Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

kixi
22. říj 2011

@martasl ahojky..no zitra je to sedm tydnu..jeste pockam pristi tyden a pak se objednam na kontrolu..mam docela strach aby ta siznice byla ok...

martasl
22. říj 2011

andi2-jo,mám neschopenku.to zas bude výplata.. 😠 😠 😝

fram-jé,myslela jsem,že máš inglesinu.musím juknout,jestli nemáš nové fotečky v albu.jak se ti jezdí s těma aretovacíma kolečkama??já až budu potřebovat budu muset mít 4kolovou klasiku.nemáme tady chodníky a silnice v zime děs běs.teď mají krásny potahy roan marita.jsem se zamilovala do šedé kostičky.já už chci mít důvod vybírat kočár. ☹ ☹ ☹

monaa2009-je mi to moc líto.úplně chápu tvoje pocity a smutek.trak dlouho jste čekali.my se snažíme skoro 2 roky a nic.už ani moc nevěřím tomu,že to vyjde.chce to čas,aby se dušičce a srdíčku aspoň trošku ulevilo a snad to přebolí.

kixi-teda,tak to je dost dlouho.určitě bych na tu vyvolávačku šla.

kixi
22. říj 2011

@martasl jj uvidim..hrozne se tim vsechno posunulo..pokud neprijde pristi tyden tak urcite pujdu..otazka je, zda kdyz neprijde MS sama od sebe se muzeme pak snazit :(

monaa2009
23. říj 2011

@fram Děkuju, snad to brzy přebolí...měly jsme jít v únoru na um. oplodnění, já si to rozmyslela..že ještě tomu dáme rok...je mi 24, takže nás extrémě netlačil čas, a když jsem v září zjistila, že jsem těhotná, nemohla jsem uvěřit. Už jsem se smířila s tím, že nám to prostě normálně nepůjde, přihlásila jsem se v květnu na vysokou školu a smířila se s tím, že až dokončím za tři roky školu, půjdu na IVF. Podstoupila jsem i tři inseminace, jsme oba super zdravý, doktoři nám nedokázali vysvětlit proč nám to nejde..mladí, v pořádku...život je někdy bkáznivej a fakt nevyzpitatelnej...

monaa2009
23. říj 2011

@martasl děkuju, já už byla po roce snážení zoufalá, že nám to nejde, po třech letech jsem se s tím nějak vnitřně vyrovnávala, že normálně tedy nee...po x vyšetření mě i manžela, jsem čekala, že nám řeknou něco hroznýho, proč to nejde, a nic, jste zdravý..oba... 😲

andi2
23. říj 2011

Ahojda.
fram to jo jsme byli zvyklí na jiný kočáry vid.No já předminulý rok že kámošce se narodilo mimčo a měla taky dorjan tak jsme vozily a připadal mi supr.A vzhledem k tomu že mám termín v březnu tak potřebuju hlubokou korbu větší i na další zimu aby nebylo ve sportáku. 😉 dala jsem fotky do alba co tak nějak asi . 😉
@monaa2009 tak to je mi také líto člověk se konečně dočká a pak..Já to mám dnes přesně dva roky od revize a ted čekám mimi ale stále se bojím neboj dočkáš se všichni.Také jsme chodili na ivf a různá vyšetření.Imuno,hematologie ,genetika apod.Ale jsi mladičká mě tlačil už věk. 😉

martasl
23. říj 2011

andi2-v albu máš jen foto bříška,mimochodem krásnýho 😉

andi2
23. říj 2011

@martasl jo dala jsem tam fotky kočárků ale nesplnuje to pravidla asi tam nesmí být název kde se prodávají. 😉

andi2
23. říj 2011

@martasl a jak ti je už líp.já si včera dala po dlouhý době kaši krupicovou a pak mi bylo pěkně blbě. 😉

martasl
23. říj 2011

andi2-no líp mi moc není.mám rýmu jak blázen a v krku pořád bolí.ach jo.tak pak zkus ty kočárky znovu,jsem zvědavá 😀

fram
23. říj 2011

@martasl ty aretovací kolečka jsou super. Ale jak to bude na sněhu, to netuším. Asi je budu muset aretovat, aby se neprotáčely. Vyzkoušíme 🙂

andi2
31. říj 2011

Ahojda.

@kixi tak jakpak už se můžete snažit. 😉

@fram prosímtě a máš ten kočárek dost houpací.já byla dneska se sousedkou má malý dítě v sedačce a taky má ty točící kolečka ale kočár se vůbec nehoupe.nevím jestli se to dá nastavit.když já znám jen tu klasiku kočár.díky. 😉

@martasl tak už je líp?

fram
31. říj 2011

@andi2 houpe se, ne tolik jako ta stará klasika, ale jdou tam nastavit 2 stupně pružení

kixi
31. říj 2011

@andi2 ahojky 🙂 no jsem 2 mesice od revize a mam teprve prvni ms, tak jeste nevim kdy se zacnem snazit 🙂

martasl
31. říj 2011

ahoj holky.
andi2-jo,už je celkem fajn,ještě mám trochu rýmu.cíttím,že ms zítra dorazí,začala jsem malinko špinit.já už nějak přestávám mít sílu,doufala jsem,že to tentokrát vyjde.začínám si myslet,že problém bude asi v manželovi,to už jinak není možný 😠 ☹

jojo,není nad houpací klasiku.mě se teda hodně líbíé tako warrior plast-ale je dost těžkej.je fakt,že je teď obrovskej výběr kočárků.jakýho máš andi2 favorita?teda,už jsi ve 20 týdnu,to utíká.mám z toho velkou radost.

martasl
1. lis 2011

holky,tak ms dmes dorazila,takže to OPĚT nevyšlo.už mi nějak dochází,že žádný mimi už nebude.ach joooo ☹

andi2
1. lis 2011

Ahojda
@martasl nezoufej ber to tak že ta ms alespon je někdo ji nemá vůbec a to je horší i když vím je to na palici ale poslala bych manžu na ten spermiogram ono se to dost mění a pak aspon budeš vědět. 😉

@fram no to jsem chtěla vědět jestli se to dá nějak nastavit páč bez houpání alespon trochu by to nebylo ono.Dík. 😉
@martaslmarti já vůbec ještě nevím jaký přesně chtěla jsem to Tako ale připadá mi ta korba dost malá.Máš v albu pěkný kočíky já pořád nevím jestli klasiku nebo s těma kolečkama.no ještě je čas manžovi to je jedno jen nechce trojkolku tak tu já taky ne.

zanet2009
1. lis 2011

@andi2 jé, už jsi v půlce-super.
Já mám teď na terinku Inglesinu, klasický houpací-velká korba-super.

zanet2009
1. lis 2011

@martasl To mě mrzí, a co takhle se na to vykašlat, nesledovat to(vím,že je to těžké) a třeba těhu přijde ani nebudeš vědět jak.

martasl
1. lis 2011

zanet2009-no řekla jsem si,že ještě do konce roku budu měřit bt a pak na měření kašlu.manžel půjde na spermio,uvidí se podle výsledků.pokud bude ok,tak tomu necháme volnej průběh,už to nebudu hrotit(chci konečně změnit zaměstnání).pokud to nebude ok-tak je jasno a není co řešit.

andi2-to tako warrior má právě velký korby,teď ty novější mají 38šířku a 80 délku.a mají úžasný potahyjen jsou těžší.a teď jsou krásný potahy na roan marita.jo,výběr je velikej.když bych si musela kupovat kočár,tak asi taky klasiku.nemáme tady chodníky a v zimě je to mazec.a kolem baráku máme taky děs terén-máme to do kopečku a ještě nemáme teréní úpravy. 😝 😝

andi2
4. lis 2011

@martasl Ahojda tak jsem mrkla na ten tako warrior jo je pěkný.Normálně mě když se líbí korba tak se mi zas nelíbí podvozek no ještě je čas si pořád říkám.A budeme mít holčičku k mému údivu.Ale já si moc přála holku ani jsem v to nedoufala manžovi to je jedno hlavně at je zdravé mimi a tchánovi jsme to volali a řekl že bude mít příští rok k narozeninám pátou vnučku. 😉

@zanet2009 právě přemýšlím taky nad klasikou našla jsem na netu něco podobného Roan ale podvozek se mi nelíbí.no uvidíme něco mít musíme vid.a jak pak ty?děsně to letí vid.

zanet2009
4. lis 2011

@andi2 Ani mi nemluv, letí to až neskutečně,ale musím říct, že další mimčo bych už nechtěla-jsem ráda, že mám sjednocené jídlo, máme režim a Teri spí už delší dobu celou noc až do rána, za chvilku si holky budou spolu hrát-takže paráda.
Já mám Inglesinu a jsem s ní 100% spokojená, lehká, prostorná,...paráda.

martasl
4. lis 2011

ahoj.
andi2-no koukala jsem na adamex classic-má slušnou výbavu a je to klasika.a nebo jukni na ballerina-mají teď novější potahy a má velkou korbu http://www.anicka.cz/product/kocarky/hluboke/ba... nebo http://www.anicka.cz/product/kocarky/hluboke/ba... můj potenciální favorit.

zanet2009-jo klasický inglesiny,ty s hlubokou korbou jsou krásný,ale na hlubokej drahý.jedině z druhé ruky.a inglesina magnum je taky hezká,ale připadne mi malá.ale teď je tooolik kočárku,že si člověk nemůže ani vybrat.

holky,já měla ms jen 2 dny,dnes jen když se utřu tak na papíře,vůbec mě nebolej prsa,ani před ms.no chápete to??co to zase jako má být?? 😠 😠 😠

andi2
5. lis 2011

@martasl díky.Dívala jsem se i ten nový tako je větší.no chystám se že projdu pár obchodů a ozkouším jinak to nevidím.Hele ale bylka jsi marod a měla atb to může být taky tím na někoho to působí. 😉

fram
5. lis 2011

@andi2 jojo, nejlepší je kočárek vidět na vlastní oči. Já taky původně chtěla Inglesinu, ale bohužel tady v okolí jsem neměla možnost vidět a vyzkoušet naživo. Prostě byla jen na objednání, takže jsem do toho nešla. Líbil se mi taky Roan, ale naživo na mě byl moc velikej. Jsem prcek 🙂

fram
5. lis 2011

@zanet2009 já kdybych byla mladší, tak bych po Žanetce chtěla ještě jedno, protože je prostě úžasná ta moje beruška 🙂 a je mi líto, jak rychle mi vyroste a už nikdy nebude miminko. 😅

jjustyna
5. lis 2011

@monaa2009 Ahoj, všimla jsem si tady Tvého příběhu, chtěla bych Tě taky trošku potěšit. Na revizi jsem byla letos v září. Byla jsem 11+6 a taky jsem si myslela, že život skončil. Probrečela jsem 14 dnů. Na miminko jsem čekala 16 měsíců, ne tak dlouho jako Ty, ale i přesto jsem doufala, že je všechna naše bolest vykoupena. A teď tady ta pecka.... Ale dnes je to 6 týdnů a já se znova poflakuju po diskuzích a snažím se dostat do formy na nové snažení. Taky najdeš sílu, všechno bude fajn. Jen se z toho vybreč, vymluv a netlač na pilu. Čas je opravdu dobrý lékař. Doufám, že budeš brzo znova šťastná. Budu Ti držet palce

andi2
18. lis 2011

Ahojda,
tady nikdo 😕
@fram téda žanetka pěkně roste.Jo jo letí to. 😉

fram
18. lis 2011

@andi2 letí, letí. Za týden nám bude čtvrt roku 😕 Ani tomu nemůžu věřit. Však tobě to taky uteče a brzo budeš mazlit svoji princezničku 😵

martasl
21. lis 2011

ahoj holky.
jo,nějak nám to tady vázne,ale zase je líp,než by nám sem přibývaly další nětastný holky.
já vůbec nevím,jestli jsme se trefili do ovulky.manžel musel už ve středu odjet,tak proběhlo snaženíčko ještě než ráno odjel,byla jsem 16DC.tak doufám,že to vyjde,to čekání,jestli se zadařilo je děsný 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru