Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

inulka2
20. pro 2015

Zapomněla jsem dodat že jsem měla zamlkle těhu v 7tt .nikdy jsem se stim nesetkala a oneslysela o tom,taky to byla rana po skoro 2letem snazeni atd .

gajuska86
20. pro 2015

@inulka2 Ja mela zamlkle v 10tt a taky jsem o tom do ted neslysela, naprosto neznamy pojem :-/

majlka001
21. pro 2015

@katherinka33
@emisekkk
@katka865
Tak jsem vyrazila a byl to opravdu zánět, teď mám antibiotika a budu volat na výsledky kultivace

emisekkk
21. pro 2015

@majlka001 no jak jsme psaly....tak se brzy vyzdrav

katherinka33
27. pro 2015

@majlka001 Brzy se uzdrav. Hlavně, že se vše odhalilo včas! ;)

aaajaaanina
7. led 2016

Ahojte holky.Jdu s dotazem,ktery se tedy netyka me ale me nejlepsi kamaradky...strasne mi to totiz vrta hlavou.Byla cca pred mes.na miniinterupci (dite nechtenne,ale kazdeho vec) po vykonu ji pry lekar rekl,ze to slo spatne,ze se tam nemohl poradne dostat nebo co...ukazovaka mi lek.zpravu a tam stalo,ze prubeh nebyl komplikovaný.2tydny po vykonu byla u sveho Dr.a ten ji rekl,ze jeste neni uplne"docistena",ale te si mysli,ze zbytek odejde s MS.Ms se nedostavila zkusila test a kdyz mi pislala fotku hadala bych se ze je tehotna.// jak vysity.Volala do nemocnice,kde ji vykon delali a tam rekli,ze HCG se odbourava pomalu a ze to tak muze byt.No kazdopadne předevčírem ji odvezli se silnymi bolestmi bricha do jine nemocnice a tam s hruzou zjistili,ze ma plnou dutinu zbylych srazenin,ze si j8 to tam nakupilo.Pry nechapali jakto,ze si ji jeji gyndar nepozval jeste jednou na kontrolu kdyz vedel,ze tam jeste neco je a i lek.zpravu z mista vykonu nechapali,kdyz ji mel dr.tvrdit,ze to neslo vubec dobre.Mezitim brala 2krat ATB kvuli angine,coz ji prej mohlo rozehnat drivejsi priznaky,ze neni vse ok.Ihned ji prijali a sla znovu na sal.Dr.ji pry rikala ze mohla dostat otravu krve a nedej boze neco horsiho...proc vam pisu.Setkaly jste se s timhle nekdy?Ja si totiz myslim,ze je tam pochybeni lekaru.Ma uz doma malinkou holcicku a nechci ani pomyslet,co se mohlo stat....

gajuska86
7. led 2016

Panejo, to je šílený, radši si to ani nepředstavit... Taky bych řekla, že stoprocentně je to pochybení lékařů. Na naší nemocnici na Domažlicku teda nadává kdekdo, ale já si ji nemůžu vynachválit. Mě revizi udělali perfektně a rychle jsem se zahojila.

aaajaaanina
7. led 2016

@gajuska86 no ja bych taky rekla.Jeji manzel to tak totiz nechce nechat.Ja se k nemu priklanim,ze to proste neni jen tak...kamoska ale rikala,ze uz nema na nic takovyho silu ani nervy...coz chapu taky no😦

gajuska86
7. led 2016

@aaajaaanina To je taky pravda, proč se v tom babrat, jestli je už teď v pořádku... Ale na druhou stranu, jestli se s tím nic neudělá, tak příště to někomu můžou udělat ještě hůř a může se stát cokoliv. Asi bych to řešila.

aaajaaanina
7. led 2016

@gajuska86 no hlavne sla do nemocnice,ktera je dal nez ta kde ji ted pomohli s tim,ze je lepsi😐a takhle dopadla...obcas mi z naseho zdravotnictvi jde hlava kolem...opravdu

gajuska86
7. led 2016

@aaajaaanina Jo to mě taky, bohužel :-/

pobuda
10. led 2016

Ahoj holky, muzu se pridat? Posledni dobou se nam lepi smula na paty. Doma mam zdraveho klucinu, kteremu budou v dubnu 3 roky. V srpnu to byl rok, co jsme se prestehovali do Nemecka a strasne bychom chteli pro naseho rostaka sourozence. Od porodu jsem mela porad nejake problemy. Kdyz malemu bylo 2,5 roku, stale jsem nemenstruovala, coz doktorce v CR vubec nepripadalo divne a neustale cekala, az telo zacne pracovat. Byla jsem na 2 vyvolavackach, na ktery jsem stejne nezareagovala a vlastne az u doktora v Nemecku se mnou konecne nekdo zacal neco delat. Zjistili mi poruchu stitne zlazy a zacal kolotoc ruzne hormonalni lecby. Na stitnou uz beru leky a vysledky mam v poradku. V cervnu jsem dostala antikoncepci, aby se moje telo nastartovalo a zacalo pracovat, v cervenci prvni hormonalni stimulace Clomifenem a Pregnylem, pokus nevysel. V cervenci druhy pokus, po snazeni jsme odjeli na dovolenou, kde jsme bohuzel vsichni prodelali strevni chripku. Vratila jsem se a zjistila, ze jsem tehotna. Byli jsme strasne stastni, u syna jsem dlouhou dobu nemohla otehotnet a dokonce uz to vypadalo na umelko, takze ted ohromna radost, ze to vyslo tak rychle. V 5tt ale bohuzel prisel samovolny potrat( zase komplikace, cistila jsem se strasne dlouho, hcg stale nechtelo klesat, krvacela jsem silne 4tydny). Byli jsme uplne zdrceni, v zivote by me nenapadlo, ze me neco takoveho potka, psychicky jsem se mesic nemohla dat vubec dohromady :(. 7.12. dalsi ohromna radost, znovu jsem nasla //. Rikala jsem si, ze tentokrat uz to musi dopadnout. 22.12. jsem byla na prvni kontrole, vsechno vypadalo normalne, srdicko tlouklo. Byli jsme znovu strasne stastni, rodice dostali pod stromecek oznameni, ze pokud vse dobre dopadne, v srpnu budou mit dalsi vnoucatko. Ted 7.1. jsem sla na kontrolu a gynekolog mi oznamil, ze srdicko bohuzel uz nebije. Plod umrel 2 dny po prvni kontrole, takze presne na Stedry den. Cele svatky jsem v sobe nosila mrtve miminko a nic netusic se radovala, ze jsem tehotna. Ted v patek jsem byla na revizi a jsem z toho vseho strasne smutna, nestastna, zklamana. Porad se ptam, co bylo spatne, proc to ani tentokrat nemohlo dopadnout dobre?:( Moc se omlouvam za roman, ale nemam ve svem okoli nikoho, kdo by si timto prosel a porad jen slysim, ze to tak melo byt a at jsem vlastne rada, ze to tak dopadlo ted a ne az pozdeji. Ja vim, ze tohle vsechno je pravda, ale tohle prece nikoho, kdo si touto situaci projde, nemuze uklidnit :/

gajuska86
11. led 2016

@pobuda Ahoj, vítej mezi námi :-/ Je mi líto, co tě potkalo a ještě navíc tolikrát za sebou ☹ Já ještě dítě nemám, mám za sebou jen jednu revizi, v říjnu loňského roku ☹ Bohužel jsem taky žila nadšením a užívala si těhotenství a nakonec jsme zjistili, že miminko ve mě bylo už skoro 2 týdny mrtvé ☹ Jednalo se o ZT, o kterém jsem do té doby ani nevěděla, že něco takového existuje. Taky se to stalo pár dní po kontrole u doktorky, kde mu krásně tlouklo srdíčko ☹ Od té doby se už snažíme, ale zatím se nepovedlo. Je to za mnou, vyrovnala jsem se s tím, ale pořád ve mě hlodá ten červíček, že pokud se zadaří, aby se to neopakovalo nebo se nestalo ještě nic horšího třeba v pokročilejším stádiu těhotenství. Ale hold nic z toho neovlivníme :-/ Já si pořád říkám a uklidňuje mě to, že až k nám miminko bude chtít, cestu si najde 🙂

pobuda
12. led 2016

@gajuska86
Máš pravdu, stejně nám nakonec nezbyde nic jiného, než se s tím znovu vyrovnat, ale přesně jak říkáš, největší strach mám z toho, aby se situace neopakovala a zase se něco nestalo :/. Tyhle věci by se vůbec nikomu neměli dít. Spousta holek jde na potrat jen proto, že se jim zrovna teď nehodí mít dítě a nám, které miminko chceme se dějí tyhle hrůzy. Ach jo, no snad bude brzo líp a hlavně snad se nám všem, co moc chceme zase zadaří a tentokrát už všechno dopadne dobře. Držím pěsti, ať se i u tebe mimčo brzo usídlí a tentokrát to klapne 😉 . A doporučili ti doktoři čekat nebo jste mohli hned začít? Já žiju v DE a doktorka, která mě operovala řekla, že počkat 1MS, můj gynekolog dokonce říkal, že můžem začít hned. Na jednu stranu chci moc a hned, na druhou stranu ten strach je vážně děsný 😖

gajuska86
12. led 2016

@pobuda Jo, tohle taky nepochopím, jak někdo dobrovolně může jít na potrat, když má těhotenství prosperující ☹ A my, které dítě chceme, proto kolikrát musíme udělat psí kusy :-/ Doktoři v nemocnici mi po zákroku říkali, že mám počkat 2-3 cykly a shodla se s nima i moje gyndařka. Nechtěla jsem čekat, protože stejně nemáš jistotu, že otěhotníš hned nebo že bude vše v pořádku. Ale zatím se nám nezadařilo. O víkendu čekám 3. porezivní MS, tak uvidíme, jestli dorazí nebo ne 🙂 Takže jsem vlastně doporučení lékařů dodržela 😀

sobtik1986
13. led 2016

@pobuda Zdravím tě a moc mě to mrzí já teď byla na revizi minulý čtvrtek a miminku také přestalo tlouct srdíčko na vánoce v 7+0 bohužel je to, už moje druhá revize první byla 4.3.2015 kdy nám přestalo tlouct srdíčko v 8+4 což bylo kolem valentýna a mezi revizemi byl v červenci samovolný potrat naštěstí mám doma, už 2 dcery. Ale s manželem jsme si přály hrozně moc chlapečka a jak to tak vypadá tak ho asi nebudeme moc nikdy mít dr. si myslí, že potrácím právě je ☹ Teď si přeji, aby co nejdřív dorazila první MS což doufám, bude brzy piju 2 x denně kontryhelový čaj a za 3 měsíce to ještě jednou chceme zkusit a doufám a pevně věřím, že nám to tentokrát vyjde 🙂

pobuda
13. led 2016

@gajuska86
Tak ti budu moc držet pěsti, ať se brzo zadaří a tentokrát už je pokus úspěšný 🙂

@sobtik1986
Ahoj, vidím, že si s tebou život taky pohrává :(. My máme doma kluka a moc bychom pro něj chtěli sestřičku, ale pokud by se zadařil druhý kluk, taky se vůbec nebudeme zlobit. Kontryhel piju taky, ale jen jednou denně, protože odpoledne si už většinou nevzpomenu 😀 . Tak koukám, že máme revizi skoro ve stejnou dobu, já jsem byla o den později, než ty. Taky doufám, že porevizní MS dorazí co nejdříve a hlavně, že další pokus už bude úspěšný. Mám pocit, že třetí zklamání už bych vážně nezvládla 😒

sobtik1986
14. led 2016

@pobuda Já už jsem teď uvažovala, že už se vůbec snažit nebudeme bojím se, že to znovu nevyjde, ale touha po ještě jednom miminku je hrozně velká a tak i přes velký strach do toho půjdeme. Dr. první říkala, že bude dělat testy, ale teď se jí do nich nechce, že prý, už 2 děti. Takže po druhé ms začnu brát vitamíny Fertility blend prý jsou hodně dobré a nebo listovku 800 a pak vitamíny a budu doufat, že až se zadaří tak, už to bude konečně ok 🙂

pobuda
15. led 2016

@sobtik1986

To chápu, bojím se úplně stejně :(. Mě dotoři taky řekli, že mi žádné testy děklat nebudou, protože už jedno zdravé dítě máme. Já beru Femibion, brala jsem ho i v těhu, tak zatím pokračuju a uvidíme. Jinak včera jsem se dověděla, že se mi zase rozházela štítná, takže i to asi mohl být jeden z důvodů ZT. Takže jsem vyfasovala silnější léky a uvidíme, ale bojím se strašně, že když už by se zadařilo, zase to dopadne špatně 😖

mischamish
15. led 2016

Taky se k vám holky přidám.

Předminulý rok, 14.4.2014 (vždy jsem nenáviděla čtyřky) jsem měla revizi kvůli zamlklého potratu. Mimi umřelo ve 13 týdnu (12 týdnů a pár dnů). Dozvěděla jsem se to díky ultrazvku ve 13 tt a několika dnech. Miminko jsme viděli, akorát bylo menší než mělo být a srdíčko nebilo ... a mimi se nehýbalo. Sestřička mě šťourala do břicha, zkoušela miminko probudit, ale už bylo asi týden po smrti ... Zní to hrozně.

Byla jsem v šoku. Nebyla jsem schopná mluvit, ani přemýšlet - jenom jsem brečela. Doktorka mi zavolala taxi - manžel byl v práci a nemohl pro mě přijet. To byl čtvrtek. Nemocnici jsme volali ještě ten večer, ale neměli možnost mi udělat revizi až v pondělí. Celý ten víkend mi připadal jako obraz Dalího ... byla jsem mimo. Manžel si taky poplakal, dcerka byla pár dnů u babičky a dědy ... nechtěla jsem před ní být v takovém stavu.

V pondělí jsme jeli do nemocnice. Dali mi tabletky, já začala krvácet a po několika hodinách jsem jela na sál. Uspali mě a když jsem se probudila, bylo po všem. Ten pocit prázdna, co jsem cítila byl úplně neskutečný ... jako by mě někdo vypnul. Krvácela jsem docela dost a docela dlouho - dokonce jsem se i vnutila gynekoložce na kontrolu, ale ta nic neviděla, prý je to v pohodě. A naštěstí to v pohodě bylo.

Po pár týdnech jsem šla na několik akupunktůr, pila jakési čínské medicinské čaje a po asi 3 měsících (dvou cyklech) jsem otěhotněla znovu a v dubnu minulého roku se mi narodil překrásný a zdravý (musím to zaklepat) chlapeček.

Měla jsem ovšem skoro celé jeho těhu nervy. Měla jsem ztrach z dalšího potratu, z předčasného porodu, z toho, z tamtoho ... byla jsem fakt hromádka nervů. Ale já mám bohužel už nějakou dobu PTSD, takže to se u mě dá čekat. Naštěstí to ten můj malý bojovník zvládl a snad ho to nijak nepoznamenalo ... je to šílený kliďas v porovnání s dcerkou a s ní jsem byla v těhu daleko klidnější a vyrovnanější.

Poradila bych po revizi alespoň dva cykly počkat. Dát se dohromady. Poplakat si, říct sbohem miminku, které se nenarodilo, a potom se hodit fit - pořádně to tělo vyživit a připravit na další těhotenství.

Moc vás všechny, které jste tímto prošly obímám. Není to lehké a ne všichni to bohužel chápou ...

gajuska86
15. led 2016

@mischamish Takže šťastný konec 🙂 To je moc dobře 🙂 Jinak mě mrzí, že sis tím musela projít :-/ Ale jak tak koukám, procházíme tím opravdu každá druhá ☹ Já byla těhu s prvním mimi minulý rok, zadařilo se v srpnu a 10.10.2015 jsem musela na revizi. Na UTZ se zjistilo, že mimi ve mě bylo už skoro 2 týdny mrtvé, takže se to muselo stát někdy po první kontrole, kde mi doktorka potvrdila srdíčko ☹ Naštěstí mě vzali na revizi hned druhý den, takže jsem ani neměla čas o tom nějak moc přemýšlet a potom, jak píšeš, jen prázdnota ☹ Hned jsem začala pít kontryhelový čaj, zobu listovou kyselinu a snažila jsem se dát dohromady, tak doufám, že už jsem z toho venku. Doktoři mi doporučili čekat se snažením 2-3 cykly. Příští týden čekám třetí porezivní MS, tak uvidím jestli dorazí nebo ne. Upřímně už bych miminko vážně chtěla, kolem mě je to samá těhule (holky ze školy, z práce, v okolí). Moje biologický hodiny už asi přímo řvou na poplach. Mám taky staršího přítele, který už má svoje děti z předchozího manželství, už jsou dospělé, tak jsme chtěli ještě aspoň jednoho raráška spolu 🙂 Tak uvidíme, jestli se nám to povede 🙂 Letos mi bude 30 let, tak snad se to povede 🙂

mischamish
15. led 2016

@gajuska86 Pro mě bylo nejtěžší se z toho dostat po psychické strance. Fyzicky to bylo bezproblémové. Akupunktura mi pomohla upravit cyklus a otěhotněla jsem při prvním nesnažení 🙂

Přeji ti vse nej a ať vám to brzy vyjde!

gajuska86
15. led 2016

@mischamish Fyzicky jsem byla v pořádku za chvilku, a psychikou to bylo horší, ale troufám si říct, že už je to v pohodě 🙂 Takže děj se vůle boží 🙂

dashii
16. únor 2016

Zdravim vas, taky mam za sebou revizi delohy po zamlklem potratu. Je to uz 5 dnu a psychika porad pracuje. Zakrok samotny probehl bez komplikaci, ted ale treti den trochu krvacim a obcas zaboli bricho, jsou to vzdy chvilky, asi 100x za den a i jakoby krece, tak snad to brzo prejde. Dostala jsem neschopenku, tak se musim z toho nejak dostat, hlavne po te psychice, abych mohla pak fungovat v praci a celkove. Byla jsem ve 12.tt, kdyz mi dr oznamila, ze prestalo tlouct srdicko. Delka prcka a vse tomu tydnu odpovidalo, takze se neco zasadniho muselo stat tak 2 dny pred kontrolou, vubec jsem nekrvacela, zadny priznak, ze by neco bylo spatne. Mela jsem zanet dutin, tak je mozne, ze to mohlo zpusobit i to, ale 100% se to asi nikdy nedozvim co se vubec stalo. Ale vsechny testy, stitna i geneticke odbery, vse mam v poradku, tak porad premyslim, co prckovi mohlo ublizit. Manzel to take tezce nese, melo to byt nase prvni dite. Nejdulezitejsi je ale, ze deti mit muzeme a podle doktorky muzeme po 4 mesicich zkouset znova, tak se uz nemuzeme dockat, to uz bude teplo, tak zadne virozy by nemely hrozit. No snad vse pujde hladce a bez stresu a podobnych zazitku. Drzim vsem palce, aby dalsi tehu vyslo.

gajuska86
16. únor 2016

@dashii Ahoj, vítej mezi námi. Já jsem to měla dost podobně, pár dní po zákroku jsem trošku krvácela a občas mě nepříjemně píchlo v břiše. Anebo když jsem zakašlala nebo se zasmála. Byla jsem taky na neschopence, protože dělám fyzicky náročnou práci, tak jsem měsíc zůstala doma, abych se dala do kupy. Začínala jsem 10tt, když se mi to stalo. Na první prohlídce v 7tt bylo vše v pořádku, měli jsme už i srdíčko. Pak se asi muselo něco stát, protože na začátku toho 10tt mi řekli, že mimi už ve mě bylo skoro dva týdny mrtvé. Ale taky jsem neměla žádné příznaky, nešpinila jsem, nekrvácela, pořád mě bolely prsa, byla jsem unavená, hladová a stejně to takhle dopadlo. Vím, že už to nezměním, ale občas stejně pořád přemýšlím, co se mohlo stát, že to dopadlo takhle. Ale zase lepší, než aby se něco stalo v pokročilejším stádiu těhotenství. Stalo se mi to v říjnu minulého roku a od té doby se opět snažíme, ale zatím bezúspěšně. Nehážu flintu do žita, věřím, že tenhle rok bude dobrý a povede se nám to 🙂 Tobě držím všechny palce, aby si se z toho dostala, dala se do pohody a taky se zadařilo 🙂

matylda123
16. únor 2016

@mischamish ahojky, příští týden začínám taky chodit na akupunkturu k podpoře otěhotnění ... Moc v ní věřím... Myslíš, že to pomohlo i v tvém případě? Kam se jehličky píchání? Bolí to?

dashii
17. únor 2016

@gajuska86 Ahoj, dekuji. Je to neskutecne, jak to priroda dokaze rozhodnout. Ja uz tedy bolesti nemam az takove, tak snad to je dobre. Bojim se kazdeho pichnuti, ale pri tom mi jaksi asi poradne ani nedoslo, ze uz je konec :/ Je pravda, ze lepsi ted nez potom nekdy pred porodem. Dr mi rikala, ze se to taky stava a ze pred mesicem tam meli maminku, ktera tyden pred porodem potratila. To je pak silene. Snad to nikoho z nas nepotka. Ono porad clovek premysli, co mohl treba udelat jinak, nebo co mohlo byt spatne, ale uz to nic nevrati, uz je to jen smutna minulost. Ted jeste uklidit fota z utz, nemam na to se jich zbavit, abych je nemela na ocich.. Dekuji, dekuji. Drzim vam taky palce, aby se brzo zadarilo, chce to klid a pozitivni myslenky 🙂 Snad za ty 4 mesice budu taky v klidu. Ted mi ta doba prijde strasne dlouha, uz aby to bylo. Uz bychom taky chteli, aby se rodinka rozrostla, tak snad budou dalsi pokusy uspesne ve zdravi az do konce 🙂

gajuska86
17. únor 2016

@dashii Přesně tak, to si taky říkám, že příroda si to zařídí podle svého a jednou k nám to miminko taky pustí 😀 To je šílený celý těhu být naprosto v pořádku, všechny kontroly a tak a týden před porodem o miminko přijít, to si ani nedokážu představit ☹ Něco takovýho bych nepřála ani tomu největšímu nepříteli, ani to, co se stalo nám všem tady. Jojo, člověk nad tím může přemýšlet do nekonečna, ale nemá to smysl, stejně se ničeho nedopátráme a nezměníme to, prostě se stalo. Já jsem si od té doby začala psát deníček, píšu si tam všechny svoje zážitky, pocity atd a mám v něm založenou jedinou fotku mojí fazolky, víc jsem jich nestihla :-/ Zbavovat se jí určitě nechci, mám ji takhle založenou 🙂 Nám doporučili (v nemocnici i pak moje gyndařka) počkat se snažením 2-3 cykly, ale já se rozhodla, že po šestinedělí to budeme pomalu zkoušet. Protože člověk stejně nemá jistotu, že se to hned povede. A než abych čekala záměrně a pak ještě než se zadaří, se mi fakt nechtělo. A zatím stále nic, takže jsem vlastně doporučení lékařů dodržela 😀

dashii
18. únor 2016

@gajuska86 Jen aby ta priroda dlouho necekala a dalsi mimi pustila hned, jen co to pujde 🙂 Ja si furt hladim brisko, jako by tam drobec jeste byl, tak doufam, ze brzo zase bude 🙂 Dnes mi trochu vysly slzicky, je to presne tyden od revize, tak jsem nejaka ve vzpominkach.. Ale nejhorsi mi prijde, ze ani v tak pokrocilem tehu ji nedokazali rict, co se vubec stalo, protoze miminko se podle vsech testu jevilo v poradku :/ To taky nikomu nepreju, clovek se tesi, planuje, vymysli, "buduje" jakysi vztah a pak najednou ze dne na den sbohem vsemu, silna zalezitost pro kazdeho.. To je pekne psat si denicek 🙂 Ja na to nikdy nebyla. Ale myslenka vratit se po nejake dobe do psane minulosti, ne jen ve vzpominkach, je pekna. Ja mam dve fotecky prdoly a dam je s temi par papiry co mi zbyly na pamatku, ze jsem vubec byla tehu (zbytek mi sebrali pri revizi a uz nevratili) do krabicky a pekne uschovam.. Jo, doporuceni lekaru se vyplaci dodrzovat ;) Je fajn, ze to beres s klidem i kdyz se zatim nezadarilo. Ale uz k tomu mate alespon bliz nez my a muzete si uzivat :D ..
Brala jsi nejake vitaminy nebo pila specialni caje po revizi? Ja se na to ptala dr a rikala, ze nic brat nemam, ale az se budeme zas snazit, tak mam brat znova listovku. Vsude na forech ale ctu, ze pijou kontryhelovy caj, tak snad o nic neprichazim 🙂

gajuska86
19. únor 2016

@dashii Pokračovala jsem s kyselinou listovou, to mi poradili i doktoři a hned po revizi jsem si sama naordinovala kontryhelový čaj 🙂 Slyšela jsem, že dělá zázraky a myslím, že fakt jo 🙂 Troufám si tvrdit, že díky jeho pití jsem se rychle a dobře zahojila 😀 Jinak nedavno jsem si objednala kapky gynex, tak je od 1DC zkusím, protože mám tušení, že se opět nezadařilo :-/ Prý to taky pomáhá, a prý i na psychiku, tak uvidíme, co to se mnou udělá 🙂 Je fakt, že mám hodně stresovou a fyzicky náročnou práci :-/
Bříško jsem si taky potom ještě hladila a pak jsem si vždycky uvědomila, že už je prázdný a už tam nic není ☹
Deníček jsem si začala psát i z toho důvodu, že mi loni umřela mamka, byla jsem opravdu psychicky v pr.... ☹ Pak se nám právě zadařilo mimi, ale dopadlo to takhle ☹ Myslím, že to bylo asi tou psychikou, bylo to brzy po tom :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru