Riziková poradna v Pardubicích. Jak to tam probíhá?

ada80
5. kvě 2008

Holky chtěla jsem se zeptat nechodila jste některá do rizikové poradny v Pardubicích?Mám tam jít zítra kvůli zvýšenému cukru tak by mě zajímalo jak to tam probíhá.Díky

sisstin
5. kvě 2008

ada80: jdi tam co nejdřív, at jsi první, pže se tam běžně čeká i pět hodin 😒 já tam naštěstí chodila až po termínu 🙂

ada80
autor
5. kvě 2008

sisstin prosím Tě a od kolika tam jsou?A jsou tam každý den?

sisstin
5. kvě 2008

ada: jsou tam pondělí a čtvrtek, Kokrdová nebo Mindžák tam chodí až na devátou, ale běžně se tam chodí na půl sedmou až sedmou 😒 je to tam šíííííleně narvaný 😒 přeji pevné nervy 🙂

ada80
autor
5. kvě 2008

sisstin díky moc.Ještě,že jsi mi napsala,že jsou tam jen pondělí a čtvrtek můj doktor mě objednal na zítra protože to nevěděl tak jsem mu volala a mám jet teda až v pondělí protože ve čtvrtek je ten svátek.Můžu se Tě zeptat s čím jsi tam chodila ty?

sisstin
5. kvě 2008

ada80: já kvůli přenášení 😉 přenášela jsem týden, takže jsem tam byla 2x 😉

e.k.t
5. kvě 2008

Taky jsem tam jednou byla a skončila jsem hospitalizována nahoře na rizikovém těhotenství. Já přišla někdy po 10 a šla jsem na řadu asi za hodinu. Taky se tam někdy střídají. Teď je Mindžák spíš s námi nahoře, pak je dole Henzel.

ustarana
14. bře 2013

Ahoj, blíži sa mi porod a doktorka mi vravela, že ma bude posielať do rizikovej poradne, kvoli tomu, že prvé dieťa bolo veľké a rodila som akútnym císarským rezom. Zaujíma ma, ako to tam funguje a čo ma tam čaká. V prvom tehotenstve som tam chodila len na monitory a to som sa k žiadnemu doktorovi nedostala. Vlastne prvého doktora som tam videla až keď pri porode prišlo na tlačenie.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru