Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

renko74
27. říj 2009

mate, neboj, to je fakt normální, zvlášě když zvracíš, nemáš tolik energie. Se máš, že můžeš být doma a v klidu to vyležet. Pak zas přijde období, že ti bude furt horko. Drž se holka, jsi naše naděje🙂

zanet29
27. říj 2009

Janinkaves, mi teda žádné odběry nedělali 😒
Holky neslyšely jste někdy, že se může potratit, když se kojí. Já jsem tento týden narazila na internetu na takový článek.

mateta888
27. říj 2009

Jéééé holky tak to jsem si oddychla 😵 .
zanet: pokud je mimi zdraví tak mu nic nehrozí, ale měla bys baštit ěx víc vitamínů a všeho. Od Standy (manžel), sestřenka má tři holky po roce za sebou takže porodila kojila skončilo šestinedělí a byla těhu a přitom kojila a to má ještě štítku a bez problémů. Ted je teda zhuntovaná a vyčerpaná a permanentně nemocná protože si to vzali tři děcka za sebou a všechny kojila než porodila 😵

zanet29
27. říj 2009

Mateto, já už nekojím, ale kojila jsem do 2 a půl roku a právěže jsem otěhotněla a pak potratila, tak to byl asi na to tělíčko taky pěkný záhul 😒

gejbule1
27. říj 2009

zanek já to o kojení slyšela že se může potratit kojením protože kojení způsobuje stahy dělohy a ta pak může plod vypudit ale jedná se prý jen o první měsíce.Ale je tu hodně holek co kojí a jsou v pohodě.
jinak mi už zase úspěšně odsáváme nudlíky.No to byla děsná noc.Chuděrka nemohla spát jak měla ucpaný nosík.
Já ten podzim nemám ráda 😠

renko74
27. říj 2009

Holky, tak se u nás na gymplu v ČB objevila prasečí chřipka u 10 případů. Děti byly na zájezdě u partnerského gymplu v Německu. Zatím mírný průběh a kluka mám na jiném blízkém gymplu, ale přešel mi mráz po zádech.

verunka84
27. říj 2009

holky děkuji 🙂

renko - no já už MS zase nemám ... měla jsem ten slabší a kratší průběh, nevím, zda je to dobře nebo ne, ale je to tak ... MS od soboty a včra mi to mírně odešlo a večer už nic, noc jen se slipovkou a ráno úplně čistá, dnes jen mírný výtok ..... takže se ve čt objednám k Dr., že pý mám přijít až po první MS, takže příští týden zase hups na kozu 🙂 věřím, že mi řekne jen pozitivní věci ......

renko74
27. říj 2009

verunko, některé ženské to tak popisovaly. Většinou to mívají hodně silně, jiné zase slabě. Asi je to individuální. Já to mám dost slušný, hlavně bolesti, v poledne jsem si zase musela dát prášek. Točí se mi hlava a od bolesti je mi až špatně. Doufám, že to tak nebude při každé MS🙂 😝

andi2
27. říj 2009

Ahojda tak to já jsem v pátek po revizi to jsem krvácela a druhý den už mín a dneska vůbec nic.A ted čekat na ms.renko já chodím taky na hematologii kvůli trombofilii ale nikdy jsem nic nebrala mám to dědičný po mámě a to mi zjistili až ve třiceti když mi zmodrala ruka.Já byla ted po IVf tak mi pro jistotu nasadil Anopyrin .Tak tam půjdu zas říct co a jak jestli jiná léčba.S tou chřipkou to je teda děs .

markee
27. říj 2009

Ahojky,
celý dne jsme pryč. Teda do třech hodin a pak přišla návštěva. Teď jsem tu na skok a snad večír budu mít čas na dočtení.
Jen jsem chtěla napsat: Holky za 27 minut se Johanka narodí
V 18:45 Míša vyfotí poslední fotku než mi složí postel v porodní lůžko a v 19:04 bude Johanka na světě
Jsou to fakt hezký vzpomínky,chjo. Jestlipak se takových vzpomínek dočkám ještě jednou

andi2
27. říj 2009

markee-tak gratulka to víš,že se dočkáš. 😉

markee
27. říj 2009

Andi,díky.
Už jen 9 minut 😉 😀

mateta888
27. říj 2009

markee : obrovskááááááááááááááááááááá gratulace maminko k miminku 😀 😀 😀
Neboj určo se ještě dočkáš minimálně jednou 😉
Ty jsi rodila doma nebo jak ti skládal postel v prodní lůžko? 😉

markee
27. říj 2009

Mateta,rodila jsem v porodnici,ale porodní postel se pak složila v to porodní křeslo,ubrali jeden díl postele a vyvezli mě výš a doktorka si stoupla přímo před,aby lééépe viděla 😀

eeefi
27. říj 2009

hihi markee taky grauluju 😀 a johance preju vse neej! 😉
ja dfm ze se nekdy dockam aspon toho prvniho 😒

lendaw
29. říj 2009

Ahoj holky, v úterý jsem byla na vyšetření dělohy a přišlo e na to, že moje děloha je moc malá a proto prý pořád potrácím. Naštěstí se to dá léčit. Vyfasovala jsem hormony na 3 měsíce a pak se uvidí.

gejbule1
29. říj 2009

Ahoj holčiny,lendaw tak to je dobře že už víš co to způsobuje.Měla jsem kamarádku která to měla taky a teď už má krásnou holčičku.

mateta888
29. říj 2009

Ahojda koníkovky moje 😀
Mi jsme byli včera u kámošky co má termín v prosinci a do porodniceto má docela daleko tak špekulovali jak to provedou a mají tříletou kočenku, která u pana dr na gyndě prohlásila, že chlapečka nechce že kluci jsou blbci a že by ho musela zabít 😀 😀 . No nasmáli jsem se , Neví co to bude, protože je mimi otočený k páteči takže jak to bude kuk tak to bude doma mazec 😎
Lendaw: a něco takovýho existuje ? neuvěřitelný 😕 , vždyt děloha je (když to řeknu blbě) natahovací pružná tak jak to můžou zjistit? No ale hlavně že to zjistili a za 3 měsíce se můžete snažilkovat až se z vás bude kouřit 😀

renko74
29. říj 2009

ahoj, markee, te´d jsi mě zmátla s tím porodem - tím myslíš, že tvá dcerka má narozeniny, vid?🙂 Gratuluji!! Taky si oba porody dobře pamatuji a potřetí bych už raději uvítala císaře, vždycky zvracím a hrozné bolesti, epidurál mi vždycky odmítnou píchnout, už se na to necítím🙂. A hlavně se šíleně bojím těch myomů, asi to bude bolet ještě víc. Malá děloha? To taky slyším poprvé, já ji mám až moc zvětšenou kvůli myomům a stejně to nejde...ale jedno si po kyretáži chválím - jsem tak vyčištěná a díky vitamínům naředěná, že menstruace je sice bolestivá, ale krev řídká, a nepadají zemně žádné kusy sliznice, jak mi to dělalo normálně. Beru to jako dobré znamení.
Holky, ještě si vzpomínám na jednu zprávičku na ultrazvuku, myslím, že ještě z doby, kdy jsem nebyla ani těhotná - co znamená "volná tekutina" za dělohou? Co to je a kde se to bere a proč?

katyna6
29. říj 2009

ahoj holky
přeji pěkné ráno a omlouvám se,že jsem vás teď trochu zanedbávala,ale měla jsem nějaké starosti s přítelem,tak ani moc nebyla chuť psát.Ale snad už je všechno ok a já tu absenci tady doženu 😉

mateta-jak se cítíš mamčo,všechno v pořádku?Kdy máte další ko u doktora?

mateta888
29. říj 2009

renko : tak to ti neporadím, ale zní to šíleně 😕

katyna : copak copak chlapi zlobí asi všude co 😒 . no doufám, že už jste si to pořešili a vzhůru do snaženíčkování, přece mě v tom tady nenecháš samotnou 😉
Na kontrolu a vlastně prvné utz jdu v uterý o půl 9 ráno tak jsem zvědavá. Prsa mě nelidsky bolí ale jinak to zvládám na nevolnost jsem zvykla a jsem už vycvičená od malé že to držím třeba 4-5 hodin a pak jdu na wc a naprázdno dávím. Je to sice asi pro vás strašlivý, ale to se naučíte když jste donucená. 😉 😅 Co naděláš nic.
Nejhorší týdny mi ted začli tak snad to bude dobrý 😎

renko74
29. říj 2009

matetko, drž se!!! Já se už hrozně těším, až nám v úterý napíšeš, jak to dopadlo. To už bude skoro 8tt, ne?

gejbule1
29. říj 2009

Teda to je dnes divný počasí 🙂 Lucka má pořád šílenou rýmu tak dnes raději nikam nepůjdeme.
katyna problémy jsou všude i my teď trochu řešili.Hlavně že jste to už vyřešili.
mate to šíleně letí už 6tt.

renko74
29. říj 2009

Tak jsem právě zjistila, že kousek od mého bydliště je gynekolog, které na www.znamylekar.cz všichni jenom chválí. A já jezdím přes celé město za člověkem, kterému moc nevěřím. A ještě platím. jenže měnila jsem lékaře v září, to asi nemůžu měnit hned tak brzo...

handm
29. říj 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.. měl ajsem dovolenou a taky spoustu prace!!
Koukám, že přibyly smutný dušičky, nebojte kočky, bude líp 🙂

Mateta, ty už si zas těhu?! 🙂) Jak se ti to proboha povedlo?! 🙂))))))

renko74
29. říj 2009

Handm zdravím a co ty? jak se vede, neslyšela jsi něco o zlababa?

markee
29. říj 2009

Renko,proč bys nemohla vyměnit hned doktora? Je omezení u pojišťoven,ale na výměnu doktora ne.To je tvé rozhodnutí.

handm
29. říj 2009

Ahoj, Renko, neslyšela, dlouho docela.. jak sjem psala, byla jsem pryč..
u mě nějak pracovně teď po dovolené, a navíc jsem to hned po ní dostala (MS), takže hurrrá do snažení.. 🙂

gejbule1
29. říj 2009

renko myslím že můžeš zase změnit doktora nejdříve za 3.měsíce 🙂 .

mateta888
29. říj 2009

tak jen nakukuju, mám tady pět rarchů tak si užívám 😀 😝
renko : kdepak 8 to jestli začnu 7 tt možná i mín 🙂 , ikdyž posledně mi to podle koníka vycházelo úplně přesně
Jinak dr můžeš měnit kolikrát chceš to je natobě.

handm : vítám tě zpět, ty jsi sem ještě trefila. No jakk se mi to přihodilo ani porpavdě nenvím, dávali jsme si bacha aby jako nic že je ještě brzo a ono buch ho 😠 , tak jsem hned Standu (manžel) sprdla na tři doby a dr jsem to taky tak podala, ale byla super chlámala se lae já jsem ztoho byla vyšoklá jak když jsem to zjistila u malé 😅 😵
No jinak ti držím pěstičk at se ti už taky zadaří 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru