Slábnoucí test po špinení. Děje se neco?

torena
17. pro 2008

Ahoj, stalo se některé z vás, že začal těhotenský test slábnout? Včera jsem malinko špinila a dnes je test o něco slabší (dřív byla druhá čárka stejně silná jako ta kontrolní, dnes je o něco slabší). Snad to mimčo nevzdává... 😒

dicinka1
17. pro 2008

mne sa to nestalo..ale skus testovat znovu..ak bude palicka slabnut,tak to znem,ena ze babo odchadza..v kazdom pripade ti drzim palceky...aby test len silnel.. 😉

torena
autor
17. pro 2008

dicinka: díky, zkusím testovat zase večer, snad to bude v pořádku.

hanka274
17. pro 2008

???? akooo?? to kam akoze odchadza to babo preboha??
treba spravit test, ak su 2 palicky, si tehotna, treba ist dokimu a ked su problemy s vytokom-spinenim, obratila by som sa s tymto na doktora a nie znova skusat testy a zaoberat sa tym, ci babo niekam "odchadza" alebo nie... 😒
a skus pozerat este v temach tehotenstvo, pretoze sem to terminov sa to nehodi, tu asi nic viacej nenajdes 😉

krista
17. pro 2008

Torena a proč jsi nešla k doktorovi nebo nejela na pohotovost? Já jsem na začátku těhu špinila a letěla jsem okamžitě k Dr., která mě poslala do nemocnice, tam dělali všechna vyšetření, mimi to vydrželo, ale je fakt že test jsem nezkoušela. Většinou čím dýl jsi těhotná, tím test sílí protože HCG pořád stoupá. Nechci tě strašit a přeju ti ať to dopadne co nejlíp, ale k tomu Dr. bych fakt šla.

Ještě otázka jestli to byla ta samá značka testu? Každý test nemusí být stejně citlivý 😉

mercy
17. pro 2008

Torena, k doktorovi, v nemocke ti môžu pichnúť injekciu na udržanie bábätka, dostala by si lieky, padaj...

mercy
17. pro 2008

A hneď ,na pohotovosť, teraz

hanka274
17. pro 2008

hej, utekaj k dr.

Ja si praveze nemyslim, ze by mal byt nejaky problem podla odtienu ciarky na teste...ale cele to treba riesit s doktorom ci je vsetko ok, takze bez.

veva1
17. pro 2008

ahojky,vykasli sa na test,vsak to zalezi aj od koncentracie mocu. A so spinenim ci krvacanim ,treba ist k dokimu. Verim ze bude vsetko ok.

bershka
17. pro 2008

ahojky, mne vyšiel posledný test najbledší....

nelinkav
17. pro 2008

Torena, mě se to stalo (ale nekrvácela jsem!) a už jsem v devátém,tak snad to bude v pořádku.
Těhu jsem zjistila v 7tt, asi za týden jsem chtěla ukázat mm, jak ten test hezky reaguje a dělá ukázkovou tlustici a místo toho se mi čárka zdála slabší. Další den zas a zas...Volala jsem dr. a ten mi řekl, že pokud se teď něco děje, tak stejně není v jeho moci tam to embryo udržet ☹ (ani utrogestan není samospásnej, když je gen.výbava emrya špatná apod.) , že teď si to tělo rozhoduje samo. No, pak jsem se na ty testy vyprdla, taky mě tu uklidnila jedna holka, která mi napsala, že v určité fázi těhu je ta hladina hcg tak vysoká, že už přesahuje možnosti obyč.testů, takže se to jeví jako slábnutí čárky 😉
Jinak malinké špinění není žádná hrůza, vždyť některé těhulky do třetího měsíce i normálně menstruují. Ale pro svoji jistotu si můžeš skočit k dr., třeba bude ochotnější než můj a udělá ti utz. Hodně štěstí.

lucinka1104
17. pro 2008

neznamená to, že bábo to vzdáva, keď špíníš choj radčšej teda k dr,ale neboj nenechajú si ťa tam.Predpíšu ti tabletky na udržanie tehu. A už netestuj. Zbytočne sa budeš stresovať a večer môžeš mať v mčiešťe menej HCG a môže byť ešťe slabšia a yt sa budeš plašiť. Ja som mala tu druhú takmer neviditeľnú a Lukynko budemať 8 mesiacov. 😉

mercy
17. pro 2008

ja som to napísal kvôli tomu špineniu, nie kvôli nejakému tetu. Okrem toho, oni to uvidia aj na UZV

nelinkav
17. pro 2008

Malinké špinění, zvlášť v období, kdy by normálně měla být MS není žádný problém. Průser je čistá, světlá krev.

mercy
17. pro 2008

Nelinka, vidíš, ja som mala v 10tt svetlú, čistú krv a veľa- viezla ma v noci sanitka do nemocnice.Pozrel ma doki UZV, povedal,že bábo je ok, dal mi lieky, ktoré som ani nebrala a šla som domov.Došlo tam dievča so špinením a oni že rozbiehajúci sa potrat a už behali.Ono je to asi indi vindi

len
17. pro 2008

Ono je to všecko strašně individuální... Já byla po IVF, takže totálně vystreslá z jakéhokoli píchnutí, takže když jsem slabounce zašpinila, okamžitě jsem hnala na pohotovost. A tam zkonstatovali, že bohužel, embryo se přestalo vyvíjet před 14 dny. Takže nějaké prášky na udržení při diagnóze zamlklý potrat jsou absolutní nesmysl. Shrnuto - většinou to neznamená vůbec nic. Ale pokud ano a embryo to vzdá, ani milión doktorů tomu nezabrání.
Každopádně doporučuju "kontrolně" netestovat, zbytečně to stresuje.

torena
autor
17. pro 2008

tak mi to nedalo a jela jsem k Dr. Vše je v pořádku, dostala jsem injekci a taky Ascorutin a poprvé jsem viděla mimčo na UTZ, zatím není vidět srdíčko, ale Dr. se tvářil spokojeně, tak to snad bude v pořádku.

krista
17. pro 2008

Torena no vidíš to je super!!! 🙂 Miminko nic nevzdává!! 🙂

dicinka1
17. pro 2008

hanka..akoze odchadza znamena to,ze sa proste vzdalo..asi si to nezazila..a nepohybujes sa v takych kruhoch kde sa to stava...vela bab si robilo testy..mali ich pozitivne a zrazu im testy slabli...nakoniec sa zistilo,ze zena bola tehulka..ale proste babo odislo...s menstruacnou krvou...proste sa uchytilo a prestalo sa vyvijat!tak ja nechapem,comu tu nechapes!!!!!!!!!!!!!

dicinka1
17. pro 2008

torena to je super!tesim sa...ale nezanedbavaj nic....slabnuci test moze vela znamenat..tomu ver...mam s tym skusenosti... 😉 mozno som tu sama...no ale bohuzial... 🙂

no ale nakoniec to dobre dopadlo u teba..tak blahozelam! 😉

mirip
17. pro 2008

torenka no mne začal takto tiež slabnúť test a na druhý deň som šla k dokymu na sono a ten mi už len oznámil že mu to je lúto ale ozvy už nie sú, už ani baby nebolo vidieť už len plodový obal so zakalenou plodovou vodou a že je to missed abortion-zamlčaný potrat a treba to vyčistiť čiže kyret...........tak skús urobiť zajtra ráno aká bude druhá / ak slabne tak to môže byť koniec ale nemusí 😔

zirafik
17. pro 2008

torenka, divím, se že Ti neodebrali hcg a o 2 dny znovu, mělo by se zdvojnásobovat....

luly3
17. pro 2008

terana a ake maš HCG mne sa stalo to iste dnes ☹ no doki mi na ULT nič nevidel

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru