Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

zanny
5. kvě 2010

Martasl,to já už bych si teď pod zadek určitě něco vzala 🙂 ale za mlada teda ne 😉
To jo,s tou doktorkou mě to úplně vytočilo,to bych jí asi na místě něco nepěkného řekla.

andi2
5. kvě 2010

marti to samý naše holka krátkej svetřík v zimě tenisky taky se fakt někdy z ní picnu pak se diví,že je nastydlá.jo frajeřina studí.Dneska ráno se taky vracela pro teplejší bundu..zanny já to mám dostat ode dneška nejdýl do pátku tak jsem zvědavá .Jé tak to půjdem pěkně po řadě Step.já /doufám/a pak ty.no a do toho ještě tady holky to bude uroda.zanny já mám leidenskou mutaci na protein c po mámě nikdy jsem na to nic nebrala vše o.k. i výsledky ale preventivně po IVf Anopyrin a v případě těhu v 8tt na ko to jsem minule nestihla v 8tt revize ted bych šla hned po krvi kdyby to dopadlo.Taky bereš Anopyrin po ketu?Ono vyměnit chlapa ..jestli to je v ženský příčina tak spíš najít proč se tak děje .Kámoška taky 3xpotratila a to i s předešlým manželem a i současným a zjistili že má prostě slabou dělohu nakonec se povedlo ale rodila v 6 měsíci měla vys.tlak ale holčička je o.k. jen jezdí na nějaký kontroly do Prahy.fakt vydupat si vyšetření.někdy se ta příčina prostě nenajde.

andi2
5. kvě 2010

Jinak zanny hele já ted měla ms silnou až moc a sliznice jen 7 a pak 8mm si nevybereš můžeš mít slabou ms a sliznice o.k.

zanny
5. kvě 2010

Andi,anopyrin jsem brala při prvním IVF,teď už ne,asi každý doktor to řeší jinak.S tou sliznicí jsem myslela,že se to podle toho pozná 😕 a vidíš, asi to tak teda není.Já jsem vždycky měla přes 10mm,tak snad to bude i teď ok.Tak ty už začneš za chvíli,taky máš estrimax,že?A kolik máš mražáčků?Já jen dva ☹ Tak budu držet pěsti,ať je sliznice jak má být a ať to všechno klapne.Mně minule před Ketem embrya nepřežila rozmrazení,tak to teď budou pěkné nervy,ale musím tomu věřit.

andi2
5. kvě 2010

zanny jo zase od 2 dne ms Estrofem a k tomu budu pít Kontryhel jestli pomůže.Anopyrin snad taky ted nevím když budu mít ten Estrofem tak to se musím zeptat abych pak neměla moc zase tu sliznici překrvenou to taky není dobře.Já nevím kolik jsem vždy měla sliznici ale vždycky byla prý ukázková a ted jen 7-8.No toho se taky bojím,že nepřežijou ty minule všechna 3 ale ted ..no uvidíme.Máme tam 3zmrzlinky i s AH embryoložka to tak udělala když jsou horší kvality .ted hlavně aby ta sliznice byla o.k.jo musíme věřit nic jiného nezbývá.

fram
9. kvě 2010

ahoj holky, jak se všechny máte? Užíváte sluníčka?

zanet2009
10. kvě 2010

ahojky, jenom nakukuju, nějak poslední dobou nestíhám. V pátek jdu konečně na tu endokrinologii, tak snad mě dr. hned začne léčit a brzy se nám zadaří.
Už jsem měla 5 porevizních MS a teda 6 ještě uvítám,ale 7 už nechcííí 😀

zanet2009
10. kvě 2010

U nás bylo včera nádherně, ale teď je po dešti a docela chladno. 😝

angelina987
10. kvě 2010

Ahojky, holky jsem 21DC a od rána mne bolí vaječníky, co to může být? nemáte některá zkušenosti? 😖

zanny
10. kvě 2010

Ahojky,

Zanet,tak držím pěsti,ať na endo dobře dopadneš..

Steph,kde se touláš?Podej nám info 😉

Angelina,nemůžeš mít teprve ovulaci?Já teď po revizi cítím každou ovulku docela dost,mám vždycky bolesti,to jsem nikdy nemívala.

martasl
10. kvě 2010

ahoj holky.
tak te´d si ,,užívám"krátkýho volna.něco na mě leze.Starší holka má angínu,tak bere penicilin,manžel je taky nějak marodnej,naštěstí se z toho pomalu dostává.Mladší holku v pátek poslali ze školy dom,bylo jí špatně,pokašlává a má rýmu.no a mě sem tam pobolívá v krku.no hnus.takže jestli jsem neotěhotněla před manželovým nachlazením,tak to už asi tento měsíc nevyjde.když jsem měla plodné dny(podle výpočtu na netu),tak manžel neměl na erotiku ani pomyšlení,natož na mimi.se na to vykašlu...

angi-třeba to může být ovulka,dost holek ji mívá později.já ani nevím,kdy ji mámk já.nic neměřím a nesleduju.maximálně hodím údaje do pc a čekám co vyleze 😅

zanet-tak dej pak vědět,jak endokrinologie dopadla.já jdu s holkama v říjnu,takž ještě máme moooře času.je to tam vždycky na děsně dlouho 😝 😝

angelina987
10. kvě 2010

Taky hodím údaje do PC a vidím, takže ovulka by měla být už za mnou 😒 no uvidíme. Díky za info

fram
10. kvě 2010

zanet, tak ať endokrinologie dobře dopadne a 7.mrcha už nééé 😀
angel, ovulku můžeš mít klidně později, než ti spočítá PC, ale pokud by tě boleli dlouho asi bych zašla k dr., jestli tam není zánět

stephanie
10. kvě 2010

ahoooj holky,

jdu vás zase po dlouhé době pozdravit
co nového? andi vím , ta se připravuje 😵 ,marti, zany, fram...co vy?
Zanny, jak pokračuješ?

martasl
11. kvě 2010

ahoj steph-no to je dost,že se taky ukážeš 😀 u nás stále to samé-snažíme se o mimi a zatím bez úspěchu.starší holkou brutálně cloumá puberta a o tu mladší se pomalu ale jistě puberta pokouší.takže asi tak 😉 😉

fram
11. kvě 2010

ahoj step,
jak je na dušičce, lepší? My se snažíme jak divý, ale už teď tuším, že to tento měsíc nevyšlo, ale zatím mi to nevadí, mašli si budu házet až příští cyklus 🙂

martasl
13. kvě 2010

teda holky,kde jste??jeden přijde z práce,po 2 dnech zapne koníka a není co číst?? 😅 😅 Buď v neděli,nebo pokud to bude jako poslední 2 měsíce,tak ve čtvrtek očekávám ms.mám takovej pocit,že určitě dorazí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 já už nechcíííííí

fram
13. kvě 2010

martasl, ahoj 🙂 ještě to nevzdávej, třeba nedorazí, moc bych ti to přála

zanet2009
13. kvě 2010

Martasl, jak to můžeš vědět, že dorazí? Pokud jste se snažilkovali, tak je naděje, že nedorazí. 😉

martasl
13. kvě 2010

jo snažili,ale já na to moc nespoléhám.nevím,kdy mám ovulaci,takže když je sex,tak je i snažení.teď jak byl manža marodnej,tak nechtěl riskovat.takže v těhu moc nevěřím ☹ ale uvidíme.
já vám všem taky hrozně přeju,aby to už konečně vyšlo.chtělo by to tady nějakou těhulku,aby se to trošku pohlo a aby nám dodala energii.

zanet2009
14. kvě 2010

ahojky, tak jenom nakukuju a chci nahlásit, že návštěvu endokrinologa mám za sebou, dostala jsem prášky a můžeme se snažit. Na kontrolu jdu 1.9. 😀

lusye
14. kvě 2010

zanet, to je bezva. 😵 😵 😵

Jinak mám dnes po kontrole a dopadla DOBŘEEEEE !!! 🙂
Mimísek je ok, srdíčko tluče, má hlavičku, ručičky, nožičky, prdelku, ... Měří 3,4cm. No paráda!!!
Jsem 10+6 podle utz a podle ms 10+1. O fotku jsem si neřekla, nechám to na NT. Dostala jsem průkazku. 😵
Ufff, šla jsem na 7:30 a od 4h nervozitou nespala. V čekárně jsem byla první a brzo.

holky, přeji vám brzo taky dobré zprávičky! 🙂

zanet2009
14. kvě 2010

lusye, moc moc moc gratuluji k úspěšné kontrole. 😉

fram
14. kvě 2010

zanet,tak to je super, teď už se určitě zadaří, když budeš léčená
lusye, gratuluju ,mám z tebe (z vás 😉 ) radost, to máš za chvíli 1.trimestr za sebou, sláva. Mimi je pořádnej kusanec 🙂

lusye
14. kvě 2010

holky, děkuji. 🙂

martasl
16. kvě 2010

lusye-tak to je bezva.hlavně ať tak krásně roste,a roste a roste 😀 😀 😉 😉 už jste něco miminku pořídili?

zanet-a co ti teda na endokrinologii zjistili?štítnou žlázu??už nevím,jestli jsi to sem psala.

u nás zatím nevím,jestli se zadařilo nebo ne.dnes bych měla dostat ms-po 29dnech,pokud ne tak další termín ve čtvrtek-po 34dnech.zatím testit nebudu,počkám,jestli to do čtvrtka nedostanu-naštěstí nemám doma test-nevydržela bych netestit 😅

zanet2009
16. kvě 2010

martasl, ano, mám sníženou fci štítné žlázy,ale prý to není tak strašné jak mě strašil dr. na UTZ.
Takže jsem dostala prášky a můžeme se prý snažit 😉

zanet2009
16. kvě 2010

Jinak já čekám(nečekám) MS koncem května,tak uvidíme.... 😕

lusye
16. kvě 2010

marti, nene, jsem v tomto nějaká opatrná. Času dost 😉

martasl
16. kvě 2010

tak to to bude dlouhý a netrpělivý čekání,co??nejhorší je,že příznaky ms a těhu jsou praktickz stejný.takže nevíme opět na čem jsme,co??se z toho picnu 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru