Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

gajuska86
15. bře 2016

@dashii Já to opravdu vydržela celou dobu a první, co bylo, že jsem si napustila plnou vanu horký vody 😀 To byla paráda 😀 Ale stejně by mě zajímalo, jak to to tělo pozná, že šest týdnů uběhlo a teď najednou si můžu napustit vanu 😀 Myslím, že o týden dva dřív by se nemuselo nic stát 🙂 Taky mám ráda strašně horkou, až ze mě potom jde pára 😀

jana088
15. bře 2016

Tak u mne aby to neslo moc dobře. Tak jsem znovu v nemocnici a po revizi zánět dělohy. Tak proste super. Už toho máme dost za ten měsíc problémů ☹

gajuska86
15. bře 2016

@jana088 To je mi líto ☹ Přeju hodně sil a brzské uzdravení 🙂

marcat
15. bře 2016

@jana088 taky preju hodne sil. Hlavne myslet pozitivne. Vim ze se to lehce rika, ale znas to, co te nezabije, to te posili. Alespon u me to tak funguje ;) tak at si brzo fit a v pohode

dashii
15. bře 2016

@gajuska86 No uplne zavidim, ze si ji muzes davat 🙂 Nas organismus je jedna velka zahada, takze nam asi nebude zodpovezeno 🙂 Zatnu zuby, to dam :D Presne, para a curky potu .. chjo :D

dashii
15. bře 2016

@jana088 Teda to jsou zpravy :/ Hlavne at te/vas neopousti sila a pozitivni mysl. Tak at to brzo prekonas, bude dobre.

jana088
15. bře 2016

Špatný je, že pokoje s podobnými problémy jsou plný a ležim na poporodním pokoji. Zatím sama, ale pokud mi sem daji dvě maminky s mimi, tak mi to na psychice moc nepřida ☹ a to jsem se těšila, že v pondělí pojedu na 3dny na školu v přírodě a přijdu na jiný myšlenky ☹

dashii
15. bře 2016

@jana088 Bud silna, nemysli na to co kdyby.. jiste maji volne jine poporodni pokoje. Budou jine skoly v prirode ;)

jana088
16. bře 2016

@dashii tak krev ukázala, že zánět tam není. Ze ty bolesti jsou od toho myomu,, který mam. Má ted tendenci se s rozsáhlou dělohou zvětšovat. Dacan jeden. Tak snad se uklidní. Říkají, že do budoucna to bude problém a hlavně po porodu. Ze možná to bude na císařský a při nem by se odoperoval. Ale Já doufám, že poroste velmi velmi pomalu jako do ted.

gajuska86
16. bře 2016

@dashii To uteče a taky první, co uděláš, že si napustíš vanu 😀 Fandím ti, to vydržíš 😀 😀 😀
@jana088 No ještě tohle, to by na psychice nepřidalo asi nikomu :-/ Buď hlavně silná, bude to dobrý 🙂

dashii
16. bře 2016

@jana088 No pokud bude delat problemy hlavne v budoucnu a ted s tim muzes fungovat, tak bych se ted snazila "uklidnit", nabrat silu a prijit na jine myslenky. Pokud to bude muset z tela pryc, tak si dr jiste potom poradi ;)

dashii
16. bře 2016

@gajuska86 V tom pripade to musim dat :D pristi vikend to jisti :D

jana088
17. bře 2016

@dashii
@gajuska86 no uvidíme, mám ho tam roky a zatím to bylo relativně v pohodě, jen jsem občas měla problém při sexu, ale tu uz vím jak na to 😉 holky ještě se zeptám, neměly jste problém o zákroku se strevy? Hned po tom jsem měla větší plynatost a stále problém přetrvává:( nějak jsem zkusila uz všechno co mne napadlo, nikdo jsem na to netrpěla. Heřmánek, acidofilní mléko, kmenový čaj, espumizan, cvičeni moc nejde skrze bolest, ale uz nevim :( většinou fakt mám opačný problém a myslela jsem, ze to přejde, ze to ten zákrok povraždil, přeci jen stěna je tenká...

soyevita
17. bře 2016

@jana088 Ahojky,já žádné problémy ani jednou neměla.Ale jak se říká,všechno souvisí se vším,tak je možné,že je to k té revizi.To Tě lituju,je to nepříjemné a snad se to brzy srovná 🙂

simdan
17. bře 2016

@jana088 po revizi jsem měla bolesti břicha a to dost dlouho,cca měsíc,ale ne spodku,ale střev,úplně křeče jako,kdybych měla střevní chřipku,sice nevím,jak to s tím souvisí,ale vytrpěla jsem si teda 😢

jana088
17. bře 2016

@simdan a zabralo ti na to něco? Nebo to muselo přejít samo? To je divná. Vůbec nechápu. Někdo jde za tři dny do práce a já uz skoro týden a fůrt jsem marna.

simdan
17. bře 2016

@jana088 nepomohlo,byla jsem i u dr.dělala mi dokonce výtery jestli nemám bacila ve střevech,2x jsem byla na sono břicha celkově...jako žlučník a podobně...Já právě po revizi šla do práce za 14dní 😒 a po 3dnech opět na marodku,měla jsem někdy takové křeče,že jsem nemohla ani chodit.Nepomohlo nic..

jana088
17. bře 2016

@simdan tak to doufám, ze takhle nedopadnu. Ale ty křeče jsou šílený. Já pravé chci po týdnu ukončit neschopenku od revize a nejsem si jistá. Pravé jsem uz celkové dlouho na doma uz třetí týden a říkám si, zda to není nedostatek pohybu.

gajuska86
17. bře 2016

Já naštěstí po zákroku neměla žádný komplikace, ani neduhy 🙂

jana088
18. bře 2016

Tak já dnes po kontrole neschopenku prodlouženou a antibiotika k tomu. Prý tam zůstalo 3mm něco a doufají, ze se to vyplaví a bez zánětu. A to jsem chtěla v pondělí s dětmi odjet na školu v přírodě. Tak mám smůlu plus cely velíkonoce sedět doma. Jen teda doufám, ze to k něčemu bude a vyloučí se to. A bez komplikaci.

gajuska86
18. bře 2016

@jana088 Tak hlavně buď doma v klidu, ať si co nejdřív fit 🙂 Budu na tebe myslet 🙂

dashii
21. bře 2016

@jana088 Snad se pri dnesku citis uz lip a ten kousek se vyplavil.

jana088
21. bře 2016

@dashii cítím se lépe. Dokonce jsem po měsíci stoupla k troubě a tvořím 🙂 děkuji za optani. Jen si myslím, ze se zatím nic neodeslo :( jen lehce stále spinim i když jsem přes týden po revizi. Tak nevim no. Uvidime

dashii
22. bře 2016

@jana088 Tak hlavni je, ze se citis lepe, to je hned cloveku veseleji a je pln sily 🙂 A nemohlo to uz odejit behem toho spineni? Ja s tim tedy zkusenost nemam, ve me nic nezustalo, ale tak mne to napadlo. Ja spinila necele 2 tydny. Tak snad te uz zadna neprijemnost nepotka.

jana088
23. bře 2016

@dashii uvidíme no. Snad bude všechno OK. Kontrola mne ale uz nečeká, což mne znepokojuje. Zítra jdu pro histologii ještě. A až dojímá antibiotika, mám zavolat a ukončit neschopenku. Ale tím, ze se mi ulevilo bych nejraději uz divočila 😉 jeden doktor řekl, ze není třeba dodržet nějaký sestinedeli, ale moje doktorka řekla 4 týdny. Což pak by měl přijít cyklus, takže přeci jen šest neděl. To nevydržím 😢 od konce od ledna? Oj oj

marki00
23. bře 2016

@jana088 mne doktorka rikala, ze mam jeste 5mm dutinku a ta by se mela vyloucit pri prvni ms. A po te ms si mam kvuli te dutince zajit ke svemu doktorovi, at to zkontroluje. Treba to mas podobne jako ja🙂

jana088
23. bře 2016

@marki00 no nic o tom nerikala. V nemocnici mi říkali, ze žluté tělísko se mi vyloučí při první MS, ale dal nic. No určitě to tak bude, jak u tebe 😉

dashii
25. bře 2016

@jana088 To je taky pravda, ze pri prvni ms by se to melo vyloucit, tak snad 🙂 I tak dlouhy pust se da vydrzet, my se drzime taky dlouho, byly v tom hlavne nemoce, jak moje, tak manzela a pak ta revize. Prave mi skoncilo sestinedeli, tak uz se na vse, co jsem nemohla, mooc tesim :D
@gajuska86 Hlasim, ze jsem to dala a predpokladam, ze vana dnes budeee :D

gajuska86
25. bře 2016

@dashii Vyborne 😀 Parada 😀 Ja ti verila 😀 Poradne si ji uzij 😀

jana088
26. bře 2016

@dashii ty pudy to je děs. Taky se těším na koupel. Koncem dobna nám konci vstupenky do aquaparku i s wellness, tak o to asi přijdeme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru