Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

zanet2009
24. únor 2011

@martasl jojo, otevřená jsem prý už na dva prsty,i na čípku jde prý poznat, že se porod blíží a monitor byl taky dobrý, tak snad už brzy-nějak mi dochází síly. 😖

zanet2009
24. únor 2011

@hedul sex u nás bohužel neklapne, manželovi je to proti srsti-nevím proč,ale tak co nadělám,že... 😔 😢

luckanezmarka
24. únor 2011

@martasl ahojky marti, chtěla jsem ti jenom napsat, že před rokem a půl si syn z manželem pořídili štěňátko, když se nám nedařilo,nadšení jim vydrželo jen chvíli, pak jsem se o to psí dítě starala já. Koupání, česání, střihání, chloupky v uších, očička čistit, venčit, no hrůza, ale co se dá dělat. Nakonec jsem otěhotněla a došla až sem a tak mám psa na krku a za měsíc a půl jdu rodit, třeba to je nějaké znamení 😉 😉 😉

fram
26. únor 2011

@martasl marti, jak to s tebou vypadá? Už máš docela vysoké číslo DC.

martasl
28. únor 2011

zanet-tak pokud už nerodíš,tak to bude co nevidět.

luckanezmarka-no já doufám,že se o Aishu budou starat.kdybych teda taky takhle otěhotněla,tak bych Aishe něco krásnýho koupila 🙂

jinak,ráno jsem si dělala test-negativní.zašla jsem si i na krev,a hcg-0 ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 .takže opět nic a už jsem přišla o veškerou naději na mimčo.mám ještě jedno balení clostilu,ale jak je vidět,tak nezabírá.ms stále nikde,počkám ještě do konce týdne a příští týden si zajdu na vyvolávačku.dnes jsem byla podat výpověď.tak jsem zvědavá,co pak budu dělat.

fram
1. bře 2011

@martasl ☹ ☹ ☹ a neměla bys zkusit dupnout na doktora,ať už sakra s tebou něco dělá?

ravie
1. bře 2011

@fram Ahoj, tak jak u dr.? Jsem jak na trní a držím palce!!
@martasl taky myslím, že už by to chtělo trochu přitalčit na dr. alespň ať udělá nějaké vyšetření čistě - tebe, to ani manža nemusí vědět, je to ubíjející...Kde si šla na tu krev? ke svému gyndařovi?? S výpovědí si dobře udělala!
@zanet2009 Tak snad to bude brzy ve zdraví za tebou!

martasl
1. bře 2011

ahoj.no ještě doberu to poslední balení clostilu-až to teda dostanu.pak se uvidí.hodím s doktorem pořádně řeč.

fram
1. bře 2011

@ravie kompletní výsledky mi pošlou poštou, ale riziko z krve 1:10 000 a UZ v pořádku, takže dr. říkal, že O.K., strašně se mi ulevilo 🙂 Děkuju za držení palců

hedul
1. bře 2011

Ahoj fram jsem moc ráda,že máš testy v pohodě. Alespoň si už konečně můžeš odechnout.
Jinak já byla včera u mudr a mimi tam je zamávalo na nás ručičkou bylo to dojemný tak doufám,že to bude v pohodě. dnes jsem 9+0na velikost mimi jinak jsem 11+3 jen mi znova zopakoval,že mezi skutečnou velikostí dítka a termínem podle mrchy je velkej rozdíl tak nevím co si o tom mám myslet na krev jdu 7,3 a na UZ 21,3 tak doufám,že to bude OK.

fram
1. bře 2011

@hedul doktor by ti řekl, kdyby to nebylo v pořádku. Hlavně, že tluče srdíčko a když ještě mává, tak je to úplně super 😀 budu držet palce na NT, ale určitě to dobře dopadne. Já jsem se bála hodně - kvůli věku a uf, dobrý 🙂

ravie
2. bře 2011

Ahoj holky
@fram tak to je super! Ty výsledky už budou jistě jen formalitka! Tak se drž a malé ať roste 🙂
@hedul asi si měla ovu později, ono se to může stát, kamarádka to taky měla i test se jí objevil pozdě pozitivní, haprovalo jí to o 2 týdny a něco - jako tobě. Hlavně když tvůj dr. o tom ví a bere, že jsi v nižším týdnu - alespoň pak nebude tlačit na to, že ve finále "přenášíš" 🙂 tak se opatruj!

martasl
2. bře 2011

ahoj holky
fram-jééé,já mám radost,že ti to dobře dopadlo.ty i miminko jste šikulky.koukám,že jsi už 14 týden,to je mazec.letí to jak blázen.u mě ms pořád nikde a ani nějakej náznak,že by měla dorazit.už jsem z toho jelen 😅

hedul-tobě samozřejmě taky moc gratuluju.muselo to být úžasný vidět,jak ti ten drobeček mává 🙂 🙂 .a jak píše ravie,klidně jsi mohla otěhotnět i později.já taky byla minule o dva týdny víc než miminko.

ravie a co vy??jak pokračujete s snažením??nějak mi z hlavy vypadly o tobě nějaké informace 😅 😅

ravie
2. bře 2011

@martasl Marti, pořád na tom makáme a pořád bez úspěchu...teď jsem ve fázi asi 10 dní před MS a začla jsem dnes dost špinit, tak jsem z toho taky jelen! Pořídila jsem si nějaké přírodní kapky Gynex, údajně na podporu plodnosti a všeho kolem, tak uvidím, zatím je spíš podezřívám, že mi spustí dřív mrchu! 😝 Teď už jen používám ten ovu tester a když ukazuje ovulku, tak se snažíme tak nějak více, ale už sama nevím, ukazuje to někdy tak zmateně...no co ti budu líčit. Ach jo...

zanet2009
3. bře 2011

Ahojky!
Jdu Vás pozdravit a nahlásit,že se nám v neděli narodila holčička Terezka.

Všem těhulkám přeji pohodové a klidné těhotenství a snažilkám aby se brzy zadařilo a došlo vše do zdárného konce jako u nás. 😉

fram
3. bře 2011

@zanet2009 velikánská gratulace 🙂 🙂 🙂 a těším se na fotečky. 🙂

ravie
3. bře 2011

@zanet2009 Gratuluji! Nedělňátka mají šťastný život! 😉

hedul
3. bře 2011

ahoj zanet2009 moc ti gratuluju k narození holčičky. Vybrali jste jí krásné jméno a tak vám oběma přeji hlavně zdravíčko a štěstíčko. 🙂 🙂 🙂

muza28
4. bře 2011

@zanet2009 Ahojky, no to je mi zpráva dne, co dne, týdne 🙂 😉 Připojuji se a moc moc moc vám gratuluju, rodinko. Terezku vítám do života a přeji, aby se jí na světě moc líbilo. No holky mám z vás opravdu radost, upřímnou.

Těhulkám přeji, aby vše bylo OK a za chvilku nám psaly, že už drží svoje mimi v náručí 😉

A nám snažilkám, brzké II 😉

martasl
4. bře 2011

zanet-jejda,mooooc gratuluju.doufám,že nám sem hodíš nějaké fotečky,nebo do svého alba.Přeju Terezce hoooodně štěstíčka a ty nejúžasnější rodiče na světě 😉

ravie-já jsem taky nedělní,ale nepřipadne mi,že bych měla zrovna šťastnej život. 😅

luckanezmarka
9. bře 2011

@zanet2009 ahoj zanet- moc gratuluju, Terezka je překrásný jméno, přeju ti plno nádherných okamžiků a oboum hodně zdravíčka 🙂

luckanezmarka
9. bře 2011

@fram ahojky, koukám, že jsi se taky pěkně roztěhulkovala 🙂 15.tt no to je skvělý, utíká to jako blázen, přeju hodně klidu a pohodičky 😉

marulinka
9. bře 2011

ahoj holky,jak se tu máte?
@zanet2009 přidávám se ke gratulaci,přeji moc,moc štěstíčka a hlavně zdravíčka 🙂 Taky máme nedělní Terezku,ale o pár roků starší 😀
@luckanezmarka koukám,že ty už to máš za pár 🙂 ,přeji hodně sil k porodu a pevné zdraví 😉

fram
9. bře 2011

@luckanezmarka děkuju, ale tobě ty tt taky krásně naskočily, miminko už je za rohem 🙂
@marulinka dlouho jsi se neukázala, všechno dobrý?

marulinka
9. bře 2011

@fram v rámci možností snad dobrý.17.3. jdu na screening,utíká mi to moc pomalu,bojím se toho 😖

fram
9. bře 2011

@marulinka budu držet palce, bude to v pořádku,uvidíš .Dej vědět.

marulinka
9. bře 2011

@fram děkuju,doufám že to bude ok.břicho mi taky roste 😅 a u tebe všechno dobrý??

fram
9. bře 2011

@marulinka NT mi dopadl výborně, od 13tt mi je dobře, takže (nechci to zakřiknout), ale teď se cítím skvěle. Pupík mi taky roste. Do poradny jdu až 16.3., ale už teď vím, že se budu zase bát, ale teď se prostě snažím si to užívat.

zanet2009
9. bře 2011

Přidala jsem pár foteček do alba,ale dlouho je tam nenechám,tak kdo chcete,mrkněte. 😉

marulinka
9. bře 2011

@fram tak to je fajn 🙂 já budu ráda,když mi screening taky dobře dopadne a pak si to začnu snad taky užívat.minule mi tam řekly špatný zprávy tak proto se pořád děsím...okolí zatím nic netuší,jen mamka a ségra to poznaly a ti to nikde neříkají..zimní bunda zatím dobře kryje,ale až ji v krásným počasí odložím,tak lidi budou asi paf 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru