Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
20. srp 2010

tak ms zatím nikde 😅 😅

andi2
20. srp 2010

@martasl hele u mě taky ms nikde 😅 no jenže já to mám z jiného důvodu 😅 Tak at u Tebe nedorazííííí. 😉

fram
20. srp 2010

@martasl tak super, že výsledky v pořádku a ještě lepší,že nedorazila mrcha. Zítra ráno testík???

martasl
20. srp 2010

fram-jestli se přez noc ms nerozjede,tak ráno testím.když mi ms dorazila 34dc,tak se většinou rozjela ráno nebo odpoledne.touhle dobou už jsem ji měla.no ještě se uvidí,ale je ve mě malá jiskřička naděje,že by?? 😅 🙂

fram
20. srp 2010

@martasl ježíš, marti, já mám husí kůži, ale ťukťukťuk, nechci nic zakřiknout . 🙂 😉

martasl
20. srp 2010

fram-dík.no uvidím do rána.abych nebyla zklamaná jako jahudka ☹ .ale jsem docela nervní.moc bych to chtěla,ale bojím se,že z toho nic nebude.no uvidím-ráno moudřejší večera.... 😅

zanet2009
21. srp 2010

@martasl moc moc moc na Tebe od včera myslím a držím pěsti, aby MS nedorazila.

zanet2009
21. srp 2010

Jinak včera jsem byla na kontrole u gyn. dr.-tak všechno prý v pořádku, srdíčko bilo jako o život , dvě ručičky, dvě nožičky,...tak jsem trochu klidnější a už se moc těším na úterý na ten NT

jinak do alba jsem přidala fotečku z UTZ

fram
21. srp 2010

@martasl marti, tak jak???? Jsem napnutá jako struna.
@zanet2009 velká gratulace, už jsi přehoupla 1. trimestr 🙂 🙂 V úterý držím palce a dej určitě vědět, jak jste dopadli.

martasl
21. srp 2010

holky ms stále nikde.test negativní,ale ještě je možná brzo.při minulým těhu mi doktor na utz řekl,že jsem asi otěhotněla později.pokud teda mívám ovulaci později,až po tom 20 dnu,tak je ještě brzo.pokud to do pondělí nedostanu,tak ještě testnu,abych věděla,jestli si mám nechat ukončit neschopenku.jinak nevím,co si o tom mám myslet. 😅 .co myslíte vy??mám ještě naději,že bych byla těhu?

zanet to je úžasný,že je všechno v pořádku.mám hroznou radost 🙂 .jdu na tu fotečku. 😉

martasl
21. srp 2010

zanet-miminko je nádherný,je krásně vidět.připadne mi jako ta Malenka z pohádky,co se narodila z květiny 😅 😅

zanet2009
21. srp 2010

@martasl 😅 malenka

Mi se u prvního těhu // na testu objevily až týden po očekávané MS, takže máš naději-držím pěsti.Teď se mi // objevily už myslím 4 dny před oček. MS 😅

martasl
21. srp 2010

no u mě u posledního těhu vyšly dvě krásný čárky 39dc.tak uvidím v pondělí.ale doufala jsem apoň v ducha.uvidíme.neznáš pohádku o Malence??mám jí ráda.myslím ji napsal Hans Andersen.prostě je to takový krásný roztomilý miminečko a je na té fotce krásně vidět 🙂 .a co manžel,už je to ok??co říká na broučka??

zanet2009
21. srp 2010

@martasl nene, malenku neznám 😕
s manželem zatím dobrý, nevím, zda mi ho někdo vyměnil či co, tak snad jsem to teď nezakřikla 😅

fram
22. srp 2010

@martasl tak jak , doufám, že mrcha nedorazila a zítra testuješ 😉

martasl
22. srp 2010

holky psala jsem před chvilkou přízpěvek a on tady není 😠 😠 😠

ms nedorazila a zítra se uvidí. 😅 dnes jsem ještě zkoumala ten včerejší těhu test,a mám pocit,jakoby tam byl hooodně slabulinkej duch.ale nevím,jestli jsem si ho tam nevsugerovala.no zítra snad zjistím co a jak.

zanet-je to hezká pohádka.prostě mi to vaše miminko připomělo hned Malenku.nevím proč 😅 🙂 .Tak vidíš,že se manžel vzpamatoval.hlavně,aby mu to vydrželo.

fram
22. srp 2010

@martasl jéé, marti, to je teda nervák. Držím všechny palce!

angelina987
22. srp 2010

@martasl Moc moc držím palečky 😉

martasl
22. srp 2010

holky díky,dám co nejdřív vědět,jak jsem dopadla.dobrou noc a sladké sny. 😀

bezradna
23. srp 2010

Ahoj všem, novým těhulkám gratuluji a ostatím přeju moc štěstíčka! Já o víkendu dostala první porevizní MS (po 5 týdnech), je hodně silná a bolavá,ale nic,co by se nedalo zvládnout pěti 400 Ibalginy a hromadou tampónů a vložek 😎 Ne, včera byl první den,nejsilnější, a byla jsem na jedné akci se psy venku na poli, každou chvilku jsem sice měnila,ale dalo se to,nic šílenýho. Takže jsem spokojená,dnes jedu k Dr., minulý týden mi volal,že moje výsledky vypadají na trombofilní mutaci... 😝

zanet2009
23. srp 2010

@martasl jsem napnutá jako struna a prsty už mám úplně v křečích, jak Ti je držím, aby MS nedorazila . 😉

ravie
23. srp 2010

Ahoj holky, zase jsem tu chvíli nebyla a jak to teď zpětně dočítám, tak jsem úplně na infarkt!!! 😀 Marti, ty teda umíš udělat to správné napětí! Doufám, že vám to dobře dopadne...i nám ostatním snažilkám - dříve nebo později to musí vyjít! Užijte dneska krásného počasí (prý letos poslední ☹ ) a těším se na další info!!

martasl
23. srp 2010

ahoj holky.ms pořád nikde a test dělaný ve 3.40 je opět bílý.sice mě připadne,že je tam mini duch,ale spíš jsem si ho tam vsugerovala.dnes jsem si byla koupit citlivější těhu test mamatest 10.zítra se zeptám svojí doktorky,jestli by mi mohla vzít krev na hcg.nevím,jestli mi to veme,když není gynekoložka.můj gyndař zítra ve Třebové není.teda,já jsem tak věřila,že tam bude už aspoň pěknej dušík a ono nic ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 .holky nevíte,jak stoupá hcg??pokud bych byla těhu,tak to typuju tak na 2-3 týdny.mě je úplně do breku.... ☹ ☹ ☹

martasl
23. srp 2010

bezradna-tak konečně ms dorazila,to je fajn.za jak dlouho se chcete snažit??jak píšeš o té trombofilní mutaci-o tom v poslední době píše nějak moc holek.doktor ti určitě řekne,co to obnáží.není to něco s krví??

fram
23. srp 2010

@angelina987 jak dopadl NT?

martasl
23. srp 2010

a je po bouřce.
no už by nám mohla dát angel vědět,jak to dopadlo.doufám,že se nám dnes ještě ozve. 😉

angelina987
23. srp 2010

@fram Ahoj, nemám ani sílu, tak jen kopíruju - nezlob se 😒 Tak jsem se teprve te´d dostala k PC, foto dodám později. Mímo spinkalo, takže jsme spočítali prstíčky na ručičkách a vše je tak, jak má být, pokud do středy dopo nezavolají, tak je vše ok, tak prosím ještě držte palečky. Manža to skoro oplakal, byl nadšený, jaký je to zázrak 😉

angelina987
23. srp 2010

Holky Fram a Marti, moc děkuju, že na nás myslíte, vydržte ještědo středy, ju? A Marti tfuj tfuj tfuj 😲

martasl
24. srp 2010

ahoj holky.
angel-jé,to je bezva,že je mimísek ok a je hezký,jak to manžel prožívá.

brzo ráno jsem dělala 10mamates a negativní.i ta kontrolní čárka je slabší a přerušená.nevím,co si o tom mám myslet.dnes na kontrole se doltorka už moc netvářila,že ještě neude ukončovat neschopenku,na kontrolu jdu v pondělí.říkala jsem jí,že jsem ještě nedostla ms,jak dopadl test a jestli by mi nemohla vzít krev na hcg.prej nemůže jedině na gyndě a že to taky není úpkně 100%.a prej to může trvat i 3 týdny,než budu mít pozitivní výsledky,hlavně pokud jsem na začátku.tak absolutně nevím,co teď.zítra odpoledne si zavolám na gyndu a domluvím se s doktorem,co a jak.ach jo,proč musím mít všechno tak komplikovaný,to by nešlo jednoduše?? 😠

zanet2009
24. srp 2010

@martasl to je mi líto, že máš takové problémy 😢 a co takhle si zajít na krev jako samoplátce?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru