Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

stephanie
20. kvě 2010

ahoj holky...

jdu na vás rychle kouknout...

andi, tak ty jdeš v neděli do boje? ani se mi neozveš ☹ ...v neděli je 23.5., takže tam je tvé osudové číslo 3 😉 ...tak to určtiě výjde
zanny, taky přeji hodně štěstí...tak to máš teda parádní sliznici!!! ty brďo 😀 ...
Jinak minimální výška by měla být 8 mm, podle našeho doktora...Já měla teď 9 mm a říkal, že to je ideální...tak nevím...každé tělo reaguje jinak...ale jedna holčina otěhotněla u 6 mm...takže bych si z toho hlavu nějak nedělala....ale určitě to je jedním z předpokladů k otěhotnění...

Skul, tak to sis teda užila...Jsme na tom podobně, já měla vajuch 42...hyperstimulák se mi naštěstí nerozjel....jen mě děsně bolelo břicho a nemohla jsem udělat ani krok...Pak jsem měla k zamražení 9 embryí...
Já myslím, že jsem měla zbytečně velké dávky Puregonu, na to, jak reaguju...Ale jak říkaly holky, byl by pro tebe dobrý asi nativ, nebo minimálka...
Do nativu teď půjdu asi já, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat.

Marti a co ty? jak se máš?
Samozřejmě zdravím i všechny ostatní...

A rozjeďte zas trošku tu diskuzi, nějak to tu s těma příspěvkama vázne 😀

Hezký zbytek dne a hodně štěstí všem!!! 😵

faflina
20. kvě 2010

Ahoj-tady v tomto témátku jsem byla taky kolem strany 65 a více. Tak jsem po dlouhé době zavítala, abych povzbudila. Dneska jsem byla na KO s miminkem a je tam a tluče mu krásně srdíčko, co víc si přát, snad jen to aby se vám už brzy zadařilo a brzy mohly chovt uzlíčky štěstí. Hodně sil a málo slz, přeji vám tady...............

fram
20. kvě 2010

Ahoj holky,
marti, jak mrcha, ještě nedorazila ?
andi, budu moc držet palce,ať to dopadne.
skul, tak to sis teda "užila", to je fakt hrůza 😕
step, doufám, že se držíš a moc nesmutníš
fafli, veliká gratulace, krásná povzbudivá zprávička pro nás ostatní

stephanie
20. kvě 2010

ahojík fram...
jojo, díky, snažím se držet...Učím se na zkoušky, tak se snažím nad tím nepřemýšlet...
Já jsem tomu ted fakt hodně věřila...Bylo to o nervy jeden den mít na testu // (sice jen duch) a druhý den nic...To máš pocit, že jsi od toho byla jen krůček. O to větší zklamání bylo.
Budu určitě bojovat dál, ale už začínám být z toho taková utahaná. Snad to někdy výjde.

Fafli, to je fajn, gratuluji 😵
Já si myslím, že po tom, co jsme všechny tady prožily si to snad už kurňa zasloužíme!!!

zanet2009
21. kvě 2010

Martasl, tak co MS-dorazila? 😕

zanet2009
21. kvě 2010

fafli, moc moc moc gratuluji. 😉

skuldova
22. kvě 2010

Ahojky děvčata,
tak se hlásím po kontrole.Máme už 32 vajíček a moc velkejch,takže mi to vyvolají nějakou injekcí abyc se snížilo riziko syndromu ale tou se poškodí sliznice a dítě má jen minimální šanci se uchytit takže se prý bude vše zamražovat a až budu v pořádku tak máme chodit na KETY,jsme z toho vyřízení,šli jsme do toho právě proto abychom se vyhnuli dalším neúspěšným pokusům ze zamražených embryí ☹ V pondělí mastíme opět na ultrazvuk a primář prý rozhodne.Tak ležím a bojim se i pohnout☹ Dověděla jsem se že jsem jeden případ z tisíce který má tak těžký průběh syndromu takže bych riskovala život kdybych to za každou cenu chtěla jinak☹ No včera samá dobrá zpráva☹

zanet2009
22. kvě 2010

Skul, to je mi moc moc moc líto 😢 😢 😢 . No uvidíš, co se v pondělí ještě dozvíš od primáře.

fram
22. kvě 2010

skul ☹ ☹ to je hrozný, jak se na tebe chytá smůla, moc mě to mrzí a držím palce, ať máš sílu to psychicky zvládnout. Neboj, on tě ten uzlíček štěstí na konci čeká, jen máš k němu setsakramentsky těžkou cestu 😢

skuldova
22. kvě 2010

Holky moc díky za podporu,teď zrovna se cítím fakt mizerně a už mě i napadlo to všechno vzdát☹ Sedím sama doma,manžel na hasičscké soutěži a dcerka u našich tak o všem přemýšlím....

fram
22. kvě 2010

skul, rozhodně to NEVZDÁVEJ! Až budeš mít svoje miminko v náruči, tak budeš vědět, že ty útrapy za to stály.

andi2
22. kvě 2010

ahojda holky.teda skul no hele aspon ty kety .Já musím zítra stopnou Ket.Začla jsem dneska malinkato špinit vaječníky mě bolej jak prase a to jsem 16dc nevím jestli je to z toho estrofemu na sliznici na ms to je teda brzo a nebo mi to ten estrofem rozházel fakt nevím.Volala jsem do caru že když nebudu špinit nebo krvácet tak bude ket jinak se stopne o měsíc.Ale já to stopnu i kdybych nešpinila páč bez UZ to nerisknu.Jo je to pořád něco.Když je dobrý jedno zas je špatný druhý. 😉 Jo ten květen je divnej už by mohlo být lepší počásko hned bude veselejš 😉

martasl
22. kvě 2010

Ahoj holky.

tak jak jsem předpokládala.ms dorazila včera ráno,než jsem odešla do práce.nabyl ani čas to obrečet,tak jsem si to večer v posteli vynahradila ☹ ☹ včera v práci to stálo za prd,navíc termín porodu a korunu tomu nasadila ms.

tak sakra,co to je za blbej měsíc.lásky čas a těhulka žádná.doufám,že to ještě do konce měsíce některé vyjde.už začínám chytat pěknýho nerva.

skul-jak píše fram-nic nevzdávej.ženský jsou přece bojovnice a hodně vydržej.až budeš mít miminko v náručí,budeš mu šeptat:ještě že jsem vydržela a nevzdala to.holky z koníka mě podpořily a já se do toho pořádně obula a mám tě v náručí.... 😉

skuldova
22. kvě 2010

Jste Zlatíčka,moc děkuju,ale dneska prostě nejsem schopná si s tou depkou poradit.Doufám že se z toho vyspím.
andi2 -můžeš mi prozradit jak to zvládáš v práci?na mě už se řítí výpověď,za poslední rok jsem tam byla celkem měsíc a půl,vždy mi ukončí neschopenku já nastoupím a hned jdu na další,no a už se mnou nemají v práci trpělivost☹ Mrzí mě že to musíte odložit.

fram
22. kvě 2010

martasl, to mě mrzí, že dorazila
andi, sakra, to je taky pech, že to musíš odložit, ten květen je opravdu nějakej zakletej 😒

zanny
22. kvě 2010

Ahoj holky,

Skul,hlavu vzhůru..třeba to ještě klapne a transfer bude.Držím moc pěsti.A na práci se teď vykašli,nemysli na to,teď mysli na sebe. 😉

Martas..to je mi líto,že MS dorazila.Docela chápu,že jsi to všechno oplakala,tak se drž.

Fafli,tak to je super,to tady potřebujeme takové zprávy,ať nás to trošku nakopne.Hodně štěstí.

Andi,sakra..to jsme na tom podobně.Já asi na Ket taky nepůjdu ☹ .Z toho Estrimaxu mi začalo být strašně špatně,natékají mi ruce,je mi na blití,motám se jak opilec,no hrůza stavy.Vyžírám si všechny nežádoucí účinky.Tak jsem volala doktorce,prý ho mám okamžitě vysadit a Ket nebude.Já jsem ji prosila,jestli by to nešlo udělat i bez toho estrimaxu,tak mám přijet za týden na ultrazvuk a uvidí se,jaká bude sliznice..ale tomu už tede moc nevěřím,protože poslední dobou se mi pořád něco sere 🤐
To je fakt na depku..

Steph..to musí být děs,jeden den se radovat a pak taková rána ☹ .To je fakt lepší,když na testu raději není nic,než tohleto.Drž se holka a ať ti jde to učení.

fram
22. kvě 2010

zanny, tak u tebe také špatné zprávy ☹ to mi je líto. Musíme doufat, že červen tu smůlu prolomí a nějaká těhulka se objeví.

andi2
22. kvě 2010

Jo je to na...No nevím jestli bych tam ráno neměla sjet osobně když nebudu špinit aby udělali UZ ale aby na mě nekoukali jak tele na vrata když řekli jen volat.Pobolívá mě ale podbřišek i jak na ms.Fakt nevím.Skul-no ted řeším dilema jestli mám zavolat kolegyni at jde zítra do práce když já nebudu moct když pojedu na UZ nebo jestli mám ráno volat až budu v práci.Jo je to pech.Jinak já v práci s tím nemám problém po ivf jsem měla vždy dovču ated když jdu třeba k dr.tak mám bud volno nebo jdu na ráno nebo odpolko jak se s kolegyní dohodnem.Hlavně abych měla ty hodiny jak mají být.Kdybych dělal jinde a musela si brát propustky to by bylo horší. 😉 fram jo když je sliznice o.k. tak zas něco jinýho jestli není třeba moc překrvená to taky není dobře. 😉 Martasl-taky pech vid tak už to bejvá a zrovna my si to musíme až do dna vypít.Musíme věřit,že bude líp kurna když už se povedlo tak musí znova.

andi2
22. kvě 2010

Tééééda zanny to je fakt v pr...No vidíš aspon Ti dr.řekne stop a pak UZ mě řeknou volat a bez UZ ale taky se asi na to vykašlu ted.

zanny
22. kvě 2010

Fram..dík.No co už nadělám,tak snad opravdu ten červen bude lepší..

Andi,tak jestli máš možnost do Caru zajet,tak to zkus,ať na tebe kouknou a uvidíš..zase by to bylo škoda zrušit,když by bylo všechno ok,ne?No jo,když ty hormony jsou pěkné svinstvo,tak to s náma cvičí,co?Já jestli tu sliznici budu mít ok,tak do toho půjdu..teda doufám.

andi2
24. kvě 2010

Ahojda holky.Tak nakonec mám dneska KET za sebou ale byly to nervy.Podle UZ vše v pořádku a pak nervy aby to Ti tři bojovníčci přežili.Tak nakonec máme 1 bojovníčka ale za to krásnou blastocystu/nejvyšší stadium/ tak aspon tak.Ted čekat co bude dál.Ještě že jsem dala na rady mýho dr.jinak já bych to stopla. 😉

fram
24. kvě 2010

andi,hrozně moc držím palce,ať to bojovníček zvládne

andi2
24. kvě 2010

fram díky.Ale koukám,že tu jde blbě čas mě jde o 2 hodky dopředu. 😉

zanny
24. kvě 2010

Andi,tak to je super,že to klaplo 😉 .Moc držím pěsti,ať je vše ok..

martasl
25. kvě 2010

Andi,tak teď je to jasný,máš to doma 😉 🙂 🙂 🙂 Dežíkm všechny prstíky,co jich mám,ať to konečně vyjde a my tě hned budem následovat 😉

skuldova
25. kvě 2010

Andi já teda zírám a držim všechny palce co mám,nebudu ani vylézat z pelechu abych mohla držet i ty na nohou🙂
My máme zítra další kontrolu a mražení se nevyhnem,doktor to nechce riskovat☹ Zítra další kontrola.

skuldova
25. kvě 2010

No tak na to teď koukám a nestačím se divit jak jsem vypatlaná už,já vám tam dvakrát píšu že mám zítra kontrolu,fakt už mi hrabe☹

zanet2009
25. kvě 2010

Andi, moc moc moc držím pěsti.

fram
25. kvě 2010

skul, jak dopadla kontrola?

martasl
26. kvě 2010

ahoj holky.koukám,že nám ta konverzace tady nějak vázne.mě zkončila ms,tak to doufám teď konečně vyjde.
Andi-tak vidíš,i doktor ti říkal,že máš vydržet.Teď se trošku v těch vaších procesech ztrácím 😲 😅 Už ti mražáčky zavedly nebo ještě ne??Ale rozhodně na tebe i ostatní mooooc myslím a držím všechno,co jde-i pusu....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru