Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

zanet2009
27. srp 2010

@martasl držím pěstičky,už je mám úplně otlačený, ale věřím, že to nebylo držení zbytečně 😉
Ještě chvilku a ubdeš vědět výsledek. 😉

martasl
27. srp 2010

tak holky hcg 0.bohužel.mám počkat do příštího týdne a pak když tak na krev.ach jo,jsem z toho dost zdrblá,já jsem táááák doufala. ☹ ☹

zanet2009
27. srp 2010

@martasl to je mi moc moc moc líto 😢 😢 😢 ,ale ještě to může dopadnout dobře...
před kolika dnama jsi měla MS dostat? to je fakt divné, jinak jsi to vždycky měla +- pravidelné?

martasl
27. srp 2010

zanet-po revizi mívám cykly 29-34 dnů.dnes jsem 41.takže jsem v těhu dost doufala,ten duch na testu mě dostal,byl teda po limitu,ale stejně....ale jak se neobjevily žádné jednotky hcg-tak tomu už nevěřím.holt pomažu ve středu do práce.

andi2
27. srp 2010

@martasl a to ti řekli přímo hcg 0 nebo jen negativní?

martasl
27. srp 2010

přímo hcg 0 ☹ ☹ takže žádná naděje,že by to bylo ještě jinak.

martasl
27. srp 2010

jdu vařit,ať přijdu na jiné myšlenky.

andi2
27. srp 2010

@martasl aha už to čtu hele nebo jsi mohla otěhotnět v době očekávané ms ta to je na krev brzo proto půjdeš ještě za týden na krev když nepřijde ms.Takže neházet flintu do žita a v práci bud raději opatrná. 😉

ravie
27. srp 2010

@martasl kurde Marti, tak to je jak na sviňu ☹ , jako naděje umírá poslední, takže možná ten příští týden ještě něco naznačí! To je docela dost dlouhé zpoždění, to je divné! K těm testům, nedoporučuje se to odečítat po limitu, protože se ta druhá čárka rozpije a vypadá to pak na ducha a klame to ☹ Teda ale HCG 0 to je fakt divné, jsem z toho paf! Marti drž se a nemysli na to!
@andi2 jo no, díky bohu, že už třetí, ze začátku mi to celkem utíkalo, ale teď už se to vleklo jako blázen a nemohla jsem se MS dočkat! Dneska jsem nakoupila ovu testy - holky 2ks za 31,- jsem z toho byla blahem bez sebe!! Takový kauf, se mi dlouho nepovedl 🙂 k tomu hormonlnímu profilu - to tě dr. posílá sama a pravidelně?? Mi teda se o tom ani slovem nezmínila!! Nejradši bych si ho nechala udělat, prostě jen tak pro můj klid! No asi se na to příležitostně přeptám. Co z toho jde všechno vyčíst? díky za info.

andi2
27. srp 2010

@ravie tak nekup to vid.Já si je ted také koupím i když jdu 11dc na Uz tak mi dr.řekne jak je to s ovu.Jinak o ten horm.profil si klidně řekni dělá se mezi 2-5dc.Já si o něj ted také říkala páč ho chtěla dr.z Brna nový tak jsem šla ke svý tady v Hk abych nemusela až do Brna.Zjistí ti hladiny hormonů proto je dobré znát hormonální rytmus kord když chceš mimčo.Zjistí jak fungujou vaječníky jestli je nejsou oslabené jestli nedocházejí vajíčka apod.Prostě zda nejsou nějaké výkyvy.Já jsem si ještě řekla o prolaktin.Tak si klidně k dr.zajdi a napíše ti žádanku na krev. 😉

martasl
27. srp 2010

andi-já tomu už nevěřím.minimálně týden žádnej sex nebyl,už ani nevím,kdy naposledy.takže je mi jasný,že to neklapne ☹ .no tak hlavně,abych to už co nejdřív dostala a mohla začít užívat clostil.ale asi nebudu mít taky vyhráno,manžel mi než odjel oznámil,že se asi budou dělat opět popovodňový baráky a to i v polsku.takže bude minimálně doma-což jsou vyhlídky víc než hrozný.já už prostě moc nevěřím tomu,že ještě budu mít mimčo.

ravie-je jistý,že to byl falešnej duch.no testy jsou už v koši.no já z těch ovulačních testů nebyla zrovna vydřená.teď v srpnu jsem neměla ani jeden pozitivní,teda zapoměla jsem ty 2 dny testovat.měla jsem vždycky jen jednu čárku.druhá si ani neškrtla.

andi-jak se dělá ten hormonální profil??

andi2
27. srp 2010

@martasl já myslela,že jsi na něm byla že Ti nabírala Prolaktin apod.zač.ms. 😉

martasl
27. srp 2010

jo brali mi krev na ten prolaktin,ale pokud vím,tak nic jinýho,ještě teda hcg.výsledky mi říkala sestra.nevím,co všechno z té krve zjišťujou.

fram
27. srp 2010

@martasl achjo, a zrovna když máš clostík, tak ta mrcha nedorazí. To je jako naschvál 😠 Je mi líto, že nejsi těhulka. Tak snad příští měsíc. Já budu brečet za týden, už mě bolí břicho, myslím, že je jasné, že ta k..a červená dorazí ☹

andi2
27. srp 2010

@martasl to je prostě jak ti fungujou vajucha.psala jsem to výš.A klidně se dr.zeptej na co vše ti brali krev.Mě dala žádanku a vše jsem tam měla vypsáno a ještě jsem jí říkala co bych tak chtěla 😅
@fram už cítíš mršuli v zatáčce jo?Já se jdu pustit do žehlení 😝

martasl
27. srp 2010

holt máme to holky těžký.manžel mi teď volal,že ještě neví,kdy přijede.nejdřív prej v pondělí.už jsem mu oznámila,že nejsem těhu.nic neříkal,bylo ho špatně slyšet. ☹

fram
28. srp 2010

@andi2 už cítím břicho, ani si nedělám naděje, i když v koutečku duše maliličko doufám. Ale fakt jen malinko, aby to zklamání nebylo tak veliký.
@martasl jak je dnes? Lepší?

martasl
28. srp 2010

ahoj fram-no už je trochu líp,potřebovala jsem se z toho zklamání vyspat.začala jsem dnes malilinko špinit,tak tuším ms dorazí i bez injekce.ale takhle dlouhej cyklus je teda hnus.doufám,že to je poprvé a naposled.fram-třeba to je uhnizďování,co ty víš.je to prostě 50 na 50.dokud nedorazí ms,tak asi nemá cenu nad tím moc přemýšlet a dělat si hlavu.však uvidíš,ale bylo by to supéééééér,kdyby vám to klaplo. 😉

fram
28. srp 2010

marti, taky si říkám, že nemá cenu nad tím dumat, prostě za týden uvidím. Ale nejde to, pořád se sleduju a už si připadám jak psychouš. Nejradši bych celý týden vynechala a skočila rovnou do příští soboty, abych věděla na čem jsem. Přeju, ať mrcha dorazí co nejdřív a můžete se na to vrhnout

martasl
28. srp 2010

fram-vím moc dobře,že nejde na to nemyslet,hlavně když se pořád nedaří.prostě to jinak nejde.jsem hrozně zvědavá,jak to v sobotu dopadne.ale určitě nemá cenu testovat dřív než dorazí ms,víš jak to je na druhé diskuzi.pak tam všivhni akorát šílíme. ☹

martasl
29. srp 2010

tak ms dnes začala,sice je nic moc,ale je.ve středu začnu konečně s tím clostilbegytem.doufám,že pomůže.

zanet2009
29. srp 2010

@martasl je mi líto, jak to dopadlo, ale určitě ten Clostibelgyt pomůže 😉

martasl
29. srp 2010

zanet-to doufám.do vánoc bych si mooooc přála být těhotná.mám teda jen 2 balení,ale doufám bude stačit. 😅 😉

fram
29. srp 2010

@martasl tak super, že dorazila bez injekce a můžeš začít s clostíkem. Naděje je určitě veliká.

ravie
30. srp 2010

@martasl Ahoj, je mi líto, že to nevyšlo, ale super, že už MS dorazila a můžeš zahájit přípravu! Vždycky se mi zdá, že období po MS do OVU tak nějak rychleji utíká! Pak se to zase nekonečně vleče jako u Fram - ty jo, taky jsem pro, aby už byla sobota 🙂
@andi2 Díky za info o tom profilu, dr. to asi nenadchne, znáte to do roka neúspěchů se skoro nic nedělá, tak mě určitě bude chtít odradit 😒 Mě štve, že i po potratu to tak rychle shodí ze stolu se slovy - u tak ranného stádia se to neřeší, není co...no, ale při představě, že se mi to stane ještě jednou (jako mé kámošce), tak to už asi nerozchodím! ☹

nuzky
30. srp 2010

Ahoj vsem, s pritelem se snazime o miminko uz 2 roky. Pred rokem jsem v druhem mesici o miinko prisla- revize. Jsem desne smutna z toho, ze nam to porad nejde. zkousela jsem vse mozne , lecitelku, kartarku _ vseude mi rekly do 3 mesicu merila jsem BT, ovulacni testy, prstikova metoda... vse ( bezuspesne.

Mam dlouhe cykly zhruba 37 dni . Tulili jsme se zhruba od 13 dne cyklu do 20 dne ...snad v tu dobu byla ovulace...ted uz mi ovulacni test ukazuje negativn ihodnotu. predtim jsem netestovala.

Holky, je mi na zvraceni, jsem hodne unavena...a boli me trosku bricho (pila jsem kontryhelovy caj) MUZE TOTO BYT TEHU ??? ze bych proste par dnu po pripadnem oplodneni ...toto citila ?

dekkuju zaradu a snad misto menzes najdu //

díky nuzky

fram
30. srp 2010

@ravie taky se chystáš případně testovat v sobotu? 🙂 Já myslím, že u mě na testík ani nedojde, už mě fest bolí břicho. ☹ Ale tobě to vyjde. Musí! aspoň někdo 🙂
@nuzky ahoj, a byl přítel na spermiogramu? Chyba může být v něm. A nebo jste oba úplně zdravý a působí psychika. Hcg, který způsobuje těhu nevolnosti se začne uvolňovat až po zahnízdění oplodněnýho vajíčka, myslím cca 6-10 den po oplodnění, tak bys teoreticky už nevolnosti mít mohla. Vím, že je tu někde téma - Příznaky těhotenství krátce po ovulaci (nebo tak nějak)- zkus pohledat. Držím moc palce, ať najdeš // 🙂

martasl
30. srp 2010

ahoj holky.

martasl
30. srp 2010

ravie-taky si nedovedu představit,že bych ještě někdy měla přijít o miminko.obdivuju ty ženský,který tohle dokážou vydržet-je fakt,že ono jim bohžel nic jiného nezbývá,ale já si to nedovedu a ani nechci představit.mě doktor řekl,že jakmile budu těhu,pošle nás na genetiku a nechá mi udělat odběr plodovky.no uvidíme,zatí se bohužel těhu nekoná.

nuzky-taky si myslím,že je to hodně o psychice-taky můj případ.a kdy máš dostat ms??je možné,že by to mohlo být těhotenstvím,ale taky můžeš mít příznaky vsugerovaný.já si tě´d taky myslela,že jsem těhu,opožděná ms,pocit vlhka,velmi citlivé bradavky,no a nic z toho.počkala bych,jestli se dostaví ms a při zpoždění těhu test a nechat si vzít krev.a doktor vám nenabídl nějaké řešení??třeba užívání clostilbegytu(mám ho teď) a nebo nějaké vyšetření??když tak se doktora poptej,co by se dalo dělat.

martasl
30. srp 2010

fram-sobota se pomalu blíží,jsem napnutá jak kšandy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru