Spadla jsem v těhotenství na zadek. Stalo se vám to?

pday
28. pro 2007

Ahoj holčiny, včera jsem měla dost nepříjemný den. Jsem ve 27tt a upadla jsem na kluzké dlažbě ☹ Podjely mi nohy a ja plnou vahou spadla na zadek. Bříško jsem si sice nezranila, ale i tak jsem z toho byla dost vyplašená. Jela jsem hned do nemocnice, aby na ultrazvuku zkontrolovali mimčo. Pan doktor nezjistil naštěstí nic špatného, placenta nejevila známky odlučování a břicho mě taky ani nebolí. Na pozorování si mě nenechali, tak jsem jela domu, ale neustále musím myslet na to, jestli jsem miminku nemohla nějak ublížit. Stalo se vám někdy něco podobného?

spagatice
28. pro 2007

Ahoj pday, mě se nic takového nestalo, ale kamarádce jo. Upadla ke konci těhotenství, ale ne na zadek, ale přímo na břicho. A už má rok a půl starou zdravou a krásnou holčičku. Neboj.

karotky
28. pro 2007

Já jsem v 6.měsíci sjela schody po zadku a zarazila jsem se pravou nohou o zábradlí.Měla jsem úplně promočené kalhoty,tak jsem se lekla,že mi praskla voda,ale naštěstí jsme si jen leknutím krupla. 😅
Den na to jsem měla jít na UTZ a ten naštěstí dopadl dobře,ale měla jsem nahnáno. 🤐
Doktor mi pak řekl,že jsou spíš nebezpečné pády na břicho,kdy by mohla prasknout děloha. 😖
Tady máte mojí "vyfešákovanou" nožičku:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Cítila jsem to ještě min. 14 dní.

mkr
28. pro 2007

pday: já jsem spadla přímo na břicho teď v sobotu sousedovic mi podrazil nohy, radši jsme jeli na ambulanci, protože mám vepředu placentu a vše na štěstí bylo ok, ale chtěli si nás tam nechat

hanik
28. pro 2007

pday, ja jsem spadla v 15tt na bok ..kdyz mi podjely nohy pri popobihani na kluzky ceste. 😖 ..nastesti ok, ...diky tomu, ze jsem jeste nemela pupek, tak jsem k dr nejela. ..jen jsem se modlila, abych nezacla krvacet. ...a ted uz mame 6 nedel mimco 😉 😎 ...takze drzim palecky a urcite to bude ok. 😉

mkr
28. pro 2007

pday:sousedovic pes

iza
28. pro 2007

ahoj pday já upadla cca v 15týdnu na ledu na zadek....taky jsem byla děsně vyplašená,ale vše ok ..bylo mi řečeno, že pokud jsem nespadal na břicho,je vše ok.....ale byla jsem z toho asi ještě týden špatná..tak vím, jak ses cítila, hlavně, že je všechno v pořádku 🙂

andilek
28. pro 2007

moje máma se mnou spadla jak široká tak dlouhá a jsem docela v pořádku 😅 teda snad 😅 jo a mimochodem jsi vzorná maminka, moje matka ten pád totiž staršně obrečela a místo toho, aby bulela kvůli měa pelášila rovnou do nemocnice, tak jí bylo líto fungl novýho kabátu 😅
a neboj se, kdyby nebylo něco OK, tak to zjistí 😉

svetluska.l
29. pro 2007

Ahojky,ja taky upadla...ve 23tt...nejdriv na koleno a pak jak zaba na bricho...jela jsem do nemocnice,kde me taky zkontrolovali a nastesti vse bylo ok🙂Ale nechali si me tam na noc,kvuli pripadnemu odlucovani placenty...nastesti ji mam na zadni stene,takze tam takove riziko nehrozi.Pry je nastesti mimisek na takovyhle neprijemny prekvapeni pripravenej,tak se neboj 😉

jaul
29. pro 2007

Kamoska z prace ted v cca 6.mesici slitla nekde na stavbe ze 3.metru na zadek. Byla potlucena asi 2 dny v nemocnici na pozorovani, vsechno je snad ok 😉

krista
29. pro 2007

Ahojky já jsem ve čtvrtek zakopla doma o kabely (29tt) a letěla jsem přes půl haly, nakonec jsem spadla tak, že jsem se kolenem bouchla do bříška, měla jsem velkej strach, malá se nehýbala a když už tak jsem tam cítila jen takový vrnění - na to u ní nejsem zvyklá, holky tady mě ukecaly abych jela radši do porodnice, tak jsem tam sjela, sestry i Dr. na mě byly moc hodné, natočili mi monitor, prohlídli mě, udělali UTZ, zkontrolovali tlak a moč a všechno se zdá být v pořádku, ještě musím na kontrolu 31.12. ke své gyn., pro jistotu ... nejhorší pro mě bylo to že se malá nehýbala, ale na monitoru už se rozkopala, sestra říkala, že to nejspíš bylo tím jak jsem se lekla, že se mimi chová jako já takže se taky leklo 🙂 No hrozně se mi ulevilo, strašně jsem si to vyčítala, že nejsem schopná dát na sebe pozor 😉

mallorry
7. led 2008

karotky, tak ta noha to je sila... to sem nevidela jeste...

jinak ja sem na zacatku teprve, ale mame doma docela blby schody, ze kterych jsem jeste pred tehu slitla nekolikrat, tak uz taky premyslime, jak je necim polepit, aby bylo doma trosku bezpecnejs.

Taky jsme si poridili lyzarskou vybavu, ze se letos budu ucit lyzovat, ale pred vanocema sme zjistili tu novinku, takze to asik uz nehrozi, ta lyzovacka...tam je padu azaz, takze se to musi oddalit na neurcito🙂))

krista
18. únor 2009

hanulka82 • Včera v 15:45
ahoj těhulky,
dnes po ceste do prace jsem spadla na tom hnusnym snehu co je venku 😠 jsem ve 20tt, nebyl to nejaky sileny pád, dosedla jsem na nohu, ale jsem z toho nejaka spatna, jestli je mimco ok 😒 ¨pohyby jeste necitim, jen takove šimrani, takze podle kopani mimca se ridit nemuzu ☹ stalo se vam nektere neco podobnyho?

angetha • 13tt • Včera v 15:47
Ano mě se to stalo taky dnes...a o Vánocích..je to blbý, ale snad vše bude v pořádku 😉

wsmoulinkaa • 1d, 21tt • Včera v 15:51
ahoj já spadla pěkně na prdel ale taky ne prudce a spasla-sklouzla jsem se na tvrdým papíru na chodníku-mrzlo,tak to byl žuch. Ale nic mě nebolelo a nekrvácela jsem tak ok. A pak u dr už jsem na to zapoměla...

pikusa • 33tt • Včera ve 20:20
Holky,bacha na to....jedna paníu nás spadla a utrhla se jí placenta.....no dopadlo to špatně...tak opravdu na sebe budme opatrný 😉

veruska007 • Dnes ve 12:14
Ahojky, ja spadla tesne pred Vanocema ze schodu v tramvaji, na zadek, pekne zuch zuch ze schodu na schod az na chodnik. Natloukla jsem si poradne, jeste dva tydny jsem nemohla poradne ani sedet ani chodit, presne pulku zadku jsem mela modrou jeste po trech tydnech... Doktorce jsem se uz nedovolala, bylo tesne pred svatky, tak jsem si rikala, kdyby bylo ouvej, tak pojedu na pohotovost. Ale nebylo to treba. Mimco je asi dobre chraneny. Byla jsem cca na zacatku 7. mesice. A doted je vsechno ok.

lencin
20. únor 2009

Ahoj holky, jsem 18tt, dnes jsem tady pořádně upadla, na zadek a schtla jsem pěknou ránu do hlavy, ještě teď to bolí. Ubulená jsem letěla na gyndu a naštěstí je všechno v pořádku. Podle mě poku nekrvácíte, nebolí břicho a není vám špatně tak se nic vážnýho neděje. Ale když jsem volala do nemocnice jestli tam mám jít, tak mi řekli, že okamžitě..a musí mě hne přijmout. V nemocnici se chovali úplně super..jsem ráda, že jsem tam šla...pro klid duše to doporučuju všem. A navíc uvidíte zase prcka na ultrazvuku 😵

wsmoulinkaa
20. únor 2009

ahoj dnes jsem uklouzla na sněhu...jsem frajerka šla do kopce že místo po chodníku a žuch šup, ale naštěstí do měkkého sněhu ale?? Jak jsem držela flašku coly tak jsem si s ní zmáčla pěkně břicho ale vím že tam má nožičky a ne hlavičku...a nebylo to zas tak akutní takže ok! 😉

f161
2. bře 2009

Ahojky 😉 Před měsícem jsem sjela z patníku, jak bylo pěkně nasněžíno a kecla jsem přímo na kostrč o ten patník...Bolí to jako čert už celý měsíc 😢 ...Jinak je vše OK, byli jsme pak u doktora a mimísek se krásně hýbal 😵

misakulicka
2. bře 2009

Musím se "pochlubit" jak jsem byla taky "šikovná"....ve 13tt jsem šla do lesa....hledám hříbky.....bylo hodně po dešti....no a co se nestane---hrnu se za hříbkem, uklouzla mi noha po mokré větvi a skončila jsem rozpláclá na břuchu...(a to ještě jsem měla k té smůle v ruce otevřený nožík 😲 no děs.....ležela jsem tam jak placka....ale miminkovi to díkybohu nic neudělalo....takže: nechoďte maminy do lesa, když je mokro....fakt to za to nestojí....

hupcza
2. bře 2009

taky jsem se sebou hvízdla..ve 28tt ..jak se říká "pyskem na tvář" ....
venku bylo namrzlo, takže jsem si dávala pozor a chodila jsem jako připos* ....no a přišla jsem domů a zakopla jsem sama o sebe
padla jsem přímo na čumák a v letu se mi podařilo alespoň vyrotovat spodek, takže to bylo spíš na bok než přímo na břicho ....měla jsem naražené snad vše, čím jsem si chtěla uchránit břicho - kyčel, koleno, kotník, rameno zápěstí
prckovi se nic nestalo
jen jsem se brutálně lekla
dala jsem si na radu homeopatky arniku a po pár dnech byly ok i ty naraženiny (abych se nestahovala a neškodila mu nějak dál)

no a protože jsem šikovná, měla jsme úraz i kolem 20 tt - mla jsem havárku v autě - vlítla jsem do kufru jednomu pánovi, nějak jsem nedobrzdila při divném manévru (pán jel divně, z místa ujel, asi pil) .... taky se nic krom mého leknutí nestalo

prcek má kolem sebe plodovku a taho dobře chrání 🙂

geminis
2. bře 2009

krista,
a kdyby Tě holky tady neukecaly, tak bys do té porodnice nejela? To já bych tedy neriskovala, zvlášť, když píšeš, že se malá nehýbala. Já bych tam jela hned.

Každopádně se moc dobře čte, že všechny pády dopadly dobře pro maminku i mimi. Já se pádů během těhu taky strašně moc bála a ťuk ťuk nebyl ani jeden.

med
30. lis 2010

Obnovuji téma - myslím, že je teď dost aktuální...
Mám docela strach, že upadnu na uklouzaném chodníku. Musím 2x denně do školky a nevím, jestli je bezpečnější jet autem nebo jít pěšky... Těhotný kamarádce se zas včera stalo, že jí na chodníku málem srazilo auto, který dostalo hodiny... to aby snad člověk nechodil ven!?

marketa137
30. lis 2010

@med no já spadla když jem byla těhotná s prvnim synem kolem toho 32tt ale spadla jsme docela dobře, měla jsme "jen" sedřený stehno a naražený bok 😒 , pak jsme ani do nemocnice nešla protože se tam malej mlel dost ale hlídala jsem se abych nekrvácela. Pak jsme se ptala doktora a prý jsou tam ty mimina dost chráněný, jediný průser je kdybych spadla na břicho 😒 . Chce to fakt chodit opatrně a loni jsme byla zase těhotná 🙂 a to jsme enchodila po chodníku, protože byla všude ledovka ale šla jsem po trávníku kde byl sice sníh vyšší ale šlo se dobře 😉

med
30. lis 2010

Já jsem první dítko rodila v červenci, takže jsem tohle nějak neřešila... Takže je asi "lepší" spadnout na zadek než na bříško...
@marketa137 Loni to teda muselo taky být něco, snad to letos nebude takový celou zimu...

marketa137
30. lis 2010

@med no uvidíme. navíc jsme měla mega břich ale chodilo se mě dobře jen vše šlo do břicha ale nespadla jsem 😀

ofelieee
2. pro 2010

J|á už mám taky za sebou letos jeden pád - naštěstí jen takovej výstražnej, elgantní přidřepnutí 🙂 ale asi to chce fakt dávat bacha. My včera s kamarádkou raděj vystoupily z trolejbusu a šly pěšky před velkym kopcem dolů, protože ten řidič jel jak blázen - přece jen se na svejch cejtim jistěji..

mkr
3. pro 2010

už to bude 3 roky, o vánocích jsem spadla přímo na břicho (33tt) sousedovic pes mi podrazil, podeběhl pode mnou, tak jsme pro jistotu jeli do nemocnice a buď to byla náhoda, ale malá se narodila v 35 tt, člověk může být sebe víc opatrný, ale nezáleží na něm, ublížit mu může úplně někdo jiný

lucca13
7. črc 2013

Ahoj..
Dneska jsem spadla ze schodů, pěkně na zadek a sjela jsem asi 3 schody..snažila jsem se zastavit rukama, nohama ale hrozně se to po tý dlažbě klouzalo :/...následky jsou takový, že mně bolí trošku zadek, záda, a noha a taky mám strach ☹ placentu mám na zadní stěně dělohy, mimčo kope, nekrvácím..nic...myslíte že by bylo lepší jet na pohotovost kdyby něco?

l.u.c.i.e
3. srp 2013

Ahoj holky,
jsem ve 25tt a dnes jsem spadla na zadek v šatně v bazénu na dlažbu. Pěkně mě bolí spodej, jakoby naražená stydká kost. Mimi kope, nekrvácím, břicho netvrdne a ani mi není špatně. Stalo se to nějaké? Nechci plašit a hned letět na pohotovost.

jituliiii
3. srp 2013

Ahoj, ja spadla v zime ve 38.tydnu tehu...uklouzla jsem na lede a když uz jsem vedela, ze to neustojim, snažila jsem se aspoň spadnout "dobře"...no spadla jsem na bok a NASTESTI se nic nestalo..."jen" jsem byla v soku..

ve24
3. srp 2013

Já jsem spadla na zadek celou váhou jak jsem byla cca 2 měsíci. Naštěstí to dopadlo dobře, ale měla jsem obr modžinu na zadku a noze 🙂 . Nešla jsem nikam na kontrolu.

janapavlik
3. srp 2013

Taky se mi to stalo v prvním těhotenství, cca ve 20tt, bylo to v zimě na náledí, pěkně jsem se tenkrát vylekala a jelikož jsem měla placentu uloženou nízko, tak jsem měla strach a jela jsem raději se nechat zkontrolovat u dr., všechno bylo v pořádku. Všude ale píšou, že po pádu by se měla nechat těhotná zkontrolovat.

leona072
5. led 2017

Stálo se mi to zrovna nedávno, odcházela jsem z práce a jdu po sněhu a najednou šuch na zadek, pod tím sněhem byl led, naštěstí tam byla kolega a tak mě pomohl vstát, sice jsem se cítila v pohodě ale pro jistotu jsem druhý den volala Dr. a šla k ní na kontrolu, aby vše zkontrolovala že je vše ok. Dopadlo to vše v pořádku. Radči jít několikrát než jednou pozdě ;) .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru