Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

zanet2009
14. bře 2010

Martasl, opravdu a to jsem po tom týdnu měla jenom ducha,ale pak to sílilo a sílilo. Držím pěsti. 😉
Noční nezávidím,ale třeba brzy už do práce nebudeš muset 😉

martasl
14. bře 2010

to doufám 😉 🙂 práce mám plný zuby. 😝

andi2
14. bře 2010

martasl-pořád je naděje.tak strašně moc bych Ti to přála 😵 To já už cítím mršuli v zatáčce a i přes ty léky tak nevím jestli ta cysta tam bude či nebude zase jsem 21 den cyklu což je brzo.Tak uvidím kdy se uráčí dorazit. 😉

phoebe.b
15. bře 2010

ahoj holky, tak jsem zase po delšé dobe tady, nejak nestiham ☹
vubec nevim co se deje,ale jak mi doktor vyvolal tu MS co skoncila 5.brezna, snazime se tedy o mimiska. ted uz treti den citim tlaky v podbrisku, nejdriv nalevo a pak vpravo. vcera jsem zacala hrozne slaboulince spinit, coz se mi teda jeste nikdy nestalo takhle brzy po MS. ☹ tak vam nevim, asi si to telo dela co chce :-/

martasl
15. bře 2010

ahoj 😉
tak holky MS stále nikde.chvilkama mě slabě pobolívá břicho,ale ne jako před ms.když se utřu papírem,tak mám na toaleťáku slebý hnědý ,,žilky"(pardon za popis),ale ne vždy a mám takovej mazlavej hlen.tak nevím....připadnu si jak 16-ti letá prvorodička,co nepozná jestli je těhu nebo ne a to mám 2 děcka 😅 zítra ráno zkusím testnou,ale pochybuju,že tam něco bude ☹

phoebe,že bychom na tom byly stejně??

zanet2009
15. bře 2010

Holky, drřím pěsti, určitě brzy objevíte //.

martasl
15. bře 2010

zanet doufám....co chvilku chodím na wc kontrolovat,jestli jsem to už nedostala...prostě cvok a nervozita rozjetá na plný obrátky. 😢

zanet2009
15. bře 2010

Budu na Tebe moc myslet a pokud se MS dostaví, nezoufej, příští měsíc to určitě vyjde. 😉

zanet2009
15. bře 2010

My se teď taky snažíme jako o život 😀 ,ale neupínám se na to, tak uvidíme.

martasl
15. bře 2010

jo,já taky právě moc nepočítám s tím,že by se hned zadařilo.vždycky jsem s otěhotněním měla problém a bylo to na dlouho.takže by to byl fakt zázrak.

mercedesse
15. bře 2010

Zdravím holky, jdu vás jen povzbudit a podpořit, včera jsem konečně našla //. Takže nezoufejte, nic není ztracený. Všem vám držím pěstičky, aby se vám taky brzo zadařilo.

martasl
15. bře 2010

merc-díky a moooocinky gratuluju a hlavně,aby vše dopadlo jak má 😉 po jak dlouhé době se zadařilo??jestli se teda můžu zeptat.

martasl
15. bře 2010

jo už jsem ti koukla do alba.takže revize v listopadu??to je hnus,co musíme pořád zažívat,co??

mercedesse
15. bře 2010

Začali jsme se snažit po první porevizní ms v prosinci, ale to dr říkala, že to nevýjde, no a 17.2. byla poslední mrcha. Mě to po pravdě připadalo jako věčnost, ale hlavně že se povedlo.

martasl
15. bře 2010

to jo.mě taky když řekli aspoň 3 měsíce připadlo jako doba k nevydržení.ale je fakt,že to uteklo.ale už bych chtěla ty //,hlavně do května-to jsem měla rodit ☹ Tak držím ty palce a všechny možný prsty,ať je to hlavně v pořádku.já se pak při těhotenství bojím toho stresua asi budu nemožná těhotná.to si doktor užije...

mercedesse
15. bře 2010

Jojo, strach mám, ale zatím i šílenou radost, tak doufám, že mi jí hned tak něco nezkazí. Zatím přemýšlím, kdy k dr půjdu. Zatím si myslím, že je hrozně moc brzo. Nejdřív tak za 2-3 týdny a to bude dlouhý čekání.

zanet2009
15. bře 2010

¨Mercedes, moc gratuluji k nalezení //. Budu držet pěstičky,aby vše vyšlo jak má a brzy jsi přidala fotečku z UTZ.

mercedesse
15. bře 2010

No už jsem si na to to albíčko nachystala, tak doufám, že bude ukázková 😉 😀

martasl
15. bře 2010

No oni doktoři asi nejsou moc rádi,když se tam jde hned.ale když jsi už prodělala revizi,tak by to asi bylo lepší tam zajít.nebo si aspoň zavolat a domluvit se co a jak.ale záleží,jakej je taky ten doktror.ten můj byl z mýho potratu dost špatnej,takže já tam půjdu asi hned.nebo mu aspoň zavolám.já teda mám i blbou práci-12 ti hod.směny a ještě dopravování do práce....a taky nejsem zrovna nejmaldší 😅

mercedesse
15. bře 2010

Já se jí hlavně chci zeptat, jestli nemám brát utroš nebo něco, ale nechám to když tak na příští týden, teď je opravdu ještě hoooodně brzo, takže to nebudu hrotit. Ona sama říkala hned po tý revizi, ať příjdu jak nejdu //, že mi napíše nějaká vitamíny a tak. Teď bych si připadala jak plašan, ještě ani nevím, jestli se nakonec něco neposejří a nedostanu ms. Ale snad ne, když už jsou ty čárky takový pěkný, bohužel mi nejde foťák, tak nemůžu dát do alba.

phoebe.b
15. bře 2010

no tak to si budeme martasl držet svorne palce ne? ja si rikam,ze je to mozna to "zahnizdovani" 🙂 ale uvidime 🙂

mercedesse
15. bře 2010

Holky já vám do toho nechci mluvit, ale zahnizďování to klidně může bejt, já měla lehce růžovej hlen minulej tejden, od tý doby nic, tak si taky myslím, že se akorát prcek zakous. 😉 moc vám fandím.

martasl
15. bře 2010

jé merc-to nám děláš radost...a pobolívalo tě břicho??já mám od doktora listovku a dlabu calibrum baby plan.

mercedesse
15. bře 2010

Jo pobolívalo, ne nějak dramaticky, ale vím o něm, taky mi natekly prsa, což se mi u prvního těhu ani nestalo a je mi trošku šoufl, takže to vypadá na regulérní těhu příznaky. 😉

martasl
15. bře 2010

a na mobilu foťák nemáš??mě prsa nebolej,jen mám citlivější bradavky a velký prsa mám i tak 😅 no uvidím,pokud se to do rána nerozjede tak testnu.mám sice dvě děti,ale takový rozpaky jsem u žádnýho těhu neměla.ale od posledního těhu je to 12 let....

mercedesse
15. bře 2010

Na mobilu foťák mám, ale zjistila jsem, že na prd, protože to nechce zaostřit, takže to nemá cenu někam dávat, takže počkám, až bude opravenej normální foťák.
příznaky jsou u každýho těhu jiný, takže se nestresuj a testni to. 😉

martasl
15. bře 2010

jojo,zítra dám vědět.teda já bych byla šťastná,však víš jak.....u nás teď začalo brutálně sněžit.už mě to sere.a to je za dveřma jaro.to chci vidět.a ta kosa!!ráno jsme si málem zlámali hnáty,jak jsme šli z práce.hrůza.

phoebe.b
15. bře 2010

ze jo? taky si rikam,ze by to mohlo to zahnizdovani byt. je teda ale pravda, ze bych pak mela plodne dny nejak brzo ne? a to mam dve deti, to je teda neco 😀 kdyz se clovek moc pozoruje, neni t nic dobreho 😀

martasl
15. bře 2010

phoebe-jsme zasloužilý maminy a taková nevzdělanost,to je mazec,co??teď pročítám tyto stránky,píšou i o tom zahnízďování a špinění.koukni na různý týdny...
http://www.babyweb.cz/Clanky/a254-Popis-vyvoje-...

phoebe.b
15. bře 2010

jj, kouknu 🙂 teda ale predvadet narodu zaslouzile matky,co nevi kdy do toho vleti, to je teda neco 🙂))) asi by o tom mela natocit Prima nejakou reality show 🙂))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru