Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

phoebe.b
25. bře 2010

jj, kouknu, dekuju. prave ze k doktorovi mam jit az za dva tydny ☹ ted ma plno a pry by tam moc videt jeste nebylo, coz je asi pravda,ale pokud se to nezlepsi pres vikend, zajdu si asi.

lusye
25. bře 2010

phoeb, jako ono to může být zahnizďováním mimíska v děloze ... No ale pokud bys špinila víc, tak můžeš skáknout i do porodni na pohotovost, at ti něco dají. A budeš mít jistotu na čem jsi. 😉 Ale neboj, myslím, že po naší zkušenosti ty obavy prostě jen tak nezaženeme. Stejně se stane, co se má stát. A věím, že to bude tentokrát ok. 😵

phoebe.b
25. bře 2010

snad to tak bude, jinak uz nevim.kdyz se kouknu jak nejaka "mama" zase odhodila mimiska na popelnice, to snad pak na svete neni zadna spravedlnost ☹

lusye
25. bře 2010

Určitě bude!!! Musííí!!! 😵 😵
Už na tebe koukám, jsi kočka! 🙂

phoebe.b
25. bře 2010

Teda to byla ostuda 😀

stephanie
25. bře 2010

ahoj holky,
vy jste byly dneska nějaké ukecané 😀
phoebe, to bylo super, jsi strašně sympatická...to byl teda vůl ten poslední, to jsi měla odvahu, že jsi ho hned vyhodila...ale dobře jsi udělala, ale nechtělo se mu, co? 😀

phoebe.b
25. bře 2010

je, dekuju 🙂 no nechtelo,ale jemu preci o prachy nslo 😀

stephanie
25. bře 2010

...ten se projevil hned ze začátku teda...
tak to jsem zvědavá, jak to dopadne...ale jak jsem koukala na fotky z tvého fotoblogu, tak tam sis toho pravého nakonec asi nenašla, že? 😉

phoebe.b
25. bře 2010

rict to nemuzu,ale hadas spravne 😀

stephanie
25. bře 2010

tak hlavně že se ten pravý našel 😉 😉 😉

phoebe.b
25. bře 2010

🙂)) jojo, vyckaval, vyckaval az se dockal 🙂 jdu haji holky, dobrou noc vam vsem 🙂

angelina987
26. bře 2010

Phoe: ses mi zdála nějaká povědoma 😀 jinak včera jsme na to koukli s manžou a ten poslední blb by už měl moje nehty zaražené v hlavě (a to je mám sakra dlouhé a špičaté),nesnáším takové lidi a obdivuju tě, že jsi do toho šla. Hodně štěstíčka.

skuldova
26. bře 2010

Ahoj holky,byla jsem tady naposledy někdy v únoru a jen chvilku a od té doby se chodím jenom dívat jak vám to jde,plácala jsem se v tom po revizi nějak moc tak jsem vás radši nerozhazovala svýma problémama.V pondělí jsem byla na dalším KETU a od tý doby sedím u počítače pořád a už mi to nedalo vám nenapsat.Chci vám říct že všem moc držím palce.

joseline
26. bře 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat , za jak dlouho jste od revize dostaly ms? Já už mám od revize 6týdnů apořád nic. Za 14 dní jdu k doktorovi, tak asi si mám říct o tu vyvolávací injekci?

lucy.m24
26. bře 2010

Ahojte, taky jsem tu psala akorát někdy v lednu.. a občas si tu přečtu co se tu děje 😉
Phoebe: gratuluji
Martasl: nezoufej, určitě se ti to podaří příště.
Joseline: já jsem ms dostala až za 8 týdnů.
Jinak už mám po druhé ms a už se snažíme tak jsem zvědavá kdy otěhotním 😵
Mějte se hezky a ať se daří 😉

lusye
26. bře 2010

joselin, já to dostala 27 den po revizi Asi u tebe bude muset být vyvolávačka. 🙄 Jak si měla před otěhu dlouhé cykly?
lucy, my taky nečekali na třetí, není jasné kdy se zadaří. A většina holek pokouší štěstí po druhé ms. 😵 Tak držím palečky, ať brzo hlásíš //. 😉 Poprvé trvalo jak dlouho než si otěhu?

lucy.m24
26. bře 2010

lusye: brala jsem 5 let antikoncepci a po vysazení jsem otěhotněla za 3 měsíce.. a co ty? takže vy už taky zkoušíte?

lusye
26. bře 2010

lucy, no já ji vysadila dřív, chtěla jsem si pročistit tělo, takže půl roku jsem ji nebrala. Po začátku snažení se podařilo hned první měsíc. Tak jsem zvědavá, jak to teď potrvá ... 😅 Jj, sice já už bych měla za 4 dny třetí ms dostat. 😝

lucy.m24
26. bře 2010

No tak to už se blíží 😕 Tak teda doufám, že ms už nedostaneš 😉 .
Četla jsem něco i o testech, z kterého poznáš týden po otěhotnění , že jsi těhotná... myslíte, že to může být fakt pravda? nějak se mi to totiž nezdá

lusye
26. bře 2010

lucy, asi ne, však mimísek se zahnizďuje do dělohy až tak po 9 dnech ... a pak se začne produkovat hcg, na které reagují testy ...
Já mám nejlepší zkušenost s Mamatesty. 🙂

liptonek
26. bře 2010

phoebe.b - děkujuuu 🙂 Asi hodne záleží na tom, v kterým týdnu byla revize provedena. Já se dostala už dost daleko ☹ , tak možná proto ta delší pauza. Ale jeden doktor mi 2 MS odsouhlasil, tak poslouchám jeho 😀

liptonek
26. bře 2010

lucy - mrkni na tenhle: Těhotenský test RapiClear direct Super Sens. Citlivost testu je 10mlU/ml. Takže patří k těm nejcitlivějším a v letáku píšou, že je schopný diagnostikovat těhotenství již pátý den po oplodnění....Za sebe můžu říct, že mně tyhle testy jako první řekly, že jsem těhotná. Ostatním to trvalo dýl 🙂

fram
26. bře 2010

Ahoj holky,
phoebe, v telce Ti to moc slušelo a máš úžasný dětičky 🙂 Ostuda to určitě nebyla a fakt jsi statečná, že jsi do toho šla
skul, držím palce,ať to vyjde. Za jak dlouho se chystáš testovat?
lucy.m, i Tobě přeju, ať jsi co nejdříve těhulka
joseline, já ji dostala 30. den po revizi.

skuldova
26. bře 2010

fram- testovat se chystám už v pondělí protože minule už to na testu sedmý den bylo a dýl to stejně nevydržím,díky moc za palečky🙂

phoebe.b
27. bře 2010

ahoj holky 🙂
Fram:dekuju, ze jsi se koukala 🙂

jinak jak uzivate vikendu? ja jsem zase objala wc misu ☹ teda reknu vam, tohle tehotenstvi me asi zabije 😀

lusye
27. bře 2010

ahojky phoeb,
v telce ti to slušelo a tomu frajerovi si to dobře nandala. 😀 😝

Holky našla jsem //
Jsem z toho spíš v rozpacích a radovat se bojím .... Tak uvidíme, jak to tentokrát dopadne ...
Jeden je včerejší a druhý dnešní ...
Včera jsem mu ale vůbec nevěřila, ale když je tam i dnes a ještě silnější, tak asi jo ... 😅

lusye
27. bře 2010

phoeba, jaký den cyklu jsi? 🙂

fram
27. bře 2010

lusye, bombaaa, další těhulka 😵 Čeká Tě spousta nervů, to je jasný, ale věřím, že tentokrát to vyjde. Takže velká gratulace a modrý palce od držení 😀
skul, tak v pondělí hodně štěstí, bylo by super, kdyby se objevila další těhule. Krásně se to tady rozrůstá.
Phoebe, nevolnosti jsou hnus, ale co bych za ně dala 😉 Snad se taky dočkám.

zanet2009
27. bře 2010

lusye, moc moc moc gratuluji k nalezení //.
Určitě bude tentokrát vše v pořádku.

Phoebe, vydržať, já jsem objímání mísy měla u prvního těhu do 15tt 😝

lusye
27. bře 2010

fram a zanet, děkuji. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru