Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

evuliss
autor
19. zář 2009

Krásnou sobotu holčiny!!!
Vy tu nejste ☹
Já tady jsem ale zase ne vy....Uklidila jsem zahradu,pomohla mamce se zvířatama a budu odpočívat 😎

eeefi
19. zář 2009

ahojky holciny!
konecne jsem se sem dostala.. posledni dny jsem trosicku nestihala - moc prace, zarizovani a tak..
zdravim evuliss! preju mooc stesticka v pristim vztahu, at je to skvely chlap! 🙂 dost te obdivuju, zes to tak zvladla..
oliras pichli me ergometrin (ted to tu ctu na zprave o vystreni)..
no nic pojedu si trosku provetrat hlavu na kole.. kdyz je venku taak kraasne 🙂

mateta888
19. zář 2009

Ahoj kočky 😀
Tak jsem dneska měl den očistec. Musela jsem na oslavu příbuzným, který už to mají za pár (podle nich) tak všechny pozvali stylem účast povinná a staršně se divili, že se tam nikdo nebavil a polovina přišla na později, protože v sobotu kdy je super počasí nemá nikdo nic lepšího než sedět v hospodě s děckama 😠 .
Pro změnu jsem se tam zase chytla s máti asi ji brzo zastřelím 😠 . Tak jsem si dala doma hned panáka na sklidnění, protože tam jsem řídila. Ale za pár hodin se mi vrací manža tak já rapl, jsem mu ted dopekla jablečnou buchtu s pudinkem 😅 . Nejsem normální já vím ale co naděláte 😅 . Tak doufám, že zítra to bude lepší.
Držte se a mějte se líp než já 😵

evuliss : jsi hvězda a jsem mooooooc ráda že jsi to tak super zvládla 😎 😎

mateta888
20. zář 2009

Dobré ránko. 😀
Tak mám toho mýmo broučka doma 😵 , chut jak blázen a paradox je, že dneska dorazila první MS 😅 . Tak ted nevím jestli mám být ráda nebo být naštvaná 😒
A je zase v plné síle, po prvním potratu mi skoro úplně zmizeli bolesti a ted je zpátky a horší hlavně křížový na ty trpím ach jo to bude den. Holky jak jste tady psali sem tam špinění tak já to mám rovnou , no aspon to budu mít zasebou. Jsem vlastně 5 týden od revize 🙂
Katy : mi jsme to měli stejně jak to vypadá u tebe už taky dorazila ? 😉

Jinak všem nááádhernou slunečnou neděli 😵 😵 😵

katyna6
20. zář 2009

ahoj holky a pěkné ráno

mateta-no já ti nevím,byla jsem na revizi 21,teď asi 2 dny špiním,tak nevím,co z toho bude.ale nejradši bych,aby se mrcha taky pořádně rozjela,ať to mám za sebou a můžeme pomalu zase začít 😉 ale možná mám pár dní ještě čas,uvidím.

dablikolik
20. zář 2009

Ahoj holky tak jsem byla v pátek kupovat v tescu v akci věci na dvojčata kamarádce co se jí narodí v listopadu a když jsem se na to tak dívala bylo mi do breku. Ale sehnala jsem úžasný věci. Jinak u mě nic moc. Když něco dělám, zvedám nebo jedu na kole tak mě chytne břicho a to je fakt hrůza.

janinac
20. zář 2009

Ahoj...dlouho jsem tu nebyla 😅 pardóóóón 😅

Evulis jsi fakt skvělá, že jsi to dokázala a dotáhla jsi to do konce. Uvidíš, že bude jenom líp 😵 A já vím, že píšeš, že máš jenom kamaráda, ale víš co se řiká 😀...Kamarád taky rád 😉 ....a ono jenom to, mít někoho na pokec, na to, aby jste si spolu někam zašli...dali si něco dobrého....to má taky hodně do sebe 😉

Já jsem byla v pátek na gyndě, nedostala jsem pochvalu, protože mám prý na čípku malý vřídek, ale nevím co to znamená, protože se doktor tvářil jako, že do příštího týdne určitě umřu a pak mi řekl, že to má skoro každá druhá ženská a že to vůbec nic není 😅 noooo a mám povolený začít brát s další MS antikoncepci a tutíž už nám nebrání ani v normální sexuálním životě 😉 ...jako by jsme snad čekali na jeho požehnání 😀😀😀

A jak tu píšete, že první porevizní mrcha byla fakt pocuc, tak u mě to bylo hrozný jen ten druhý den, ale jinak mi to nepřišlo nějak silnější...uvidíme co bude dál, ale když už začnu brát prášky, tak se to určitě srovná.

A co Besinka??? Zemětřesení nikde, ale myslím, že to tam tak rozhýbali, že se po jejich návratu přižene vlna tsunami až k nám 😀😀
Nooo nevím jestli se tomu mám smát 😀 protože od středy za týden letím na tu Krétu, tak aby bylo ještě kam letět 😀 😀 😀

Katy já jsem po revizi špinila pomalu 4 týdny...ale tak jako, že jeden den nic, pak třeba až večer...pak dopo...prostě to bylo takový všelijaký...sem tam ze mě vyšel takový cucek krve a zase dva dny nic...nooo a MS přišla 5 týdnů po revizi.

Mateto hele to jsi mi připomněla...já jsem nikdy na záda netrpěla, ale teď po revizi mě často bolí...a dokonce jsem se jeden den nemohla pomalu ani hýbnout a bylo to taky v kříži, ale další den jsem dostala zánět močáku, tak jsem to spíš přiřazovala k tomuhle, ale ono to může být asi normální co? ☹

Holky já si vzpomněla, že jsem Vám sem ani asi nedávala odkaz na fotky z dovolený, tak tady jsou...kdyby jste se chtěli podívat 😉 :
http://jz-cervici.rajce.idnes.cz/RAB/

A teď už zase mizím.... papa

janinac
20. zář 2009

Holky teď jsem tak krásně naměkko 😵 😵 😵 😵 Nekoukali jste do albíčka ke Zlababe???? Vypadá to, že bude mít dvojčátka 😵 😵 😵 😵

katyna6
20. zář 2009

janináč-jojo,přesně tak,žlabi čeká dvojčátka 🙂 🙂 🙂

mateta888
20. zář 2009

katy : tak to jsem měli revizi na den stejně já taky 21 a přijde mi to už jako věčnost. A antikoncepci budeš brát ? Já ještě pořád nějak nejsem rozhodnutá vzhledem k tomu, že nám to ted trvalo půl roku tak se mi to zdá i zbytečný 😖

janinac : doufám že jste si dovču užili ještě musím juknout na ty fotky nedostala jsem k tomu, ale k těm bolestem. Co mám MS tak mě vždycky bolel kříž a když jsem začala rodit tak jsem to nevěděla protože mě jen boleli záda, ale pak to byl ořistec a kříž mě povolil až 5 den po porodu(konečně jsem se mohla volně bez bolesti nadechnout ). Nikomu to nepřeju. No a po porvním potratě to zmizelo a ted se mi to vrátilo 😖

katyna6
20. zář 2009

mateta-já jsem atk odmítla,na tu chvilku to nemá cenu.Dr říkal počkat 3 měsíce,sestřička ať vydržím aspoň dva,ale možná "nenápadně"zkusíme po první ms 😉

evuliss
autor
20. zář 2009

Ahoj děvčátka-první zpráva se mi "ztratila" tak píšu znova 😉

Hlásím žemoje první mrcha je fakt masakr a to doslova!Už pár let jsem to tak silné neměla!Skoro nestíhám vyměňovat tampony a vložky a v noci se dvakrát převlíkám,protože jsem durch 😒 ...Ráno to na záchodě vypadalo jako by ta byl Jack rozparovač,no vážně síla!!!!Zítra už to bude 5.den tak nevím jak dlouho to ještě bude trvat.protože zítra jdu od rána do noci makat a v práci lítat s vložkama to bude zážitek 😝
Jaké máte zkušenosti,prosím a jak dlouho si myslíte že je bezpečné takhle krvácet?Díky...No neměla jsem to skoro 4 měsíce,poslední mrcha byla v květnu,v červnu KET,v červenci koncem revize a teď po 7 týdnech mrcha a jaká!!!!

evuliss
autor
20. zář 2009

Janinacku- mrkala jsem na fotečky a nádhera!Adámek je fakt frajer 🙂 a je vidět že jste si dovču užily!!!A tobě to vážně sluší,mamino 🙂

Do Zlababina alba musím teda nakouknout,to je fakt super že bude mít dvojčátka 😅

Jo a včera jsem potkala "ex"přítele a vůbec nic to se mnou neudělalo,heč 😀 ...ale s ním asi jo,protože mi pak celou noc chodily od něj SMSky že jsem krásná,že mě pořád miluje a bla bla bla...no zjevně měl něco vypitý a nudil se nebo si chtěl zaš.... 😀 ale mě už to vážně vůbec nic nedělá!

evuliss
autor
20. zář 2009

dobrou noc a já vás "navštívím" v úterý snad už na mém novém noťasu 😀
Janinac,ty ještě poletíš na Krétu?

eeefi
21. zář 2009

ahojky holciny, stale mame notase v oprave, takze se budu objevovat sporadicky 😒
janinac cupr fotecky! hehe tak to se asi na krete potkame! 😉 my letime 30.9. z prahy 🙂
evuliss no jestli se ti to krvaceni nezda, tak si radej zajdi k doktorce, ale jestli nemas zadne bolesti (krom klasickych menstruacnich), tak si myslim, ze by to melo byt ok. po prvni revizi jsem mela taky dost silnou ms (na muj vkus)

janinac
21. zář 2009

Ahoj
Evulis já měla poslední MS v dubnu, posledního července jsem byla na revizi a mrchu jsem dostala 5týdnů po revizi a masakr to byl jen druhý den...jinak normální MS. Nemáš doma ascorutin? Třeba by ti to trochu zmírnil a nebo zkus zavolat na gyndu. Mě doktor řekl, že kdyby bylo krvácení dlouhý a nebo silný, abych přišla.

A děkuju za pochvalu fotek 😵 a na Krétu letí za týden ve středu....Na Rabu jsem byla s manželem a na Krétu letím se ségrou - to je ta dovča co jsem vyhrála 😉
A je super, že ex trpí 😀 jako nejsem nepřející, ale měl si tě vážit, když byl s tebou...ale oni chlapi blbě nesou, když to nejsou oni, kdo dává kopačky.

janinac
21. zář 2009

eeefi a v kolik letíte??? My letíme v 5:20 😉 se Smart Wings...a kam přesně letíte???

handm
21. zář 2009

Dobré ranko holky! 🙂
tak jsem tu po víkendu, zase v práci ☹ blééé, no ještě porada, to mě zabije..
koukám, že už máte tu dovču za pár, to se máte.. my až 15/10,... to si ještě počkám..
Evulis, ,koukám, že tvoje MS je masakr opravdu, já neporadím, u mě to bylo naopak. v podstatě jen špinění ... a taky mi to přišlo divný.. ale každá to má asi jinak. nikde jsem nebyla, tak uvidíme, až přijde druhá porevizní...
i když je fakt, že tobě přišla docela pozdě po tý revizi, 7. týden, že?! tak asi si to chce vynahradit.. můra jedna..

Jinak katy a mateta, mě doktorka říkala bez antikoncepce, aby si tělo v klidu fungovalo bez chemie.. a ovulovalo atd.. že je zbytečný ho zahltit zas..tak sjem ráda..

mateta888
21. zář 2009

ahodaaaaaa 😀
Tak ještě k MS, já jsem asi extrém, vždycky jsem krvácela hodně a aspon 7 dní, takže jsem se mi k tomu vrátili jen bolesti tak mi to nepřijde divný, nebo jiný 😖 . Já si vždycky vyberu to nejhorší a se vším všudy, ale už jsem zvyklá. jen doufám, že malá nebude po mě a nebude takhle trpět.

evuliss : jsi jednička 😀 😀 a musím souhlasit janinckou chlapi jsou strašně citlivý na to že oni dostali kopajdy a jejich ego utrpělo ale dobře mu tak 😎

handm : já jsem po prvním potratu a následné revizi anitkon měla, protože jsem total rozhozený hormony a špinila jsem v kuse sand 4 měsíce a díky tomu se mi to spravilo, tak ted je to úplně jiný tak bych radši bez ní no uvidíme 😒

Zítra jdu k nové dr, konečně tam bude tak s ní proberu co a jak, ale nepočítám s tím že by mi řekla něco novýho nebo bych byla moudřejší 😠 . Tak se nechám překvapit.
Dnes je náááádherně tak at vám to v práci rychle utíká 😵

eeefi
21. zář 2009

jani my letime s CK, tak jeste ani nevim, v kolik presne letime :( jinac budeme bydlet v hotylku v blizkosti mesta sissi.. jsem fakt zvedava 🙂 dfm ze nam vyjde pocasko 🙂
holky ted jsem si precetla, ze potrat muze zpusobit i zvysena hladina prolaktinu.. nevite nahodou o tom neco.. me totiz doktorka nedelala hormonalni profil, tak se ji zkusim na to zeptat..
jinac vcera vecer jsem mela mega depku.. videla jsem sousedku, ze ma brisko (pak jsem se dozvedela, ze je ve 3. mesici), tak me to prislo nejak vsechno lito.. proc zrovna ja.. achjoo ☹

katyna6
21. zář 2009

Ahoj holky

evuliss-jsi šikula,jak to všechno dobře zvládáš.Pokud s tebou nic neudělalo to,že jsi ho potkala,myslím,že se potvrdilo,že ses rozhodla správně! 😉

handm-k té ms,já teď taky nevím,jestli už ji mám,nebo co to je.Po revizi jsem skoro na den přesně měsíc a už asi 2 dny špiním.ale je to fakt spíš silnější špinění,než slabá ms.Chvilku ano a pak chvilku zase nic,tak jsem z toho jelen 😅 .Měla jsi to taky tak?

gejbule1
21. zář 2009

Ahoj holky,ráda bych se k vám přidala jestli vám to nebude vadit.Nyní jsem skoro týden po revizi.Zamlklý potrat v 10tt.Protože už mám těch potratů za sebou víc jsem zoufalá.Dospělé dcery jsem měla brzy/s býv.manželem a bez problémů/.Nyní se s druhým manželem už 6.let snažíme o miminko.Nejdříve jsem 3x potratila a pak se nám konečně narodila krásná dcerka.Teď bychom chtěli ještě prcka ale bohužel jsem opět po 2.potratu.

eeefi
21. zář 2009

ahojky gejbule.. vitej mezi nas! ja jsem po druhe revizi :( dve tehotenstvi za tento rok a obe skoncila zamlklym tehotenstvim (prvni tehotenstvi jen gestacni vacek bez embrya a druhe tehotenstvi s embryjkem ale bez srdicka :( )
ted podstupujeme spousty vysetreni, tak jsem zvedava, zda prinesou nejake vysledky..
vy uz jste na nejakem vysetreni byli?

katyna6
21. zář 2009

gejbule-ahoj,i já tě tady vítám.Je mi moc líto,že se vám nedaří,ale snad aspoň teď to bude do třetice-všechno dobré.Budeme držet palečky! 😉

eeefi-to je dobře,že ti nabídli vyšetření.Mně dr.říkal,že se genetiku a tak,chodí ať po třetím nevydařeném pokusu.Ale kdyby se nám to nedejbože stalo ještě jednou,šla bych okamžitě taky někam,protože mi je už 33 a nemám na co čekat

mateta888
21. zář 2009

Ahojky gejbule : je mi to moc líto, ale jsi neuvěřitelně statečná já mám jendoho prcka a ted jsem do roka dvakrát taky o to přišla, poprvé doma takže vůbec nevím jestli zamlklý nebo samovolný a podruhé to bylo zamlklý.Nedokážu si představit nebo připustit, že by se to opakovalo, fakt klobouk dolů. Holky tady jsou vážně super a obrovsky pomáhají 😀 , nebo mě aspon pomohli neskutečně.
Určitě si nechej udělat testy a pak budete moudřejší, já jsem došla tak daleko že měním doktora 😠 .

eeefi
21. zář 2009

katy jj presne.. ja uz bych nevydrzela cekat na treti pokus, zda se to povede nebo ne.. pokud mi vysledky vsech testu reknou, ze jsme zdravi, tak to urcite budu zkouset dal, ale pokud by byl nejaky problem, tak uz se muze zacit resit.

eeefi
21. zář 2009

mate a na jakych vsech testech uz jsi byla?

handm
21. zář 2009

Katy jojo, taky nějak tak.. vždycky jsem MS dostávala v neděli, tentokrít jsem ale už ve ctvrtek začala hodně špinit.. pátek totéž, sobota spíš jen trošinku.. tak jsme to s manželem opatrně "prošťouchli" 😀 a v neděli už to byl vodopád, ale jen vlastně jeden den.. pak už zas jen špinění... ale beru to za mrchu a počítám to od toho čtvrtka..
jinak nevím..

Gejbule vítej, i kkdyž ve smutným tématu...!! A drž se!!

gejbule1
21. zář 2009

Děkuju za přivítání.Byli jsme s manželem jen na genetice zda spolu vůbec můžeme mít děti ale to bylo před Luckou.Dopadlo to všechno dobře,oba jsme zdravý-naštěstí.První dítě jsem měla v 17letech a vše OK a teď když už nemám tolik času tak se nedaří.Kdybych měla nějakého lepšího doktora tak taky odejdu.Zítra jdu na kontrolu tak se na něj trochu chystám aby mě někam poslal 🙂 .

dablikolik
21. zář 2009

Ahoj holky trochu nestíhám. Chodím domů opravdu vyčerpaná, do toho zlobí občas Maxík a mě to odrovná. Mám dotaz už to je myslím skoro tři týdny od revize a pobílvá mě dost chvílema podbřišek. Bolí to tak jako do dělohy ke konečníku no nevím. při té první revizi jsem nic takového necítila tak nevím. Asi je to nápor na tělo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru