Silná bodavá bolest v podbřišku na začátku těhotenství

xpetiii
2. srp 2012

Jsem úplně na začátku, ještě těhotenství nemám potvrzené, ale tři dny po sobě vyšel pozitivní test a sílí. Dnes nad ránem mě vzbudila silná bodavá bolest (jako nůž v děloze), jediné co trochu pomáhalo bylo schoulit se do klubíčka a bylo to doprovázeno lehkým špiněním. Dopoledne ale bolest přestala, teď necítím nic a špinění taky zatím ustalo. Mám se bát, že je něco v nepořádku? Nebo jsou takové bolesti na začátku normální? K doktorce jsem chtěla jít až příští týden, tak teď nevím jestli radši nejít rovnou ikdyž je na potvrzení těhotenství ještě příliš brzy. Máte někdo zkušenosti s něčím podobným?

veri25
2. srp 2012

ahoj no já sem byla v šestém týdnu, když mě potvrdila těhotenství, bolesti sem sice neměla, ale taky sem trochu krvácela, k doktorovi sem šla hned byl tam hematom a okamžitě mě nechal doma, čtrnáct dní sem se nesměla skoro hýbat a poté už sem zůstala doma na rizikovém. možná to máš něco podobné, možná něco uplně jiné, ale pokud by se to mělo opakovat tak bych určitě k doktorovi šla, možná i kdybych neměla bolesti, tak bych si tam zašla, abys měla jistotu že je vše v pořádku. držím palce 🙂

petramarie
3. srp 2012

@xpetiii taky me napada, ze tam muze byt hematom nebo cysta a doktorovi bych pri nejmensim zavolala.. Ale nechci privolavat neduhy a preju moc zdravi a bezproblemove tehotenstvi 🙂

kamaradicek
3. srp 2012

to co popisujes je naprosto normalni, pokud spineni bylo opravdu jen lehke...krasne tehu🙂

xpetiii
autor
3. srp 2012

@kamaradicek Bylo lehké, nakonec asi jen půl dne a jen narůžovělé, přestalo i s tou bolestí.

Děkuji za odpovědi, v pondělí se stejně budu objednávat na potvrzení těhotenství, tak se zeptám i dr. 🙂

kamaradicek
3. srp 2012

@xpetiii tak pak napis🙂

xpetiii
autor
8. srp 2012

@kamaradicek Tak bolest a špinění byla jednorázová záležitost na 10DPO ráno, takže nejspíš implantace? K dr. jsem objednaná až na druhou půlku srpna, aby bylo něco na ultrazvuku vidět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru