Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
22. říj 2010

xaxanko-ahoj.a už se snažíte nebo tomu necháváte volný průběh?

fram
22. říj 2010

@xaxanka to mě moc mrzí, přeju, ať brzy najdeš //
@ravie je mi líto, že to nevyšlo, držím palce do dalšího snažení
@martasl ještě to nevzdávej ☹ ☹ myslím na tebe, ať ta mrcha prokletá nedorazí

xaxanka
23. říj 2010

ahoj mimco bylo nelplanovane ale kdyz sem zjistila tehu tesila jsem se....bohuzel jen kratce....

zanet2009
27. říj 2010

Ahojky!
Dlouho jsem tady nebyla,nějak nestíhám. Jsem pořád unavená,tak když jsem doma, odpočívám.
Dneska jsem měla kontrolu v Gennetu,vše je v pořádku,akorát mě paní dr. upozornila,že ve 30tt je zapotřebí zkontrolovat ještě ledviny,že teď tam něco bylo hraniční,ale prý se nemusím bát,je to prý časté a ve 30tt už to prý bývá v pořádku.
Jo a objednala jsem se na 4D UTZ, abych měla památku i u druhého mimča.
Jo a ptala jsem se na pohlaví a jsem z toho trochu smutná, paní dr. mi řekla docela odvážně holčičku a mě to tak nějak zaskočilo- tak nějak uvnitř jsem tušila chlapečka,ale samozřejmě je jedno,co to bude,hlavní je aby mimčo bylo zdravé.
Ale za dva týdny jdu ke svému gyn.dr.,tak se zeptám ještě ho co tam vidí. 😅

fram
27. říj 2010

@zanet2009 ahoj, tak to budete doma ženský v přesile 😀 ale třeba se pindík ještě objeví 😀 a kdyby ne, určitě to vadit nebude. Tak ať hezky rostete a až budeš mít fotečku z 4D, nezapomeň se nám pochlubit 🙂

martasl
27. říj 2010

ahoj holky 😉

zanet-z vlastní zkušenosti ti můžu říct,že si holky jako malé úžasně vyhrály.hrály si třeba na školu a Kača Simču učila.no teď už si spolu nehrajou,spíš se hádaj.ale určitě je úplně šuma fuk,co to bude.po našich zkušenostech je nejdůležitější,aby miminko byla zdravé a ty samozřejmě taky 😀

jinak hlásím,že dnes dorazila ms,takže opět nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .sice slabší,zatím,ale už se pomalu rozjíždí,ale je.nějak ztrácím naději,že se nám ještě někdy zadaří.nějak se nám to poslední dobou všechno sype.samozřejmě je pro nás teď nejdůležitější,aby Simona byla v pořádku.začínám mít nějakej divnej pocit,co se jí týče. ☹

anavirez
27. říj 2010

@martasl ahojky, rada bych te nejak povzbudila, utesila a dodala odvahy, ale nejak nejsem schopna najit ta spravna slova. Moc ti preju, aby vysledky dopadly dobre. promin ☹

martasl
27. říj 2010

anavirez-děkuju.ono když jde o děti tak asi vhodná slova nejsou.musím věřit a doufat,že to nic není a vyšetření dopadnou dobře.

hedul
28. říj 2010

ahoj tak jsem týden po revizi,ale pořád trošku špiním nic mně nebolí tak doufám,že to bude v pohodě na prohlídku jdu za týden. Jinak všm přeju aby už konečně na testíku byly // neztrácejte naději 🙂 . Jinak všem současnejm těhulkám přeju aby jim všechno dobře dopadlo a mohli se radovat ze zdravého miminka případně miminek.

fram
28. říj 2010

@hedul tak teď ti budu držet palce, ať ti to co nejrchleji utíká do první mrchy 😉

hedul
30. říj 2010

fram děkuji spíš než do mrchy chci aby mi utíkali dny do dalšího snažení. Ty tři mněsíce než budu moc jsou dlouhý nejraději bych začala hned.

fram
30. říj 2010

@hedul hodně holek, pokud jsou v pořádku a cítí se dobře, začínají snažení už po první mrše. My začali po té třetí a teď lituju, že jsme na to nevlítli dřív. Ale to záleží na tobě 😉

hedul
31. říj 2010

fram moc jsi mně potěšila já o tom taky uvažuju,ale mám trošku strach kdyby se to náhodou chytlo tak jestli budu ve vnitř dost silná aby to dobře dopadlo. Na první dítě jsem otěhotněla hned druhý mněsíc a před touto revizí mi to trvalo 7mněsíců. 🙂

marulinka
1. lis 2010

dnes přesně měsíc od revize.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martasl
1. lis 2010

maru-toto letí,co?podle mě nejlíp bude,až po roce.do té doby je to pořád nějaké smutné ,,výročí".mě zbývá už jen ,,výročí" vyvolání porodu/revize a to je asi to nejhorší. ☹

marulinka
1. lis 2010

@martasl jojo,letí..teď čekám,kdy příjde1MS 😖 přeji tu vám všem,ať je jen líp a líp a brzké // 😉

ravie
10. lis 2010

Ahoj holky, dlouho jsem nepsala, a taky vidím, že nikdo moc nepíše - není co sdělovat?? Mi teda ten čas letí, jen když se dívám zpětně, jinak se to vleče. Jsem opět ve fázi čekání na mrchu - kéž už by to vzdala a nepřišla! Co je u vás nového??

martasl
10. lis 2010

jé ahoj ravie.já teda teď mám snažilkovací období,ms čekám 27.11. a při mém,,štěstí" dorazí.manžel se snaží jezdit domů,ale příští týden to už asi nepůjde.tak musím doufat,že ovule bude tento týden.
před chvilkou jsem byla pro holku ve škole,bolela ji hlava a nebylo jí dobře.dnes jdu na noc a už jsem samozřejmě neusnula.tak to ve 12 budu muset ještě zalomit,nebo v práci usnu.teď máme s holkou trochu starosti co se zdraví týče.má zhoršenej krevní obraz,prej zhoršený hodnoty krevního barviva,má tenký žilní stěny tak má věčně modřiny a něco se srážlivostí a krvácivostí.tak musíme na dovyšetření na hematologii.tam se na všechno pořádně zeptám.bolívá jí břicho,v poslední době hodně čsto,tak ještě musíme na utz břicha.no prostě děs běs.
kdby se nám tak do vánoc zadařilo,co??tak tfuj tfuj tfuj.... 😉

ravie
10. lis 2010

@martasl jééé do Vánoc - to by byl sen! Zrovna včera se mi zdálo o miminku...je to už na bednu! Držím palce ať snažení vyjde, já se příští měsíc chystám na uvolnění kostrče, no není to zrovna lahůdka, ale posledně to pomohlo, tak se k tomu trochu upínám! Chuděrka vaše holčina, snad příjdou co to je a zvládnou to rychle léčit! Dneska toho je tolik, že člověku jde až hlava kolem. Tak hlavně přeju brzké uzdravení!

martasl
11. lis 2010

ahoj ravie-to uvolňování kostrče ti teda nezávidím.ale jak píšeš,tak to minule pomohlo tak teď určitě taky.hned by o vánocích byla lepší nálada,kdyby se zadařilo.no musíme doufat 😉 .no doufám,že to u Simony nic nebude.prostě nemůže být chvilku v klidu,pořád musí mít něco.budu průběžně informovat 😉

ravie
12. lis 2010

Ahoj Marti - no je to pěkně na ho*no, myslím, že to dostanu, už mě to tak nějak bolí a začínám špinit ☹ Bože, proč zase????? Proč si ta mrcha nedá prázdniny?! A to si to jak idiot vychytávám ovulačními testy - bože k čemu to je? fakt k ničemu, tentokrát to bude depka jak vyšitá....určo informuj co Simča...pa a příjemný víkend.

martasl
14. lis 2010

ravie-tak co,ms dorazila??doufám,že ne.já jsem byla v pátek na menším večírku s lidma z práce a bylo to supeeeer 😉 .jen jsem si trochu více přihnula,takže sobota byla děsná.ale užil jsem si to a na chvilku jsem zapoměla na starosti. 😉

zanet2009
14. lis 2010

Ahojky!
V poslední době nějak nestíhám,ke všemu tady mám od čtvrtka maminu a značně mě to rozčiluje 😠 😀 ,už se těším,až odjede domů. 😅
Ve čtvrtek jsem byla u dr. na kontrole,vše je v pořádku,akorát mě trápí nepříjemný výtok,tak jsem dostala bobule na zavádění,tak snad pomůžou.

martasl
14. lis 2010

ahoj zanet-tak hlavně,že je jinak všechno ok 😉 .čtu,že si nenecháte říct pohlaví 😅 a co jména,máte už nějaká vybraná?koukla jsem ti na fotoblok a máte krásnej kočárek.to se bude miminku jezdit.kdybys ho pak chtěla prodat,jsem první zájemce 😉 .a co jinak,jak se cítíš??co malá,těší se?a neboj,mamka u vás nebude věčně. 😉

martasl
14. lis 2010

teď jsem si četla,že je ojetý.teda tak to je v super stavu.tky bych klidně koupila použitý.to jste měli dobrou trefu.

zanet2009
14. lis 2010

@martasl pohlaví-ve 20tt mi v Gennetu dr. řekla holčičku,ale přijde mi, že se skoro vůbec nepodívala, odpověděla mi hned jakmile jsem dořekla otázku, tak mě to tak nějak sebralo, protože od začátku tuším chlapečka a možná bych ho chtěla i víc než holčičku.
Ale co, hlavní je,aby mimi bylo zdravé, na pohlaví nezáleží, ale stejně nakupuju neutrální barvy, protože dr. nějak nevěřím no 😅
Ve čtvrtek mi dr. taky nebyl schopen říct, co to je za pohlaví 😠 , tak snad se to dozvím na 4D začátkem prosince.
Jinak jména jsme probírali,ale manžel mi zavrhl moje návrhy, takže jsme to už dál neřešili. 😠
Kočárek prodávat potom určitě budu, třetí dítko už neplánujeme. 😉
No, mamina jede asi až ve středu 😠 😠 😠
Malá se moc těší,jak mi bude pomáhat, vozit kočárek-no mi vstávaj vlasy na hlavě z toho 😅
Jinak se cítím celkem fajn, od začátku těhu mám nahoře pouze 2 kila, tak jsem zatím spokojená.

martasl
14. lis 2010

tak tu váhu máš super.a přesně jak říkáš,nejdůležitější je aby miminko bylo zdravé.no na jména je ještě čas,určitě se pak domluvíte.hodíš sem pak fotečku 4D utz??

zanet2009
14. lis 2010

@martasl jasně, pokud se povede, tak hodím. 2x na UTZ v gennetu jsem teda moc spokojená s fotečkou nebyla 😖 , nějak mi nesedla doktorka 😀

martasl
14. lis 2010

třeba doktorka neměla svůj den 😅 .kolik se u vás platí za 4D utz?já když jsem měla jít taky loni koncem prosince,tk chtěli tuším 1100,- v ceně bylo dvd a tuším 2 velký fotky.

zanet2009
15. lis 2010

@martasl 800,- a v ceně je myslím dvd a 2 fotky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru