázalo do začátku nic, vzala bych to statečněji...Já už v sobotu brečela radostí 😖 ...Nechápu, co se stalo, a kde ta čárka zmizela? Co všechno si musím ještě prožít, než se dočkám? Ale jak píšeš, není to taková tragedie, jak potrat...To bolelo teda hodně.
Kdyby mi to teď vyšlo, rodila bych taky okolo mých narozek...Já si tak přála rodit do 35 let... ☹
Ale budu bojovat dál, to je jasný, i když mě to teda dost ubíjí a energie mi to sežralo až hrůza...Ale co tě nezabije, to tě posílí!!!

takže holky do boje...!!! snad brzo zvítězíme!!!! 😵

fram
17. kvě 2010

step ☹ ☹ přeju hodně sil,to je zase smutná zpráva ☹
skul, i tobě hodně energie do boje a držím palce,ať máš kopu krásných vajíček 🙂

skuldova
17. kvě 2010

step-doktor na to neříkal nic protože jsem mu to asi ani neřekla jak jsem byla mimo z dalších informací ☹ ale co tak holky říkaj tak prý je to tím že se mimčo sice chytilo ale zase hned pustilo,prostě to neustálo.No nevím.Zítra jdu na předoperační vyšetření a ve středu se dovíme jestli vůbec pojedem na odběr vajíček,jestli se mi to zhoršilo tak stimulaci budou muset zastavit,já ten syndrom měla minule dost ošklivej☹ No pomalu se dávám na modlení.Jo když se daří,manžel přišel o práci a dneska nám řekli že se ruší náš byt jako služební a do roka si musíme najít bydlení☹ No sešlo se to,ale my se nedáme a budeme bojovat.

fram
18. kvě 2010

skul, to se na vás teda sesypalo smůly ☹ Jak ti dopadlo předoperační? Zítra budu držet palce, ať je všechno O,K a můžeš na ten odběr - a aby byla úroda krásných vajíček. Drž se.

martasl
19. kvě 2010

ahoj holky.konečně mi šlo přihlášení.včera jsem se za boha nemohla přihlásit a tím pádem něco napsat.pořád mi to hlásilo špatné heslo.(bylo v pořádku)tak jsem ho změnila a stejně jsem se nemohla přihlásit.zuřila jsem jak prase 😠 😠 😠 😠 😠 😠

To počasí je mazec,co??doufám,že si nemusíte dělat starosti s povodněma a jste relativně v klidu.mě těch lidí,co teď s hrůzou pozorujou každou kapku je tak líto.to je teda zkouška nervů...loni třeba přišli o domy a teď tohle ☹ ☹ ☹

jinak hlásím,že ms nikde,ale spíš čekám,že dorazí v sobotu. 😖 😖

steph-co dodat-ááááách joooooooooo. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

holky mě to už tak sere-pořád žádný pozitivní zprávy.ten květen je snad zakletej. 😠 😠 já měla včera v práci depku.už to na mě zase začíná jít,ten smutek.teď v pátek jsem měla termín porodu a nějak mě to zase rozhodilo a k tomu ještě to depkavý počasí.....

skuldova
19. kvě 2010

Ahojky holky,
tak jsem po kontrole,no síla🙂 6 den stimulace a už máme dvacet vajíček a velkejch takže zase problém,dostanu jiný injekce aby se snížilo riziko syndromu ale víc se prý dělat nedá.V pátek jedu znova na ultrazvuk a v pondělí by se asi odebíralo,ale to nikdo neví jak to dopadne.Mám klid na lůžku tak se válím jako mrcha.Od začátku léčby už jsem přibrala 15 kilo a pořád kynu jako buchta,skříň už je mi malá uplně celá takže mám celkem jednu sukni na gumu v pase a tím to hasne,no paráda fakt🙂Přdoperační se bude zase řešit znova v pátek,nevím co tam pořád hledají☹ Jo když se daří.....☹

fram
19. kvě 2010

ahoj,
martasl , ať nedorazí, třeba konečně prolomíš tu květnovou smůlu
skul, přeju, ať nový injekce zaberou, chtěla jsem pogratulovat k vajíčkům, ale chápu, že jich máš až moc a to taky není dobře? Na kila kašli, až budeš těhulka, naskočí jich třeba ještě víc 😉

andi2
19. kvě 2010

Ahojda holky.Teda Skul bych řekla jaká jsi nosnice ale v tomhle případě teda nee.Tak držím pěsti ted vědí co a jak tak to bude o.k.musí 😉 Marti jo třeba Tě mršule překvapí,že nedorazí.Jo jo já měla mít ted 29.5.taky TP.A 24.5.jdu konečně na KET se sliznice konečně umoudřila.Ted aby to Ti prdolové zmákly aspon jeden. 😉 Step sakriš se chytlo a pustilo tohle já měla v lednu po ketu čárka pak slábla a hcg jen 3.Tak vzhůru do boje můžeš na další ket třeba to bude to pravé. 😉 A co ty Fram?Snažilkujete už?Jo se máte holky co nemusíte na tyhle procedury. 😉

skuldova
19. kvě 2010

No pravda je že minule jsem měla vajíček 43 při odběru,ale taky jsem hned mastila do nemocnice a strávila tam dost zajímavých 14 dní které si už prostě nechci zopakovat a nejvíc mě mrzelo že nám nakonec zbylo z toho množství 11 mrazáčků protože mi je nemohli hned vrátit ☹ Mrazáčci došli a jedeme nanovo a zase se mi daří🙂No doktor dneska říkal že už to není možný,že už tu smůlu musíme prolomit,že už se s tím babráme moc dlouho🙂No je to komik🙂
andil prosím tě jak vypadá ideální sliznice ?já se ještě nedostala přes osm a nevim jestli to není moc málo,že je to možná důvod proč se prckové neudrží.Někde jsem četla že je dobrý si dát denně dvojku červeného,prý po něm roste jak houby v lese,ale nevím......Kolik máte ještě Tučňáčků?Mooooooooooc ti držím palečky,ostatně jako všem tady,ale jelikož vím jak je to těžké "uměle" tak ti toho štěstíčka musím popřát víc🙂

martasl
19. kvě 2010

andi2-já vím,že máme štěstí,když můžeme otěhotnět přirozeně.Hrozně vás obdivuju,co všechno musíte podstoupit a vydržet,aby jste v náručí chovali drobečka-drobečky 😉 Moc vám přeju a věřím,že se vám dostane odměny vrchovaté,minimálně miminko,ale klidně i dvě,co??Ještě jednou-kloubouk dolůů 🙂

fram-ani netušíš,jak bych tu smůlu tady konečně prolomila a aby se už nám všem jen dařilo a na každou z nás se konečně usmálo štěstí a krásnej ultrazvuks malou ,,fazolkou"

andi2
19. kvě 2010

Skul já měla nejvíc 13 vajuch při 1ivfku a zůstaly dvě a nic.Při 2 ivku 8 vajuch a zůstala všechna i se povedlo sic na chvíli.ted máme poslední 3 ty horší kvality taky je budou rozmražovat až v neděli a v po transfer ale ještě musím ráno volat v po.No aspon jeden jsou i s Asist.hatchingem radši embryoložka to na nich udělala když jsou horší.tak uvidíme.no já ted měla 7-8 na dolní hranici a neudělali KEt chtěli aspon 10 ale u každýho je to jiný.Na diskuzi kam ještě chodím má jedna 5mm a povedlo se.Takže ono to přímo s tou sliznicí asi nesouvisí.Já měla vždy ukázkovou a stejně se to dřív či pozdějš pustí.Já mám taky trombofilní mutaci s tou to prý taky nesouvisí to bych musela potrati až po 20tt tak beru Anopyrin po ET nebo KEt.Ale uvidím jak dopadne ted Ket tak tam zajdu jestli třeba raději injekce hned než jen Anopyrin.taky už nevím.Jo mari si říkám,že už mě to nebaví.No uvidíme jak KEt pak bud další Ivf nebo minimálka.no a co nejdřív roky letí.

andi2
19. kvě 2010

Skul já si ted taky ob den dala červený víno teda s colou páč já nepiju jinak.A kontryhelový čaj jsem pila. 😉

zanny
20. kvě 2010

Ahoj holky,

Skul,tak moc držím pěsti,ať se ti hyperstimulák vyhne.Vím,co to je,taky jsem ho měla a proto jsem si u druhého IVF prosadila minimální dávky hormonů,vajíček jsem měla 5 a myslím,že to úplně stačí.Myslím,že když jich není tolik,tak jsou kvalitnější.To mě u tebe překvapuje,že ti třeba neudělají raději NATIV,když tak přehnaně reaguješ.Tak se drž a budem čekat na dobré zprávy. 🙂

Martasl,to s tou depkou chápu,já teď taky myslím hodně na to,že až příjde termín,kdy bych měla rodit,tak to asi nezvládnu.
Přeji ti,ať MS nedorazí 😉

Andi,tak super,že sliznice pěkně roste,kontryhel je na to super.V pondělí budu moc držet pěsti,ať se jsou mražáčci v pohodě,z toho já mám vždycky největší strach.

Tak a teď já..
V neděli v noci se mi barákem prohnala voda (bydlíme na kopci),ale spodní voda je taky pěkná potvora 😠 .Naštěstí,když už to vypadalo venku blbě,tak jsme aspoň nábytek postavili na špalky,takže já mám teď o zábavu postaráno!!!Ale už mě to ani moc nevytočilo,mám to tady už potřetí,tak jsem zvyklá.Už mám i vysoušeče,hasiči je tady rozváželi,tak jsem byla ráda...takže sušíme a sušíme a doufáme,že už nebude pršet.
A ☹ včera jsem dostala MS,takže začínám zobat Estrimax a za 12 dní na kontrolu,jestli roste sliznice.Vždycky jsem ji měla kolem 12mm,ale teď po té revizi,nevím nevím.

Ostaní zdravím a všem držím pěsti
🙂

zanny
20. kvě 2010

Andi,ty bereš taky estrimax?Kolikrát denně?Já ho mám brát 3X denně a to mi připadá teda docela dost..FUJ 😠

skuldova
20. kvě 2010

Zanny- já mám nejmenší dávky jaký jdou aby měli jistotu že jim ty vajíčka dorostou do tý velikosti jaká je třeba,mám polycystické vaječníky a když se začne něco pěstovat tak to stojí za to.No je to prča🙂 Ve Varech mi říkají nosnice 🙂Minule jsem byla v nemocnici tak dlouho hlavně proto že u nás to neznají,mají jeden případ za rok,ale v takovým rozsahu se s tím nesetkali takže poměrně dlouho nevěděli co se mnou,až když jsem měla vodu už i na plicích tak se začalo jednat,ale to už moc nevím,jen si pamatuju že jsem jim dva dny říkala že nemůžu dýchat a doktor mi řekl že je to můj subjektivní pocit a pak jen vím že přišel manžel a řval tam a potom najednou spousta vyšetření,CT a podobný dobrůtky a najednou už věděli co mají dělat.Můj doktor mi pak povídal že mě měli dát někam kde s tím mají zkušenosti,no každopádně tohle byla velká zkušenost pro mě🙂 To s tím barákem ti teda nezávidím,bydlím na kopci v bytě správce hasičské zbrojnice,takže tyhle průšvihy mám z první ruky,ale naštěstí se mi to nikdy nestalo.Ale na chatě máme rysku kde byla voda a to mě vždycky zamrazí když vařím a zvednu hlavu abych se na rysku podívala.
andi-já vínko taky jenom s kofolou,jinak mi to žaludek nebere,já se na alkohol jenom podívám a už vím že budu blinkat 🙂)

zanny
20. kvě 2010

Skul...to sis teda užila,tak snad už teď to bude ok a pohlídají si tě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru