Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

mercedesse
16. pro 2009

My se na to okamžitě vrhnem a hned jak se to podaří, chci jít na rizikovku. Budu doma v klidu a teplíčku a bude.

faflina
16. pro 2009

Ahoj Darinka:
Mám to podobně jako Mercedes, ale na revizi jsem byla 23.10 mám i po menzes ten se dostavil 3.12. Jinak to dokola cítím stejně jako Mercedes.

mercedesse
16. pro 2009

jéé ahoj fafli,
tak jak dneska je? Já mám teda den úplně na hov..., teda aspoň pracovně. Teď se přišlo na to, že jsem zmrskla nějakej přehled pro šéfa a nejhorší je, že je mi to jedno, mám chuť se vším praštit a jít domů.

darinka_x
16. pro 2009

Kočky, tak to jsem ráda, že to u vás tak rychlý průběh, že už se můžete snažit 🙂 Jasněže si nechci připouštět možnost, že by se to stalo i podruhé, ale některé příspěvky zde mě dost děsí 😒

mercedesse
16. pro 2009

Jo tak to mě taky. Holky které mají za sebou pět potratů obdivuju, já bych se zhroutila. Ale prostě se to povede a příští rok už budeme drandit s kočárkama, jasný 😉 🙂

darinka_x
16. pro 2009

Máš recht, napodruhé se to povede! 😉 taky budu chtít hned na rizikovku, minimálně první tři měsíce doma zůstanu, teď jednou mi to stačilo, fakt.

mercedesse
16. pro 2009

To nám všem 😉 tak proč něco riskovat, sice se bojím, že budu vypadat jako totální lempl, ale ať si každej říká co chce. Mě se opravdu nechce dělat, u svý práce potřebuju přemýšlet a to mi moc nejde.

darinka_x
16. pro 2009

Tak to i já, ale spíš jde o to, že musím brzy vstávat a odemykám firmu, takže jsem pak i byla ve stresu, že kdyby mi bylo ráno špatně, tak bych to třeba ani nestihla sem dojet a ještě bych dostala sprda. Anebo že jsem si vzala dovolenou a stejně mi pořád vyvolávali že další den musím jít do práce, byla jsem pořád vzteklá a naštvaná a ve stresu. To si myslím, že mi taky dost přidalo. I vůbec to, že v těhotenství by měla být ženská v pohodě a ono i hodně pomůže, když se můžeš pořádně vyspat a vstát tak, jak potřebuješ.

faflina
16. pro 2009

Jo, Jo Tak jsem to měla i s honzou. Honzíka jsme počali přesně 2.září na můj svátek a 1.11.2007 sem byla na neschopence. Kůli práci, protože máme zahradnictví a já jsem ty kvítka prodávala na tržišti. Sice sem jim tehda udělala čáru přez rozpočet, protože to bylo 2 dny před dušičkama, ale zase mi to nikdo navyčítal. Tam na tom tržišti nebylo možno ni jít na záchod.... A to jaksi v těhotenství nejde, že?

mercedesse
16. pro 2009

No právě, já se pořád nervuju jestli příjde finančák, jsem tu jako účetní sama. Prostě chyby dělá každej, ale u mě to má docela blbý následky a když se nedokážu soustředit, tak je to naprd. A ten klid budu potřebovat, protože úplně stačí, že se člověk bude bát, že se něco pose..... A o spánku mi ani nemluv. Já pořádně nespala už od té doby, co jsem přišla do jinýho stavu. Nejhorší je, že mám v plánu to šéfovi říct, ať si někoho nejde už teď, ale on mě může klidně vyhodit, když nejsem těhu. Zase mi příjde nefér ho v tom pak nechat. Nikdo nezná program a systém jakým to dělám. Tak nevím co s tím.

faflina
16. pro 2009

Takový problém měla kámoška. Ale nikdo ji nevyhazoval a byla tam až do poslední chvíle. Ale tu novou holku co si našli musele chodit zaučovat, co a jak, A stejně si prý nakonec objednala program se kterým umí dělat. Takže si asi poradí každý.

mercedesse
16. pro 2009

No jasně, že by si poradili, ale nechce se mi je v tom nechat. Jenže není vhodná doba mu to říct, když je naštvanej kvůli tomu zmršenýmu přehledu. Já bych fakt nejradši byla doma už teď.

faflina
16. pro 2009

Tak to ti teda nezávidím. Já mám šéfa tchána a když nechci tak ho celý den nemusím vidět. A když něco potřebuju, tak se jdu zeptat manžela nebo švagra.

mercedesse
16. pro 2009

Já uvažuju o tom, že si založím svojí firmu, ale teď určo ne. S mimčem to rozjíždět se mi nechce, spíš třeba po mateřský. Závidím ti, to je něco úplně jinýho.

faflina
16. pro 2009

Jo je to dobrý, ale taky je to na nervy žádný odvaz je to přece jenom manželova rodina. Rozjet vlastní firmu? To máš dobrý nápad. Dneska je dost poptávka po dobrej účetní. Teda aspoň u nás.

mercedesse
16. pro 2009

No u nás taky, ale doufám, že jsem na to dost dobrá, po dnešní studený sprše mi to tak nepříjde. To je dobrý jak si píšem na dvou diskuzích. Začínám se ztrácet. 🙂

faflina
16. pro 2009

Tak teď sem fakt nevěděla co mám psát, bo sem se nějak taky ztratila. Prostě se musím dívat na nadpis a podle toho píšu téma, ale dobrý je že na každém, řešíme něco jinýho. To by byla asi pak nuda.

mercedesse
16. pro 2009

No takhle je to opravdu dost akční. 🙂 S tou prací je to nějaký divný. Mě to prostě už vůbec nic neříká. Vidím se s prckem v kočárku a ne v kanclu u stolu. A pak když se to teda povede bych chtěla druhý, tak doufám, že budu vůbec schopná se do toho vrátit, když ty idioti vytvářej pořád nový zákony. I když já tu pořád píšu, jako že je samozřejmý, že budu těhotná a ono se to nemusí vůbec podařit.

martasl
16. pro 2009

Zdarec.Když je možnost jít na neschopenku,tak proč ne,že?Já jsem dělala 12 ti hodin.měny plus pokaždé hodina dopravy .celejch 12hodin jsem seděla.a to vstávání ve 3.30 a návrat v 19 od.děs.a taky víkendy a svátky... 😠 Neschopenku jsem dostala až 9.10.tak jsem si vybírala dovolenou aspoň na noční směny.nehledě na to,že cesta autobusem byl děs,žvejkala jsem jak vzteklá a kámoška se semnou musela pořád bavit.Kvůli krvácení jsem pak stejně měla rizikovku....a naprd 😠

Holky,všem bych strašně přála,aby nám to všem vyšlo co nejdřív a všechno proběhlo hladce,bez stresů a strachu.Prostě krásně si to těhu užít, těšit se na mimina a vystavovat ty velikánský bříška. 😀 😉 🙂 Tak doufám,že se brzo začnem chlubit šťastnejma zprávičkama 😉

mercedesse-musíme to brát jako samozřejmost-jinak z toho zcvoknem.Je zvláštní,že nejvíc na měkko jsem,když je manžel doma.Vůbec o tom nemluví, ale má děsně smutný oči. ☹ a já to pak ořvu za něho i za sebe.

mercedesse
16. pro 2009

tak to jsem měla úplně stejný, celej den ok a večer, když jsem si lehla a on byl vedle mě jsem řvala, to nebyl brek, ale řev. Někdy jsem si myslela, že se slzama udusím. A asi až po té 1 ms se to trochu srovnalo. Já jen doufám, že budu schopná si to užít. Ta zkušenost je strašná.

katyna6
16. pro 2009

Ahoj holky,hezké odpoledne.Tady začalo pěkně chumelit a nevypadá to,že by hned tak přestalo 😠

Vítám u nás nově příchozí a posílám pofoukání na bolavou dušičku.Přeji vám holky hodně síly k překonání toho smutného a co nejdřív to půjde,tak zase vzhůru do dalšího snaženíčka.Ono se nám to podaří,nebojte. 😉 😉

katyna6
16. pro 2009

martasl-nebuď špatná z toho,kolik ti je.Já budu mít 34 příští rok a děti nemám ještě vůbec.Ale to zvládnem kočko,neboj.šlo to jednou,půjde i podruhé! 😉 😵 😵

gambrinuska
16. pro 2009

Teda holky, vy jste toho nadrbali 😉 😉 😉
Já jsm chtěla původně chodit do práce do Vánoc a pak zůstat doma, ale nějak se to posralo, změnil se nám tu kolektiv a i vedední, tak bych nejradši utekla ☹
U mě to je těžký dělam dvanáctky ranní i noční, tak bych asi taky radši zůstala doma, ale jak jste psali nechci být za lazara, ale už ten stres nechci riskovat. Dělam v pivovaře v laborce-provozní a někdy kolik kraválu se tu nadělá kvuli pivu se nenadělá snad ani kvuli lidem, občas je to tu psych i fyzicky dost náročný ( tahat bedny s pivem nic moc 😝 )

mercedesse
16. pro 2009

No tak na to, že bys chodila do práce asi rovnou zapomeň, přece nebudeš tahat basy a čekat až se zase něco stane. Já kdybych měla fyzicky náročnou práci, tak už mě tam nikdo neuvidí. Lazaři nejsme, mít strach je normální. Já jen doufám, že mi to dr. napíše.

mercedesse
16. pro 2009

Už je to tu zas, nejdřív fafli a teď ty. Budem si psát na obou témátkách nebo to omezíme na jedno? 😀

gambrinuska
16. pro 2009

to je jedno, hlavně že jsem tě tu po dlouhé době chytla 😉

mercedesse
16. pro 2009

No já jsem buď u doktora se sebou nebo s babičkama, tak je to teď nějaký náročný. Včera jak jsem byla u dr. tak mi říkala, když jsem se přiznala, že jsme to nevydrželi čekat 6 týdnů, že je ráda, že jsem nepřišla s tím, že jsem těhotná. Že je na mě vidět, že čekat rozhodně nebudu. Tak prej aspoň že tak. Ale doufám, že v lednu tam pojedu znova už s lepší diagnozou než kontrola po revizi.

szedivka
16. pro 2009

Ahoj děvčata, omlouvám se ale nemám moc času sem chodit, jen když něco potřebuji zjisit... Prosím vás, první MS po revizi jsem dostala 10.11. a teď už šestým dnem čekám a MS nikde 😠 Nevíte náhodou jestli je to normální a jak dlouho to může trvat, nebo mám volat Dr.? Těhotná nejsem 😎

darinka_x
16. pro 2009

Szedivka: ahoj 🙂 já si myslím, že to může být úplně normální, ten organismus je dodivočenej, tak by mě ani to zpoždění nepřekvapilo. Určitě MS brzy bude 🙂

mercedesse
16. pro 2009

No je asi možný, že se trochu zpozdí, je to takový rozházený všechno. Ale možná když dr. zavoláš tak se nic nepokazí, ale 6 dní není tak moc. Počkala bych třeba do pondělka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru