Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

zanet2009
18. bře 2011

@martasl jak psala Fram,nemyslím,že to jsou špatné zprá vy,spíš naopak-konečně se něco děje a třeba přijdou na důvod,proč Ti nejde otěhu.
Držím pěsti a už at máš po MS a může se to rozjet. 😉

martasl
18. bře 2011

holky díky,takový slova útěchy potřebuju slyšet.nejsem na tom psychicky zrovna nejlépe.ještě že vás mám 😉 .manžel přijede asi večer,ale asi nikam jít chtít nebude.teď hlavně,abych po vyvolávačce co nejdřív dostala ms,mohl mi udělt to vyšetření hormonů a pak se uvidí.

hedul
19. bře 2011

martasl moc ti držím palce aby ti konečně pomohli a ještě jednou apeluju zkus kontaktovat někoho v tvém okolí kdo provozuje detoxikaci od MUdr jonáše myslím si že by si dostala Gynodren a určitě by ti to pomohlo i ustálit pravidelnost MS.Myslím si že to za to stojí já jezdím do Havlíčkova Brodu,ale v každým krji určitěš někdo je tak to zkus. Díky tejhle metodě máme našeho kloučka a má kámoška mněla borelie na vaječníkách nemohla skoro dva roky otěhotnět a pak hned za 2 mněsíce po kuře a těhu v pohodě a už maji druhé tak o tom uvažuj jsou i jiné metody než jen IVF kord když chlap pro to moc neni. Ješějednou držím palce a myslím na tebe 🙂

fram
19. bře 2011

@martasl tak už jste si s manžou promluvili?Jak to dopadlo?

martasl
19. bře 2011

ahoj
hedul-absolutně nevím o čem píšeš.co to je ta kůra??nějaké vitamíny nebo co?

fram-no včera večer jsem mu jen řekla,co říkal doktor.o možnostech CARU.nejvíc mě asi zatím zaujal ten reprofit v Brně.ještě omrknu nějaké diskuze o Unice a tom reprofitu.zatím záleží,jak dopadne ten hormonální profil.pak jsem mu řekla,že podle výsledků se uvidí co dál.manžel samozřejmě mlčel-nic nového pod sluncem.

hedul
21. bře 2011

Ahoj 🙂
martasl - já už o tomjednou psala tak tedy je to detoxikace organismu pomocí lihovo byliných kapek,které v sobě nesou nějakou informaci o tom jak má kvalitní zdravý orgán pracovat nevím jak jí tam dostávají,ale nesmíš tyhle kapky vystavit eletromagnetickému poly aby se neznehodnotily. Jedna lahvička stojí 350 kč,ale fakt to funguje.
Jinak dneska jsem byla na UTZ a snad jsme v pořádku podle mimča jsem 12+3 a mimi má 59mm jinak jsem 13+2..NT nám vyšlo 2,16mma to by mnělo být taky v pohodě tak doufám že i krev bude dobré. Dneska jsem štastná jako blecha 🙂 🙂 🙂 .

fram
21. bře 2011

@hedul gratuluju k NT 🙂 🙂 Krásný pocit, viď 🙂

hedul
21. bře 2011

Děkuji uplně super asi víš jak moc se mi ulevilo dneska dorána jsem skoro strachy ani nespala takže teď jsem fakt moc šta\stná 🙂 🙂

marulinka
21. bře 2011

@hedul gratuluji 🙂 🙂 🙂 teď už bude líp a líp 😉

martasl
22. bře 2011

ahoj holky
hedul-no vidíš,že je miminko šikula a pěkně se drží.gratuluju ke kontrole.ale že to bylo strachu,viď?hlavně že je všechno ok.jen tak dál. 😉

včera jsem byla na té vyvolávačce.ptala jsem se sestry,jestli pokud bych otěhu asi toho 9.3.,tak jestli by už 18.3 bylo v krvi něco poznat-hcg.prej kybych byla už těhu,tak by tam bylo aspoň něco,ale já měla 0.takže je jasný,že z toho nic nebude.nevím od kterého týdne je v krvi hcg poznat. 😒 ☹

martasl
24. bře 2011

ahoj holky.kde jste?ms stále nikde a bt se drží.tak to prostě nechápu.včera jsem byla s holkou na pohádce NA vlásku-super,maminkám s dětma doporučuju. 🙂

hedul
24. bře 2011

Ahoj holky
martasl moc děkuji za gratulaci. Nervy to byli strašný chlap už ze mně má pocit,že jsem magor a pořád přeháním. Vůbec mně nechápal proč se tak bojím. Jinak si se ptala kdy je v krvi znát HCG tak nejsem si jistá přesně,ale myslím si že tak po týdnu a po 14 dnech už je ho tolik,že ho zaregistruje i těhu test. Držím ti palce aby se vše k dobrému už obrátilo 🙂 drž se!!! 🙂

ravie
25. bře 2011

Ahoj holky,
dlouho jsem nepsala, ale sleduju to tady, nebojte 🙂 moc gratuluju všem k úspěšnému naskakování TT.
@martasl no zdá se mi, že jsem někde slyšela, že pokud jsi těhu, tak ta injekce na vyvolání MS těhotenství neublíží, třeba jsi těhotná a v krvi ještě nic nebylo, jako ani v krvi to nebude dřív, než vajíčko zahnízdí což je asi tak týden po oplodnění - nevím jestli ti to sedí na tvé termíny...zkus mrknout na tuhle stránku, je tam těhotenství den za dnem - je to takové hezké počtení. http://www.vitalia.cz/rodina-a-vztahy/miminka/t... Já jsem teď ve fázi ovulace, tak na tom opět pracujeme. Koupila jsem si knihu "Moc podvědomí" a docela mě to pohltilo, začala jsem se tak nějak jinak dívat na tu naši snahu a ty stresy kolem neúspěchu, myslím, že to může všechny snažilky povzbudit. Je to od Murphyho.
Držte se a pište jaké další úspěchy jsou za vámi 🙂 (hlavně jsem zvědavá na Fram 😉 )

luckanezmarka
26. bře 2011

Ahoj holky jenom na skok, Olda se narodil 22.3. 36tt+2 2400g a 47cm, ležíme na nedonošencích, bojujeme s pitím, snad se brzy chytne, aby jsme mohli jít domů, jakmile dorazím, určitě přidám fotečku 🙂 Zatím se mějte hezky a doufám až se vrátím, tu budou samý pěkný zprávičky. 🙂

marulinka
26. bře 2011

@luckanezmarka jejda,to si klučina nějak pospíšil. ale strašně moc gratuluji,přeji hodně zdraví a držím palce na to pití,ať Oldíček rychle přibývá na váze 😉 držte se 🙂

fram
26. bře 2011

@ravie ahoj, držím palce do dalšího snažení. Psychika hraje velikou roli, takže věřím, že teď už se brzy zadaří 🙂 🙂
@luckanezmarka velikánská gratulace, Oldíčkovi hodně zdravíčka, však ono mu mlíčko zachutná. 🙂 🙂

hedul
28. bře 2011

ahojky luckanezmarka moc ti gratuluju k narození chlapečke konečně to máš za sebou ted už jen aby Oldříšek pěkně papal a už aby jste mohli jít domů. Držím vám palce a přeji oběma zdravíčko. 🙂

martasl
29. bře 2011

ahoj holky.

luckanezmarka-jejda,Oldík se už nemohl dočkat,asi cítil,že už svítí krásně sluníčko.moxc tobě i manželovi gratuluju a hlavně,ať Oldík krásně papá,roste a je zdravej jako rybička.těším se na fotečky 😉

jinak holky v neděli ms dorazila,teď ji mám dost silnou.ten pád z takové výšky-61dc teda pěkně bolel.ach jo.začala jsem dnes užívat poslední balení clostilu.no uvidíme,jak to půjde dál 😅

luckanezmarka
30. bře 2011

Ahoj holky, děkuji za gratulace, byla jsem na chvilku doma, zdržela nás totiž žloutenka, zítra nastupuju zpátky a začneme zase znova kojit, protože neměl chudák doteď sílu 🙂 , pořád tomu nemůžu uvěřit, že už ho máme, je to zázrak a moc vám všem takovejhle zázrak přeju, protože to je to nejlepší co může člověka potkat.

marulinka
30. bře 2011

@luckanezmarka to je tak krásně malej drobeček 🙂 ještě jednou moc gratuluju 😉

fram
31. bře 2011

@luckanezmarka rozkošnej drobeček, držím palce, však se rozkojíte 🙂

lenkule
1. dub 2011

@luckanezmarka taktéž moc gratuluju. Oldík je moc krásné miminko. Ať vám dělá jenom radost. Ty sis toho hodne vytrpela tak to je sladka odmena.

lenkule
1. dub 2011

je super ze tady uspechy tak pribyvaji, nakonec se vsechny miminek dockame 🙂
@martasl moc me mrzi ze to tentokrat nevyslo. Ale neves hlavu, treba se ted s dalsim balenim Clostilu zadari.
@fram to je uzasne jak ty tydny utikaji.
My si ted asi chvili od snazeni budeme muset dat pauzu. V utery jsme byli na klinice ohledne vysetreni proc se nam nedari otehotnet protoze uz je to zase trictvrte roku od MA. Tak jsme si rikali ze se ujistime jestli je vsechno v poradku. Delaji nejake testy na imunitu, protilatky proti spermiim, hormony a spermiogram. Bohuzel jsme se dozvedeli, ze manzelovi se momentalne netvori zadne spermie. Ma poslednich par mesicu problemy s imunitou, mel neustale nachlazeni a teploty a bral ruzne leky i na imunitu, tak to podezrivam ze je zpusobene tim.
Doporucili nam pockat tri mesice jestli se stav zmeni a nebo potom bude muset nasledovat lecba popripade nejaka metoda pro umele oplodneni. Nastesti ani toto neni uplne neresitelne. A urcita pravdepodobnost ze deti mit budeme je i kdyby se to nezlepsilo. Byli jsme z toho pekne prejeti, ale na druhou stranu ted alespon vime kde je problem a nemusim brat hormony bez uzitku. Doktor jeste rikal ze kdyby nevedel ze jsme cekali miminko tak ze by rekl ze deti mit prirozene nebudeme. A delal blbe forky ze matka je vzdycky jista a otec ne. Za coz se mi ho chtelo nakopat do zadku.
Pak se ale omlouval ze to byl blby for.

kutcher
1. dub 2011

Hoj holky sice sem nepatřím, ale málem patřila. Toto téma už pár dní sleduju a už se sem chystala - byli jsme u dr. 6+6, 7+2, 7+6 a srdíčko nebilo, dr. mě navrhla, no skoro poručila revizi, já si vydupala kr. testy, ty vyšly dobře, ale že prej i tak si nemám dělat žádné naděje, i tak jsem ji řekla, že příjdu nejdřív 8+6, že může naskočit i dýl - no, skrývala výsměch, ale já si mlela svou. Tak jsem teď v úterý 8+6 tam šla a ona s takovým výrazem, jako že to je stejně marný, mě začla vyšetřovat a hle, bilo. Jestli to je zázrak nevím, jen vím, že ne vždy má lékař pravdu a že se prostě do 9.tt čekat má a vše potřebuje svůj čas. Tím víc jsem zaražená, že tolik holek je posláno v 7.tt na revizi. A vám všem, co jste tento zákrok prožily a přišly jste o své drobečky hluboce smekám a tím, že už jsem tu po psychycké stránce 1 nohou byla, dokážu pocítit, jak vám před zákrokem bylo, ovšem už ne, jaké to je po něm, ale všem vám ze srdce přeju zdravé drobečky a ať jste šťastné. Doufám, že se na mě nebudete zlobit, že jsem sem napsala, ahoj

marulinka
1. dub 2011

ahoj holky
@fram už cítíš pohyby?? 😕
@lenkule tak už aspoň víte čím to je a začne se něco dít 😉 a od doktora fakt blbej fór 😖
@kutcher to je dobře,že sis stála za svým a dobře to dopadlo 🙂 přeji hodně štěstí a držím palce do úspěšného konce 😉

fram
1. dub 2011

@lenkule ten doktor , to byl ale blbec, profesionál snad něco takovýho ani nemůže vypustit z pusy 😠 Ale je dobře, že víte, kde je problém a hlavně, že ten problém jde řešit. Budu držet palce.
@kutcher mě dr. poslala na revizi , když jsem byla 6+1, protože netlouklo srdíčko. Dodnes jsem z toho špatná, že to uspěchala a já se nedokázala bránit. Jsem ráda, že u to u vás mělo šťastný konec 🙂
@marulinka myslím, že cítím maličko ťukání, ale tak 1-2x denně. Už se těším na pořádný kopanečky 🙂 Jak ty??

hedul
1. dub 2011

ahoj holky
luckanezmarka máš moc pěkného klučíka tak jen vydržte buďte zdraví a pěkně papejte díky za fotky.
martasl je mi moc líto že mrcha nakonec dorazila,ale neztrácej naději zase bude líp.
kutcher jsi dobrá,že sis svého drobečka vybojovala tak ti držím palce aby teď už bylo všechno v pořádku. A po téhle zkušenosti bych asi vymnělila doktora. Nechápu,že nepočítal z tím,že jsi otěhotněla dýl asi bych k ní již nemněla důvěru a bez té to v gynekologii nejde.
Všem držím palce ať nám to dobře dopadne a všechny se dočkáme dobrého konce 🙂 . Užíme si sluníčka,které nám dodá sílu kterou každá potřebujeme 🙂 🙂 🙂

kutcher
1. dub 2011

@fram Takováhle Dr. by zasloužila bezpodmínečně přes hubu, moc mě to mrzí, muselo to být hrozné, ale koukám, že teď čekáš mimi, tak ať ti vše v nejlepším dopadne;)

marulinka
1. dub 2011

@fram mám v břichu jen takový divný pocity,takový napínání,pohyby ještě nee.taky se těším,nemůžu se dočkat.. 🙂

fram
1. dub 2011

@marulinka já si právě nejsem 100% jistá a připadám si jako idiot. Pořád se hlídám, jestli už je to ono a jsem z toho nervózní, jestli je všechno v pořádku. Hysterka,no 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru