Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

faflina
5. pro 2009

Ahoj Tak co? Horalko, dělala sis zase testík? Máš to jasné?

katyna6
5. pro 2009

Hezké ráno holky 🙂

horalka-no téééééda,ty jsi šikulka,ale moc,hrozně moc gratuluji a ať to všechno pokračuje,jak má! 😉

fafli-koukala jsem ti do pasu,jsme skoro sousedky,já bydlím v Km 😀

mmorgana
5. pro 2009

Ahoj holky,
naposled (a poprve vubec) jsem vam psala, nez jsem sla do nemocnice. Uplne jsem zapomnela napsat, ze mi vase diskuze moc pomohla.
Ve ctvrtek jsem sla rano nalacno do nemocnice, dlouho jsem cekala na prijmu. Jak jsem se dostala na oddeleni, tak to slo raz na raz - okamzite volali primare a za hodinu jsem byla na sale. Veta: "Kolik mate deti?" me trochu bolela. Delali mi laparoskopii. Nasli mimodelozni v pravem vejcovodu a prisla jsem o pravy vejcovod. Dale zjistili, ze mam bricho plne srustu a ze jsem prodelala chlamydiovou infekci (o ktere jsem vubec nevedela). Takze v pondeli jdu do nemocnice na kontrolu a v lednu pocitame, ze pujdeme do CAR.
Doufam, ze rok 2010 budu pro nas vsechny veselejsi a uspejsnejsi a ze tohle tema umre!!! 😀

faflina
5. pro 2009

Ahoj Katy. Můj manža byl V KM na vojně, Ale to jsem ho ještě neznala. Někdy jezdíme přez KM na výstavy do Věžek(jestli se nepletu). Bydlíš přímo v KM nebo někde mimo. Já teda bydlím v Hranicích. Znáš to tady?
mmorgan. Kéžby to téma bylo mrtvé napořád, ale vím že nebude. Já vím ,že to není moc optimistické, ale prostě je to tak. Co je to ta chlamydie. Já mám totiž problémy s častou kvasinkovou infekcí a moc si gynekolog neví rady. Teda moc to ani neřeší spíš pořád píše ty samé čípky které nezabírají.

katyna6
5. pro 2009

fafli-já bydlím přímo v Km,Věžky jsou kousek,jojo 😉 A Hranice moc neznám,byla jsem tam párkrát

morgan-to horší už máš bohudík za sebou,teď jen trošku čekání,trpělivosti a pak už tě snad bude čekat jen to pěkné...hodně síly! 😉

mateta888
5. pro 2009

Tak já mám nachystanýho mikuláše a naši od rána dole zvoní jako že už jdou ale už jsem jim to zatrhla malé je z nich vyjukaná, asi na pustím pesana a bude pokoj čerti jedni 😀 .

mmorgana : tak jo dobře že už to jáš za sebou, chlamidie jsou pěkný bestie 😠 . Způsobují potraty, já jsem je chtěla testnout, ale mi dr řekla, že pokud netrpím na záněty tak je to zbytečně, že bych musela mít problémy a ty nemám, normálně se to léčí nějakýma antibiotikama a i manžel. Měla to tu gejbule, ale už sem moc nechodí, tak snad někdy jukne a víc ti to napíše. 😉
katyna : kočko jak je ? co nového u tebe a co miláček ? Už máš ježíška nakoupeného ? 🙂
eeefi : no já mám v průkaz 27.6. ale za 14 dní jdu na genetiku tak podle velkýho utz se to možná změní, nevím ale podle ms mi to plus mínus vychází. V ut jdu na ko tak snad bude všechno v pohodě. Bude to ted hektárna. 😒

katyna6
5. pro 2009

mateta-nového eště není nic,ale nějakou tu "pozitivní"změnu už bych teda fakt brala! 😉 A něco dárečků mám,zbytek asi bude muset počkat povýplatě,ale hlavní je,že to mám aspoň vymyšlano,to bývá největší problém.Jak je tobě,všechno v pořádku?kdy máš další ko?

katyna6
5. pro 2009

mate-jj,promiň,už jsem si všimla,kdy máš kontrolu.A dje pak taky někdy do albíčka fotečku,až budeš mít,ať se můžu zatím aspoň kochat 😀 😉 😉

mateta888
5. pro 2009

katyna : já bych to tam už dávno šupla, ale malá nám někam uklidila poctivě kabel od fotáku a jsme nahraní, hledáme už měsíc 😀 . Tak snad jak budem dělat úklid úplně všeho tak se někde objeví . Ani scener nám ted nejde tak je to na prd, ale dala jsem si to jako úkolem do vánoc 😅 .

horalka021
5. pro 2009

Ahojky!

fafli: jsi moc hodná 😵
a ostatní samozřejmě taky 😵, jsme na víkendu s prckem, takže testit budu zas až někdy doma, zatím se mrcha nedostavila a ani to, ťuk, ťuk, ťuk, nevypadá, je mi fajn, prsa pořád "pálí", ale není mi to nijak nepříjemné 😉
jo, zvracela jsem jednou, ale to nebylo ke "stavu", páč se mi udělalo nechutně v autě, blééé, to nesnáším 😝

k mudrovi zajdu nejspíš ve středu, v pondělí nějak nestíhám, v úterý má pro objednané těhulky a tam se bojím, bojím, tak středa to když tak jistí, pokud se "ona" nedostaví...
stejně nevím, zda už bude aspoň něco vidět, vždyť je to "čerstvoučké" 🤐

faflina
5. pro 2009

horalka :
Něco vidět určitě půjde. aspoň dvojčata za ty nervy! Né to si dělám srandu stačí jedno. Vždyť píšeš na víkendu s prckem. dívala jsem se do pasu a dítě neuvádíš. To je od manžela nevlastní? Jak je starej prcek? (nebo sem to blbě pochopila)?

horalka021
6. pro 2009

fafli: jj, to je naše vlastní (po KETu), je mu 1,5 roku 😵 a na dvojčata jsme se těšili a počítali s nimi už u prvního KETu, jenže prcek to druhé asi pořádně vytlačil a chtěl být sám 😀 u druhého KETu jsme také mohli čekat dvojčátka, ale... 🤐 takže se jim nebráníme a jestli přirozeně, fíhhhaaaa, to by byla sakra náhoda, ale moje babi byla z dvojčat 😉

tak situace se změnila a zítra kvačím k mudrovi, dnes večer ještě testím (zkusím i jinou denní dobu, jak píšou na krabičce, tak si to prověřím 😅), jsem napjatá jak kšandy 😲

mercedesse
6. pro 2009

Ahoj holky, musím se pochlubit, včera jsem to dostala. V pátek jsem to nevydržela, hupla na něj a v sobotu ráno to dostala, je mi teda hrozně zle, bolí mě břicho, ale jsem šťastná. Nikdy mi nic nebylo, tak jsem z toho docela vyjukaná. Kdybych věděla, že to chce jen prošťouchnout trubky, tak jsme na to vlítli dřív 🙂
Takže jen co to přejde tak šup na snaženíčko, ať jsou na testíku co nejdřív //. Jinak na dny to bylo 32 dní po revizi. Tak teď doufám, že na kontrole bude všechno v pořádku. A od teď už jen dobrou náladu a dobré zprávičky 🙂 Po dlouhé době se mi konečně opravdu daří dívat se dopředu.

horalka021
6. pro 2009

mercedesse: jj, také jsme to tak kdysi měli, už bych si bývala ani nevzpomněla 😉

dnešek: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 🤐

faflina
6. pro 2009

ahoj holky
Hralko nezbývá mi nic něž moc,moc gratulovat. a věřím, že vše dopadne ok.
Mercedes taky věřím,že se tvá a i naše fregvence v sexíkování zvýší na maximum a zadaří se!!!

mercedesse
7. pro 2009

Dobré ráno,
tak já mám pocit, že asi vykrvácím. Ale jinak na dušice je mi mooc dobře. Všechno je snad za mnou. Kecala bych, kdybych tvrdila, že se nebojím. To už ve mně asi zůstane.
Horalka: ještě jedna gratulka a určo dej vědět jak to dopadlo u doktora. Ale ten testík je celkem jasnej. 😉 Ale pšt, ať to nezakřiknem. 🙂

faflina
7. pro 2009

Dobré ránko!
Mercedes tak to je mi celkém líto,že až tak vím jak je to nepříjemné. Stach už po těchto zkušennostech budu mít i já. A to mě žere celou dobu asi nejvíc. Ale snad si tady budeme dodávat odvahy a bude to fajn.
No u mě to teď vypadá,že mrcha pomalu a jistě končí. Myslela jsem si že bych už včera večer mohla hupnot ma manžela, měla jsem ščistou vložku půl dne. A večer zase cosi teklo tak sem to přehodnotila nechámeto tak a uvidíme. Teď do ovulky nemáme co ztratit, ale tak kolem 12 dne od první MS na to vlítneme a to by byl v tom čert,kdyby nic. No poslední dobou jsem měla 40-44dní cyklus, i když ten poslední byl 27 a potom jsem byla těhu. teď ta porevizní byla po 41dnech. tak to asi zase bude kolem té 40. Ale jak se znám to se začnu testíkovat hned ja k se na MS kalendáří objeví kolem 30dní od MS. Abych měla jasno

mercedesse
7. pro 2009

Ahojky fafli, no to já jsem taky schopná to už na silvestra vyzkoušet, kdyby náhodou. Jsem nedočkavá. Ty máš dlouhej cyklus. Mě to vždy vycházelo 30-32 dní. Tak snad to je stejné, ale já si na plodný dny v sexu nehraju, když mám chuť, tak hurá na to. A to je skoro každej den 🙂 Nemá to se mnou brouček jednoduchý.
Jinak doufám, že je to sice intenzivní, ale krátké, kdybych to měla víc jak 4 dny, tak asi umřu. Jinak jsem to klidně mívala 6-7 dní. Mohlo by to i vyjít, že by bylo tajné překvápko pod stromečkem. Sice o něm nebudem vědět, ale bylo by to krásný.

faflina
7. pro 2009

Stím sexíkováním: taky sexíkujeme skoro pořád, ale když zrovna kolem poloviny cyklu, tak si po sexu dýl poležím atak jinak né že bych si počítala plodné dny. Ani to nejde přesně vypočítat, protože je ten cyklus pomatený. právě s tímto těhu sme byly s doktorama v neshodě oni tvrdili že je to staré 7-8tt a já jim říkala že to není možné že mi to vychází na 6-7tt. Ale to už je teď jedno.

horalka021
7. pro 2009

Super skvělé dobré ránko všem! 🙂

Takžeee, je to taaam, jsem ve 4tt 😵 😵 😵 Jinak váčky jsou již vytvořeny, vše vypadá, tak jak má a odpovídá "tak nějak" početí. 😅 Mudr byl naprosto šokován, ale tak roztomile, to byste musely vidět. 😀 Ještě v čekárně jsem byla zpocená jak Alík, stres až na půdu. 😒 Absolutně mi za nic nevynadal, prý že nic neslyšel a budeme se společnými silami snažit, aby to prostě klaplo. Dal mi Duphaston (že jako tělo je ještě "vyflusnuté" a mohlo by dojít ke špinění), listovku už beru. Pořád dokola mi gratuloval a nevěřil svým očím, na monitoru to bylo tak hezky vidět, skoro jsem ani nedýchala. 😅 Ale taky má paní po 3 IVF a pak se to teprve na počtvrté povedlo přirozeně... Kontrola za 14 dní. 😎
To je taková megaradost a obzvláště přirozeně, se z toho dnes asi picnuuu. 😀

markee
7. pro 2009

Dobré ráno,
Horalko,moc a moc gratuluju. To je opravdu nádherná zpráva 😉

faflina
7. pro 2009

kůli tobě brečím, úplně si mě dostala. Moc, moc gratulace tobě a tvojemu. Ach jak bych si to s tebou vyměnila. Moc ti to přeju a doufám, že už se sem nevrátíš 🙂 🙂 🙂 na tohle téma a najdeš si nějaké pro těhulky 🙂 🙂 🙂 . Ale navyháním tě budu moct ráda když pokecáme a budeš dál psát. I když to téma tady je teď pro tebe určitě trochu stres a obava. posílám pořád moc,moc pusinek a hlavně............................................................40tt.
A porod bez problémů.

mercedesse
7. pro 2009

Taky ti stašně mooooc gratuluju, je to nádhera. Troška závisti by se teda našla, no, ale samo ti to přeju. Prskej těhu bacilky, my budeme chytat, jo. A hlavně ať se prcek drží a ať to dobře dopadne. Nikam nám neutíkej, my chcem taky slyšet novinky a nezapomeň si upravit profil, když jsi ta těhule 🙂 Snad se brzo přidáme. 😉

mateta888
7. pro 2009

Ahoj holky 😵
Tak malá má štěkavej kašel, nechala jsem si ji dva dny doma ale nic moc jí není. naši bydlí pod námi a máti to strašně řeší. A ty moje chudinko, nemáš teplotku, pod se za ´mnou poduchlat ty jsi nemocinkaná.. . . . . 😠
No vydržela jsem to asi 15 minut a když se mě zeptala jestli jí jako něco dávám tak jsem jí řekla, že ne že jsem nesvéprávná a vůůůůbec by mě to nenapadlo. Cítila se strašně dotčená. A když jsem jí donesla čaj že bude pomáhat dědovy s garnýžema tak jí dala studenou kofolu 😠 😠 😠 😠 😠 .
Jsem se jí zeptala jestli jí to přijde normální. Prosinec nemám šanci přežít, tečou mi nervy navíc mě začal bolet trochu podbřišek a zítra jdu na kontrolu tak to jsem fakt zvědavá. Mě mrskne 😖 😠

no ale jinak obrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr maximááááááááální gratulačka horalce, konečně někdo táhne se mnoou do boje, držím pěstičky všechny co máme doma. 😀
faflina : ty tt to už nepořešíš, já jsem to ted taky měla, ale nenaděláš nic až když to ze mě dostali tak mi dali za pravdu to že to odpovídalo 6tt, prostě každej má svou pravdu, na výsledku se ale nic nemění 😒
mercedes : gratulačka k ms 😀 , Je to jediná z které máme všichni radost a další už přijít nemusí 😉

faflina
7. pro 2009

Matet: co sere tě tchýně? nnejhorší na tom Těho je, že akce srdeční se objevuje až koncem 6tt. A pořád se si to počítala a počítala a tehda mi tofurt vycházelo 5tt. Tak sem furt chtěla ať mi udělá ULTR. i jinný doktor.

mercedesse
7. pro 2009

Mateta: no já doufám, že už nepříjde. 🙂 A ty se hlavně nenervuj, i když já se obávám, že tchýně bude to samý. Neblbni, neplaš, odpočívej, žádnej risk za to nestojí. Mámu bych asi klidně někam poslala, když bude uražená aspoň dá pokoj, já jsem teda dost od rány a s tchýní to takhle dělám, ale ona je otrlá a dost jí to trvá, než pochopí, že když nadávám, tak to myslím vážně. Držím pěsti ať to zítra dobře dopadne.

horalka021
7. pro 2009

😵 😵 😵
profil si ještě upravovat nebudu, až bude srdíčko, to je pro mě stěžejní, to pak budeme zase o krok vpředu, doktor taky říkal, že pak už to bude ještě veselejší... však víte 😉 🤐
jj, strach tu bude pořád...
samozřejmě sem budu pořád přispívat, je to zase takové trošku "nabuzení" ostatních, sama jsem odtud čerpala info i emoce 😵

mateta888
7. pro 2009

Kdepak tchýně to je moje mamka 😠 . A už jsme si to vyříkali než jsme si to tady spravili. A rok se z rokem sešel a je to tu zas. Jinak se to dozví až po novém roce, nikdo neví a nemám potřebu to někomu říkat.
Nehledě na to, že pro tchýni budu doslova ''vyživovací schránka'' Co to znamená ?
př : volala manželovy jak se má mimi když jsem byla těhotná mi se nějak nemusíme, pak jsme slavili švagrovy narozeniny někdy v říjnu a malá se narodila v prosinci to jsem ještě zvracela a podávali mi dort a říkla na vem si a já ne děkuju ještě mi není dobře. Podívala se na mě a řekla, že se mnou se nebaví že je to pro mimi 😠 😠 😠 . TAk už jsem byla třetí osoba. což znamená Někteří malýmu nic nedopřejí. 🤐
Malá se narodila jsem jí jednou řekla at mi netahá spící dítě s kočárku nehledě na to že ji málem vyjela a to se ozval i manža a bylo vymalováno.
Ted si našla chlapa a myslí si že mávnutím proutku začnem znovu, děkuju nemám zájem.
Tak a ted mě zkuste někdo trumfnout. 😠 😎

mercedesse
7. pro 2009

No tak na to nemám. 🙂 Mě stačí, že tchýně neumí klepat a jsem nepříčetná, nehledě na to, že když se konečně dostanu do kuchyně, a mě vaření baví, tak mi nadiktuje co mám uvařit a ještě mi jako debilovi všecho připraví na linku. Tak to mám amok. A do toho pořád dělá z Michala malýho haranta, kterej si snad sám neutře ani nudli. Ona totiž ví všechno nejlíp a jestli čekám, že ho něco napadne samo od sebe, tak se pletu. Ona ho přece zná. Takže taky síla. 😒 Stejně to jednou nedopadne dobře. Ještě že mám naději, že se budou stěhovat buď oni nebo my. Jinak bych to asi neustála. A o tchánovi radši ani psát nebudu, to je omezenej debil. Pořád má hrozně debilní dotazy.

mateta888
7. pro 2009

mercedes : ty s nima jako bydlíš ? tak to tě obdivuji. Mi jsme si spravili půdu u našich, máme zvlášt úplě všechno pokud nejdu za nimi nebo se nepotkáme na dvoře tak se nemusíme vidět. Mám je ráda, ale bydlet s nimi v jedné domáctnosti opravdu ne ne ne ne ne ne ne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru