Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

eeefi
7. zář 2009

ahojky holky..
jj myslim, ze s tim pocitanim DC je to jak pise katy.. 😉
jinac evuliss drzim palec! obdivuju tvou odvahu! 😉

handm
7. zář 2009

JO, Uz jsem na to taky koukala.. to se asi moc nedovim, jak mam cyklus pravidelny, kdyby se NÁHODOU povedlo a já byla zas těhu 🙂
no tak uvidíme...
díky katy.. jak vy to plánujete??

katyna6
7. zář 2009

handm-já jsem teď psala holKám v zamlklinkách,že asi hned po té první ms to zkusím.Protože tady čtu pořád víc příspěvků,kdy otěhotněly třeba a po těch 3-6 měsících a stejně to skončilo špatně a zase i kdy byly těhotné hned po měsíci,dvou a je všechno v poho.Asi do toho půjdu.kdy vy?Jak ti skončí ms,nebo ještě budete čekat?

evuliss
autor
7. zář 2009

Ahoj - vy jste opravdu super!!
Za tatkem dnes pojede jen mamka a to ještě možná,protože neví ani tatka sám,jestli ho pustí z JIPky na normální pokoj a prý je od rána převáží a neví kam.A já jdu na odp.do práce takže si nemůžu vymýšlet z hodiny na hodinu...Ale už se těším až bude táta doma---Snad tam pojedu zítra 😉
S přítelem,je to zatím nijaké,chce tady zůstat než se vrátí tatka domů,ale já už s ním skoro nekomunikuju 😒 ...
Jste super že na mě myslíte...
A co Dablikoli??jak pak je?
Handm...to byla super věta "za chvíli vozíš kočárek" to mě nadchlo 😀
Víte on ten kamarád je trochu tělesně postižený,špatně chodí a má omezenou možnost pohybu rukou,ale když jsem sním tak to vůbec nevnímám,nikdy v životě ho neuslyšíte že by mu to vadilo a že by si stěžoval,má pořád dobrou náladu,nic ho nerozhází...je prostě pro každou srandu a ten můj suchar je opak ☹
Možná mám toho kamaráda ráda,ale ukáže čas,třeba Handm bude mít pravdu 🙂
Dnes večer se máme zase sejít,ale bojím se že mě ted přítel bude trochu "pronásledovat",no prostě počkám ještě ten týden než se táta vrátí a pak hp sbalím já sama a hotovo 😉
Mějte fajn den,já jdu od 15 do 20 do práce tak třeba sem ještě večer mrknu pokud si přítel nesbalí PC,ale noťas je už na cestě(ten kamarád mi ho dnes doveze 🙂 .Maximálně než se připojím tak držím palce a pak jsem hned u vás!

krásný den,kočeny 😎

handm
7. zář 2009

Katy, my to necháme otevřené.. jako žádné měření BT, sledování co kdy jak a vědecká činnost... já na tohle nevěřím. takže se nebudeme po první MS chránit a uvidíme, co si příroda sama řekne 🙂 Takže už se těším, až skončí a pak se uvidí.. a budu vyhlížet // 🙂

Evulisku! zvládni to.. !!! Ono to bude všechno v pořádku, jen holt tomu musí člověk trochu pomoct! A i to sbalení nakonec jde.. ještě, že nemusíte dělit majetky atd...
Myslíme na tebe!
A moc nepracuj..

katyna6
7. zář 2009

handm-jojo,já taky nebudu měřit.Minule,když jsme byla těhu,jsem se občas změřila a říkala jsem si,když je teplota pořád stejně vysoká,mimi bude v poho,žádný náznak problémů nebyl-a jak to dopadlo.Takže už ať je MS za námi a necháme tomu volný průběh.Tak nám všem držím palečky 😉 😉

handm
7. zář 2009

napodobně Katy 🙂
Když já proste si myslím, že čím víc vědecky nna to člověk jde, tím horší..
jako samo chápu, že nekdy holt musí se přírodě pomoct - ivf atd, ale jinak snad to nějak vyjde..!! 🙂 Musíme myslet pozitivně..
vy jste otěhu přirozeně??

katyna6
7. zář 2009

handm-jojo,nám se to povedlo samo,tak doufám,že to tak bude i pokračovat.Nedávno mi jedna kartářka řekla,že děti zatím sice nemám(nevěděla o mně vůůůbec nic)ale mít budu,ať se nebojím,i když tam na začátku viděla nějakou malou komplikaci,říkala,něco,jako menší operace,ale ať se nebojím,že nic vážnýho.a já si tenkrát myslela,že na ivf asi skončím.tak doufám,že ta malá operace byla revize a teď už se bude jen dařit! 😉 .Taky ještě pár dní po revizi jsme jeli na dovolenou,v tom místě mám i dávnou kamarádku,co je tak trochu čarodějka a u ní mi v krtách vyšly děti dokonce dvě.A co je moc zajímavý,i když já karty a podobný věci beru s rezervou,tak přítel si ohledně těch dětí vytáhnul úplně stejnou kartu jako já...z dalších 32...Tak snad na tom něco pravdy bude! 😉

handm
7. zář 2009

hihi, katy, to je dobrý 🙂 TAk teď tomu prostě věř, dobrým zprávám se věří snadno a krásně! Takže všechny smutky pryč a všechno bude oka!! 🙂

katyna6
7. zář 2009

handm-no to musí být dobrý!Já už totiž na těhulkování až tolik času nemám,trochu pozdě jsem potkala toho mýho pravýho,tak teď si o to víc musíme pospíšit 😀 .Do kolika jsi v práci?

handm
7. zář 2009

Jak až tolik času enmám.. kolik ti je? nebo proč?
Já jsem dneska v práci jak bude potřeba, takže třeba do 6, ale může se stát, že třeba do 8..

katyna6
7. zář 2009

handm-je mi právě už docela dost,v červnu jsem měla 33,tak teď musíme máknout 😀
To teda v práci nemáš moc růžový-dokdy je třeba-fuj 😝 a co děláš,jestli se smím zeptat?

handm
7. zář 2009

ale 33 taky není nijak velkej vek, me bude ted v rijnu 31.. takze zas tak nezaostavam.. hlavne, ze se vam povedlo prirozene... a spousta holek v tomhle vekuk taky tehotni. 🙂 ale makame taky 🙂 aby se za nas deti pak nestydely 😀 dedecek s babickou maminkou a tatinkem 😀😀😀
ale to spíš jen jako ftip....

a v práci je to růzovy, jen pondelky a uterky jsou blby.. poslu ti to do IP...

katyna6
7. zář 2009

handm-to jsem ráda,že nejsem sama postarší.Někdy se mezi těma 20ti letýma kočkama cítím trochu blbě 😅

handm
7. zář 2009

no, tak tady myslim nemusis.. 😅
a nejsme postarší 🙂 jsme prostě mladé holky! 🙂

katyna6
7. zář 2009

handm-a to máš pravdu!Důležitý je se tam cítit.A já se občas cítím na 18 😀
Já teď na chvilku vypadnu,ale piš piš,zase sem přijdu nakouknout.pa

handm
7. zář 2009

🙂 No vidíš, to je nejlepší..! 🙂 taková mladinká 18 ... 😀
já píšu píšu, co mi síly stačí..
pa a zase přijď, uvidíme, jak tu budu dneska dlouoho strašit.. 🙂

katyna6
7. zář 2009

handm-ještě máš IP a teď už fakt valím 🙂

berranek
7. zář 2009

handm, katyna6 - jste mně svým věkem potěšily 😀, doufám, že já vás svým taky potěším - mně už táhne na 36, manžovi je dokonce 45. Taky si v ostatních tématech mezi spoustou 20tiletých kočen připadám jako babka. Ale můžu vám říct, že já si teď v tomhle svým věku připadám daleko víc fit než před 10 lety - to jsem měla pořád nějaký zdravotní problémy, v jednom kuse jsem byla na hromadě, žádnou fyzičku jsem neměla. Hm, ale mimčo jsem tehdy donosila. Teď se cítím zdravotně fajn, ale těhu dopadlo blbě. Jsou to paradoxy. 😒

verunka84
7. zář 2009

Ahojte kočky !!!

Tak dnes v práci celkem fajn, jen jsem šla už ve 3h dom, nechtěla jsem to první den moc "hrotit" 🙂 😝

všichni byli milí ... jeden kolega ten nejvíc, tak jako akorát ..... s jeho první ženou nemohli mít spolu děti, dnes má každý nového partnera a děti mají oba dvě ..... paradox, ale stává se to .......

tak snad to bude všechno už v pohodě, práce je svým způsobem lék .... nemám čas na nic myslet .....

přijdu si teď ale trošku sobecká .... moje nej kamarádka, která je teď v cca 19tt .. neviděla jsem ji přes měsíc, je mi jasné, že už bude mít krásné bříško a já nevím, jestli zvládnu ji vidět ☹ ☹ ☹ nevím, co dělat, ... ona sama asi tuší, že to teď není správná doba se vidět, ani nepíše, jen si sem tam napíšeme, jak se máme ... nerada bych, aby náš vztah ochladl, ale cítím, že to bude hodně těžké ... ach jo ☹ opravdu netuším, zda se jí nerozbrečím v náručí, přestože vím, že by to ona pochopila (na 1.dítě čekali rok, při pokusu o 2. potratila a podařilo se jim to opět až za rok, poté, co brala 3 měsíce HA ..... ) vím, že ona nečeká, že jí budu s obdivem hladit bříško, ale já nechci být úplně chladná a nevidět jí třeba celý další měsíc .... jenže zároveň je ona tak trošičku ten typ, co se se vším musí tisíckrát dokola všem chlubit, ..... např. když byla cca v 13tt, tak se jí malinkato, zdůrazňuji malinkato, zvětšily prsa a ona za večer, co jsme seděly s holkama seděli na limče, pronesla větu "holky, ty kozy moje, to je hrůůůůůza " snad milionkrát, přitom byla ráda a je, že se jí zvětšují, to je jasná, to přeci my všechny 🙂 ne ? .... ale nebudu to říkat stylem, že mě to obtěžuje vlastně, abych mohla do nekonečna poslouchat, jak mi všichni říkají, že je mám pěkný !!!!! to je hrůza !!!! nesnáším takové tlachání, .... a ona sedí naproti vám a furt si je tam "rovná" a "přehazuje" a vzdychá, jaká je to ale hrůůůůůuza ! ..... proč neřekne "jsem ráda, že se mi konečně trochu zvětšily, te´d se budu pár měsíců chlubit" ... a všechny to samo chápem, proč ne ? nic na tom není, ale to podání ...... no nic 🙂 .......... a právě proto se bojím, že tak to bude s tím břichem ..... a já to nezvládnu ..... ☹ ..... má ráda předvádění se .... další případ : koupila si nový pásek a když jsme u nich byli na návštěve s Tomem, tak že mu ho ukáže ten pásek (já už ho viděla) ale ten pásek byl vidět i tak, měla okovky a kratší tričko, že když se ohla ........ 😠 no a ona přišla před Toma a vyhrnula si tričko až pod prsa !!!!!!! takže tak 🙂 chápete tedy, že mám obavy ? ......

díky za názor, za radu 🙂

papa

mateta888
7. zář 2009

Teda holky vy jste toho zase nakecali , velmi pracně jsem vás dočítala 😝
Hele když už jste byli u věku mě 29 skoro 30 a nemyslím si, že jste na mimi staré, není to otělu ale o p sch stránce. Moje segra je o den starší než naše švagrová (už jsem tu asi o ní psala) tak segra má 18 letou dceru a mimi by nezvládla vstávat k tomu a tak jo její 39 a švagrová začala ve 30 letech skončila třetím ted v zimě, je to jen o tom jak to cítíte vy 😀 stím věkem si hlavu fakt nedelejte.

Jinak nevím jestli je to možný jsem vlastně vlastně 17 den po revizi a bolí mě vaječník a jde ze mě mazlavý bílý (fujky) je možný že to je ovulka ? Dřív jsem to podle toho poznala, ale nezdá se mi že by to bylo tak brzo. 😕
A k tomu kdy začít zkoušet, já jdu zítra pro výsledky z hystolky, z krve a z cytologie a podle toho se pořídím. Když tam nic nebude tak počkám po první Ms a zkusíme naposledy nám trvalo dobře půl rok. Nemyslím že je na co čekat. . . . co se má stát to se stane.
jak jsem dneska byla ve městě tak jsem viděla strašně důležitou těhu a nebylo už tak hrozný ale ouký douk to ještě není 😖

katyna6
8. zář 2009

Ahoj holky,přeji dobré ránko 🙂

verunko,být tebou,hlavu bych si s tím až tak moc nelámala,pokud kamarádka ví,co se ti stalo,normálně jí napiš,nebo zavolej,že se na ni těšíš,ale zatím se necítíš zrovna nejlíp a až budeš ok,ozvi se jí sama.Já aspoň bych to tak asi řešila 😉

beránek-jéé,tak vítej do klubu,hned se cítím o něco líp 😀

mateta-to jsme na tom asi úplně stejně,já jsem po revizi stejně dlouho a odpovídá i všechno ostatní.A ovulka možná asi je,protože mně už před týdnem při ko.dr.viděl na UZ pár folikulů.a v neděli mě taky docela bolelo břicho.Tak snad zas fungujeme jak se patří! 😉

verunka84
8. zář 2009

Ahoj holčiny 🙂

Tak dnes je přesně týden od mojí revize ..... touhle dobou jsem vyplašenš seděla na pokoji a brali mi krev .... uf ☹ .....

katy - děkuji za názor 🙂 je to asi jediná cesta, ..... 😒

Dnes mám v 17.00 hod KO - taksnad revize proběhla v pořádku a nebude dnes žádná další špatná zpráva .... držte place ! 😉

holky, to jsem tu taková omladina jediná ??? 😉 😉 😉 mám 25 😀 už se k Vám pomalu ale jistě blížím 😀

pěkný den, jdu si uvařit voňavou kávu a posnídat ... 😵

handm
8. zář 2009

Dobré ranko holky!! Tak jsem vás dočetla 🙂
Veru, potkalo mě něco podobného, jen moje kamarádka je sotva v 8TT (tedy v tom mi to oznamovala) a já z toho skoro ani neměla radost, protože zrovna v 8TT mi doktorka řekla, že ... ☹ Přitom jsem byla tak strašně ráda, že se jim to povedlo, měli to dost komplikovaný, jen jsem měla na druhou stranu takovou obavu a mám pořád, aby jim to vydrželo, aby to bylo oka! Jenže my jim o tom našem těhu neřekli, čímž se to ještě komplikuje víc, ani o revizi.. prostě ji teď nechci děsit.. myslím, že až bude za 12TT, řeknu jí to, vysvětlíme si to a bude to snad oka!!
Tyhle případy jsou prostě občas nepříjemný, ale když se maj lildi rádi, znaj se a "trpí" na sebe, tak myslím, že se zvládne všechno. Prostě jestli je to dobrá kamarádka, udělal bych, co radí katy..
🙂
A veru, zvládni kontrolu a ať je všechno v pořádku..
Beranku, tak to je super!! 🙂 vítej v klubu "mladých" 🙂
Mateta, myslím, že je to ovu jako vyšitá. Taky ze mě tekl tfujtabl.. .)) a potvrdila mi ji pak i doktorka, taky jsem myslela, že ji po revizi ani mít nebudu a příjemně mě překvapilo,že tělo funguje jak má... 🙂 já ji měla myslím kolem 20 dne od revize, takze to klidne tak může být i u tebe!! Super zpráva, tělíčko ví co a jak, takže teď už jen tu MS a hurá, děj se vůle...
Já už mám tu MS... ale nic moc tedy... přes noc zas nic.. ☹ to vypadá jen na den pořádnýho krvácení (pardon, že to tu tak píšu) ale jsem z toho nějak rozladěná. všude psali, jak to je pak síla a já tohle.. snad je to i tak v pořádku..

mateta888
8. zář 2009

ahojky holkiy jen v rychlosti , manža má dovču a je to horší jak s děckem nic nestíhám a jsem z něj rozhozená že je vůbec doma 😀
verunko : souhlasím s katty já bych to taky tak udělala jste kámošky tak to pochopí, mě těhulky rozhodí ještě
ted . . .
handm : tak to jsem si oddychla jsem docela ráda, hele silná být nemusí to záleží jen na org. každý tělo je jiný.

no nic holky já valím pro malou do školky snad večer se ještě připojim, všem super den a zatím pa pa 😀

verunka84
8. zář 2009

Ahoj holky,

tak teď jsem byla z práce 3 hoďky "na obědě" 🙂 😝 😀 = sháněla jsem něco na sebe, v sobotu jdem na svatbu kamošce a já doma nic slušného nemám .... poraďte, můžu třeba kalhoty a nějaký pěkný top ?...myslím, že ano ..... jenže !!!! mně se nikde nic nelíní ☹ spoléhala jsem na Orsay ..... a houby ... tak ještě odpo jedu do New Yorkru, tam jsem viděla pěkné společenské halenky a topy, takové lesklé atd .... tak snad něco padne i mě 🙂 ..... navíc mám 3kg nahoře a mám to v břiše, tak nic úplně upnutého, .... zkoušela jsem si šaty, moooc pěkné, kdybych měla zdravé mimi v bříšku ( ☹ 😢 ), tak si je koupím, byly za 500,- a byly super, jen fakt byly jakoby na bříško ... no nic ..... 🙂

jdu něco dělat a hurá na kontrolu, aby mi pan dr řekl, že je vše v pořádku 🙂

nevíte, od čtvrtka chci zase začít chodit na pilates - můžu takhle hned ? .....

handm
8. zář 2009

MYslím, že když se veru zeptáš doktora, na to cvičení, že ti poradí nejlíp, když už tam dneska jdeš 🙂)
a jsem ráda, že nejen já mám nějaká ta kila nahoře po tom i když krátkém těhu .))

a kalhoty a top určitě můžeš! Hlavně aby ses v tom cítila pohodlně!! 🙂 Nejsi nevěsta 🙂) A šaty se ti brzy určitě budou hodit!! 🙂

A Maty, ahoj!🙂 nemůžu uplně posoudit, jestli manžel horší než dítě, ale předpojkládám, že všichni chlapi sjou v podstatě stejný 🙂 Takže se snaž přežít 🙂
A neboj, opravdu to bude ovulka a pak uvidíš, brzy přijde MS...

verunka84
8. zář 2009

handm - no zeptám se ho určitě ..... ale snad ano, musím něco dělat .... 😝

pohodlně ? Tak to nevím, většinou společenské pěknéoblečení není dle mých zkušeností na pohodlí 🙂 ake snad něco najdu 🙂 ..... jééééjej, být tak znovu nevěsta 🙂 klidně, ikdyž jsem kvůli puchýřům a otlakům z šatů nemohla týden chodit 🙂 ... za chvíli máme 1.rok 🙂 třeba dostanu karafiát 😀 😀 😀 😀 😀
(mám slíbený wellness víkend 🙂 - na tom jsme byli i po svatbě, 10.000 ani jsme nemrkli 😠 , ale tak snad nám dají nějakou VIP slevu teď 😀 😀 😀 )

handm
8. zář 2009

🙂) my byli po svatbě (taky máme za chvíli rok) ve Františkových Lázních, taky takový prodloužený pobyt, nějaké procedury atd... a krásný to bylo 🙂

pohodlně jde, právě ty kalhoty a top budou v pohodě..
bože jak se ti povedly otlaky a puchýře z šatů??????????????????? 😲

verunka84
8. zář 2009

my máme 18.10. 🙂

no snad ano, právě já si vždycky vyberu takový top na 100% nepohodlně krásný 🙂

no puchýře byly z bot 🙂 měla jsem záááávratně vysoké podpatky, frajerka 😀 a otlaky jsem měla pod prsama, nějak byl hořejšek těžký a já to neodhadla ...... měla jsem místo podprdy takové ty silikony, co se ti jakoby přilepí na prsa, takýe mi je nemělo vlastně co držet a na to ty šaty ještě ... takže jsem asi na milionu fotek, jak si je srovnávám 😀 😀 😀 hrozně vtipný 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru