Samovolný potrat? Krvácím

rulfici4
3. kvě 2014

ahoj nejspise me ukamenujete ale nahodou se zjistilo ze jsme tehu je to z chraneneho sexu mam uz 2 kluky tak bohuzel ze soukromych duvodu musim na potrat jsem tehotna teprve par dni neni bvidet jeste ani plod jen vacek velky 5mm.v pondeli bych mela jit na krev aby se to potvrdilo a zacalo se resit miniinterupce ale od vcera mam bolesti jako pri ms nejdrive jsme mela nahnedly vytok pak nic pozdeji jsem trosku mela krvavy pak zase nic vecer jsme krvacela a pak zase nic rano par kapiček krve a ted zase krvacim ale neni to nonstop a nejak hodne nevite zda je to normalni ja mela obe tehu zacatky uplne perfektni nerada bych byla za histerku na pohotovosti :D

mysonek
3. kvě 2014

Tak o samovolný potrat se jednat může (nemusí), ono poměrně velké procento těhotenství končí v začátku a pokud si žena neudělá těhotenský test tak mnohdy ani neví že byla těhotná. Jen má opožděnou menstruaci. Příroda to má tak zařízené, aby se většina vadných zárodků potratila už v počátku. Pokud nekrvácíš moc tak nikam nejezdi, pokud je těhotenství tak čerstvé jak píšeš tak si myslím, že by stejně nebyl žádný zákrok potřeba.

rulfici4
autor
3. kvě 2014

dobre dekuji moc sice na utz bylo jasne ze tehu jsem test jsme si ani nedelala bylo to nhodny pri reseni jineho problemu :D no pokud nebudu krvacet nonstop tak pockam do pondeli a reknu dr aby nez mi vemou krev me prekontrolovala aby jsme vedely zda to ma jeste cenu ci ne.jinak ted zatim tak nejak krvacm dyl nez predtim ale neni to tak hrozny jak se vsude popisuje to bych musela vykrvacet :D a kdyz jsme se utirala mela jsme tam takovy kus srazene krve nebo co to bylo nezkoumala jsem uvidime no jeste je cely zitrek a jeste pul dne dneska

loafeer
3. kvě 2014

@rulfici4 já byla těhotná šest týdnů, ale dle klesajícíh HCG se vědělo, že těhotenství skončí. Zvlolili jsme vyčkávací taktiku a proběhlo to podobně, jak popisuješ ty. Čekala jsem nějaké brutální krvácení, ale spíš jsem špinila, bolesti břicha jsem měla, ale nic dramatického, sem tam byla jasná krev. A v tak malém týdnu to úplně stačilo, tělo si poradilo a nemusela jsem ani na revizi. Přeju ti, abys to měla stejně. Ale jestli se jednalo skutečně o samovolný potrat ti potvrdí hlavně ultrazvuk a klesající hodnoty HCG

rulfici4
autor
3. kvě 2014

@loafeer dekuji moc nechtela jsme si to moc pripoustet k srdci jelikoz i kdybych strasne chtela muselo by to pryc ale i tak to ted mrzi no uvidime co se bude dit

loafeer
3. kvě 2014

@rulfici4 mně to ani nemrzelo, ríkala jsem si, ze kdyz je to spatne, tak at to jde pryč a to jsem o těhotenství stála....tak si to říkej taky, třeba ti to pomůže a snad to příroda vyřeší za tebe

rulfici4
autor
4. kvě 2014

tak jsme potratila i kdybych si to chtela nechat tak by to neslo byla jsme skoro v 8tt ale bohuzel bylo nevyvinuty tak me to tolik nesebralo ale i tak to boli dost u srdicka a manzel?ten je opravdu opora nejradeji bych ho poslala nekam :/ jsem rada ze mam kolem sebe jednu osobu ktera opravdu stala pri me

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru