Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

handm
4. zář 2009

Holky, já šla do práce hned v pondělí po revizi, která proběhla ve středu.. Nikdo to v práci nevěděl a byla jsem nakonec ráda, že jsem tam.. hodně jsem zapomněla, co se stalo, měla jsem najednou jiný starosti, než myslet na to, co se stalo a smála jsem se atd...
Je to lepší, než sedět doma a přemýšlet, co by kdyby.. stejně se to už nevrátí a čím dřív se vrátíme do normálního funhování, tím líp bude i našemu tělu a pak i dušičce a až přejdou ty povinné MS a čekání, budeme připravené zas na "tulení" a čekání na // 🙂
To je moje zkušenost..
samozřejmě, že je otázka, co děláte, jestli taháte nějaké těžké věci atd... tam by asi měla být opatrnost..

mateta888
4. zář 2009

Holky ten můj brečel se mnou dvě noci . . . . a měli jsme co dělat se udržet před malou aby to nepadlo ještě na ni, i když to nevěděla, dětská dušička, ale toho ví víc než si myslíme.
Jinak jsem byla včera u holičky a jsem o 4 kila lehčí, docela novej člověk. Chodím ke kámošce a říkala mi sama od sebe, že bych si měla zajít k dr na krevní obraz (aniž by něco věděla), že mám špatný hormony, protože mi šíííííííleně padají vlasy a má pravdu mám pocit že už musím být plešatá.
Vtip je v tom, že to bylo ještě před těhu, tak ted čekám na výseldky na štítnou žlázu. Jsem možná divná, ale chtěla bych aby to byl ten důvod vyřešilo by vlastně všechno . . . .jsem divná. 😝

janinac
4. zář 2009

Ahoj

Besi na malování jsem taky zvědavá...nás čeká chodba..vymyslela jsem si žluto-červenou kombinaci, tak jsem zvědavá co z toho bude 😀

Dabliku snad tě dneska pustí, doma ti bude líp.

evulis Mateta to napsala hezky...pokud nějaká promluva nebude stačit a pokud víš, že on není ten se kterým by jsi chtěla být tak rychle pryč od něj. Jsi skvělá holka a nezůstaneš dlouho sama.

eeefi já se teda chlapů musím zastat 😀 teda jako máš pravdu, že si vymýšlejí spoustu zlepšování a že jsou mezi nima lenivci, ale já mám doma skvělého pracovitého chlapa. Postavil nám barák a doma si všechno dělá sám (teda všechno né...chápete, že jo? 😀) není nic do čeho by nešel a co by neudělal ať se jedná o domácnost, barák, zahradu, auto..pustí se do všeho a všechno zvládne....proto vím, že takový chlapi taky jsou a proto vím, že i takový na Evulis určitě někde čeká.

handm
4. zář 2009

Ale MAte, nejsi divná!! 🙂 Proč bys byla!! Vždycky je dobré znát důvody, proč se takové věci dějí! a když se to potvrdí, zaléčí, tak šance bude zas o to větší!!

Ty 4 kila, z peněženky?? 😀

janinac
4. zář 2009

Jinak první porevizní ms je fakt pocuc ☹ ale děkuju za ní 😵

eeefi
4. zář 2009

jj musim souhlasit s matetou.. je to tezky ale preboli to.. kdyz mi doktorka oznamila, ze nevidi srdicko (pri prvnim tehu), myslela jsem si, ze se zblaznim. takovou dusevni bolest jsem v zivote nezazila. probrecela jsem cely den. za par tydnu uz jsem byla jakztakz ok a zacinala se tesit na nove tehu. no a pri tom druhem neuspechu jsem spise neverila tomu, ze je neco spatne (byla jsem presvedcena, ze to bude v poradku). dlouho mi dochazelo, nez jsem si uvedomila, ze je znovu po vsem. taky jsem si pobrecela, ale uz zase pomalicku zacinam verit (a to je tyden od revize), ze do tretice to bude v poradku 🙂 nebo aspon ze se prijde na to, kde je problem..

janinac
4. zář 2009

Maty určitě souvisí všechno se vším...a tímhle se všechno vyřešilo 😉 Já bych taky chtěla změnu na hlavě, ale manželovi jsem slíbila, že si to zase nechám dorůst a teď budu na Krétě vypadat jak domorodec 😀😀😀

eeefi
4. zář 2009

janinac jj urcite jsou sikovni chlapi.. ten muj je treba taky manualne sikovny (ale jen kdyz se mu chce) 🙂 njn kdyz on by nejradeji pracoval dusevne - to mu jde nejlip 😀 kazdopadne i kdyz me ta jeho lenost obcas zlobi a taky leze na mozek, tak zase vim, ze je pro me velkou dusevni oporou a ze si spolu rozumime jako kamaradi i jako partneri 😉

katyna6
4. zář 2009

handm-jojo,asi máš pravdu,v práci budou jiný starosti,člověk líp zapomene na ty soje.Ale stejně se mi tam nechce 😀 .

mateta-nejsi divná,to je přirozený,že kdyby to bylo št.žl.tak bys byla ráda,že už víš,kde je problém a dá se to hned řešit.Já taky beru prášky,mám sníženou funkci štítně žlázy

No nic holky,bohužel musím jít,tak si tu pěkně povídajte,ať mám pak co číst.papa

handm
4. zář 2009

eeefi, je to tak.. je to děsný klišé, ale fakt čas vyléčí všechno.. a navíc, ženský jsou horzně silný, my vydržíme všechno..
a musím se taky zastat toho svýho. i když pracuje hlavou 😀 tak je i šikovnej manuálně. předělali jsme spolu celou koupelnu doma, ale holt se do toho musí (a to asi všichni) vždycky dostrkat a ještě aby to vypadalo, že to byl jeho nápad 😀

verunka84
4. zář 2009

Dobré ranko, holky .

Děkuji za milá slova ..... 😵

Včera večer jsem myslela, že pojedem na pohotovost, ..... ☹ začaly mi tak hrozné bolesti podbřišku, ... hodně na levé str., až jsem plakala bolestí, nešlo to zvládnout 😖 ale já jsem zase taková, že na pohotovost v opravdu nejnutnějších případech .... tak jsem řekla, že počkáme půl hoďky, vzala jsem si brufen ...... a vzbudila jsem se někdy nad ránem zase bolestí .... tak padl další brufen ☹

Teď je to dobré, ale jak vstanu, začne mi hrozný tlak v podbřišku a začnu bolet jakoby celá .... takže jsem si šla jen udělat jídlo a jsem v posteli ......

evulis - to je mě líto s tvým partnerem ..... ale jak píše handm i mateta - lepší je si to co nejdříve vyjasnit .... a můj názor ... stejně tak, jako se nedaří otěhotnět někomu, kdo na to příliš myslí, měří si všechny ty teploty, počítá natisíckrát plodné dny, aby se strefil atd ..... jistě v normě je to v pořádku, ale nepřehánět .... 🙂 tak si myslím, že právě tady se ukazuje, jak je naše psychika mocná ... a když ty někde v sobě držíš pocit, že ON není asi ten, se kterým si přeješ mít rodinu a být šťastná, možná i tvoje tělo se drží zuby nehty ......
každopádně máš tak jako všechny právo na to být šťastná ..... popřemýšlej ..... držím palečky 😵 😵 😵

jinak naprostý souhlas s tím, že je to opravdu nespravedlivé ... někdo si fakt jednou "vrzne" a je to a vlastně ani nechce .... a někdo se tak moc snaží ...a..... a dějí se mu věci jako nám 😢 😢 😢

ted se dívám na nějaký film na HBO a jsme u toho, ... je tam holka, co nechce být se svým manželem, nesnáší ho a zjistí, že je těhotná a nechce být !!!!! modlí se u těhu testu, aby tam ty dvě // nebyly ......!!!!!!
zvláštní ..... ironické 😎
PS: ale ten její muž je fakt idiot !!!! 😎 😎 😎

Holky, pěkný a pohodový den všem !!! 😵 😵 😵

handm
4. zář 2009

Katy ahoj, a brzy příjď! 🙂

verunka84
4. zář 2009

ježi, já než to napíšu, tak vy popíšete celou stránku !!!!! 🙂

mateta888
4. zář 2009

janinac : červená se ´žlutou sou úžasný, já si to vymyslela malé do pokojíčku a každej je z toho hotovej 😀
přes strop jsme udělali jednu obrovskou vlnu takže rohy místnosti zmizeli a do žluté jsme namalovaly
červenou kytku a do červené žlutou zkusím to nějak nafotit a ukážu, jinak pokud máš málo světla v chod-
bě tak já mám oranřovou a i když je tam "tma" tak je tam spousta světla. 😵

Handm : i v peněžence 😀 ale jednou za půl roku to se dá vydržet a jsem spokojená, chtěla mi to nechat delsí,
ale já jsem nechtěla právě protože mi tak padají vlasy.

Holky díky moc už jsem se bála že fakt jsem, jak je malá ve školce tak mám čas přemýšlet nad bejkárnama. 😅

handm
4. zář 2009

VEru, tedy já nevím, ale mě vůbec nic nebylo, po tý revizi.. a to jsi po ní jakže dlouho tedy?! mě vůbec břicho nebolelo.. nemám zkušenosti, ale nelíbilo by se mi to, ale šla bych asi aspoň ke svý doktorce, aby se koukla, zda tam něco "nezapomněli" ☹(

mateta888
4. zář 2009

veru: mám stejný problém něco napíšu a pak dočítám jak divá. 😀 Ten film jsem viděla, a já bych si šla sednou
protože bych takový blba zabila 😠
:-
No nic jdu něco pouklízet a nachystat papů
aspon mi to uteče a pojedu pro malou 😵

mateta888
4. zář 2009

ještě veru, nevím jestli je normální mít po revizi takový bolesti, špinění nebo krvacení ještě, ale od bolesti bys měla mít klid. Určitě si zajdi k doktory nebo si aspon zavolej že se ti to nelíbí ale nenechávej to tak 😒

eeefi
4. zář 2009

handm jj tak to je presny 🙂 (viz chlapi)
Veru no ja bych si k doktorovi zasla urcite! taky by se mi to nelibilo. me teda taky poboliva podbrisek (ale to je spise tim, ze se mi zase zacina stahovat deloha do normalu) a trosku krvacim (ale to je pry taky normal, pry se ta deloha docistuje), ale zadny kruty bolesti - to by me asi vylekalo.. pac to muze byt i zanet (nechcu kreslit certy na zed)
Veru a ty jsi primo z Bohumina?

handm
4. zář 2009

🙂 Maty, to je bezva! je z tebe ještě větší kočka určitě a až půjdeš pro malou do školky, budou se za tebou ostatní tatínkové otáčet 😀😀

Jani, kdy jedete na krétu nebo kdo to jede? Mám v tom trochu chaos.. my chcem asi letos na jižní pobřeží, ale bojíme se, že v 2. polovině října už tam bude chladno..

janinac
4. zář 2009

Maty mě se ta kombinace líbí, ale právě se bojím toho, že máme tmavou chodbu a je to chodba v přízemí, na schodech a celý horní patro...ale chceme to nakombinovat, že někde bude žlutá zeď a červený pruh a někde to bude obráceně a na jednu zeď by se mi líbilo dát tohle:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=209...
jen žlutá zeď a červený motýlci.

Handm jooo přesně tak: musí to být jejich nápad 😀😀😀

Verunko to je fakt film ze života, co? Většina z nás by za tohle dala cokoliv.

handm
4. zář 2009

Veru ještě jsem si vzpomněla, že mi ta doktorka v nemocnici říkala, ať určitě přijdu, kdybych měla neobvykle velké bolesti... že jakoby normální jako při MS jsou OK, ale jinak ať tam hned sem..
mám pocit, že tě pořád jen děsím, promiň ☹(

janinac
4. zář 2009

Veru určitě si skoč k doktorovi...bolesti by neměli být...nemáš zvýšenou teplotu???

verunka84
4. zář 2009

handm - jéééjda, ... já měla za to, že to tak je, ty bolesti ..... i teď, když ležím, mě malinkato pobolívá podbřišek, ale mě v nemocnici řekli, že to tak bude a na pohotovost jen pokud bych moc krvácela a nebo měla nesnesitelné bolesti ... taky mě napadlo, jestli tam něco nezapomněli ☹ ježiš, snad ne .... to už bych asi nezvládla 😢 uvidím, jak mi bude dnes večer ,,, ke svému Dr jdu v úterý v 17h.

mateta - tak to bysme seděly spolu, prtž já taky 😠 🙂

verunka84
4. zář 2009

no holky .... tak teď nevím ☹ ....... počkám do večera a pokud by se opakoval včerejšek, jedu na pohotovost ...

teplotu jsem si neměřila, vím, že kdyby byla zvýšená, musím okamžitě jet !!! hned změřím .....

nejsem z Bohumína, bydlím v Orlové na 4.

eeefi
4. zář 2009

hehe my chceme letos taky do recka 🙂 prvni tyden v rijnu - asi kreta 😀 rekli jsme si, ze tu dovcu potrebujeme, jinac se zblaznime 🙂 jen makame a zadna radost 😒
verunka ja jsem se narodila v bohumine, ale uz 12let bydlim v brne 😉

handm
4. zář 2009

Koukám, že zdravotní dovolená v Řecku je oblíbená u všech 🙂)) když kréta je tak nádherná!!! 🙂

Veru, asi běž, nejsem evidentně jediná, komu se to nelíbi ☹ je to vážně divnýýýý

eeefi
4. zář 2009

ja jsem prave jeste v recku nikdy nebyla, tak se tesim 😉
taky te veru nechcu strasit, ale tak silne bolesti by asi byt nemely..

handm
4. zář 2009

Tak to si uzijes eefi, je fakt krásná.. a určitě (jestli máš ráda procházky, túry) si dejte výlet do soutěsky Samaria 🙂 dole tě čeká odměna v podobě Lybijského moře, je úplně jiné, než to na severu..

verunka84
4. zář 2009

no já opravdu měla za to, že je to tak normální ....
teď jsem šla do kuchyně a musela jsem hodně pomalu, jakoby v předklonu, pořád mám dole tupou bolest ....

ach jo, snad to bude všechno v pořádku .... ty holky, co šly na sál po mně mi říkaly, že jsem byla jediná, kdo byl hotový tak rychle .... prý ani ne těch 15 minut ... 😒 říkala jsem si, že to je snad dobře, prtž tam neviděli žádný problém ..... byla tam i holčina, co tam byla 45 minut !!!! a taky měla zamlklý potrat .... a prý ji tam vezli utz a sestry furt lítaly pro něco a dr pořvával ..... tak si říkám, že jsem na tom dobře ..... jsem si tedy ještě v nemocnici myslela a stále tomu věřím, že se mi zkrátka jen dává děloha dohromady ......
a operovala mě vyhlášená doktorka ... chodí k ní spousta lidí z Ostravy ... i můj Dr mi Bohumín doporučil .... na sále byla ona, primář .... 4 sestry ... snad je to jen prostě horší průběh rekonvalescence ....... 😉

handm
4. zář 2009

Bože já jsem češtinářský čuně... Libyjský moře .... pardoooon 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru