Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

gejbule1
14. říj 2009

didulka to není ostuda jít za psychologem.Taky jsem chodila když jsem zjistila že má můj býv.manžel skoro roční dítě s milenkou 😠 .V tom nejhorším čase mi pomohla 🙂 .Ještě se vrátím k té tvé problematice.To už jsi měla v prvním těhotenství nebo to vznikne i časem?
markee jestli cítíš že by ti to pomohlo tak to zkus taky 🙂 .U mě to byl myslím větší problém.Pak už mi stačilo to rozebírat jen s kamarádkou 🙂

mateta888
14. říj 2009

Holky za psch se určitě nestydte, já si myslím, že ho stejně jednou ( dřív nebo později) bude potřebovat každý 🙂 . A já se k vám možná brzo přidám, pokud neseženu a práci nebo neotěhu 😒 , ono to je těžký v dnešní době se bez nějaké půjčky neobejdeš aby jsi trošku zařídila bydlení a z jednoho platu se vyžít moc dlouho taky nedá, aby to neodskákali ti dva 😔 .Mi jsme na začátku a doufám, že tam i skončíme nebo taky začnu chodit, ono se vykecat a dostat radu od někoho kdo tomu rozumí má něco do sebe 😉

mateta888
14. říj 2009

gejbule : ten tvůj ex byl docela číslo co ? 😠

evuliss
autor
14. říj 2009

Čauky!!!

Jejda,bojovnice,já bych vám to tak přála,ale potichoučku zatím!Jen ať se to tady těhulkuje 🙂

Ráno jdu v 9 k zubařce s tím ulomeným zubem,tak na mě myslete prosím,tentokrát se bojím víc než kdy jindy 😢

Jo a dneska jsem si uděla radost-byly jsme s kámoškama nakupovat,takže mám nový kozačky knim samozřejmě kabelku....Pak podprsenku,kosmetiku apod.takže sotva byla výplata,tak už jí skoro nemám 😉 Ještě potřebuji zimní bundu a nějakou halenku nebo triko.

Jinak pořád makám,zítra jdu krom zubařky zase makat a protože nám v práci dělají nové topení tak to nebude veselý,uuuffff 😝

evuliss
autor
14. říj 2009

Matetko- věř že já jsem mooooc šťastná že tu partičku a kámošky mám,hodně mi to pomáhá a dokáží mi vždy pomoct,poradit a podržet nad vodou 🙂 .Ty naše pařby apod. mě tak bááááječně vyčistí hlavu a rozptýlí že jinej relax snad ani neznám....takže je jasný že si to užijem 😀 a slušný vychování????to je přece jasný,jinak to ani neumíme 😀 😀 😀

mateta888
14. říj 2009

evuliss : 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to známe takový pařby mám v živé paměti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a slušný vychování vždycky někde pokulhávalo 😵 😅
no nic jdu chrnět mám docela dost a zítra mě čeká další roznáška životopisů ach jo tak jo dobrou holky 🙄

renko74
15. říj 2009

Hezké ráno, tak co mateta, jak se cítíš? Těhu nebo červená? Hezký den všem!

eeefi
15. říj 2009

brrranko holciny 😉
didulko takze nejvetsi problem je v imunologii jo? a vlastne hematologii. no imuno me prave jeste ceka. vysledky budou az 25.11., tak jsem zvedava. do te doby nechcu otehotnet. pokud to vyjde dobre, tak uz mozna na to skocime. nebo pockame do konce roku - nevim.. 😉
jeee holky cekam ms kazdym dnem.. mam vsechny pms a ms nikde! tak dfm ze uz prijde mrska jedna cervena 😉 ja z ni snad budu mit i radost 😉
jinac me kamaradi (i rodina samozrejme) taky hodne pomahaji, abych byla v pohode, i vy holciny tady na konikovi 😉 uplne vas s tim psychologem chapu. treba moje kamoska skoncila na praskach "jen" kvuli rozchodu s pritelem (byla s nim rok). zhroutil se ji cely svet. kazdy mame svoje problemy a pro kazdeho jsou ty nejvetsi.

mateta888
15. říj 2009

ahojky koníkovky 😵
TAk já mám dneska den blbec, ale úplně. NEjdřív focení ve školce a to byl očistec 🙄 , úplně oragnizace nanic, div že se jim tam děcka nepostráceli, tak jsem si u malé počkala až jí vyfotí a odvedla k paní učitelce, která toho měla taky plný zuby, ale už je měla u sebe.
Pak jsem jela na další rozvážku životopisů 😝 , ani v kaufu mě nechtějí, narovunu mi řekla, že budou brát 15 lidí žádostí má přes sto a bez dětí a ranní jsou na 5 takže já s děckem onočem a když už by mi našla vedlejšák tak min na rok a né na tři měsíce, tak jsem šla do dalšího a tam jsem se nemohla pomalu ani dostat dovnitř 😠 . No když už jsem se tam propracovala a dozvonila tak mi řekli, že matky s děckama malýma neberou spíš propouští. No a když jsem jela domů vyřízená, tak jsem odbočovala do prava a málem jsem sestřelila frajera kterj mi tam udělal myšku a vlastně mš podjel a vrátil se tpátky do pruhu ještě si zatroubil krypl. 😠 .
No fakt bomba den. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Jinak zatím nic ani přízanky ale holky ještě pořád mám čas, víkend rozhodne. Tady se už drží sníh tak vám přeju mnohem mnohem mnohem lepší a hlavně pohodovější den 🤐

eeefi
15. říj 2009

mate jeee to me je lito 😒 tak treba se to vyvazi jinou radostnou zpravou - moc ti to preju 😀

gejbule1
15. říj 2009

mateta tak to nevzdávej i když to samozřejmě taky znám jak tě nikde nechtějí protože máš dítě ☹ .
Já mám taky den na nic.Od rána mě bolí hlava a ještě se na mě urazila dobrá kamarádka že jsem ji neřekla že jsem byla těhotná a potratila.Ale to je přece naprosto moje věc a navíc jsme k tomu neměly moc příležitostí.Buď u toho byl ještě někdo třetí nebo jsme byly na cvičení a to se mi nechtělo mezi cviky toto říkat.Chtěla jsem ji to říct po kontrole.
jinak jsem měla první MS ale velmi slabou a jen 3dny.Měla jste to některá?

eeefi
15. říj 2009

gejbule to je teda kamoska ti reknu. tohle by snad mela pochopit kazda normalni zenska ne? lidi jsou fakt nekdy neuveritelni. kdyz je cloveku nejhur, tak misto toho, aby ho podporili, tak mu jeste daji tafku mezi oci ☹
no ja ms cekam cekam a dfm ze se brzo dockam 😉

renko74
15. říj 2009

gejbule, první MS po revizi a takhle slabá? No tych uvítala, obávám se spíš i podle vašich info, že hrozí spíše Rudé moře. Já to čekám tak za týden, už teď se mi v břiše něco děje, jako kdybych cítila děložní čípek🙂. Konečně mě přešlo i špinění (3 týdny po revizi).
To že se nedá najít práce ani v Kauflandu, to jsem nečekala. Připadá mi, že na obchodňácích visí mraky cedulí - přijmeme prodavačku. Ale je pravda, že moje známá s 3 letým dítětem taky říkala, že ji nechtěli ani na pokladnu a to má maturitu. Jak máš dítě, tak je konec.To je hnus, jak to chodí jinde v Evropě? A to mě ještě těší ty diskuze na blogu, kde lidi píšou, že nezaměstnaným se nechce makat a když tak za 30 tisíc.To může napsat jenom ten, kdo to nikdy nezažil a lehkoživka.

gejbule1
15. říj 2009

No taky mi to přijde divný že byla tak slabá ale možná to je taky tím že jsem začala brát HA.Jinak mi nic není tak tak nikam nepůjdu a uvidím co druhá 🙂

eeefi
15. říj 2009

to je mozna fakt tou HA. ja jsem mela po 1. revizi svou 1.ms dost silnou..

didulka.sy
15. říj 2009

gejbule1 to co mám teď jsem v prvním těh. neměla. Při Barborce mi šlo akorát břicho dolů, doktorka mi při každým vyšetření říkala, že na ni sahá. jinak vůbec nic. proto to je pro mě tak nepochopitelné teď. Pravda je ta že tenkrát mi bylo 27 a teď mi je 33. snad to tentokrát dopadne líp 😉 .
Hlavně kvůli malé aby nebyla jedináček. moc se na to miminko těšila a my samozřejmě taky. ☹

katyna6
15. říj 2009

ahoj holky,pěkné odpoledne přeji 🙂

gejbule-jojo,já to měla taky tak.Hooodně slabou a jen 3 dny.Ale dr.říkal,že to jako ms mám počítat.

mateta-já tomu taky nějak přestávám věřit,že se zadařilo.Ráno jsem testla a žádná změna k lepšímu,v práci blázinec a celý den mě bolí hlava-taky super den 😠

eeefi
15. říj 2009

katy nechej to osudu a nebud smutna pokud to ted nevyjde.. ber to tak, ze pristi mesic to bude jistota! 😉

eeefi
15. říj 2009

aspon budes v pohode a nebudes na trni, ze jste do toho skocili prilis brzo! 😉

eeefi
15. říj 2009

hmm parada, tak ted jsem dostala dobrou depku.. kamos mi ukazoval fotku z utz - cekaji druhe. maji mit termin koncem dubna, coz jsem mela mit taky ☹ a k tomu hlasky typu: njn to je hned..
proc je zivot tak nespravedlivyyyyyyyyyyyy?

renko74
15. říj 2009

eeefi, takhle nesmíš uvažovat. taky chodím kolem kočárků a těhulek, ale beru to tak, že je vidět, že těch případů, kdy to vyjde dobře je víc a ty naše potraty jsou opravdu statistická výjimka! Všichni mají nárok na štěstí a zdravé dítě. Na co jsem ale opravdu naštvaná - dneska zase našli odloženou čerstvě narozenou holčičku, podchlazená, ale žije. A ty kuřačky matky s malými dětmi v restauracích, to bych fackovala!!!

eeefi
15. říj 2009

jj to me taky bodlo u srdce, kdyz jsem to cetla. tak nekdo se snazi, aby mel dite a dela pro to maximum a nekdo ho ma "jen tak" a ani si toho nevazi - achjooo
ale mas pravdu. musim to brat s nadhledem. jinac by se z toho clovek fakt zblaznil 😉
no nic holcinky hezky zbytek dne.. ja frcim vyrizovat a pak s kolegama na pifko - zvednout si trosku naladu 😀

gejbule1
15. říj 2009

katy tak to jsi mě trochu uklidnila.
renko to jak našli tu holčičku je šílený a absolutně nechápu ☹ .Je mi z toho vždycky smutno a teď ještě víc jak nám to nevyšlo.
eeefi já tě naprosto chápu.Taky si stále počítám v kterém bych byla týdnu atd.Jedna moje kamarádka má ternín skoro jako já a räději se s ní zatím nestýkám.Obrečela bych to.ona neví co mám za problémy a sama vůbec mimčo nechtěla.Je to fakt nespravedlivý.Ale holky dočkáme se 😀 😀 😀 určitě

gejbule1
15. říj 2009

taky jdu večer s kamarádkou chvilku posedět tak si to eeefi užij.

mateta888
15. říj 2009

holky k tomu miminku , jako nechápu 😠 , mohli by ji aspon dát do toho baby boxu. to jsou takový lidi, bych je našla a nechala vykastrovat a dost brutálním způsobem aby si to užili se vším všudy 😠 😠 😠 😠 😠 . Pořád mám bojovku 😒
Gejbule : já jsem to měla takhle minulý rok a ted viděla malýho poprvé a už je to kus chlapa má půl roku a já měla co dělat abych to rozdýchala, tohle asi zrovna u něm nikdy nepřejde 😔 . Ještě že se tak často nescházíme.

Katy : proč jsi se testila ? Neříkala jsi že až o víkendu ? To klidně ještě ještě může být neházej flintu do žita mě to ted naposledy trvalo 3 dny po zpoždění a nic nevylezlo ani pan ducháček tam nebyl a potom buch a to bylo šokynk 😀

didulka.sy
15. říj 2009

Holky nesmutněte nebob budu taky. Já měla termín porodu 15.11. ☹
A ta malinká co ji dneska našli má štěstí,že ji našli. Snad dostane lepší rodiče než tu krávu co ji pohodila jako kus onuce ☹ ☹ ☹ , nechápu proč ji nedala aspoň do toho babyboxu. nebo někde v teple na středisko kde by byla v teple a našli ji rychle.
Jo holt život není spravedlivý.

mateta888
15. říj 2009

didulka to není smutnění to je vztekanec 😠 . No co to by by nebyl život kdyby nebyl komplikovanej. 🙄
No jdu chrnět stejně tu dneska nikdo není, tak zatím pá pá kočenky 🙂

evuliss
autor
15. říj 2009

Hezký večer!
Návštěvu u zubařky jsem zdárně přežila 🙂 ,kousek ulomený jsem měla dva zuby vedle sebe,znova mi to vyvrtala a dala lepší plomby,prý asi minule ta plomba byla špatně namíchaná,takže jsem neplatila nic protože to byla jako reklamace 😝 ! Hlavně že to mám za sebou ale ještě jsem objednaná na úterý na odstranění zubního kamene a pak mám doufám už na půl roku pokoj!

Matetko- u nás samozřejmně,protože nejsme vyjímky,to slušný vychování taky dostává záhul 😀 😀 😀 ale je to fakt super 😀 😀 😀 😀

Všem holčinám co zkouší testovat: mooooooooooc bych vám to přála,držím paluchy a posílám pozitivní testy a // 😎 😎 😎

eeefi
16. říj 2009

dobre ranko holciny 🙂
mate je pravda, ze kdyz jsem minule testovala, tak jeste tyden po ocekavane ms nebylo na testu nic (ale ja mela dost nepravidelny cyklus) a pak za tri dny buch a dve carecky! 😉 takze katy fakt jeste vyseckej 🙂
ja jsem si na te vcerejsi akci dala dve sklenicky cerveneho vinka (piju jen bily), abych si privolala ms a stale nic 😒 aspon jsem si zlepsila naladu 😉

mateta888
16. říj 2009

ahojda Koníkovky moje 😀
Tak u nás už leží sníh přímo na dvoře a malá z toho skákala dva metry vysoko, je to sice poprašek, ale drží se 😵 . Já jsem z toho tak odvázaná nebyla dneska vraždíme zbytek krůt tak to budu schopně mrznout. 😒
Jinak mi včera ještě volala kámoška že snad berou v epcosu tak volala jinýmu kámošovy, který tam dělá jestli je to ještě aktuální. Tak ted čekám až se mi ozve abych tam nejela jen tak navíc ještě nemám ani přezuto 🙄 .
Holky se o těch mých pohovorech i zdálo a nebylo to nic veselý. ☹

eeefi : já jsem měla vždycky pravidelný cyklus 28 dní a jak bylo zpoždění tak to bylo jasný, ale ted nevím protože by měla být o víkendu tak uvidím jak dlouhý cyklus bude nebo nebude. Poctivě hlásím, že zatím nic ani příznaky tak uvidímeale hypoteticky mám stále šas, no kdyby náhodou . . .. .tak vám dám určitě vědět, ale to by bylo moooooc veliký štěstíčko. 😀 😀 😀 😀
Katynko : jak pak to stebou vypadá ? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru