Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
15. dub 2010

miá smázli foto v profilu, dala jsem jinou, ale ta mi taky asi neprojde 🙂 😕

martasl
15. dub 2010

ahoj kočky.tak krev mi brali až na tripl testy.a ten dopadl špatně.na utz jsem byla ve 12t a dopadl dobře.tak si pak vyberte... 😠

zanet-co se týká dětí-s prominutím,ohled na rodinu bych určitě nebrala.je to váš život a kdyby nebylo jiné řešení,nic by mi v tom nezabránilo.ale řešení bude-uvidíš 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jinak-ms ještě nedorazila,pokud do rána nedorazí,tak budu testit.břicho mě občas pobolívá a prsa hodně.tak nevím,jestli to má být k ms nebo k těhu.nemůžu se dočkat rána.

zanet2009
15. dub 2010

martasl, držím pěsti, aby ms nedorazila a ráno jsi našla na testu // 😉

skuldova
15. dub 2010

fram- kontrolu mám až 26.4.,prý mě chce vidět primář osobně a dřív nemá čas takže se budu dusit ve vlastní šťávě o týden dýl ☹
martasl- já snad ani nebudu spát jak ti budu držet palce,hned ráno se vrhnu na počítač a doufám že najdu suprovou zpávu...drž se holka.
jo a že se tak blbě ptám,proč mažou fotky z profilu?a jakej mají důvod uzavřít některou diskuzi?

martasl
15. dub 2010

skuldova-k těm fotkám,asi když se jim nelíběj??nebo jsou v rozporu s těma jejich,,stanovama".jinak si to asi budeš muset přečíst ty jejich pravidla.

jinak všem děkuji za přání k //.doufám,že to klapne.ale nevím,nevím.... 😅

janinac
15. dub 2010

Marti tfuj tfuj tfuj a ťuk ťuk ťuk 😵

stephanie
15. dub 2010

ahoj holky, jdu vás pozdravit
marti, tak držím palečky, ať tam jsou // !!! hned dej vědět

zanny, fram, ahoooj, andi - kde jsi? ještě tě bolí to břicho? já můžu jít další cyklus do dalšího pokusu, tak uvidíme, kdy mrška dorazí...to je hrozné, nejdřív člověk chce, ať nedorazí, teď zas netrpělivě čekám, kdy dorazí 😖

tak hezký večer všem

zanny
15. dub 2010

Ahoj holky,

Martas,taky moc držím pěsti..

Steph,kolik máš ještě mražáčků?Ty jsi měla docela zásobu,co?Já mám jen dva,tak to budou nervy zase.

Skuldova,to chápu,to čekání je hnus,ale snad budou mít pro tebe dobré zprávy.

andi2
15. dub 2010

Ahojda.Teda step to je telepatie.Ted jsem vlezla k počítači 😉 Já ted nestíhám jsem víc v práci než doma abych se pak po ketu/jestli bude/mohla flákat.Břicho už je lepší ale pořád sem tam takový tlaky.Tak jsem se rovnou zeptala když jsem volala do caru se objednat tak mám snížený dávky na dva denně tak tak snad to vadit nebude. 😉 Marti mocinky ti přeju at je to konečně těhu. 😉 zanny já mám taky jen 3 poslední 😉

stephanie
15. dub 2010

ahoooj holky

zanny, zásoby pomalu dochází!!! já mám ještě 5 zamražených...
zanny, tak to půjdem asi nějak spolu, že? příští dva týdny tam náš doktor od středy do konce týdne nebude...tak doufám, že mi kontrola výjde, až tam bude..pak dej vědět, jak pokračuješ

andi myslíš, že tě to břicho mohlo bolet z toho? já jsem se raději na ty nežádoucí účinky nedívala...
nová fotečka 😵 ...taková meryl streep 😵 ...

holky tak dobrou noc, ať se vám něco hezkého zdá 😵

fram
16. dub 2010

skul, to čekání je šílený, ale snad pro tebe budou mít aspoň dobrý zprávy
step, zanny, to se třeba sejdete ve stejným termínu 🙂 a andi se k vám přidá 😉
martasl, jak dopadl testík ?

zanet2009
16. dub 2010

Martasl, tak jak dopadl testík???? 😕

martasl
16. dub 2010

ahoj.holky test s citlivostí 10 NEGATIVNÍ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ms. nikde,prsa bolej a břicho ani ne,jen sem tam.já se těšila a ono zase nic.počkám týden,jestli ms dorazí a pak si zajdu na vyvolávačku.teda mě to štve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale jinak díky,že jste na mě myslely.

zanet2009
16. dub 2010

to je divné a mívala jsi takové problémy s MS?

martasl
16. dub 2010

no tak před 2 rokama jo,ale loni už to bylo ok.akorát loňskej duben nedorazila vůbec a pak až do srpna byl cyklus 29 dní.v srpnu jsem otěhotněla.a ms po revizi přišla na den přesně,jak určil mudr a pak zase 29dní.ale v březnu 34 den a ani to snad ms nebyla-jen špinění.uvidím,počkám ten týden a zajdu k doktorovi.

skuldova
16. dub 2010

Martasl-já když jsem čekala holčinu tak test sněhobílej a když jsem volala na krev tak mi doktorka řekla že je to tak nějak na hranici a šla jsem na ultrazvuk a až tam jí našli,byla jsem už na konci 4 týdne 🙂Někdy si s náma příroda pohrává,ještě pořád věřím že jsi těhotná🙂

martasl
16. dub 2010

tos mě potěšila.ale já tomu moc nevěřím.nevím,kdy mívám ovulku a manža je stejně věčně mimo domov.takže poslední snažení bylo posledního března.takže si myslím,že by už bylo něco vidět.no uvidíme,ale už v to opravdu nevěřím.tak holt další měsíc. ☹

skuldova
16. dub 2010

Víš co to bylo tak že jsme se čtyři roky snažili,podstopili řadu vyšetření a padl do nás asi vagon léků a pak už jsme byli tak mimo že jsme se rozhodli pro rozvod,podali žádost a vyrazili na poslední dovču protože už byla zaplacená,no a domů jsem jela těhotná🙂Nějak tam byla nuda,tak jsme se dali nejdřív do řeči a pak.....🙂Ležela jsem uplně celý těhotenství,mohla jsem pouze na záchod a jednou týdně na injekci,ale stálo to za to🙂)

lusye
16. dub 2010

ahojky holky, tak jsem po první kontrole.
Náš mimísek je tam kde má být, měří už 5mm, odpovídá 6+2 a má blikající ♥
😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tak jsem moc ráda a přeji to moc moc vám všem brzo tady! Už si to zasloužíte!!! 🙂 🙂 🙂
marti, to je divné, podle toho, co píšeš bych řekla, že musíš být těhu. 😕 Nesmutni, určitě se brzo zadaří. 😉

fram
16. dub 2010

lusye, nádhera, moc ti to přeju a závidím (samozřejmě krásně a přejícně), to už máš v bříšku pořádnýho chlapáka 😀 Jen tak dál.
Kdoví, jak si těhotní phoebe?

andi2
16. dub 2010

Ahojda.Lusye-tak to je supr tak si to ted krásně užívej až do toho 3 kilovýho uzlíčka 😉 Marti-určo si zajdi k dr.na testy se vykašli můžeš být klidně těhu už od března.kámoška byla taky těhu a zjistila to skoro až ve 4 měs.páč měla ms sice slabší ale měla.Dr ti aspon vezme krev popř.uz a kdyby to nebylo těhu tak Ti udělá horm.profil třeba hlavně žádný čekání. 😉 Jo phoebe tu dlouho nebyla tak snad je vše o.k. 😉 skuldova -a co IVf to už né?

lusye
16. dub 2010

fram, děkuji moc.
adi, taky.
holky, strašně moc vám to přeji taky.
I když dnes před kontrolou jsem byla úplně malinká. Moc jsem se bála. 😔
Teď jdu na kotrolu až za měsíc, to zase budou nervy. Jinak mi dr. předepsala listovku a Duphaston.

zanet2009
16. dub 2010

lusye-na co je duphaston? 😕

andi2
16. dub 2010

Ahoj zanet já ho ted budu mít taky duphaston místo Utrogestanu je to na podporu těhu čili progesteron připravuje dělohu a vůbec celý organismus na přijetí opl.vajíčka a vtěhu se bere na udržení.tak snad jsem to dobře nějak napsala. 😉

lusye
17. dub 2010

andi, díky za odpověď, je to tak. Je to hormon. 😉

zanet2009
17. dub 2010

aha, díky, já jsem brala utrogestan 😉

skuldova
17. dub 2010

andil2- máme za sebou ISCI a dva KETY,teď čekáme co řekne doktor,jestli se budeme ještě snažit záleží na rozhodnutí doktora,ale my bychom do jednoho pokusu ještě šli pokud to bude možné.Včera už jsem chytla nerv a dala si šáňo a dneska je mi zle,manžel vaří česnečku,běžel koupit lososa k obědu aby mi udělal radost a teď chudák lítá po venku se psem a pořád mi volá jak mi je🙂

fram
17. dub 2010

Ahoj holky,
to je dnes krásně, byli jsme na kolech a paráda.
skul, to máš skvělýho chlapa, ne všichni dokážou chápata a podržet.

martasl
17. dub 2010

ahoj.
lusye-tak velká gratulka,že je to tak jak má být.nedivím se ti,že ses před kontrolou bála.to budem asi každá,jestli je dutinka a vůbec jestli není třeba mimoděložní.tak se hlavně opatruj a informuj nás 😉 🙂

no ms pořád nikde.tak pokud do pondělka nedorazí,tak ještě testnu a pak se uvidí.prsa bolej,břicho ne.
mám tady dnes 2 neteře,jednu 3letou a jednu 2letou.tak jsem je utahala a teď spěj.tak jim to doufám vydrží až do rána.manžel přijel v noci o půl jedné.jel z Polska,byl někde u Varšavy.prej děsná zácpa.myslel si,že budou do 20 hod.doma a nakonec se to protáhlo.no a teď tady máme ty neteře,Simona tady má na noc kamarádku,takže zase nic...to je život... 😅

martasl
18. dub 2010

no holky,kde jste všechny??dnes bylo docela hezky,jen by nemuselo tak foukat. nikde nikdo,tak se zatím mějte a ahoj 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru