Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

fram
25. čer 2010

angel, paráda, nevím, k čemu gratulovat dřív, jestli státnice nebo // 😀
skul, budu moooc držet palce,ať KET konečně vyjde
zanny, drž se,jednou to dopadne

zanet2009
25. čer 2010

@angelina987 gratuluji k úspěšným státnicím a taktéž //. 😉

andi2
25. čer 2010

Ahojda.tak Skul taky držím pěsti 😉 angel tak gratulka 😉 zanny-dneska jsem nebyla u dr.půjdu v pondělí ke svý dr.na gyndu ta může udělat třeba popř.UZ.to víš,že mě to trápí kord když mě to bralo i minule při těhu a jak to pak dopadlo.no jo bude pořád strach až do tý doby než budeme tlačit kočárek před sebou. 😉 A ten jsem dneska vozila s 5 denním miminkem kámošce se narodila holčička v pondělí po půlnoci a žasla jsem,že už dneska venku.Z porodnice v HK je pustili dřív páč je tam plno a nepřijímají.Tak si říkám,a pak,že se nevede když je tak plno takže se to i tady rozjede v samé těhulky. 😉 zanny a co ty jdeš do dalšího boje?

martasl
25. čer 2010

ahoj holky 😉
Nešlo mi 3 dny připojení k pc,no a koukám,tady takový úžasný novimky.

zanet,angelino-obrovitánská a trochu opožděná gratulace,jsem děsně ráda,že se to tady začíná těhulkama zaplňovat.jen holky na sebe buďte opatrný,jo??to platí i pro andi-andi,poplivalas to těma těhu bacilama hezky.ale holky,teď prosím i my ostatní,jo??a všechny naráz,ať ty bacily mají pořádnou síli 😀 😀 😀

jankabry-no vítám,fakt jsi se dlouho neukázala,jak se vede?

vecernice-vítám ikdyž bys tady v této diskuzi být nechtěla.ale vzájemně se podporujem a utěšujem,tak doufám,že ti aspoň trošku pomůžeme.

hurá,mám volnej víkend.před chvilkou jsem se vrátila z kina-Ženy v pokušení-super,bomba.vřele doporučuju-to se jim zase něco povedlo.jinak-máme doma už první vysvědčení-mladší holka,má dvě 2.z angliny(tu měla i v pololetí) a přibyla nám z tělocviku,věčně necvičila,no a je takovej trošku buclinek.ale dvojka z tv mě je jedno.ještě čekám na výzo starší holky-no to jsem fakt zvědavá a napnutá víc jako ona.

andi,zanet a angi-doufám,že nám nechcete vzít z diskuze roha.

zanet2009
26. čer 2010

@martasl Děkuji za gratulaci, taky se v červenci // určitě dočkáš a ostatní taky 😉

fram
26. čer 2010

Ahoj holky,
jsem si marti říkala, že jsi tady dlouho nebyla 😕 Tak to máš chytrou holčinu, krásný vvýzo. U nás bude až ve středu. Ženy v pokušení jsem taky viděla a super,fakt povedenej film.

zanet2009
28. čer 2010

Ženy v pokušení se jim opravdu povedly-paráda.

angelina987
28. čer 2010

Ahojky, holky já plivu jak můžu a slibuji, že nezdrhnu, čtu vás poctivě každý den minimálně jednou 😀

zanet2009
28. čer 2010

já taky nikam nezdrhnu,akorát jsem teď u rodičů a nemám čas na PC 😀

martasl
28. čer 2010

ahoj holky-teda,v práci na padnutí,klimoška k ničemu 😠 😝 😝 😝 😝

angelino,zanet a andi-je bezva,že tady s náma setrváte 😉 plivamečky chytám co můžu.ale tento měsíc-červenec,to asi neklapne 😠 Manžel tento týden jezdí z Hradce Králové dom,ale to zrovna nemám plodný dny-ty budou příští týden a to už doma prej asi nebude.mám vztek a chce se mi bulet,že tu šanci tak poromarníme.a to budu mít od příštího týdne dovču ☹ ☹ ☹ ☹

starší holka doneze výzo zítra,tak jsem napjatá víc než ona. 😲

fram
28. čer 2010

Marti,ahoj,mě až se ovulka posune na všední den,tak budu taky nahraná,protože mm nebývá v týdnu doma ☹

angelina987
28. čer 2010

@martasl třeba se ti to celékvůli mužíčkovi posune a bude to ok, uvidíš 🙂

martasl
28. čer 2010

no nevím jak posune.ovulku nepoznám.si připadnu jak analfabet.jen vím,že je to 14-20den cyklu.toť vše.

zanet2009
28. čer 2010

@martasl a co takhle vyzkoušet ovu testy? já jsem to vyzkoušela a hned napoprvé se zadařilo 😀 (sice to není pravidlo,ale aspoň bys věděla,kdy asi ovulku máš).

angelina987
28. čer 2010

@martasl jak říká žanet, já jsem o ovluce taky nevěděla, až do revize, to jsem ji cítila fest 😲

fram
28. čer 2010

martasl, já ovu testíky taky jen zkusila a teď mám jistotu, že ovuluju a vím, kdy přibližně a už je nekupuju.

zanny
29. čer 2010

Ahoj holky,

Martas,zkus ty ovu testy,jak radí Zanet,třeba to klapne 😉 .Já teda od revize ovulku poznám zaručeně,protože mám docela velké bolesti..a to je právě dneska,bohužel mi to nepomůže,protože naše spermie jsou líné potvůrky. ☹
A ať dopadne dneska výzo dobře..

andi2
29. čer 2010

Ahojda.tak dneska bude zas vedro jsem šla na poštu a zpět a stačilo mi to. 😉 Marti zkus ty ovu testy.Já je taky zkoušela no jak psala zanny nám to je na nic ale zas víme,že ovu je a že fungujem. 😉 Jinak u dr.vše o.k.říkala mi,že když mě to bere na tý straně jen když jsem těhu tak prostě tělo se přizpůsobuje miminku.Horší kdyby mě to bralo i jako netěhu prostě jsem na vše citlivější viz i ta mykoza ta je naštěstí pryč ale mazat dál kord když jsou vedra.A brala mi moč pro jistotu a ta je v pořádku.Tak snad to bude dobrý člověk se furt bojí.ted ještě čekám na výsledky z hematologie. 😉

andi2
29. čer 2010

😕 No jo všichni u vody nebo v práci. 😉

fram
29. čer 2010

andi, tak to je jsou skvělý zprávy, bát se budeš pořád,dokud nebudeš drobka chovat. Ale už tam máš 8tt, to už je pěkný čísílko.

angelina987
29. čer 2010

@andi2 gartuluju ke konterole, ak píš fram, 8tt je krásné číslo, mě dr teprve ještě čeká 😒

angelina987
29. čer 2010

Píšu jak prase - pardon 😀

andi2
29. čer 2010

Angel ale dalo se to přečíst 😉 no jo když mi musíme 14 den po transferu vždy na krev jinak bych šla taky dýl.Jinak ten 8tt to je od ms ale jinak od ketu 5+3 ale stejně pak záleží na UZ. 😉 Tak se opatrujte já musím zítra do práce dodělat papíry ale spíš si je vezmu domu. 😉

angelina987
29. čer 2010

@andi2 ty se fakt máš, já makám jak černoušek bubu 😀 k dr půjdu až tak za tři týdny, ať mám jistotu, že bude srdíčko 😲

andi2
29. čer 2010

angel no taky bych makala jak černoušek bubu ale radši to nepřeháním od čtvrtka bych měla jít taky do práce a nebo na neschopenku tot dilema.Nebo po Ivf je většinou neschopenka.Já měla ted dovču no už nemám. 😝 Jo za tři týdny to stačí to už bude blikat 🙂

skuldova
29. čer 2010

Ahojík děvčata,
konečně jsem našla chvilku na počítač,pořád se snažím něco dělat ale nakonec padnu z vedra.Na KET nejedeme,děloha je téměř bez sliznice takže Estrofem a další cyklus se uvidí a pokud pořád nic tak jdu do práce a budeme obíhat další vyšetření,genetika,nepřátelské prostředí pro mimčo a tp.,no už se tešim☹ Jsem z toho nějak mimo,už jsem měla sbaleno do Varů,tohle mě ani ve snu nenapadlo☹ Ještě jsem všechno nedočetla ale těhulkám moooc držím palce ať to dotáhnou až ke kočárku.

fram
29. čer 2010

skul ☹ ☹ to mě moc mrzí, že ta vaše cesta k miminku je tak trnitá. ☹

andi2
29. čer 2010

Skul to je zase pech vid.To já měla takhle v březnu najednou prostě sliznice nízká.A když jsem se ptala proč tak najednou,že mi na to žádnej dr.neodpoví.Tak jsem brala taky estrofem a pomohl.tak bojovat a vydržet i když vím,že to těžké.

angelina987
29. čer 2010

@skuldova je mi to líto. ale chce to jen vydržet a vytoužené miminko bude - uvidíš 😉

martasl
29. čer 2010

ahoj,konečně volno.

zítra jedu po nákupech,tak si ten ovu test asi koupím a uvidím.holky,kdy jste si ho dělaly??jinak-starší holka opět vyznamenání,ale pohoršila si o jednu 2 z němčiny.všechny důležitý předměty,kromě chemie,má za 2.to jsem zvědavá,co najdem za školu,vůbec neví,co chce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru