Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

handm
8. zář 2009

my 3.10. 🙂

boze, to jsou dneska výdobytky (nebo jak se to píše) silikony pod prsama.. hmmm, já neměla nic takového naštěstí 🙂)

handm
8. zář 2009

Mojí švagrový se zas při focení prsa "pohnuly" - má dost velké přednosti a nějak to neodhadla a normálně na jedné fotce jí jdou stranou 😀 je to jak vlnobití 😀 😀 😀

mateta888
8. zář 2009

zdarec, tak já musím říct, že mi jsme měli už rok od svatby ted srpnu a zajeli jsme si malou do lešné do zoo na celodenní výlet, určitě si to holky vychutnávejte aby jste měli na co vzpomínat. Zachvililinku se vám zadaří a pak už nehrozí, aby jste si to až tak užívali a hlavně budete mít na co vzpomínat 😀 😀 😵
Jinak k těm chlapům, holky to máte nácvik na dítě je to to samý ale podstatně větší však sami uvidíte 😉

verunka84
8. zář 2009

handm - to není pod prsama, ale dáš si to NA prsa, je to z takové lepkavé hmoty, celkem fajn, jen to musí držet korzet nebo tak něco, jen tak pod tričko, to by se neudeželo, ale je to jako moc šikovné, když potřebuješ prsa "hodit" do pěkného tvaru a do topu se ti třeba podprsenka nehodí ..... ale jsou na to potřeba pevná prsa .... no ale každopádně mě to ty šatky nějak nemohly udežet a to nejsem žádná prsatice 😝

to s tou švagrovou to je dobrýýýýýýýý 😀 😀 😀

handm
8. zář 2009

🙂 Jojo, pokaždý, když se dívám na ty jejich fotky, se u toho pobavím .)))

no nic..
holky, já dnesk az práce musím dřív, máme schůzku s oknařem... tak snad se dohodneme na nějakých slevách.. dveře za 50 fakt nedávám...

MAty nestraš .)))))

mateta888
8. zář 2009

tak zase mám chvililinku. Díťatlo se koupe a než proběhne pohádka tak vám ještě něco zkusím písnout 😀 .
jinak s těma chlapa nestraším zeptej se koho chceš, uvidíš že mi dá za pravdu 😉
Nějak dlouho se nozvala evuliss 😒 doufám že to zvládá holka a už mu pakuje saky paky, mamka byla před měsícem na operaci a brali ji celou ledvinu a nebyla tam ani týden a šupem domů, takže bych se ani moc nedivila jestli už nechystají tatkův příjezd. Dneska se stebou nikde nemazli 😝 .

mateta888
8. zář 2009

veru a jak to dopadlo s tou kámoškou ? 😕

eeefi
9. zář 2009

juuu holky vy jste se zase rozepsaly 😉
vcera jsem se tu neukazala, pac jsem moc nestihala. rano jsem totiz byla na ogtt (zda nemam cukrovku). nic prijemneho.. prvni odber, vypit 0,5l hnusneho slazeneho cehosi a po dvou hodinach dalsi odber. navic cekarna plna tehuli, ktere furt dokola resily pohlavi ditete, jmeno, vybavicku.. chvilku jsem to brala statecne (uklidnovala jsem se tim, ze clovek nikdy nevi, cim si prosly ony), pak se to ale fakt nedalo vydrzet, tak jsem se sbalila a prestehovala se do dalsi cekarny, abych si mohla aspon v klidu cist a neposlouchat ty reci.. 😉
veru s tou kamoskou te uplne chapu.. mam neco podobnyho.. mam dve kamosky, se kteryma jsme planovaly spolecne tehotenstvi a materskou (vim, ze to zni prastene). jenze me obe predbehly - ta jedna uz ma mimi a ta druha za chvilku bude rodit. i kdyz to jsou moje supr kamosky, tak ted jejich pritomnost moc nevyhledavam, jelikoz kazda mame uplne jine starosti a ja jim zavidim (i kdyz v dobrem slova smyslu), ze muzou resit ty "prijemnejsi starosti" nez resim ja 😒
jinac s tim vekem.. taky jsem si rikala, ze bych chtela mimi nejak do 30 a ted uz vim, ze nemam sanci ☹

janinac
9. zář 2009

Holky co Dablík??? Už je doma???

Holky já mám taky těhotnou nejlepší kamarádku...má termín o 14 dní později než jsem měla mít já. Ale vím čím si prošli a jak mají vymodlené miminko...takže se raduju s ní. vůbec mi to nepřijde divný. Ale je to možná i tím, že ona čeká první mimčo, kdežto já už to svoje první mám...i když je už velký 😀
Ale taky se těším až si to miminko pochovám, budu to brát jako takový moje mimí, který ale můžu vrátit 😀

Hele a co zemětřesení??? Cejtíte něco??? 😀😀😀

eeefi
9. zář 2009

hmm taky by me zajimalo co dablik..
jani no ty dve moje kamosky to mely hned a bez problemu (zavist 😉 ) dokonce ta jedna jeste ve 4. mesici chodila na squash a ted v 7. mesici jezdi na bruslich..

mateta888
9. zář 2009

🙂 nazdárek, mě dnes bolí hlava jak střepek tak jsem ležela ale moc to nepomohlo 😢 .
Koukám, že nemáme dnes moc dobré téma, no ale i já přispěju svou troškou do mlýna. když jsem před rokem o to přišla poprvé tak moje kámoška měla na den stejný termín jak já podle poslední MS s tím rozdílem, že ona porodila. Mimi má už 5 měsíců, moc se nestýkáme není čas a pokaždé to brutálně zabolí, že bych měla tsejně starý mimi 😢 .
No a od kámoše kterej bude mít prvního potomka to čeká příští týden tak už plánuje že tam přijedem aspon na půl dne. ☹
Docela mi stačila ta gynda když jsem tam ležela a nademnou brečeli čerstvý mimi a dodones těhu skousám na těžko. Můj obdiv eeefi já bych to ještět nedala ☹
Jdu něco uklohnit a šupajdim pro malou 😵

berranek
9. zář 2009

Ahoj holky, jak tady píšete o těch zkušenostech s těhulama, tak mně to připomnělo můj "starší" potrat před pár lety. V 7.tt jsem začala krvácet, tak mně šupli do nemocnice - na pokoji jsme byly 4 - já, holčina, která čekala dvojčata (5.měsíc), paní přes 40, která byla v 6.měsíci po několikátým IVF. No a 17tiletá kočena, která byla po porodu (na šestinedělí nebylo místo, tak byla u nás). Vůbec až do 5 měsíce nevěděla, že je těhu 😕 , o mimčo neměla vůbec zájem - prý s "tím" doma zůstane její mamka a vychová to. Neumíte si představit, jak strašný na psychiku bylo vidět to krásný miminko, o který jeho "máma" nejevila zájem. Všechny 3 těhule jsme byly hotový - taky to dopadlo tak, že za ten týden, co jsem tam byla, jsme všechny dopadly blbě a o mimča přišly. Myslím, že i ta psychika udělala svoje - vzlášť u těch kolegyněk, který tam ležely už několik týdnů. ☹
Proto jsem te'd, když jsem byla těhu a začla krvácet, odmítla jít do špitálu a na revizi jsem pak šla do soukromýho caru. Můj gyndr mně to schválil - řekl, že se mně vůbec nediví, že do nemocnice nechci, že dobrá psychika je v těchle případech často účinnější a důležitější než léky.

katyna6
9. zář 2009

Ahojky holky 🙂

katyna6
9. zář 2009

Tak jsem vás dočetla a koukám,moc veselý téma jste neměly 😢 Ale halvu vzhůru a myslet jen na příjemný věci.Chodím i do tématku Zamlkmlý potrat,aneb...a tam včera vládla taky nějaká depková nálada,ale už je líp,přotože jedna z nás včera večer porodila krásného zdravého chlapečka.Tak nesmutňete,nám se taky zadaří a brzy si ty svoje uzlíčky štěstí pochováme 😉

Co ten Dablík,nikdo nic nevíte?

handm
9. zář 2009

Ahoj holky, dneska později, měla jsem nějaké pracovní shcůzky.. 🙂
Ale koukám, samé smutné věci se tu řeší, tak přesně jak píše KAty, hlavu vzhůru, bude líp!! Určitě..

U mě nic nového, MS stále probíhá-neprobíhá, spíš špinění, tak holt si říkám, že to tak mám.)) Už od pondělka mám prý plodné dny (jsem vypočetla na babywebu) tak uvidím, co s tím s manželem provedem 😀 😀

Beranku, to jo, hruza.. ja měla kliku aspon na tohle, na pokoji jsme byly tři, ale jedna se zanetem vaječníku a druha vietnamka, co nevedela, že dostane MS a myslela, že krvácí z nějakého jiného důvodu.. než se s ní domluvili, přišla MS a poslali ji šupem domu...

A dáblíku, kdepak si? Snad je všechno oka!!! myslíme na tebe!!!

eeefi
9. zář 2009

zrovna pred chvilkou jsem se vratila z hematologie, tak jsem zvedava na vysledky (ale to az tak za 4 tydny).. 😒 manza se vcera se mnou pohadal, ze pry si toho na sebe beru desne moc a ze bych mela ted spise odpocivat nez porad litat po vysetrenich.. njn proste jak jsem se pred tydnem objednavala, tak me nedocvaklo, ze toho mam nejak moc najednou 🙂 jenze zase sedet furt doma - to je na depku.. 😒 antidepresiva - to by mi tak jeste schazelo!

eeefi
9. zář 2009

katy taky dfm, ze se brzo stesticko usmeje i na nas! 😉
handm to my s manzou si chceme dat aspon 3 mesice pauzu, at se moje telo zregeneruje a stejne budeme cekat na vsechny ty mozne vysledky testu.. takze se asi snazit zacneme az po novem roce! dfm ze bude pro nas stastnejsi nez tento 😉

handm
9. zář 2009

eeefi, tak jestli máš prostě nějaké zdravotní problémy, je to rozumné.. promiň, nepamatuju se přesně, cos tady psala dřív.. jaká je tvoje "historie" ☹(

U nás je to tak, že já se cítím dobře, nic mi není, hlava oka 🙂 a nechcem nijak tlačit, jen se nebudem chránit nějak vysloveně, zkusíme přerušovaný styk ( 😎 ) a uvidíme, co stane - když se stane, stane se, když ne, věšet se nebudem..

eeefi
9. zář 2009

no ja mela dve revize delohy (jednu v kvetnu v cca 10tt - prazdny gestacni vacek; druhou pred dvemi tydny - embryo bez srdecni cinnosti), takze ted si budu muset projit vsechny vysetreni, zda jsem ok (+manzel)...
jako ja si zdrava pripadam (nekdy az moc 😀 ) proto se tak tezko srovnavam s temito nezdary ☹

katyna6
9. zář 2009

handm-moje řeč.Já se skvěle cítím už i před tou první porevizní MS,tím těžší pro mě bude vydržet 😀 .To je asi horší netrpělivost,než když jsme se poprvé pokoušeli o mimčo 😅

handm
9. zář 2009

aha ☹ mě to zatím potkalo jednou a doufám, že naposledy.. ale nikdy nikdo neví, že..
a úplně chápu, že se s tím člověk těžko srovnává, když je zdravý atd..
snad budete mít oba výsledky v pořádku a nic už nebude bránit tomu co si tak přejete..

eeefi
9. zář 2009

handm neboj podruhe to urcite vyjde! 😉
hele holky.. pokud to nevyjde potreti, tak zacinam silne uvazovat o adopci...

mateta888
9. zář 2009

katy : tak já to obdobně a musím přiznat barvu, že včera už to VÁŽNĚ nešlo vydržet tak jsme to prubly samozřejmě s ochranou 😅 , ale tělo je zas uvolnění a je mi super. 😵

eeefi : já to mám už taky dvakrát za sebou před rokem to byl začátek 8tt bez srdíčka a ted zamlkej ☹ . Přísahala jsem si že už nikdy nepůjdu na gyndu že kdybych měla zdechnout tak ne, mám docela potíže se potom z toho psch vyhrabat a to si nemůžu dovolit, protože mám doma špunta. Ale docela jsi mě překvapila, že tě už ted posílájí na vyšetření. Mě bylo řečeno až po třetím nezdaru a to už si to půjdu hodit a končím.
Zašla jsem si aspon k obvodáčce aby mi udělala štítnou, protože jsem pořád unavená a šííííííííííleně mi padají vlasy tak to je tak jediný. Ve čtvrtek mě čeká verdikt. si i přeji aby to byla štitka a bylo by to pořešený.

handm : jinak ti držím pěstičky, mi to budem dělat stejně já si akorát ještě chvilku počkám na první MS 🙄

Nevíte někdo něco o dablíkovy nebo evuliss se holky dlouho neozvaly 😝 . No jinak jsem se dívala na počasí a zatím žádný zemětřesení tak doufám že to besinka ještě rozjede 😀 😀

katyna6
9. zář 2009

mateta-tak to mně doktor dovolil sexík už po 10ti dnech.Já totiž byla na revizi 3 dny před 14ti denní dovolenou.a při propuštění z nem.mi říkal-bez sexu aspoň 14 dní.Když se dověděl,že právě odjíždíme na dovču,tak řekl,že když mi zakázal všechno ostatní-koupání a tak..že ten sex teda po těch 10ti dnech.Ale já se stejně cítím úplně fit až po těch 14.a jinak mě by genetika taky čekala už po druhém neúspěšném těhu.Posílají prý až po třetím,ale mně je 33 a děti ještě nemám,takk by prý můj dr.na nic načekal.Tak snad to nebude třeba a druhé těhu bude už v pořádku od začátku do konce 😉

katyna6
9. zář 2009

tak milé koníkovky,já musím valit do práce 😒 ,večer ale přijdu všechno dočíst.zatím papa 🙂

handm
9. zář 2009

No, jak jsme to tady všude různě rozebíraly na všemožných tématehc, vždycky jde hlavně asi o tu holiku, ženu, jak se cítí atd.. když jsou tam komplikace, chápu, že doktoři chtěj, aby tělo bylo na tom líp, než po první MS..
ale jinak si myslím, že prostě si stejně to tělo apříroda udělá co chce a hlavně kdy chce, takže když se jí to nebude líbit po druhý, třetí, tak stejně to dopadne tak, i když to bude první MS nebo pátá...
toť můj názor.. 🙂

MAty držím taky palce a úplně chápu, že jste nevydrželi 🙂) My to měli obdobně.. ale doktorka mi to povolila asi před týdnem nebo kdy.. 🙂 jenže teď zas ta MS 😀 no prostě.. od pondělí plodné dny a..... 😝
Holky ještě jedna věc k tomu - už se normálně koupete?? Já pořád sprchuju, pro jistotu, ale už bych se TAAAAAAAAAAAAk ráda naložila na půl hodky do vany.. mám uplně absták.. ale nastětí už mi zbývá jen poslední týden do 6 konečného týdne.. (dneska to mám " výročí" 5. týden 🙂)

Jo a hlavně ať máte ty výsledky ze všech vyšetření v pořádku!!!!!! Maty i Katy i Eefii a vlastně všechny!!! protože pak už tomu snad nic nebrání (krom unavených manželů) 🙂
Já na žádných testech (ani ve svým věku 😝 ) nebyla, říkala mi doktorka, že až po třetím nezdaru, taky...

Katy hlavně vydrž aspoň na tu jednu 🙂))))
A doufám, že si besinka užívá!! 🙂 zemětřas i další dobrodružství dovolenky...
a evulisku,dabliku, snad jste obě oka!!!

handm
9. zář 2009

Já zas mizím dneska z práce dřív, hurá...
🙂 zítra mě čeká perný den..
tak pa, snad zítra všehcno dočtu..:.-)

verunka84
9. zář 2009

Ahojte kočky 🙂

včera večer jsem Vám tady napsala slohovku a mezitím mi spadl net a vše se vymazalo a mě už se to něchtělo psát znovu a volnou chvilku mám až teď 😝 uuuuuffff 🙂

kde je ta evuliss ??? .... snad jen řeší vše ke svému štěstí .....
a hlásím, že tu u nás též žádné zemětřesení 😀 😀 😀

Jinak já si včera nakounec nakoupila n a tu svatbu 🙂 a slušíííí mi to 🙂 cítím se v tom dobře, pak sem šupnu fotky na minutku a ohodnotíte mě 🙂
Ovšem !!! Měly jste mě včera vidět v té kabince .... líbila se mi jedna košile, lesklá, krátký rukáv, vyloženě společenská, ale božskáááá .... hmmm a moje 4 kg nahoře ...to vám byl pohled....nasoukala jsem se do mojí standardní 38 a byla jsem jak dortík .... jen mi na hlavu stříknout trochu šlehačky 😀 😀 😀 no hrůza, holky 🙂

takže můj obleček je veeeelmi volný ...... a můžu se pěkně přejíst, když to není moje svatba 🙂 😝 😝 😀 😀

Jinak s kámoškou zatím nic, máme se vidět zítra .... je sraz s holkama ...... no bojim bojim ...... uvidíme, jak to dopadne 😅 😎

Včerejší KO dopadla dobře, je to ještě čerstvé, jak dr říkal, ale v pořádku, jen mi ještě nedoporučuje tak týden a klidně 2 týdny cvičit ☹ ... takže dortíkovat budu ještě asi chvilku 🙂 .... dostala jsem injekci na stažení dělohy .... pěkně to bolelo jako a sestra se strašně divila ...... mám z toho prá trochu krvácet tak 2 dny, ale přestože jsem po injekci včera 2 hodiny nakupovala a dnes 2 hodiny chodila po městě, tak zatím naštěstí nic extra ....... jen víc špiním ..... slipovka to trochu nestíhá, ale krev to není (omlouvám se za detaily 😅 )

Tak kočiny, já za chvilinku pádím na bus a dom ... musím vytřít chodbu a trochu si vydechnout, večer jdem mezi lidi, s těma dvěma, co se chtějí v sobotu vzdát svobody 🙂 ..... dnes jsem jim byla kupovat sv.přání ------ no to jsem ještě netušila, co to bude za akci ..... buď jsem hrozně vybíravá, nebo je opravdu z té 100 různých přání 99 přeplácaných, lesklých, samé růže, holubičky, prstýnky a ty texty !!!! no to ne !!! 😕 ale nakonec jsem vybrala 🙂 ......

A koupila jsem si náušnice !!! Zelené !!! NUTNĚ jsem je potřebovala, chápete 😀 😀 😀

Pěkný zbytek dne, kočky 🙂

PS: handm - o vaně mi ani nemluv, vždyť já ji neměla od 19.7. !!!!!! 😀 nejdřív, že v 1.trim se to nedoporučuje a teď zase to šestinedělí !!!!! ..... a jak je venku už zima večer a já někde trajdám, tak bych pro vanu brečela 🙂 😉 😉 😉 ale pro zdraví to raděj vydržím 🙂

pa pa

verunka84
9. zář 2009

jsem se zase rozepsala 🙂 ... joooo, dopisy, to bylo vždycky moje a slohovky ??? kvůli nim bych začla znovu chodit do školy 😀 😀 😀 😀

mateta888
9. zář 2009

teda verunko : ty jsi vážně mazec 😀 na takový slohovky nemám ani čas ani energii, ale super se to čte. Držím zítra palce at to zvládneš, nebude to lehký a pořádně si užij dnešní večer když bude nejhůř tak se budeš moct vymluvit, že jsi to přehnala se zapíjením svobody a hned to bude o něčem jiném 😀 (jsem mrcha vypočítavá já vím) no uvidíš každopádně na tebe budu myslet.

Jinak holky teda hlavně Handm s Veru mě vana nechybí, já se radši sprchuji a když už se naložím tak opravdu jednou tak dva měsíce a to už je krize zádová maxiální 🙄 , ale ddocela vás chápu, aspon tohle si vyhnulo. 😀
Tak jo jdu číst pohádky nevím jestli to ještě dneska dí tak kdyby ne tak zatím pa pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru