Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

mateta888
28. zář 2009

gejbule : a kolik ti zbývá do konce šestinedělky ? 😅

evuliss
autor
28. zář 2009

Nazdárek!!!
Tak mám za sebou propracovaný víkend a zítra pokračuju v práci atd atd....... 😝
Přítel pořád píše,otravuje,vnucuje se ale já nereaguju,je mi takhle fajn.
Mimochodem v pátek jsem se s někým seznámila a bylo to mooooc fajn,tak uvidíme jestli to někam povede,pomaličku polehoučku počkám 😎
Jinak první mrcha zdárně za mnou,trvala 8 dní a stála za to,ale už je to pryč!

Mateta- no to teda opravdu je nááááhodička,tak držím pěsti ať jste v pohodě 😀

eeefi
29. zář 2009

brrranko 🙂
gejbule letime za slunickem na kretu 😉 uz se fakt moc tesim. tusim ale, ze to brzy dostanu, tak si to asi neuziju uplne jak bych chtela.. myslite, ze muzu pouzivat tampony mesic po revizi?
evuli, tak drzim palec, at se se znamosti vyklube neco prijemnyho 😉

lendaw
29. zář 2009

Gejbule: já byla na revizi v Mostě. V pátek jsem byla opět u své doktorky na kontrole, kvůli stálému krvácení a bolestem břicha. To bylo 8. den po revizi. Dnes je to 11. den a stále mírně krvácím (nelze to nazvat špiněním), ale už bez bolestí. Dnes odpo si jdu vyzvednout výsledky histologie a zítra znovu na kontrolu, snad budou už výsledky z odběrů na všechny ty toxo... a štítnou žlázu.
Brrranko: podle mé doktorky tampony při první MS po revizi vůbec nevadí, takže předpokládám, že pokud nemáš problémy, tak by neměly vadit ani měsíc po revizi🙂

eeefi
29. zář 2009

lenda diky za uklidneni 😉 me by totiz stejne nic jinyho u more nezbylo.. jako nechcu to prehanet, ale na plazi se mi v kratasech lezet nechce 😀

eeefi
29. zář 2009

lenda drzim palec, aby ty vysledky dopadly dobre! 😉 pak dej vedet. ja zavolam na vysledky (gene + hema) asi az pristi ctvrtek. ted si nechcu kazit dovolenou 🙂

markee
29. zář 2009

Dobré ráno,
Evuliss,tak ať nová známost se v dobré vyklube. Je to potřeba,viď 😉
Eeefi,tak si Krétu hezky užijte. S kým letíte,kam a na jak dlouho? Jsem zvědavá viď.Ale je to mé přáníčko,letět někdy na Krétu. Nikdy jsem tam nebyla a prostě bych si to přála a moc. Určo si to tam užijete.

markee
29. zář 2009

Mě ani neřekli,že si mám volat na výsledky po "potratu"a revizi. Prostě doufám,že vše pošlou do genetické poradny a my až tam 21října půjdeme se dozvíme co a jak ☹

lendaw
29. zář 2009

Markee: to je divný, že ti neřekli ať si přijdeš pro výsledky histologie. Možná to poslali rovnou tvojí doktorce/doktorovi. Radši se na to zeptej. Histologie by se měla dělat pokaždé.

kouzelnamyska
29. zář 2009

Zdravím všechny snažilky a přeji hodně štěstíčka. Já byla na revizi před 2 týdny v 8 týdnu. 😒 Tělesně jsem snad v pořádku, aspoň se teda cítím dobře. Na kontrolu jdu až po první MS. Teď už jen aby to přebolelo v srdíčku. Strašně jsme se s manželem na miminko těšili. Pokud dopadne kontrola u gynekologa dobře, tak se do snažení pustíme hned znovu. Vím, že to je možná brzo, ale tělo samo uzná za vhodné jestli je připravené otěhotnět nebo ne. 😉

lendaw
29. zář 2009

Kouzelnamyska: mě doktorka už po první revizi řekla, že nemáme na nic čekat a začít hned po 1. až 2. MS. Tělo si prý řekne samo 😉 Tak jsme to zkoušeli, ale podařilo se to až v srpnu. Ale zase to nevyšlo ☹ Každopádně, v listopadu začínáme nanovo 🙂 A manžel už se nemůže dočkat 😉

eeefi
29. zář 2009

marke diky 🙂 letime na tyden s exim tours (snad nezkrachujou 😀 ) ja prave v recku taky jeste nebyla, tak se moc tesim 😉
fakt je divny, ze ti nedali vysledky z histolky. taky jsem si myslela, ze to delaji kazdymu po tomto zakroku.

katyna6
29. zář 2009

ahojky koníkovky 🙂

eeefi-mně zase po revizi dr.řekl,určitě nějakou dobu nepoužívat tampony,je při nich mnohem větší riziko infekce.Ale pokud tohle má být už druhá porevizní mrcha,tak bych se asi už nebála.To bys z té dovolené fakt nic neměla.Ale stejně,jak vidím,co doktor,to jiný názor.

evuliss-no to je ale prima zprávička! 🙂 Tak ať to vyjde 🙂 🙂

myska-vítám tě u nás.Vím,jak ti je,já tohle prožívala před měsícem.Ale co den,to krůček k dalšímu snažení a za chvíli bude zase dobře.Mně nejvíc pomohlo to,když přišla první porevizní ms a už jsem věděla,že pomalu to miminko zase můžeme zkoušet.Příště nám to holky vyjde!MUSÍ 😉 😉

eeefi
29. zář 2009

katy no ja si prave taky myslim, ze by se tampony moc pouzivat nemely kvuli infekci. jenze u toho more mi asi stejne nic jinyho nezbyde 😒 chjoo ja fakt nemam nic jednoduchy 😒

markee
29. zář 2009

Lendaw,oni mi v nemocnici řekli,že výsledky z pitvy budou za 14 dní. Kam přijdou výsledky jsem se neptala,ale tak si myslím,že určo do genetické poradny,pže tam opravdu jdeme 21.října na konzultaci,co jako miminku až moc bylo a taky za jak dlouho by to viděla se snažit o druhé a určo řekne,kdy mám jít na gyndu a kdy se objednat k ní a že oni nás objednají na odběr té placenty. Určo se budeme vyptávat jako nemocnici v Praze nám doporučí atd.,atd. Určo bude hodně otázek a doufám,že i hodně odpovědí.
Eeefi,tak to vám přeju. Hezky si to užijte a pak chci vidět fotečky a slyšet jen nejlepší zprávičky o krétě a hlavně i o vás,že se zadařilo 😉

lendaw
29. zář 2009

Markee, ty jsi nebyla po revizi na kontrole? Já měla jít týden po revizi na kontrolu, jesti je vše Ok. A stejně to probíhalo i u předchozí revize. Ale asi to v každé nemocnici chodí jinak.

eeefi
29. zář 2009

marke diiky moc 😉 hmm tak to pak jo. jsem zvedava, co zjisti.. samozrejme i u nas..
hehe to abych si pristi tyden vzala jeste jeden den dovcu navic, az vas budu docitat 😉
jinac zdravim mysku

markee
29. zář 2009

Lendaw,oni mě pustili dva dny po tom potratu domu po kontrolním utz. A s tím,že do týdne musím dojít ke svému gyndaři. Tam jsem šla a doktor říkal,že jsem v pořádku,že se děloha zavinuje a že krvácení vidí,že ustává a teď jen se dočistím,ale stejně prý mám jakési 6tinedělí dodržovat. Ale sama vidím,že žádné očistky a nic ze mě nejde,takže jsem se i koupala ve vaně-teď v neděli.

lendaw
29. zář 2009

Markee, tak to jo 🙂

markee
29. zář 2009

Jsem na tu genetiku zvědavá no.Čím nás překvapí.

handm
29. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla, omlouvám se, že jsem tu teď docela nebyla...
nějak na mě padla smuténka.. i když se snažím všechno vidět pozitivně, někdy se tomu taky nevyhnu.. obvzlášť když mi včera nečekaně přišla MS.. ☹ Sice jsme se s manželem trochu dávali pozior, ale nijak zvlýášť, tak jsem si říkala, co by kdyby.. a ono nic a mrcha jedna je tu ☹(
takže počkáme až přejde a jdem do toho natvrdo!!!!!!!! ale aspoň ze mě doktorka bude mít radost, ež jsem opravdu počkala ty dvě MS po revizi... ☹
njn...
a přišla už po 26 dnech.. což mi přijde krátký cyklus, pěkně.. tak doufám, že další už nepřijde, ještě když jedem na tu dovču..
a že už bude uzlíček taky...

Evulisku!!! to zní slibně!!! tak hezky užívej, co to dá!!

eeefi
29. zář 2009

handm ber to pozitivne! aspon si telo poradne odpocine a pak na to najedete a bude vse ok 😉
no nic holciny.. mejte se tu krasne.. za tyden jsem tu zpet jak na koni 😉

janinac
29. zář 2009

Holky já se taky loučím...s eeefi se třeba potkáme na letišti 😉 ....mějte se krásně a přeju, aby jste tu začali těhulkovat a Evulis aby z toho kamaráda, bylo brzy něco víc 😉 papa za týden jsem tu taky zpátky.

mateta888
29. zář 2009

Zdarvím koníkovky 😀
Holky vy jste dneska ukecaný. Nestíhám dočítat. Já jsem dnes byla jak pošták, který roznáší svoje životopisy a musím říct, že ty co jsem rozeslala včera přes net tak se mi ozvali zatím jedny na řízení 😒 že mi dají vědět. No a zítra mě čeká sociálka a nová paní doktorka 😉 tak jsem mooooooc zvědavá.
Jdu mám nemocný dítátko

handm
29. zář 2009

Holky, krásný dovči si užijte!! Mě už se to taky blíží!! už za 14 dní se tu vystřídáme!! 🙂
A mateta, ať se brzy uzdraví! A práce taky určitě bude!! 🙂

gejbule1
29. zář 2009

Ahojky,zdravím všechny.lendaw souhlasím s tebou že tělo si řekne samo jestli je připraveno.Před Luckou jsme se snažili hned po revizi a podařilo se to až za 4.měsíce ale teď po Lucce jsem otěhotněla hned po.Ale bohužel to navyšlo.Histologii automaticky posílají ke gynekologovi.Ale stejně tam nic nezjistí.Mě ji dělali už asi 4xa nikdy jsem se nic nedozvěděla,jen že je potvrzeno těhotenství.
Teď je nás tu docela hodně co mělo revizi v srpnu,září
😠 jani hezkou dovču,odpočiň si a užij si sluníčko 🙂 Kolik tam budete mít stupňů?

markee
29. zář 2009

ahojky,
lendaw,teď si vzpomínám,že při únorové revizi mi určo výsledky histologie posílali ke gynekologovi. Jasně,určitě jo.Ale teď histologii myslím nedělaj. Teď byla pitva ☹ a výsledku určo budou u genetičky.
Mateta,téda ty jsi šikula. Já zatím poslala jen na dvě práce,pže jinak nemám buď znalost cizího jazyku nebo potřebnou praxi v oboru. Zatím se nikdo neozval. Uvidíme no.

mateta888
29. zář 2009

jéééééé jani ty jsi jdeš dovolovat ? tak si to si pořááááádně odpočin a nezapomen na nás 😀

markee : já znalost jazyka nulová, ale zatím zkouším i ty na poloviční úvazek jako třeba noční v pekárně, tam jsou ale taky docela slušný prachy. 😎 to by mi asi vyhovovalo tak nejvíc. Jinak moc nepočítám s tím že by někdo nabídl práci protože nemám ten jazyk, ale za pokus nic nedáš 😉 , jsem všehochut a moje pracovní historiie svědčí o tom že jsem schopná dělat jakoukoliv práci. 😀 i tu nejhorší, tak snad se mi brzo někdo ozve. vánoce se nebezpečně blíží 😠

Ted koukám, že je tu nová kočka, tak vítej mezi námi ikdyž na hodně špatným tématu, ale bude zase dobře. 😀 ne hned ale brzo.

gejbule1
29. zář 2009

mateta já jsem skoro na začátku šestinedělí.Jsem po revizi 14dní.A ty čekáš MS kdy?
eeefi tampony by se v šestinedělí používat neměly ale já je používala,jak jsem přestala krvácet,tak jsem si je dávala preventivně i do moře 🙂 .

evuliss
autor
29. zář 2009

Zdravíííím!!!!
Dnes na rychlovku,myslím na vás holky a držím pěstičky všem.potkaly nás strašný chvilky a bude lííííííííííp,slibuji!!!
Jen se správně rozhodnout,já se bojím že z toho zase nic nebude,protože s přítelem jsme od sebe 3 týdny a to by bylo moc velký štěstí hned potkat lásku,ale uvidíme je to nadějný takže pst 😀
Všechny moc zdravím- Besinku, Handm, Gejbule,Janinac,Mateta a ostatní zlatíčka a bojovnice které jsem nejmenovala 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru