Rýma a nachlazení na začátku těhu. Jak uvolnit nos?

alisi001
16. črc 2011

hokly co pomaha na zaraženou rýmu jak uvolnit nos když kapky nesmím poradte prosím

ilonne
16. črc 2011

Nějaké kapky můžeš, dají ti je v lékárně. Je to tuším nějaká koncentrovaná mořská voda a pak ještě jedny, ale fakt nevím jaké. Dostala jsem je v lékárně v prvním trimestru, taky jsem byla nachlazená.

luciebx
16. črc 2011

ja mela rymu snad 7 tydnu v tahu.. taky rikali ze by se kapky nesmeli.. ale kdyz ono nic jinyho nezabira.. ja kapky pouzivala.. sice s mirou ale pouzivala pac bych asi nemohla dychat.. a tehu bylo ok a mimi je taky zdrave.. vsak dneska se resi kazdy prd co se smi a nesmi v tehu.. vsak za dob nasich babicek se nic takovyho neresilo a nase maminy jsou taky zdrave.. nebo ne? takze to neres.. s kapkami to neprehanej ale klidne si kapni..

doldol
16. črc 2011

souhlasím s luciebx...já si taky sem tam stříkla a nic se nestalo.... dneska to fakt přeháněj, ...se vším! 😒

kalo
16. črc 2011

Rýma- moje téma...za celé těhotenství jsem měla asi 4 nebo 5 !!!!! (+lehčí virozy)....Příšerné...nepomáhá nic. Napařovala jsem, stříkala Vincentku (ta je na nic-nepomáhá), když už to bylo neúnosné stříkla jsem si Nasivin pro děti...Stejně trvá min.týden....

zuza01
16. črc 2011

Jsou kapky, které můžou i těhotné. Nezabírají tak rychle, ale uleví. Jsou to ty z mořské vody nebo jsem měla Pinosol z eukalyptu. Ptala jsem se dr., když bylo nejhůř, brala jsem i Paralen. Ale mám celou dobu těhotenství bez komplikací, takže jsem mohla. Ale u těch kapek je to napsané i v příbalovém letáku, že je těhotné můžou. Měla jsem první trimestr v zimě, na rýmu trpím i normálně, natož v zimě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru