Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

skuldova
16. čer 2010

Ahojky Holčiny,
včera mi z krve potvrdili že těhotná opravdu nejsem☹Nicméně jsme se rozhodli bojovat dál a jdeme hned do dalšího pokusu,mělo by to být někdy začátkem července.Musim se dát dohromady,žaludek v háji a o nervech ani nemluvím.
Manžel šel te´d na pohovor tak doufám že aspoň na pracovním poli se konečně začne dařit.Já se pustila do úklidu a žehlím a vařím,za prvé to domácnost už potřebuje a za druhé potřebuju myslet na něco jiného,i když to se mi příliš nedaří.
matri- věřím že to vyjde a MS už nedorazí a rozšíříš řady těhulek 🙂
andi -myslím že po tom všem už budeš mít jen kupu radosti.Držte se holky

martasl
16. čer 2010

fram-myslím,že příznaky pociťuju všechny 😀 😀 -vsugerovaný,však to holky znáte.ale šíleně mě bolej prsa,vaděj mi všechny podprsenky.ale trvá to už asi 2-3 týdny,takže k těhotenství to asi nebude,nevím,co si o tom mám myslet.nějak blbě jsem počítala,mám to dostat 22.6.,ne 21.ale to už je jaksi detail.jsem napnutá jak kšandy.nevím,jestli vydržím netestovat dřív 😅 jak na potvoru se mi doma povaluje ještě jeden test.

skul-tak hlavně,že jste se rozhodli dál bojovat a ono to určitě dřív nebo o malinko později(ale raději dřív,že?)vyjde.Tak ať manželovi ten pohovor vyjde!!s tou prací je to na prd.u nás ve fabrice teda přibíraj pořád,i v té největší krizi.a vedle ve městě do fabriky taky.a jestli se můžu zeptat,jakou profesi má tvůj manžel??a ty??to jsem zvědavá,viď??je to na nic,když jeden nemá práci,a gor když to umělý stojí mraky peněz 😠 😠 ☹ ☹

skuldova
16. čer 2010

marti tak pohovor dopadl jak už to tak bývá slovy" ozveme se vám",no tak jen doufat.Máš pravdu,být teď bez práce je na palici.Manžel je elektromontér,ale řídil,dělal skladníka,sádrokartony a nevim co ještě,no takovej Ferda mravenec🙂Já jsem fakturantka,ale původně biochemik v mlékárenství.Prosím tě kde to bydlíš že tam přibíraj,tady zavřeli mraky fabrik a tak je problém se uchytit,na jedno místo je 20 lidí.
Teda já mít doma test tak to nevydržim určitě,na to já jsem hrozná.Držim palečky a čekám že napíšeš brzy dobrou zprávičku🙂

martasl
16. čer 2010

skul-asi taky nevydržím. 😅 chytaj mě roupy testit v pátek-jsem holt nedočkavá.ale chvilkama mám pocit,jako bych to měla dostat-pobolívání podbřišku.ale je fakt,že když to mám dostat,tak mě podbřišek pobolívá víc.se z toho picnu....
bydlím u Moravské Třebové.já pracuju v Lanškrouně-platím si za autobus 400 a odvezou nás a přivezou od baráku k fabrice 😉 .ale je to holt fabrika.a ty jsi od kud,jestli se můžu zeptat?

zanet2009
16. čer 2010

Martasl, držím pěstičky,aby to konečně vyšlo.Já očekávám MS myslím 25.6., takže jsem v závěsu za Tebou.

Skul, to je mi líto,ale neboj, určitě se v červenci zadaří, držím pěstičky-i manželovi.

martasl
16. čer 2010

ty jo-od kud!!mazec

andi2
16. čer 2010

Ahojda.Skul taky držím pěstičky at se zadaří hele s každým pokusem je prý větší šance.jo s prací je to někde děs.Nás to čeká příští rok se synem sice mají slíbeno ale co bude za rok nikdo neví. 😉 No já doufám,že žádná ms už nepřijde jak u mě tak u Vás.Ale začal mě jakoby pálit "spodek" tak to musím dr.zítra říct až půjdu na Uz.bych nerada aby se něco podělalo. 😉

fram
16. čer 2010

Ahoj holky,
marti, zkus vydržet netestit aspoň do neděle, ale je to setsakra těžký, viď?
andi, už zítra 🙂 věřím, že bude vše v pořádku, dej nám co nejdřív vědět
skul, v červenci to musím vyjít, obzvlášť, když ti tady všechny držíme tolik palců

martasl
16. čer 2010

fram-no to nevím,jestli to vidržím.uvidíme.

andi-tak na tebe budu zítra myslet a držet palce i pěsti.v kolik jdeš na utz?to bude v pořádku,uvidíš.

stephanie
16. čer 2010

ahooj holky,

fram, musíme bojovat dál 😉 , jednou se nám to všechno vrátí...
marti, manžovi se to "znásilňování" zamlouvá, ne? 😀 ...moc ti to přeju, už by se mohlo kurňa zadařit 😉 .... s dcerunkama máš teda veselo 🙂...no musíš si pomalu zvykat na ogary... 😀
fram, na tu hysteroskopii mi navrhl doktor sám, že "prozkoumá dělohu", bo posledně se embryjko chytlo a pustilo, tak se asi chce kouknout, jestli je vše, jak má být..a já se tomu nebráním, jen ať se synek raději kukne 😀

a kde máme zanny? nějak hraje mrtvného brouka...tak snad už objevila // zanny, držím palečky!!!

Andi, a co ty? Kdy jdeš k tomu doktorovi, já jsem na tebe dnes myslela, měla jsem pocit, že jsi říkala, že tam jdeš ve středu...

Tak mojemu malému chlapečkovi dneska vypadl ten zoubek... ☹ ...teď už mu narostou ty velké a už nebude tak malý 😖

tak všem přeji hezký večer 😵

martasl
16. čer 2010

steph-a schovali jste zoubeček.já jsem několik zubu holkám schovala,ale už nevím,kterej patří které 😲

stephanie
16. čer 2010

marti, malý ho má už pod polštářem...prý se mu splní nějaké přání 😵
no jeho kámoš tam ráno našel 50 kč, tak mu tam taky dám nějaký peníz...
pak ho určitě schovám!!!
tak dobrou!!!

martasl
17. čer 2010

andi-tak co kontrola??

andi2
17. čer 2010

Ahojda.Už se hlásím já byla až odpolko u dr.a pak jsme jeli ještě nakoupit.Jinak na UZ vše v pořádku mímo prý roste a už se stáčí bo co.No srdíčko zatím slyšet nebylo ale prý je brzo,že jsem 25 dní od transferu a srdeční ozvy můžou být tak kolem 40 dne.Je to prý inviduální.Ale co dr.víc trápilo je ta moje mykoza prý to spíš může ohrozit plod před porodem než ted.Dal mi mastičku čípky radši žádný utrouše nezavádět.A kdyby něco tak přijít aby se to nedostalo výš.Jinak za 14 dní na ko. 😉 Tak jsem doma a mám problémy se spodkem no že to mývá dost těhotných.A já musím být mezi nima.Nejíst sladký a nějaký jogurty a hooodně pít a taky neslazený vody.Toto začíná. 😉 Step zoubek schovej. 😉

fram
17. čer 2010

andi, hlavně, že mimís roste, mykoza naštve, ale jde řešit .Jen těch 14 dní bude pořádně dlouhých, viď?
step, my máme doma plnou krabku od sirek zoubků 😀
marti, jak ty? Nějaké další těhu příznaky?

andi2
17. čer 2010

Ahoj fram no to jo ale má se ochladit.jsem to v životě neměla snad a musím to mít zrovna ted.no jo byly vedra.Mě těch 14 dní ani tak nevadí ale ta mykoza aby zmizla no v nejhorším zajdu dřív. 😉

zanet2009
18. čer 2010

Andi, gratuluji ke kontrole, mykóza se vyléčí, neboj. 😉

martasl
18. čer 2010

Andiiii-obrovská gratulka,jsem na tebe v práci myslela 😉 tak hlavně,že je vše ok a mimi roste.tak se hlavně opatruj a odpočívej.no a mykoza-přece nemůžeme mít taj jednuduchý,ne?? ☹ ☹ Máš nějakou fotečku fazolky z utz??

No,u mě klasika.děsně bolej prsa,sem tam podbřišek nebo v boku.takže holt budu muset počkat do úterka,jak to s mojí ms dopadne,ááááách joooooo 😝 😝

fram
18. čer 2010

marti, to čekání je fakt za trest, viď? Ale jednou to dopadne a mrchy se nedočkáš. Nejspíš už příští týden 😉 Vydržíš do úterý netestit?

martasl
18. čer 2010

jo to nevím.přiznávám,že jsem dnes testila-bílo,negativní.ale doufám,že je to tím,že je ještě moc brzo.jsem hrozná,co??tak chci počkat,jestli ms dorazí nebo ne.

fram
18. čer 2010

marti, nejsi hrozná, ale prostě nedočkavá. A je fakt ještě brzy. Kéž bys tam ty // našla, už si to taky zasloužíš 😉

martasl
19. čer 2010

fram-díky.myslím,že bychom si to zasoužily už všechny.hlavně ty holky,co musejí podstupovat ty děsný procedury a stojí je to mraky peněz ☹ .Ale nevím,asi mi to neklapne.cejtím to v kostech.Dnes jsem začala špinit.nejdřív hodně slabě,pak,když jsem se utřela tak víc červeno a teď je to do růžova.(promiňte mi holky ten popis)takže si myslím,že do rána jsem jasná 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Hodně jsem věřila tomu,že to tentokrát vyjde.fakt jsme si dali záležet,ale asi málo,nebo už fakt nevím.

fram
19. čer 2010

marti, je to hroznej stres tohle čekání a to zklamání , když ms dorazí 😒 Nejvíc mě štve, že my se taky poctivě snažili a NIC. A některý si , s prominutím, jednou vrznou a jsou v tom 😒 To je strašně nespravedlivý.

lusye
20. čer 2010

@andi2 veliká gratulka!!! Paráda, mám radost! 😵 😵 😵

fram
20. čer 2010

Lusye, ahoj, jak tvoje miminko? Předpokládám, že jste oba v pořádku. Ještě 4 týdny a budeš v půlce. To to letí 🙂

lusye
20. čer 2010

@fram snad je vše v pořádku. Kontroly dopadají dobře, ale víš jak ... Já mám maliké obavy stále ... ALe už jsem začala i s nákupy oblečků, ať toho pak není tolik najednou. 😉

Držím vám tady všem palečky!!! 🙂

martasl
21. čer 2010

Jo holky,jsem jasná.ms jak vyšitá 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😉 😉

lusye-ahoj.A jak se jinak vede?už jste přemýšleli nad jménem?a necháte si říct,co to bude?koukám,to bude vánoční miminko,co?moje starší dcera se narodila 23.12.takže vánoce v porodnici.to bude krásnej dárek pro celou rodinu,nejhezčí dárek 🙂

zanet2009
21. čer 2010

@martasl Marti, to je mi moc moc moc líto,že Vám to opět nevyšlo.Držím pěsti, aby tento cyklus byl konečně úspěšný.

já čekám MS myslím 25.6. a asi přijde 😠

martasl
21. čer 2010

zanet-třeba se ms nedočkáš,ještě máš naději-oproti mě.dnes si jedu vyzvednout recept na listovku.píše mi ji na 3 měsíce.

Nějak nám to tady s tím otěhotněním holky nevychází,co?ještě že to vyšlo aspoň Andi,bude nám sem muset poslat pořádný těhu bacily.

fram
21. čer 2010

marti, to je škoda , že to nevyšlo ☹ , tak snad příští měsíc. Jednou se zadařit musí, sakra 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru