Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
3. bře 2010

,,prostudovala "jsem v rychlosti nového koníka a je fakt lepší.někde jsem psala,že nic moc,ale to jsem to podrobněji nezkoumala.takže opravuju-bude lepší... 😉

zanet2009
3. bře 2010

Já doufám, že březen už klapne, musí 😉

Holky Ultrogestan je špatný?já jsem ho asi týden brala, ale to asi nebude důvod, že jsem přibrala, že ne?

martasl
3. bře 2010

zanet-po týdnu užívání utroše to přibrání asi nebude.no ale nevím,nejsem odborník 😅 😉

no nic,holky,mějte se.jdu se chystat do práce.fakticky se mi nechce.zítra sem nahlídnu,tak pilně pište,ať mám co číst 😀 ahooooj 😉 😉

fram
3. bře 2010

zanet, mrcha naštve, ale můžeš si říkat, že jsi aspoň dodržela "povinné" 3 měsíce a tělíčko nejspíš ví, co dělá a na těhu ještě nebylo připravený. Ale březen je krásnej jarní měsíc a to se v přírodě plodí ostošest 😀 takže to určitě vyjde 😉
martasl, pokud to v pátek nevyjde a mrcha přijde, platí to samé jako pro zanet, ale držím palce, ať nedorazí.

andi2
3. bře 2010

Ahojda.No holky v březnu to klapnout musí.Já jdu zítra na UZ a příští týden /když bude vše o.k./pro zmrzlinky./embryjka/.Teda koukla jsem na tu roušku se vidím jak s ní pobíhám po krámě mezi lidma 😀 no i když někdy by neuškodila..martasl taky jsem jukla na novýho koníka ale zatím mi to moc neleze do hlavy 😠

martasl
4. bře 2010

ahoj holčiny 😉 no teda,kde jste??..že by v práci?? 😲

andi-a procházelas bazar,diskuzi atd...já když jsem si jen četla co psali o změnách,taky nic moc,ale když jsem si to prošla,tak je to fakt lepší 🙂

andi2
4. bře 2010

😕 😕 😕

stephanie
4. bře 2010

Ahojík holky, jdu vás podzravit...
copak je nového???
zanet neboj, příště to klapne...po týdnu bys z utrouše určitě nepřibrala...
a co naše andi, jak na UZ??? doufám, že vše Ok.
Marti a co ty, jsi zase v rachotě?

fram
4. bře 2010

andi, tak to zítra budu držet palce, ať je to v pořádku a příští týden hups miminka do bříška? Chápu to správně?

fram
4. bře 2010

andi, jsem to zvorala, UZ byl už dnes, viď. Doufám, že O.K.

andi2
4. bře 2010

Ahoj holky.Tak Ket ted nebude. 😒 Na pr.vaječníku mám cystu.Jinak vše o.k.Jsem se ptala z čeho když ted neberu žádný hormony.A dr.řekl.nic se nebojte to praskne a je to z ovulace ta cysta.Dal mi na 15 dní léky-hormony což na tu mojí krev nic moc teda.A hned po ms přijít.Jinak z minulýho ketu tam bylo hcg 3 čili se to chytlo a pustilo..To je pořád něco. 😉

andi2
4. bře 2010

fram vidíš jak se učíš chápeš to dobře.No jo tak musíme počkat o měsíc .

fram
4. bře 2010

Andi, to je škoda, ale i duben je krásnej měsíc na zabydlení miminka, takže pak to určitě vyjde. Cysta zapráskaná... proč by to mělo být jednoduchý, když může být složitý 😕

andi2
4. bře 2010

fram jo jo a nikdy jsem cystu neměla.Jinak je vše o.k. ale nechtěl dr.riskovat když tam ta cysta je.no mávnul nad tím rukou,že to nic není at se nebojím tak už se nebojím teda no.A holky co mi psaly z jiný diskuze cysty měly a jsou těhu.Tak snad to bude o.k.

fram
4. bře 2010

andi, to je dobře, že se nebojíš, dr. určitě ví, co dělá a hlavní je myslet optimisticky 😉 Už se těším, až v dubnu budeš hlásit // .

andi2
4. bře 2010

fram snad když bude vše o.k. tak hned ten cyklus .Všechny budete hlásit // a povinně 😵

stephanie
4. bře 2010

andi, ahoj, no co to čtu? to je mi líto...!!! to je blbé...tak to ti teď samo praskne?
jak jsem byla teď těhu, tak mě pořád bolelo na té levé straně, jak jsem vám říkala, že mě bolí i u ovu a dr. říkal, že to je možná cysta a ta praskne...ony prý v těhu praskají...byl úplně v klidu
a to je nějaká velká překážka u KETu? moc tomu nerozumím....

stephanie
4. bře 2010

andi tak my nakonec půjdem do toho spolu...společně se to lépe táhne 😵 😵 😵
a neboj, to se skulí...

andi2
4. bře 2010

Ahoj Step.No dr.nechtěl riskovat kvůli tomu že máme poslední 3 zmrzlinky.A kdyby se to třeba chytlo zase tak by ta cysta mohla vyvolat potrat a do toho teda nejdu.Jo praskne říkal ale kdy to nevím měla by to pak odejít s ms.Já mám cystu prý z ovulace-z rost.vajíčka.Páč ovu ted bude i testík byl opět pozitiv.Jinak je vše o.k. až na tu cysstu.Jinak jsem se stihla zeptat na ten Pregnyl.Když je cyklus přirozený/bez hormonů /tak se dává Pregnyl.A když je cyklus stimulovaný s hormonama tak se nedává páč na to jsou ty hormony.

andi2
4. bře 2010

step no to budou velikonoce 😵 Já si pamatuju když se dcera narodila v lednu tak nás tam bylo v porodnici,že už ani nebyly místa a sestřičky ach ty velikonoce 😀 hlavně aby tam někdo premával na velikonoce.mě to tak vyjde když bude vše o.k. a ms tak jak má.

stephanie
4. bře 2010

andi, tak to jo, je fakt, že raději ať jsi úplně OK...tak ty jsi tedy byla naposledy opravdu těhotná...ale příště to určitě výjde, te´d je fakt nějaké plodné období, další holka na reprofiťácké diskuzi je těhu...
jinak dík, že ses zeptala 😵 , už mám v tom jasno 😉
no ale super, že máš Ket v přirozeném cyklu, já musím brát ten estrimax...ale mi ta mrška chodí jak chce...jsem zvědavá, kdy dorazí teď...

stephanie
4. bře 2010

tak andi velikonoce to jistí 😀 😉
tak říkáš že je po velikonocích úrodička, jo 😀 😀 😀

andi2
4. bře 2010

No vloni před velikonocema 1 ivf to neklaplo.Ted by to bylo přímo na velikonoce tak to by mohlo všude samý vajíčka 😀

stephanie
4. bře 2010

já měla velikonoční úrodu po prvním OPU - 42 vajuch 😀 , tak mi tehda dr. říkal, že to je jak o velikonocích
a ten gel používáš? já jsem taky nad ním uvažovala, ale když ty spermoše od manžela jsou tak líné, tak by to bylo asi zbytečné...

andi2
4. bře 2010

step ještě ne-mám ho na poště. 😀 A jelikož tady u nás tak se tam dostanu až v pondělí.No právě že ten gel je popožene.Vyzkoušíme to neblíží.Ale třeba vím,že Femig.už pít nebudu akorá mi rozhází cyklus a a ta cysta no člověk neví.Je to na upravu cyklu a proti cystám aby to na mě nefungovalo obráceně.tý jo tolik vajuch.To máš ještě na ketíky.To já měla poprvé 13 a dvě zůstaly a zavedly. A po druhé 8 a všechna zůstala.

stephanie
4. bře 2010

andi a já si dneska zrovna objednala další femigard... 😨 ...já zatím nemůžu nějak hodnotit, první mrška došla celkem podle mého očekávání ( i když v době ovulace??? 😨 😨 😨 ), počkám, co se bude dít ještě dva cykly a rozhodnu se, jestli to budu dál užívat, nebo ne...ještě jsem uvažovala o jedné babce bylinkářce, ale nevím nevím...
pošlu ti odkaz do IP a někdy mi pak řekneš tvůj názor...
z těch vajuch tehda zas tolik nezbylo...bylo oplodněno přes 20, v mražáku bylo 9...ani jsem se neptala, jakto, že nakonec bylo tak málo...
a ptala ses andi na tu minimálku? nebo to jsi dneska byla u jiného gynekologa...

andi2
4. bře 2010

step na minimálku jsem se neptala dneska.Nějak to byl pro mě šok s tou cystou.jinak jestli máš neprav.cykly tak to Ti srovná. 😉

stephanie
4. bře 2010

kde jsou dneska všechny???
no já mám sakra nepravidelné...někdy jsem neměla měsíčky vůbec...tak snad se to spraví...

liptonek
5. bře 2010

zdravím. je tu někdo?

zanny
5. bře 2010

Ahoj holky,tak jak je při pátku? 🙂

Liptonku ahoj,asi nikde nikdo..jen já 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru