Špatná hladina HCG v krvi. Je to vážné?

floowy
15. kvě 2008

Holky prosím poraďte, jsem ve čtvrtém měsíci a dnes mi volali, že mám přijít na kontrolní ultrazvuk, že se jim něco nezdá ohledně hladiny HCg v krvi, více nevím. Zatím jsem objednaná pouze na ultrazvuk...Mám prý zůstat klidná, ale nějak mi to nejde...Nesetkala jste se s tím některá - jestli je to vážné? Nějak jsem z toho úplně vedle... ☹ ☹ ☹

ededik
23. kvě 2008

http://www.bobrow.net/kimberly/birth/hcglevels....

Tu si môžeš pozrieť hladinu hcg.

tyrkyska
24. kvě 2008

Ahojky - na tuhle otázku bych si taky ráda přečetla nějakou radu - jsem na tom naprost stejně jako floowy. Začala sjem 5 měsíc a též jedinné, co vím je to, že hladina HCg je u mě v krvi nižší a budeme častěji sledováni UZ. Mám taky nějak trochu strach, aby se mimísek dobře vyvíjel. Navíc jsem teprve nedávno přestala zvracet a téměř nepřibírám - necelá 2 kg( dnes 19+6). Takže taky předem mocinky děkuju 🙂

lisounek
24. kvě 2008

tyrkyska: to je zvlastni, jelikoz HCG behem tehu prave ma klesat, takze proc by melo byt divny, ze ho mas nizsi..HCG je dulezite v pocatku, nez je videt srdecni akce, pak uz nema moc ucel ji sledovat..ja jsem prave v 16 tt mela HCG porad vetsi a vim, ze to nebylo dobre, protoze se ma snizovat....pak uz se vyvoj miminka sleduje hlavne UTZ.... 😕

touskl90
5. lis 2014

Ahoj holky moc Vás prosím o radu a o pomoc... posledni ms jsem mela 17.-21.9. 20.10.jsem mela hcg 504 a 27.10.hladina hcg vic jak 1000 v pondeli jsem byla ma ultrazvuku a doktorka mi rekla ze jsem prisla moc brzy ze na uz je videt gestační váček a že mám prijit v pátek ... nemam zadne potize nespinim,nekrvacim...obcas rano nevolnosti a mam dosti nalita prsa a dost boli. Je to vse ok ? Nervy pracuji moc se bojim aby vse dopadlo dobre... 😒

roseinka
5. lis 2014

@touskl90 To by mělo být v pořádku. Doktorka chce, abys přišla dýl, protože už by mohlo být vidět něco víc. 🙂 Taky jsem musela čekat, protože ještě nebylo nic vidět. 🙂

touskl90
5. lis 2014

@roseinka ani nevíš jak moc si mě uklidnila... všude čtu o tom jak to bylo zamlklé těhu atd. Ale moc jsi mi pomohla ...a já se budu modlit aby v pátek dopadlo vše dobře... 🙂 mimíska si moc přejeme 🙂

roseinka
5. lis 2014

@touskl90 Důležité je, že HCG stoupá a že tam ten váček je. 🙂 Teď se bude čekat, zda tam bude vidět něco víc, hlavně na srdíčko. 🙂 Držím pěsti ať vše probíhá v pořádku. 🙂

touskl90
5. lis 2014

@roseinka ano jen mne zaskočilo že jsem tam byla v pondělí a už mám přijít teď v pátek. Moc děkuji snad bude vše jak má být 🙂

touskl90
5. lis 2014
roseinka
5. lis 2014

@touskl90 Pokud ti neřekla nic negativního apod., tak se čeká, co se objeví dál. 🙂 Já taky chodila pár dní po sobě na kontroly, aby vyloučili mimoděložní a pak jsem měla taky takhle fazolku. No a potom se čekalo zas na to srdíčko. Mě taky nervovalo, že jsem na svoje těhotenství přišla tak brzy, takže jsem byla několik týdnů nervózní než jsem si mohla oddychnout, že vše probíhá tak, jak má. 🙂 Stát se může cokoli, ale musíš věřit, že vše bude ok. To je moje těhotenské mini moto. 😀

touskl90
5. lis 2014

@roseinka ano já věřim... a víš co asi to zní šíleně ...ale já prostě vím že tam je... 🙂

touskl90
7. lis 2014

Tak dnesni kontrola dobre nedopadla... ☹ ... pry tomu jeste dame sanci a za tyden 14.11.mam prijit na dalsi ultrazvuk... zivot jakoby se mi ted obratil vzhuru nohama...jen sedim a brecim..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru