Snížená placenta. Co hrozí, když se to nezlepší?

petamaskova
14. říj 2010

ahoj,na poslední kontrole mě doktorka řekla,že podle krve a moči mám v sobě zánět(nějak se na to necítím,krom bolesti třísel)) a že mám sníženou placentou,což trochu pocituji.co mě hrozíí když se to nezleší? měl někdo stim problémy?vyděsilo mě to. mě k tomu doktorka nic víc neřekla, než že odpočívat,ale to v mém případě s 3 letým klučíkem moc nejde.

pindruzka
14. říj 2010

ahoj, taky mam niž položenou placentu. dr říkala, že mám odpočivat, ležet a že postupem času jak bude rust děloha, že by se to mělo vytáhnout, na minulé kontrole jsem to už měla trochu lepší. víc mi k tomu také neřekla. co jsme se dočetla, tak záleží jak moc nízko je uložená, pokud by překrývala čípek, tak pak hrozí, že při porodu by mimi nemohlo projít a museli by volit CS, ale moc toho o tom nevím, třeba někdo poradí víc a líp

len.z
14. říj 2010

ahoj, a proč ses rovnou nezeptala své dr. když ti to řekla?Ušetřila by sis spoustu nervování a stresů, obzvlášť po tom, pokud ti tu někdo odpoví něco s katastrofickým scénářem...... 😒 Já být tebou, tak vezmu telefon a své dr. zavolám abys věděla na čem jsi..... 🙂

lamarika
14. říj 2010

Já jsem s tím problémy zatím neměla, ale moje kamarádka ano. Takže napíšu co jí řekla její doktorka. Žádný sex (to ale asi záleží na tom jak moc ji máš dole), pokud možno, tak ležet a rozhodně nic netahat, protože by mohlo dojít k předčasnému porodu. Kamarádka teda díky snížené placentě aji krvácela. Naštěstí se jí asi měsíc před porodem dostatečně vytáhla nahoru a nehrozil jí tedy CR.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru