Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

koffolka
7. únor 2011

@gabtcha ahojky taky jsem byla na revizi v 10tt, v podstatě jsem byla doma jen 3 dny, po týdnu k doktorovi a ten mi udělal ultrazvuk, aby se ujistil jestli je všechno v pořádku. Ptala jsem se kdy můžu chodit cvičit a plavat a taky sexovat 🙂 S cvičením a plaváním musím počkat až po první menstruaci, se sexem počkat až přestaneš krvácet a špinit. S otěhotněním počkat po dvou menstruacích. Teď čekám na první menstruaci - už to bude 4 týdny od revize.

koffolka
7. únor 2011

@hedul držím ti moooc pěstičky aby to dopadlo dobře a bylo tam miminko. 🙂 Uplně chápu co prožíváš, taky se toho bojím že se to bude opakovat, ikdyž doktoři tvrdí, že pravděpodobnost je tak malá. Drž se!

gabtcha
8. únor 2011

@koffolka ahojky, diky za info🙂 Je mi tez lito, ze vas to taky potkalo. Nicmene vcera jsem mluvila s kamaradem, kteri tez v 10tt byli na revizi nedavno a co se tyce milovani, dodrzeli sestinedeli a 14dni po sestinedeli otehotneli a ted jsou pekne ve 4.mesici a vse je v poradku. Toz me to tak povzbudilo🙂 Pry jim doktori rikali, ze po sestinedeli by deloha mela byt uz v poradku celkove fyzicky byt fit, ale ze se to pry z psych. duvodu radeji odklada otehotneni. Na coz ja a urcite i mnozi jini, co je to potkalo maji jiny nazor, ze nejvetsi utecha je, kdyz opet otehotnime🙂 Toz uvidime... Drzim vsem palce a doufam, ze brzy tu napisem, ze jsme tehu a vse je na dobre ceste🙂 Minuly rok po porodu jsembyla po 10dnech na revizi a prvni kramy jsem dostala az za 7 tydnu, ale ted to snad bude jine a prijdou driv🙂 Tehdy to mozna bylo i proto, ze jsem se snazila odsvat mliko... Mesicky po revizi - to jsou asi ty, na ktere se clovek tesi, pak uz si jen preje, by nedosly😉

tiburcia
8. únor 2011

@koffolka závidím že už čekáš na ms... 🙂

tiburcia
8. únor 2011

@gabtcha přesně tak...člověk je na ni natěšený jak na vánoce 😀 😀 a pak nazdar mrcho jedna 😎 já si taky myslím,že po první ms po potratu je sliznice úplně nová..prostě to tak je... ale já počkám na dvě, mezitím zjistím jak je to s tou mou ovu 😅 a pak se na to vrhnem...a máš pravdu, že jedinou útěchou je další těhotenství, jinak nepomůže opravdu nic 😔 😵

mourinka29
8. únor 2011

@tiburcia
@gabtcha holky přesně tak,já mám trochu známeho dr. 😝 a taky mi řekl,pokud bude po šestinedělí vše v pořádku ,vše zatáhle a sliznice pěkná,tak není duvod čekat,on mi to vysvětloval,že někomu roste sliznice pomaleji a někomu rychleji,tak proto ten pruměr,že nějaké 3 měsíce,ale pokud po první ms proběhne kontrola a vše bude ok,tak taky nevidím duvod,já jsem dneska 27 dní po revizi ☹ a už netrpělivě čekám mrchu a okamžitě se na to vrháme 😵 ,nevím,jak to myslí s tou psychikou doktoři ,to si myslí,že když řeknou ženské,že má počkat pul roku,tak se sklidní?podle mě to je hovadina,mě sklidní první ms a pak snažení a těhotenství,nic jiného 😔 ,takže pokud jsmte zdravotně v poho,tak hurá do toho 😵 😵 😵

tiburcia
8. únor 2011

@mourinka29 přesně tak... čas člověka spíš vystresuje, věřte mi... mě když řekli, před rokem, že snažení musíme odložit málem jsem se spíš zhroutila než uklidnila 😉 takže jestli půjdete po první ms na kontrolu a sliznice bude dobrá, jdetě do toho 😉 🙂 🙂

mourinka29
8. únor 2011

@tiburcia pujdu pujdu,už jsem s dr. domluvena 😵 😵 ,já už na jedne kontrole byla dva týdny po revizi a vše bylo ok.tak snad se nic nezměnilo 😔 .potíže nejsou,nešpiním,nekrvácím a to ani po sexíku 😝 😀 .Ale už začínám mít nervy,že kdy dorazí,to čekání je na mašlu 🙄

tiburcia
8. únor 2011

@mourinka29 tak to je super...mě první kontrola teprve čeká, ale po ms chci jít na tu sliznici taky... takže jste šestinedělí nedodrželi?? já se na sexík těším, ale zatím se bojím 😔 možná po ms to bude jiné 😉

mourinka29
8. únor 2011

@tiburcia měli jsme sex po třech týdnech,až v době ,kdy jsem už nějakou dobu nešpinila a prostě nic.

tiburcia
8. únor 2011

@mourinka29 tak to je dobře, že to nic neudělalo... člověk má aspoň radost, že tělo už najíždí 😉

mourinka29
8. únor 2011

@tiburcia jj přesně 🙂 ,to potěší 🙂 ,holky musíme vydržet 😵 ,jinak nechceš jít za náma do diskuze rok 2011 je náš,nebo tak nějak se jmenujem,ted ani nevím 😀 přesný název,je tam fajn parta holek a všechny jsme nové 🙂 a už tam jsme i dvě po revizi 😖 ,jinak zvu i víc holek 😀

tiburcia
8. únor 2011

@mourinka29 jo klidně, ráda 🙂

tiburcia
9. únor 2011

Ahoj holky, bolelo vás po revizi břicho?? mě začlo bolet až dneska - 6 den po revizi a docela dost jako při ms... dle toho co jsem našla se zatahuje děloha, ale bolí to, takže ibalgin to jistí 😠 😎

ravie
9. únor 2011

@tiburcia ahoj, mě bolelo přesně za týden po revizi, když jsem zrovna šla na kontrolu, jakože u pupíku...dr. mi řekl, že se mi zatahuje děloha, bylo to ale spíš jakoby citlivé na dotek, brufa sem si nebrala. Už si byla na kontrole??

tiburcia
9. únor 2011

@ravie děkuju...jdu až v úterý... našla jsem že pokud není teplota tak je to dobré, že se opravdu zatahuje děloha..tak snad 😉

hedul
9. únor 2011

Ahoj holky jsem dost nervozní začalo mi bejt blbě žaldek mám jako na vodě,ale bojím se jestli to neni spíš jako otrava četla jsem že při potratu je člověku taky blbě od žaludku. jo a chci se zeptat nevíte když těhu neni v pohodě po jak dlouhej době klesá HCG? Díky

tiburcia
9. únor 2011

@hedul no prý po první ms by nemělo být žádné 😉

martasl
11. únor 2011

hedul-tak teď nevím,jak to s tebou je?,co ti řekl doktor??na utz máš jít asi za 10 dní,ne??nejsou to těhu nevolnosti?proč myslíš hned na potrat?u toho by ti nebylo zle od žaludku.měla by jsi bolesti.

hedul
12. únor 2011

martasl ahoj na ultrazvuk jdu v úterý,ale nevím možná mám moc černé myšlenky,ale nějak se mi nechce věřit,že by to klaplo . Bolesti břicha nemám je mi blbě od žaludku a nesouvisí to z pachem z jídla spíš tak celkově. Byla jsem tam v necelým 7tt a mudr neviděl mimčo a tak si myslím,že se to zase nevyvíjí sice mně ukliďnoval,že jsem mohla otěhotnět později,ale moc tomu nevěřím. Už bych chtěla vědět na čem jsem,ale zároveň se bojím znát pravdu.No tak trochu si dávám útěchu,když to nedopadne tak jsem slíbila malímu,že ho vemu k moři on se hrozně těší. určitě v úterý napíšu. Drzš ahoj

tiburcia
12. únor 2011

@hedul ani se ti nedivím...držím ti moc palce aby bylo všechno v pořádku!!!

já si do poslední chvíle myslela, že je všechno ok...bylo mi čím dál víc blbě, tak jsem si říkala, že je to dobré...nebylo 😒

martasl
13. únor 2011

hedul-nevím,proč si hodně holek myslí,že čím víc je ti zle,že je všechno ok.mě u našich holek zle prakticky nebylo a těhu byla v pohodě.holt jsme každá jiná a každá ženská to těhotenství snáší jinak.neboj se,věřím,že je všechno v pořádku.v úterý budeš mít jasno.na jiné diskuzi jsme taky měli holku,taky ji dlouho nebylo nic vidět,krvácela,nedávali ji skoro žádný naděje a ejhle,má zdraví krásný miminko.prostě musíš věřit,že je všechno v pořádku a černé myšlenky se nepřipouštět.budu na tebe v úterý myslet 😉

tiburcia ☹ ☹ ☹ ☹

tiburcia
13. únor 2011

@martasl ale dneska už je zase trochu líp...tak snad čas udělá ,,zázrak" 😉

hedul
14. únor 2011

Ahoj martasl díky za milé slůvka já pořád doufám,ale bojímse. Určitě zítra napíšu. ☹

hedul
15. únor 2011

Ahojky hurá hurá mám dobrou zprávu mimi se oběvilo a bije mu srdíčko zatím vše vypadá dobřet akže mám velkou naději. Další kontrola 28,2, tak doufám,že bude vše OK. Jinak mimi má podle ultrazvuku 1,1cm odpovídá 7+2jinak bych mněla být8+3. Všm moc díky za podporu a za držení palečků díky díky 🙂 , Strašně se mi ulevilo,ale bojím se pořád a to už mi asi zůstane až do konce.

ravie
15. únor 2011

@hedul super! Tak to je velice dobrá zpráva! závidím 🙂 měj se

martasl
15. únor 2011

ahoj 😉
hedul-honem nakukuju jak to dopadlo.GRATULUJU!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .mo vidíš,že je všechno ok.a strach budeš mít,s tím se nedá nic dělat.ale hlavně,že fazolka je ok,jen tak dál. 😉

marulinka
15. únor 2011

@hedul taky gratuluji,no vidíš,je to paráda 🙂 🙂

zanet2009
15. únor 2011

@hedul Gratuluji. 😉

martasl
15. únor 2011

zanet-ahoj 😉 .koukám,že to máš za pár.takže všechno nachystáno??no že se ptám 🙂 .a jaká jména máte vybraná??teda,já ti tááák závidím-samozřejmě v dobrém.těším se na první fotečky.a jakej máš kočárek?,to víš,já jsem na ně úplnej maniak.teď je obrovskej výběr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru