Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

martasl
6. led 2010

koukám markee,že přejíždíme z jedné diskuze na druhou,co?? 🙂 🙂 taky se budu bát,i ostatní,ale nedá se nic dělat.mimčo je mimčo

markee
6. led 2010

jo to jo,budeme se bát všechny,to je na tom to nejhorší.

martasl
6. led 2010

proto chci ten přístroj na poslouchání srdíčka.nechci vždycky čekat na doktora.vím,že to není moc velká útěcha,alespoň něco budu moci udělat pro svůj klid.

markee
6. led 2010

On stačí i fonendoskop,přemýšlela jsem o něm při minulém těhu.Ale pak jsem to zavrhla. On mě za začátku dělal doktor pro jistotu pokaždý utz,tak jsem byla klidnější. Když u mě to bude prostě až z testů z odběru placenty. Pak budeme klidný,do té doby moc ne ☹

martasl
6. led 2010

to máš pravdu.ale testy a plodovka můžou být ok,ale nikdy nevíš,co se může stát.ale to neví nikdo.holt,musíme věřit....klidná asi budu,až budu mít po porodu a držet miminko v náručí. 🙂 😉 ☹

markee
6. led 2010

Jo,no je to fakt,že člověk má strach od začátku co počne,v době těhu,pak při porodu,aby vše dopadlo jak má a pak dál a dál. Nojo už z toho nevyjdeme.

zanet2009
6. led 2010

markee, moc držím pěstičky, aby příští MS už nedorazila 😉 za jak dlouho po revizi jste se začali snažit?(pokud to není tajné)

markee
6. led 2010

Zanet, 3 měsíce po potratu. Teď na Vánoce jsem mělal ovulku,tak jsem si myslila jako,že by se mohlo povést. Nepovedlo,ale to neva. Vyjde příště 😉

darinka_x
7. led 2010

Dobré ránko všem! 🙂
tak mrcha se stále nedostavila, ale říkám si, že to může prostě trvat. Akorát jsem vždycky taková vystreslá, protože pořád slabě špiním jako před MS 😒 i s takovými hnusnými hleny nebo co to je 😢 jenže to jsem mívala párkrát i pár dní před MS, tak pořád nevím jestli mám plašit nebo ne. Radši bych počkala ještě pár dní, než se zbytečně hnala k doktorce, když k ní mám jít příští týden ☹ tak fakt nevím no, nikdy bych neřekla, že tu mrchu budu tolik očekávat.

darinka_x
7. led 2010

no tak teď jsem vyčetla na jiném fóru tady, že tak probíhá ovulka, no tak to by možná i odpovídalo 🙂

revange
7. led 2010

tak jsem byla dneska pro vysledky histolky a nic nenasli, chjooo co ted?

martasl
7. led 2010

revange-tak v čem byl podle doktorů problém,něco snad příčinou vylo,ne??nejhorší je,když nevíš vůbec proč se to stalo 😠

martasl
7. led 2010

koukám,že už neumím ani psát-bylo-ne vylo 😀

revange
7. led 2010

no pry nevi, pry se to takhle obcas stane. Ja bych je bila . . . beztak se na to poradne vyklvakli pac to bylo prvni ZT

andi2
7. led 2010

Ahojda.Jo to je těžký právě když se neví čím to bylo.Většinou nic nenajdou.Já byla po IVF a dr.mi řekl,že to zkumavkou nebylo.Na hematologii že to tou mojí srážlivostí taky nebylo to až okolo 20tt.Tak čím nikdo neřekne.

andi2
7. led 2010

revange jo přesně tak je to poprvé to se stane.

martasl
7. led 2010

no zítra jdu ukončit neschopenku,tak se pořádně poptám.asi i na to pohlaví.pokud mi to řekne.někteří ti doktoři to koukám berou všechno jak na běžícím pásu. 😠 hlavně,že si stěžujou,že mají pořád málo peněz,ale kde je lidskej přístup.Hlavně v těchto situacích 😠 😠 😠 😠 😠

revange
7. led 2010

no ja jsem se dneska docela zasmala. Na dverich ve spitalu maj ordinacni hodiny od 7, za prisla na 8 - pze mi tak rekli do tel., nikde nikdo, cekam sestricka na prijmu me vidi a ja porad stojim a cekam, tak asi po 5ti minutach na me zareagovala a do ordinace jsem se dostala az neco kolem pul 9. . . chachaaaaa a pak ma to nase zdravotnictvi fungovat 😀

martasl
7. led 2010

jj.máš recht.já jsem byla s mladší na krvi,to jem byla ještě těhu.domlouvala jsem se se sestřičkou(mimochodem děsná kráva),že tak po 7hod,prej aby to stihli poslat.ještě jsem jí říkala,že mám neschopenku,vycházky od 12 a že jsem těhu,abych něco nechytla.no pak jsem tam čekala jak trubka,několikrát vylezla,vzala někoho jinýho.pak jsem už vzteklá zaklepala na dveř.vylezla a prej jsme si měli zaklepat.tak jsem jí řekla,že nás tady moc dobře viděla.jindy když tam klepu,tak má ta kráva mrchty.hodně na ni nadávaj,nevím proč si doktorka nesežene jinou. 😠 prostě děs běs 😖

czechkat1
7. led 2010

ahoj holky,
já se ještě vrátím k tomu tématu MS - jen se podělím o jednu informaci, která mě překvapila.
Před 2 dny jsem najednou ráno (po 3 dnech velmi slabého nebo vůbec žádného špinění) najedou začla hodně krvácet, jak kdybych měla MS - fakt natvrdo a pak přibylo i pár sraženin. Tak jsem volala do ordinace sestřičce a ta mi řekla, že pokud nebolí přehnaně břicho a nemám teploty, takže ok. A taky mi řekla, že by to mohla být klidně MS. Pověděla jsem jí, že v nemocnici mi dali informaci tak za 4-6 týdnů. Ale prý se někdy stává, že si tělo pamatuje cyklus tak, jak byl ještě před těhotenstvím a když si to spočítáte od své poslední MS, tak to tak třeba přijde (takže klidně i 2 týdny po revizi).
No, u mě to ten případ nebyl - ještě dopoledne mě to úplně přešlo (vůbec tomu nerozumím) - jak když přijde bouřka a pak vysvitne sluníčko a za hodinu už není po dešti ani vidu ani slechu.
k.

martasl
7. led 2010

czechkat1-myslím,že to může být ještě dočišťování dělohy.myslím že na MS je fakt brzo.a to že tě nebolí břicho a nemáš horečky je jen dobře-aspoň víš že nemáš zánět. 😉

dablikolik
7. led 2010

Ahoj holky tak zítra je den "D" kdy jsme se mohli stát rodiči. Ten nahoře, ale rozhodl jinak tak kdo můžete si na nás zítra vzpomeňte tedy spíš hlavně na mě. Dám si skleničku vína a zapiju to. Konečně to datum bude za mnou a já budu moci za poslední dva měsíce začít trochu dýchat. Jsem doma prý hrozně protivná a až moc to prožívám, ale já to jinak neumím. Předem vám děkuji

martasl
7. led 2010

dablikolik-chápu.nám se mimčo mělo narodit 21.5.2010-toho datumu se taky bojím.teda celého května.já jsem si sama sobě taky protivná.k dcerám a hlavně k manželovi.někdy mám pocit,že jsem na něho i zlá-nevím proč,jakoby za to mohl.možná je to tím,že se za celou dobu těhu nezeptal,jak mi je,co říkal doktor,kdy půjdu na kontrolu a ani na utz se nebyl kouknout,čekal v autě.(on ty city vůbec neumí dávat najevo-jeho jediné mínus).tak si někdy říkám,že to mimi to vycítilo a nechtělo k nám přijít ☹ Já vím,je to blbost,ale je to ve mě...asi to je opravdu nejlepší zapít a rychle usnout,ráno se vzbudit s jinýma myšlenkama(a možná i bolením hlavy..)a jestli se můžu zeptat,o další se zatím nesnažíte??

revange
7. led 2010

ja su na tom stejne, na mazlika su zla hlavne kvuli sve bezmocnosti. Mam strach ze se nam to prirozene nepovede a my budem muset podstupovat dalsi ivf . . . jedinej, kdo muze tu situaci zlepsit je prave mazlik, pac nas problem je u spermousu . . . no a asi si dokazete predstavit, jak to vypada, kdyz ho najdu ve vane, jak si sedi, vsude kolem horka para a mu ta voda tece primo do klina . . . ale vysvetlit mu, ze tepla voda spermousum nedela dobre, je nad my sily. Taky mi prijde, ze se absolutne nezajima, i kdyz teda byl na kazdym utz, ale nezepta se, jak mi je. Ja uz chci tu porevizni mrchu a moci se zacit snazit

zanet29
8. led 2010

Ahoj holky, nedá mi to, už jsem tady dlouho nebyla, ale musím vás trošku povzbudit! Příroda si s náma pěkně zahrává, já jsem byla na revizi 1.4.09, měla jsem zamlklý potrat. Jsem asi divná, ale pomáhalo mi, že jsem to prostě vykládala každému na potkání a postupem času jsem dospěla k tomu, že skoro každá druhá známá potratila akorát si to každý tutla v sobě.
Holky nepitvejte se v tom tak, já vím je to pro vás čerstvé, ale musíte udělat krok v před a hodit to za hlavu, já vím, že to není jednoduché. Mi se po potratu podařilo, prostě hlavu vypnout, byla jsem trochu jako mimo realitu, ale pomohlo to.
Určitě mi pomohlo, že jsme po 2Ms na to skočili a hned se zadařilo, ale člověk zase stresoval, ať je všechno v pořádku pro tentokrát.
Držím Vám všem palce, ať se co nejdříve zadaří a myslete pozitivně, vše špatné už jsme si vybraly, teď už bude jenom dobře, spoustu síly posílám!!

martasl
8. led 2010

Jé,zanet29,tak to budes mít co nevidět dalšího cvrčka.mocinky gratuluju 🙂 🙂 🙂 bylo by nejlpší to hodit za hlavu,ale je to moc čerstvé.
Dnes mi doktor ukončil neschopenku.Ptala jsem se na pohlaví,prej to nemá ještě v počítači,ale pokud chci,tak že se mi mrkne do papírů.Ale že mi to moc nedoporučuje.už viděl,že zase měknu.tak jsem to nakonec zavrhla.aprej se můžem snažit už od BŘEZNA!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupíííí
ptala jsem se ještě,co teda bylo v těch zprávách.říkal,že byla špatná ta placenta-říkal něco o vrstvách...a mimčo že bylo málo vyživovany a neprospívalo(říkal to jiným slovem ale za boha si nevzpomenu) 😒 a taky mi slíbil,že mi dá hned neschopenku trochu jsem do něj teď hustila,jakmile budu těhu.tak si to doufám nerozmyslí.
revange-ti chlapi jsou fakt zprominutím paka ☹ ženská dělá co může,baští všechno možný,nechá ze sebe dělat pokusnýho králíka aby se zadařilo a chlapi na to kašlou.ten můj mi teda slíbil,že bude jíst vitamíny,když mu koupím.ale nevím,jestli je nebude baštit jen přede mnou a když bude přez týden pryč,tak na to nebude kašlat.to si nevybereš...
Můj švagr a jeho žena taky měli problém s početím(ona teda je moooc silná),taky baštily kde co.no a švagrovi doktoři doporučili Zinek,selen a vitamin E.tak poctivě baštil.no a čekali dvojčátka,ale hned na začátku o jedno přišla-syndrom mizejícího dvojčete.mají ročního kluka,chvilku neposedí,čertík.tak to zkuste ještě s těma vitamínama.

nadja73
8. led 2010

martasl, myslis, ze ma cenu, aby chlap bral vitaminy, jak pises, kdyz ma spermiogram upne v poradku? manzel si ho nechal delat v kvetnu a mel ho 80%, coz je prej vyborny.

martasl
8. led 2010

no to mi doktor taky dnes říkal,když jsem se ho ptala,jestli mám manželovi něco koupit.prej když už máme 2holky a teď jsem znovu otěhotněla,tak v tom nevidí smysl.Ale když někdo ještě nemá mimi a chce fakt udělat cokoliv,tak proč ne??určitě to může jen prospět a neublíží to.tyto vitamíny doporučují doktoři i na různej stránkách o těhu.a myslím,že ceny asi nebudou tak hrozný,aby se to nevyzkoušelo,ne??aspoň bude manža ,,zdravější" 😉 kdybych neměla děcka,tak rozhodně bych je pořídila.přece nebude všechno baštit jen ženská,no ne??aŤ mají taky nějaké zásluhy...

nadja73
8. led 2010

muj manzel uz rpinesl taky "obet". prestal kourit k 1.1. a zatim drzi. rikal, ze kdyz vidi, co aj rpo to vsechno delam, tak on taky ukaze, ze mu na tom zalezi. Ja jen, kdyz mu je koupim, abych mu mohla presne rict, rpoc to ma jist. I kdyz si muzu vymyslet jinej duvid, proc by to mel bastit, ze jo? 😉

andi2
8. led 2010

martasl.Jé to by jsme měli termín skoro stejně mě to vycházelo na 29.5.10.Vitamíny jsou fain ale nepřehánět to a samo k tomu taky ovoce a zeleninu.Já byla dneska u dr.se zeptat na ten Rh faktor a mám pozitivní tak hurá nebo to je taky důležitý.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru