Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
24. srp 2010

já si do toho pátku počkám.uvidím,co mi zítra řekne doktor,až mu zavolám.ještě v pátek testnu,třeba bude něco vidět-pokud jsem těhotná.

zanet2009
24. srp 2010

Dneska jsem byla na tom NT screeningu, všechno je prý v pořádku, jenom si mám příští týden zavolat na výsledky krve.
Fotečku z UTZ dám na chvíli do alba.

martasl
24. srp 2010

zanet-tak to je paráda.hlavně že je všechno ok a krev bude taky v pořádku,uvidíš 🙂 😉

martasl
24. srp 2010

zanet-krásný miminečko.necháte si říct,co to bude??

zanet2009
25. srp 2010

@martasl u malé jsem byla nedočkavá a nechala jsem si to říct hned jak to šlo poznat 😀 , teď si pohrávám s myšlenkou, že se necháme překvapit, ale zda to vydržím to nevím. 😅

ravie
25. srp 2010

Ahoj holky
@zanet2009 to je moc dobře, že výsledky jsou v pořádku, krev bude určitě taky! Já bych to pohlaví asi nevydržela nevědět, i když říkala mi kamarádka, že je to úžasné překvapení, když doktor řekne měminko máte chlapečka/holčičku... 🙂
@martasl já jsem z toho paf! Jako je fakt, že někdy to trvá, zvlášť když mohla být ovu později...kdy ses to zapomněla testovat??? Kámoška měla zpoždění 10 dní a teprve se jí objevil první duch! Když jsem četla o HCG, tak první tři týdny od ovulace je to minimum. Ta krev je asi nejjistější...já jsem to dnes slavnostně dostala 😠 (po devíti dnech špinění!!), tak se těším až najedeme na snažení a budu opět doufat, že to vyjde.

martasl
25. srp 2010

ahoj
zanet-tak to nevím,jestli bych to taky vydržela.u prvního těhu to nebylo vidět,u druhého jsem si to nechala říct a ořvala jsem to,když mi řekli druhou holku.doma jsem manželovi nadala,že ho má na hovno.holt jsem byla blbá,samozřejmě,že jsem za ni byla šťastná.teď by mi to bylo taky jedno,hlavně,že bych to dotáhla do konce a miminko bylo zdravé.

ravie-zapoměla jsem testovat 10dc,22 a 23dc.když mi toho 9.8.na preventivce bral krev,tak jsem měla hcg 0.takže buď jsem byla čerstvo oplpdněná,nebo těsně po kontrole.ale už jsem objednaná na pátek na krev.tak se to snad rozsekne a budu mít jasno.
no tak konečně,že se ms ráčila rozjet.takže pak začnete se snažením??

zanet2009
25. srp 2010

@martasl MS teda zatím nedorazila? Nám je taky jedno, zda to bude holka nebo kluk, hlavně aby bylo v pořádku a zdravé.
Já tuším chlapečka, tak uvidíme, zda jsem se trefila.

martasl
25. srp 2010

a už jste dumali tak trošku nad jménama?? 🙂

andi2
25. srp 2010

Ahojda.
@ravie mě dorazila taky mršule konečně hurá/člověk jásá přitom jí jindy nechce/taky po pěti týdnech a něco.Se zase posune aspon něco dopředu.Já ještě jednu a budem se taky moc snažit aspon doufám. 😉
@zanet2009 supr tak když se cítíš na chlapečka tak to tak bude.I když ono je jedno co to bude hlavně at je vše o.k. 😉
@martasl držím pěstičky at je to těhu u někoho stoupá hcg třeba jinak.Tak se opatruj člověk nikdy neví. 😉

skuldova
25. srp 2010

Ahojky Děvčata,omlouvám se ale nebyla jsem nějak schopná ani číst ani psát,dneska konečně chvilku jo tak se s vámi jdu tak nějak rozloučit.Nevyšli nám další dva Kety takže to balíme a necháme to osudu,psychika je bohužel v háji,jsem na práškách.Co jsem stihla dočíst tak moc blahopřání těhulkám a martasl držím strašně moc palečky.Omlouvám se těm co jsem na ně zapomněla,ale fakt to nemám dočtený.Všem přeju hodně zdravíčka a štěstíčka.

fram
25. srp 2010

@skuldova ☹ ☹ ☹ ☹ to mě hrozně mrzí. Doufám, že to nejhorší zklamání a smutek se časem trošku otupí a třeba ještě není všechno ztraceno. Držím mocmoc palce, ať sebereš dost síly a překonáš tohle těžký období a to miminko jednou vyjde. Musí. Drž se.

fram
25. srp 2010

@andi2 blahopřeju k mršuli
@ravie přeju úspěšné snažení
@zanet2009 já u prvního taky cítila kluka a byl tam 😀 Gratulace k NT.

martasl
25. srp 2010

skul-pane bože,to je mi hrozně líto.úplně mi hrkly slzy do očí.chápu tě,vím jaké to je být úplně na dně.taky jsem to po potratu bez prášků nedala.moc tobě i partnerovi přeju,aby bylo líp a vytouženého miminka jste se dočkali.měj se moc hezky a opatruj se.

andi2
25. srp 2010

@fram děkuju už mi je hnedka líp 😉 skuldova Tobě také hoodně štěstíčka jo je to někdy fakt psycho ale věř že mimčo jednou příjde. 😉

zanet2009
26. srp 2010

@skuldova Je mi to moc moc moc líto 😢 😢 😢 😢 😢 , čas je nejlepší lék, uvidíš.

zanet2009
26. srp 2010

@martasl zatím nad jmény přemýšlím jenom já, s manželem to budeme řešit až těsně před porodem 😀 ,u malé jsme se ještě rozmýšleli na porodním sále dvě hodiny před porodem a jméno jsme změnili a jsme zato rádi 😀

ravie
26. srp 2010

Ahoj holky,
@skuldova úplně mě tvůj vzkaz vyřídil, ale věřím, že se to časem v dobré obrátí - prostě musí! Přeju moc síly, a taky aby čas rychle plynul a zahojil rány...
@martasl Tak tipuju, že ten 22. a 23. DC byla zrovna ovu! To by i tak sedělo, že test zatím negativní, ty jo, já ti to tak přeju, protože v tom zároveň vidím i naději pro sebe, že prostě když to jde jiným, půjde to i nám (doufám). V pátek držím palce, jak dlouho budeš čekat na výsledky?
@andi2 super, já jsem taky šťastná, že už je to ta třetí mrcha - nemám alespoň zbytečné obavy jestli to není moc brzo (i když jsme to testli už po 2.MS), teď si říkám, že už by žádná další nemusela dorazit! Tobě přeju ať to rychle uteče, věřím, že teď se to tak nepovleče jako třeba v zimě, kdy není co dělat a člověk má depky z počasí atd...
@fram díky!! snad to půjde lépe než posledně...a jak jsi na tom teď ty? Dlouho si nedala vědět...

martasl
26. srp 2010

holky,našla jsem zajímavej článek-jsem zase o něco chytřejší a budu muset manžela,až přijede dom pořádně prozkoumat 😀 http://www.kafe.cz/zensky-svet/erotika-sex/co-m...

martasl
26. srp 2010

ravie-nevím kdy budou výsledky,doufám,že ještě ten den.holky psaly,že bývaj do několika hodin.už začínám být ze zítřka nervozní,jak to dopadne 😅 😨

fram
26. srp 2010

@ravie já jsem momentálně v poovulačním období čekání na mrchu 😉 Měla by dorazit 2.-4.9. , když nepřijde , chtěla bych příští sobotu testit. Kéž bych se dočkala, ale nejsem moc optimistická (to já nejsem nikdy, co se mrchy týká 😀 )
@martasl pěknej článeček, hned jsem o něco chytřejší 😀 Zítra na tebe budu myslet a doufám, že budou samé dobré zprávy.

skuldova
26. srp 2010

Děvčata strašně moc děkuju za ty krásný reakce,musím vám moc poděkovat že jste mě tak držely nad vodou.Víc toho asi už nesepíšu,dojetím nějak přes slzy nevidím.Mějte se moc krásně a množte se,moc to všem přeju.Náhodou jsem ještě nakoukla i když mezi snažilky už nepatřím a určitě sem někdy jen tak juknu jak vám to jde.

ravie
27. srp 2010

@fram no né nadarmo se MS říká mrcha 😀 je to prostě mrcha nevyzpytatelná! Tak bylo by super kdyby nedorazila, musíš nás informovat!
@martasl dneska jsem teda fakt napnutá, ale takové zpoždění nebude jen tak, držím pěsti!! Určitě nám hned napiš! Je fakt, že když jsem byla u dr. a měla jsem ty bolesti při první porevizní MS, tak jsem měla výsledky vč. HCG tak do půl hodiny, ale když mi brala krev na potvrzení HCG, krvní skupinu, žloutenku atd. tak se s tím vůbec nes*ali a výsledky byly až snad za 14 dní - prostě pohoda, klídek, žádný stres (i když ne pro mě, že)...a článeček - vcelku mě pobavil 😅

martasl
27. srp 2010

ahoj.tak jsem z krve zpátky.ráno jsem si dělala test-mamatest10-negativní,ani duch a dr max25-podle mě je tam dušík,je to i líp vidět,ale nevím,jestli ho nevidím jenom já 😅 😅 .dcery se zeptat nemůžu,o ničem neví.zavolat mám v 11hod.tak mám nerva 😨

andi2
27. srp 2010

Ahoj holky
@ravie ty už máš 3 ms?Já myslela,že taky první tak uspěšné snaženíčko.Já dneska byla na krvi na horm.profilu tak jsem zvědavá jaký budou výsledky vždycky jsem ho měla o.k..A příští pátek jdu na UZ ohledně výšky sliznice jestli to bude o.k.tam se trošku obávám no uvidíme. 😉
@martasl jo to jsou nervy ale já si myslím,že to tam prostě bude takhle dlouho co nemáš ms a navíc horm.profil máš v pořádku tak není pochyb.No jsem zvědavá taky mocinky bych Ti to přála.Tak dej hned vědět jo?

martasl
27. srp 2010

to víš že dám.bych to nevydržela 😉 ale bojím bojím a mám strach,že si pořvu a ve středu pomažu do práce ☹

andi2
27. srp 2010

@martasl Tak já ti říkám,že nepomažeš do práce.A mě zmizeli zmínky asi zase nějaké novoty .

martasl
27. srp 2010

myslíš -zmínky o mě-?já je tam mám...kéž bys měla pravdu,ten čas se vleče.

andi2
27. srp 2010

@martasl jo jo ty zmínky o mě.Tak jestli je nemám plný oni jdou nějak smazat?

martasl
27. srp 2010

nevím,já tam toho mám taky plno,ale ještě jsem nepřišla na to,jak to promazat.tenhle koník mě připadne dost chaotickej,to je furt nějakej problém.když chci najít konkrétní diskuzi,nemám šanci.dřív ten přehled o diskuzích byl mnohem lepší.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru