Silná bolest na hrudi. Máte stejný problém?

konik88
14. únor 2010

Pár dní mě vždycky přes den trápí silná bolest na hrudi (uprostřed, mezi prsy). Nemáte někdo stejný problém?

marhulinka
14. únor 2010

Ahoj Koniku já to tak měla,je to jak stoupá děloha,jak se vše vevnitř roztahuje...nemohla jsem asi týden ani pořádně dýchat-hlavně teda v leže,prostě se utlačují i vnitřnosti,tlačí to na žaludek,plíce...Ať tě to brzičko přejde 😉

konik88
autor
14. únor 2010

Bolest je fakt silná. Když to bolí hodinu, tak to ještě jde, ale pokud to bolí třeba pět hodin v kuse, tak to fakt už nejde vydržet....

crawler
14. únor 2010

já mám podobný problém - píchá mě u levého prsa pod žebry - je to bolest jako když píchá v boku třeba při dlouhém běhu...taky to přisuzuju tomu, že tam už všechno tlačí...ale blbý je, že jsi teprve 20tt, takže počítej, že to bude ještě horší - páč děloha bude dosahovat ještě o dost výš, ale nechci tě strašit - třeba to přejde 😉

konik88
autor
14. únor 2010

Mě to teda nepíchá, je to stálá silná bolest, která se občas rozléhá na obě prsa. Fak je to strašný. Pokud to bude ještě horší, tak to si nedovedu představit. Někdy když jdu a začne se to fakt rozlíhat na celou hruť, tak se musím až zastavit, nemůžu ani jít. Je to fakt strašná bolest.

crawler
14. únor 2010

hele, tak já nevím - zajdi si radši k mudrovi - ve 20tt ještě není děloha tak vysoko, aby tě stlačovala tak hodně! radši si zajdi k odborníkovi pro radu 😉

konik88
autor
14. únor 2010

jj, zítra jdu k doktorce, protože dneska to už fakt nejde. Bolí to silně už několik hodin. Kamarádka to taky měla a nakonec z toho bylo astma. No ale snad to u mě nebude. Uvidíme zítra.

crawler
14. únor 2010

tak dej vědět, jak to dopadlo - budu držet pěsti ať je to nějaká banalita 😉

konik88
autor
14. únor 2010

díky crawler, snad to nic nebude 🙂

marhulinka
14. únor 2010

Tak to je lepší říct dr.,protože mě to při chůzi většinou tak nebolelo...jen v leže nebo v sedě!!!

adelaine
14. únor 2010

silnu bolest za hrudnou kostou, moze imitovat aj zapal pazeraku (jicnu) sposobena zvysenym mnozstvom HCl zo zaludka...ale Koni, treba sa asi poradit s lekarom...

konik88
autor
14. únor 2010

adelaine, je pravda, že se mi poslední dobou vrhají žaludeční šťávy až do krku. No bojím se, co to bude ☹

sarlotta
15. únor 2010

konik, bolest na hrudníku, může být i bloklá páteř mezi lopatkama, zkus i masérku nebo nějakou rehabku, může to být zaskočený obratel. napiš jak jsi dopadla u doc.

donia
15. únor 2010

Konik,
tak jak jsi dopadla?
Ja teda bolest za hrudni kosti jak popisujes mela cas od casu nekolik let. Stale nevedeli z ceho a pak kdyz jsem vypozorovala priznaky (nejprve me bolela zada v oblasti lopatek, pak postupne sla bolest dopredu k te hrudni kosti), tak z toho pak podle sona zjistili, ze mam zaludecni kamen. Za nekolik tydnu me ceka operace...
Tak drzim palce, v tehotenstvi se to pry take casto objevuje.

konik88
autor
15. únor 2010

Holky, tak ona tam doktorka nebyla, má dovču 😒 Ale dneska to bylo třeba celý den OK. Tak já nevím, co by to mohlo být. Ale pokud se to ještě objeví, tak se za doktorkou stavím, až bude mít po dovolené.

wsmoulinkaa
15. únor 2010

ahoj já to měla také, bylo to hrozný a byla jsem i na sonu, ale nic! bylo to s toho jak děloha tlačí na orgány, nic to neznamená a není to nebezpečné, jen moc nepříjemné....po 32tt to přešlo!!! držím palce 😉

petaov
23. čer 2011

@konik88 ahoj, ráda bych obnovila tuto diskuzi. Jak jsi tehdy dopadla u dr. s tou bolestí na hrudi? Zjistila jsi, od čeho to bylo? Ja jsem to měla v těhu taky, ale jen v 1. trimestru, takže tlačící dělohou to asi nebylo a teď v době kojení mě to bolí čím dál tím víc, ale je fakt, že mě do toho chytly i záda, tak jestli to není ta bloklá páteř, jak jsem se tu dočetla. Měla jsem to i dřív, před těhu, a mazala jsem si to Fastum gelem, ale to nepomohlo. Nejvíc to bolí v noci, když spím na boku, tak si to asi nějak stlačuju. Díky za rady.

konik88
autor
23. čer 2011

@petaov já to měla opravdu z těhotenství. Poté, co mi dcera před porodem klesla dolů bolest zmizela. Takže mi prostě tlačila na hrudník a z toho ta bolest. Dcera měla 54cm a 3700 a při mých 160cm a 45 kg to bylo na mě prostě moc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru