Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

katyna6
24. led 2010

berdicek-díky za tvůj příspěvěk!To se člověku hned líp doufá v dobré konce 😵 :přeji ti příjemné a bezproblémové těhulkování!!! 🙂 🙂 🙂

berdicek
24. led 2010

katyna6 - děkuji moc 🙂 a ja Tobe preji prijemne snazilkovani 😉

lusye
24. led 2010

berdicek, juuu, dnes a vcera mam pozitivni prispevky. 🙂 To je bezva. Cloveka to opravdu pekne povzbudi. 🙂
Drzim palce, at to tentokrat dotahnete do zdarneho konce. 😵
katyna, zavidim, ze uz mam revizi tak davno za sebou. A jake cekani ti pripada ted nekonecne? 😕
Me pripada nekonecne cekani na prvni porevizni ms. Jak ja se na ni tesim. 😀

martasl
24. led 2010

berdicek-moooocinky gratuluju 😉 Ty se mááááššššš 🙂 🙂

revange-a tobě k porevizní MS.píšeš,že začnete se snažením,nemáš obavy,že je to brzo??Co Ti na to řekl doktor,nebo ho pak postavíš před hotovou věc??ale jinak samozřejmě držím všechny palce,ať to vyjde 😉

přiznávám,že mě to láká už se snažením taky začít,ale na druhou stranu se bojím,abych něco neuspěchala ☹ mám taky po první porevizní MS.ale už bych tak chtěla.nejvíc mám strach,že nám to bude zase dlouho trvat 😒

mateta888
24. led 2010

Ahojky holky 😵
Koukám, že přibylo zase dost holčin 😔 . No jo, jsem tajně doufala že už tu nikdo nebude. 😉 Nejbojte holky bude líp. Jen se v tom moc nerýpat a něčím se zabavit. Kočky co si mě pamatují ví, že jsem tu psala cvičení, Mě to neuvěřitelně pomohlo, vypnete, dáte si do těla a nádherně se vám vyčistí hlava 😀 .
Za zkoušku nic nedáte, i když v téhle kose by mě věn nebo kamkoli nikdo nedostal 😎 .

Jinak tady je kosa jako z nosa 😠 včera jsme přes noc měli -23C a už by to mohlo vážně povolit, malá ze školky asi chytla bacila, nejdřív ouško, ale zvládli jsme to a ted má horečky a nic víc tak je to takový všelijaký. Už jsme jí řekli o miminku i rodině tak z toho byli všichni takový hotovo 😕 😀 .
Malá se moc těší a pořád řeší, že němíme postýlku a sedačku a taky nějaký hračky , s čím si bude hrát. Za týden jdu na utz tak snad bude vše ok 🙂 a domluvit srdíčko tak bby jsme ji vzali sebou 😀 . Docela se těším. Pohyby ještě nemám a popravdě až budou tak budu klidnější a dokud nejsou tak to beru tak, že mám příznaky těhu ale ještě mi to nějak asi . . . ... . . . . .. .nedochází . . . . . .nebo nevím jak bych to popsala 😒 .

Katy : taky tě ráda vidím, já se držím zuby nehty , kdyby jsme to plánovali tak to neklapne 😀 😠 a jak válčíte vy ? Vypadá to nadějně ? Já jsem ráda, vyřešila se mi tím i práce tady je drasticky zabitý 🙄 . Tak dej vědět jj?

katyna6
24. led 2010

lusye-jaké čekání?No,jde to přece postupně-nejdřív čekání na porevizní mršku,pak na začátek snažilkování...no a teď mi připadá nekonečné čekání,až se mimísek rozhodne nás navštívit 😉 😀 .Už nás trošku napíná,ale kdo si počká,ten se dočká 😀 😀

mate-to mám holka radost,že se tobě i pidimimi daří dobře!!!!My zatím děláme,co můžem,tak snad se brzy dostaví výsledky...no,stačí i jeden výsledek 😀

verunka84
25. led 2010

Ahoj holky, .. to je kosa, co ? 😠 v 9h ráno Ostrava -21 !!!! masakrrrrrr bbbrrrrrr 😖 😖 😖 😀

katyna - ahojky, njn, já tu dlouho nechodila .... ale už jsem zase tady 🙂 ... nechodila jsem tady jen z toho důvodu, že mi to nedalo a četla jsem takové osudy holek, kt. byly tak smutné 😢 .... a na mojí psychice se to pěkně odrazilo .. potřebovala jsem chvilku dělat "jakože nic" .... a pomohlo to 😎 .... teď už se takovým, bohužel ne ojedinělým ☹ , příspěvkům vyhýbám ..... a čtu jen ty s dobrým koncem 🙂

holky, normálně mám totálně studené ruce a to jsem ve vytápěném kanclu ... fuuuj, už aby bylo jaro/léto .... 🙂

čekám teď na salátek, co jsem si objednala .... a práce mám zase nad hlavu 😒

tak pěkný den 😵

martasl
25. led 2010

ahojky-taky mě ten mráz štve.Ráno byly naše holky naštvaný,že z nich dělám eskymáky,ale ještě mi poděkujou 😉 Doma je teplo,ale jdu dnes a zítra na noc,takže ráno v 6 ta cesta z práce a ještě z klouzavýho kopečka bude mazec 😠 Jízda autobusem taky bude o dršku....

martasl
25. led 2010

veru-dobré jídlo a dost práce je nejlepší lék.Tak dobrou chuť!! 😉

verunka84
25. led 2010

martasl - ... no ráno to byl masakr, i teď je tady hrozná kosa .... jj, práce a jídlo - moje záchranná činnost 🙂

jdu si uvařit další kávu ... tu prostě miluju, mohla bych jí vypát litry 🙂 hezky c cukrem a mlíčkem do půl hrnku 🙂 vím, že to není nejlepší, pít tolka kávy ... ale nějakou neřest mít musím 🙂 zase třeba vůbec nejím sladké, takže aspoň něco špatného musím dělat 😀 😀 😀

holky, já toho mám tolik tento týden ..... "MUSÍM" si nutně 🙂 koupit nové šaty a botky na ples, ... něco na sebe na sobotní rodinnou oslavu, zajít na nehty ..... fuška ... mám já to ale těžký život ... chjooooooo 😀 😀 😀

revange
25. led 2010

Martas me doktorka rekla, ze snazit se muzem po 3 mesicich, ale kdyz se stane po prvni ms nestesti, tak to vlastne bude stesti 😉 a taky mame problem se spermousema, po prvni spermiogramu nam bylo receny, ze by se stal zazrak kdyby se nam to podarilo prirozene (jen 5% morfologicky dobrej a 0% progresivni pohyb). Spermiogram na IVF uz byl lepcejsi a mazlik ted drti vitaminky vrchem spodem 😉

Kazdopadne kosa je jak z nosa, mi o vikendu nejak blblo topeni a v nedeli rano jsem mela v loznici 11° 😠 😠 😠 a vsechny topeni v baraku byly studeny. No jeste dneska nemam doma poradne vytopeno ☹

stephanie
25. led 2010

ahoj holky

revange - copak dáváš manžílkovi? my máme stejný problém...teď manža zobe zinek

revange
25. led 2010

no zacli jsme na doporuceni Carnitarginem (doplnek stravy pro sportovce), Ecko, Fitomineral (taky na doporuceni obsahuje Selen, Zinek a jeste nejaky potvory). No a tedkom, aby se nam to teda povedlo prirozene si dava zelenej jecmen a nejakej cajik z horskych bylinek. Kdyz jsem to cenove spocitala, tak by asi vyslo na stejno nebo mozna i lip koupit ten Profertil. Kazdopadne jen po tom Carnitarginu E a fitomineralu se nam zacli hybat a dokonce se zlepsila i ta morfologie 🙂 Kazdopadne jsem mazlika vyhnala na urologii a tedkom v patek ho ceka andrologicky vysetreni

stephanie
25. led 2010

...díky revange---říkáš, že to vyšlo nastejno, jak profertil? tak není lepší pak ten profertil? on už ho manžel jedl a hodně se mu sprmie zlepšily...no nějaký zázrak to nebyl - na přirozené oplodnění to prý pořád není, ale přesto...jednou tam neměl vůbec nic.. 😖
ale každopádně díky...a tvůj manžel chodí na nějaká vyšetření? co obnáší to andrologické vyšetření? jsem sama otázka,co? manžel byl dvakrát na urologii, ale tam se tím nikdo nezabývá , poslali ho jen na spermiogram a čau, ten profertil jsem mu koupila sama...

revange
25. led 2010

stephanie pisla jsem ti PMku 🙂 kazdopadne jen tak pro vsechny kdyby zajimalo, tak mazlik sel na urologii uz se spermiogramem v ruce - ceka ho mimo jine i utz ledvin a varlat, ale pry to bude tak na 2 mesice. Kazdopadne i dr mu doporucil ten profertil

stephanie
25. led 2010

díky revange...jsi moooooc hodná 😵

martasl
26. led 2010

ahoj holky,mám chvilku,než zase před 17hod vypadnu do práce na noc.

revange-já pořád přemýšlím,jestli to zkusit po druhé MS,co bude v únoru.Doktor říkal,že můžem od března začít se snažením a tu listovku(na předpis)co mám od něj mám užívat od února.Tak nevím,jestli jí začít baštit už teď,kdyby jsme od února zkoušeli.to je sakra dilema 😠 ☹

verunka84
26. led 2010

martasl - mě Dr řekl, ať uživám Femibion800 .. údajně lepší než samotná listovka ... a když si o tom přečteš na netu, tak to tak i vypadá a zobe to hodně holčin ....... 😉 a ať ho začnu zobat měsíc před tím, než zase hupsnu do "snažení se" ..... takže ho papkám ... vždy po obědě .. o víkendu ne .. někdy v týdnu taky zapomenu, ale nemělo by to nic znamenat, prtž spousty holek píšou, že před těhu zobou Femibion obden, i na doporučení Dr. .....

takže tak 🙂

martasl
27. led 2010

no rozhodně beru ten baby plan a s tou list.ještě uvidím.začnu od toho února a s tím snažením uvidím,jak mi po druhé MS bude.jestli nebudu nachlazená a pod.nechci,aby mi další z.....á chřipka zničila těhotenství.to bych už nezvládla. ☹ na ten Femibion800 jsem už taky koukala,hodně to holky berou a chválej.ptala jsem se na něho gynekologa při poslední návštěvě a prej to vyjde na stejno s tím baby planem.že by mi klidně stačila ta listovka od něj.tak mi bude stačit to co už beru.

ta zima mě zabije 😠 ráno,když jsem šla z práce tak jsme u nás měli -23.teď jsem venčila psa a zkoušela nastartovat auto,aby se trošku zahřálo a auto nic.jen párkrát zacukalo a nic.takže budu muset zítra do města po dlouhé době autobusem. ☹

zanny
27. led 2010

Ahojky,tady se nic moc neděje,což je vlastně asi dobře. 😉

Martasl,to mi povídej s tou zimou,už mě to fakt nebaví.Já teda parkuju v garáži,ale ty cesty a zaparkovat někde v těch závějích,to je fakt děs.

Holky,já bych si tak napustila vanu ☹ myslíte,že můžu?Jsem dva týdny po revizi,to asi ještě ne, co?

andi2
27. led 2010

Ahojda.zanny já si myslím že už můžeš já taky po revizi 14 dní už hupsla pěkně aspon na chvíli do vany.A to manža ještě at si kdyžtak vezmu plavky 😀 .Tý jo a ted zas nemůžu do vany mám zavedený dvě embrya tak čekám jak to dopadne.Na testu sice byly dvě čárky ale vůbec nesílí tak už netestím počkám jestli dorazí ms. 😉

martasl
27. led 2010

zanny-já bych ještě na tvém místě do vany nelezla.pořád se Ti do vnitř může dostat nějaká infekce a za ty případny komplikace to fakt nestojí.Ještě raději počkej.všude se píše,že těch 6 týdnu bez vany,jen sprchovat.i doktor mi to říkal.Ale zaleží na Tobě.jak vidíš,každá radíme něco jiného 😉

andi2-to výýýýýýýjdéééééééé 🙂 🙂 😉 😀

andi2
27. led 2010

tak zanny radši neé.no mě dr.řekl právě těch 14 dní bez vany.Ale je fakt,že jsem vlezla po 14 dnech na chvilku a pak měsíc jen sprška. 😉 martasl no nevím minule mi neslábly právě naopak.Spíš si myslím,že si to embroušové u mě rozmyslely tak hlavně že hned a né dýl páč další revizi bych asi už nezvládla.no uvidíme.

martasl
27. led 2010

musíš věřit a doufat.určitě to vyjde-držím palce i na nohách.. 😀

stephanie
27. led 2010

Andi ahojky!!!! Jsem na tebe myslela!!!
Musíš věřit Andi! Kolikátý jsi den po ET?
Držím pěstičky!!!
Jsou to ale nervy, co? Co bych dala za to, kdybych otěhotněla přirozeně!!! Ale to nám asi nehrozí... I když na jiné diskuzi řekli holčině, že ať se smíří s tím, že ona děti s manželem mít nebude, že si má rozmyslet buď dárce, nebo adopci a ona na to otěhotněla přirozeně...
Holky já už začínám být ze toho všeho taková unavená, výsílená, vystrašená...Je mi líto, jak někdo porodí a hodí děcko do tašky a položí někde a my děláme všechno pro to, abychom porodily zdravé mimčo

andi2
27. led 2010

martasl mocinky díky. 🙂 Ahooj step dnes jsem 9 den a v albu mám testíky z 5 a 7 dc ted netestím až v pátek jestli nedorazí ovšem zítra mršule.Mě bolí jen břicho a prsa tentokrát vůbec.step já už taky jsem z toho unavená. ivf nevím manžovi se už do toho moc nechce.Ještě máme kdyžtak 3 eskymáčky a dokonce bez obalu.To nám zřejmě pomohlo při 2 ivf ten asist.hatching na těhlech to nebylo a dalších to máme na těch horších.ted otázka aby vydrželi to rozmražení.A co ty ty máš ještě na Ket nebo musíš na IVF?já jsem na jednu stranu ráda že jsem první děti měla v 19 a ve 22 ale dneska je doba kdy to nejde ani ve 20.ted s druhým manžou chcem a musíme tohle pořád absolvovat.A u mě už taky věk 36.Jo většinou když adoptujou tak pak to jde samo.A ty nálezy těch miminek no hruza ty maminy nezažili IVf a revize .

stephanie
27. led 2010

andi, budu držet moc palečky!!! to je brzo na testování, to se ti moc ještě neukáže...já jsem to taky měla ze začátku dost slabé, zasilovalo to až myslím od 11. dne...takže bu´d trpělivá a věř
já mám ještě 7 eskymáků...tak uvidíme...u toho posledního transféru už mělo jedno embryjko taky narušený obal, to bylo asi to, co se ve mě uhnízdilo
jinak jdu v pátek na krev na genetiku, tak uvidím
jinak už taky nejsem nejmladší - za měsíc budu mít 34...chtěla jsem to stihnout do 35, ať nemusím na plodovku...ale to už asi nestihnu ☹
andi tak tfuj tfuj tfuj!!! 😵

andi2
27. led 2010

step díky.No já byla na plodovce už ve 22 když jsem čekala dceru bylo tam něco mírně zvýšeného.Hele ale ted bych už na plodovku nešla né kvuli tomu,že bych se bála ale je tam jisté riziko na plod a navíc ted dělaj nějaký před plodovkou testy a ty když výjdou o.k. tak se na plodovku nemusí.To vím od holek z jiných diskuzí.věda trošku pokročila zřejmě.Tak ti taky držím palce kdo si počká ten se dočká i když je to na palici vím.Tak krásný večer.

stephanie
27. led 2010

andi já myslím, že po 35 na plodovku musíš, ne? samozřejmě nutit tě nikdo nemusí, ale od 35 je to bráno jako rizikové těhotenství
snad se dočkám andi 😉

tobě taky krásný večer, pohlaď si hezky bříško a dej pak vědět co a jak... 😵

zanny
27. led 2010

Tak jste mě moc nepotěšily holky,ale co se dá dělat,tak já to teda ještě vydržím a budu se na tu vanu zatím jen těšit 😠 Martasl,mě to právě taky říkali,že nemám 6 týdnů,ale myslela jsem si,že mi napíšete,že jste to porušily a že se k vám přidám 🙂

Andi,taky držím moc pěsti.Já jsem 11 den po transferu měla taky jen hodně slaboučkou čárku.

Stephanie,tak jsi se objednala na tu genetiku?A kam jdeš..do OV?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru