Špinění po sexu v těhotenství. Je to normální?

zuzonek
20. čer 2008

ahoj holky chtěla bych se vás zeptat jestli jste se s tím v těhotenství některá setkala jsem ve 4týdnu asi, a po posledním sexu s přítelem jsem trošku krvávcela,je to normální,nebo se něco závažného děje? Vyplašilo mě to,prosím dejte vědět dík.

luciakubista
20. čer 2008

zuzonek, to nemusi byt zo sexu. Moze to mat ine priciny,ale nechcem ta strasit. Keby nieco,tak bez k dr. ja som spinila do 14.tt a brala utrogestan a pambu,proti krvcaniu. Drzim prsty 😉

helcah
20. čer 2008

Zuzonek pokud to bylo jen po sexu a pak to samovolně přestalo tak se nic neděje, to se stává. Pokud by to přetrvávalo dýl a nebylo to pouze jednorázově na chvilku tak by bylo lepší si dojet na pohotovost. Taky už s tím mám zkušenosti i po sexu i normálně.

lisounek
20. čer 2008

me se prvni spineni objevilo taky po sexu a mohla jsem byt tak ten 4 tt a hned jsem sla do nemocnice na pohotovost, myslim, ze zadne krvaceni neni uplne ok...taky jsem dostala ascorutin a hormony na udrzeni tehu...a pak jsem mela hematom...nevim, zda to s tim melo souvislost, ale kazdopadne jsem z toho byla pekne rozhozena a pak uz ani sex nesel, skoncila jsem 3 tydny v nemocnici a bez sexu pekne dlouho...ted uz muzeme...ale muze to byt i tim, ze se mimco porad uhnizduje v deloze a s tim sexem je to nahoda, sla bych ale urco na kontrolu... 😨

cipin
21. čer 2008

Taky bych šla na kontrolu, nemusí to nic být, ale pro jistotu... A min. do té doby raději bez sexu...

krista
2. led 2010

selene • Včera v 18:55
Ahoj holky, jsem v 5 týdnu a objevila se mi po sexu s manželem jasně červená krev, která vyšla jakoby s hlenem. Už se to někomu z vás stalo a dopadlo to potom dobře? Nebo to znamená něco špatného?

martina71 • 1d, 21tt • Včera v 19:08
Ahojky, me se to stalo take. Doporucuji Ti zajet nekam k lekari, a poradit se. Pravdepodobne dostanes utrogestan, kdyby si krvacela tak ascorutin a s nejvetsi pravdepodobnosti zakaz sexovani do 13tt. Jestli muzu poradit nepodcenuj to, a co nejrychleji na gyndu. Moc drzim palecky a krasne tehotenstvi...

adelka89 • 26tt • Včera v 19:11
selene muze to byt prasknuta cevka v pochve, ale take neco vaznejsiho, ja jsem spinila nekdy v 18tt -to mi jen praskla cevka. 5tt je jeste brzy na nejake zavery, takze radej zajdi k mudre, at ti predepise utros, ja ho taky brala do 14tt

eloana • 1d, 17tt • Včera v 19:14
Ahoj selene po sexu se to nekdy stava,ale spis spineni ....radeji v pondeli dojdi na gyndu. A asi ti doporuci radeji sex vynechat

martina71 • 1d, 21tt • Včera v 19:33
Pokud byla jasne cervena krev, urcite bych necekala do pondeli....nech se vysetrit co nejdrive... vlastni zkusenost....

eloana • 1d, 17tt • Včera v 19:40
Pravda omluva -ja mam totiz z tech svatku dneska nedeli msto patku
tak radeji skoc na pohotovost-asi ti daji akorutin nebo jak se to jmenuje.kazdopadne bych byla radeji v klidu a bez sexu.....
Ja byla ve 14tt kvuli spineni a bylo to asi tim,ze mam nize placentu to v tvem pripade byt nemuze......

lajla • 1d, snž • Včera v 19:47
selene ja bych hned skocila do auta a mazala do nemocnice...uz jsem tam byla dneska a vymyslela si nutnou kontroludoufam, ze ti to dobre dopadne....drzim pesticky

mauska • 1d • Včera v 19:49
Já jsem špinila hned první den co jsem zjistila že jsem těhu a hned jsem valila na gyndu. Sice na UTZ nebylo nic vidět, ale doktorka mě aspoň zkontrolovala, říkala že je to úplně normální a může se to stát, každopádně zašla bych s tím někam. Já jsem plašan, jdu radši "zbytečně"
Držím palec

selene • Včera v 19:58
Děvčata, děkuji za reakce, mám za sebou už zamlklé těh. a z nemocnice mi běhá mráz po zádech. Už při minulém krvácení mě poslali domů a nechali mě čekat další týden, čekalo se na srdeční ozvy, a poté přišla na řadu revize. Ještě ke všemu teď nemám vůbec žadné příznaky těh.
Jsem z toho smutná, ale pořád doufám.

eloana • 1d, 17tt • Včera ve 20:04
selen -tak zkus dojet na pohotovost, pravda ,ze ti asi nic konkretniho nerenou pac nebude zatim videt sricko. ale treba ti daji nejake leky udrzeni.
A ted jeste spinis nebo je to uplne ok?

martina71 • 1d, 21tt • Včera ve 20:16
Selen, eloana ma pravdu. Nic tim nepokazis kdyz tam dojedes....

selene • Včera ve 20:17
Teď už nešpiním, na kalhotkách nic nemám, nic ze mě neteče. Když si zkusím trochu na kousek prstu, tak sekret je takový mírně nahnědlý.
Počkám do rána, ráno moudřejší večera. A teď už honem k pohádce 🙂

mauska • 1d • Včera ve 20:18
já bych jela a nenechala bych se odbýt. A odkázala bych se na předchozí těhu. Snad se na tebe aspoň podívají a dají ti ty léky.

martina1622
29. říj 2012

ahojte: jsem 19tt a lehce krvacim po sexu je to normalni? stalo se my to dvakrat jen na chvilicku a pak to prestalo dekuju 😉 😉 😉

toricka
18. srp 2013

Holky jsem v 9 tt a včera po sexu sem jakoby špinila ale jen jednou jak sem se utřela dobrý a už nic, mám volat doktorce nebo je to normál?

lucijan11
20. srp 2013

ahoj holky, koukám, že plno z nás potkal tenhle problém. Jsem v cca 8tt, včera když jsem se po sexu utřela, tak jsem objevila růžové špinění, ještě asi dvě hod po styku bylo ale o hodně moc méně než to první utření, pak do rána vůbec nic a dopoledne jsem měla úplně drobounké špinění, které už nebylo vůbec růžové, ale světle hnědé, ale fakt malinko. Břicho mě nebolelo, ani při sexu, ani potom, ani teď a teď už špinění nic. Myslíte, že pokud to už ustalo (doufám!), tak nemám plašit? Příští pondělí jdu na kontrolu, snad bude vše v pořádku. Zas si říkám, že kdyby to bylo něco špatného, tak už by se mi to špinění více rozjelo a ne že by světlalo a prakticky ustávalo a třeba by se mi přidalo bolení břicha. Tak snad to bude ok, díky za jakékoli reakce

majaru
6. pro 2013

Zdravím Vás. Jsem ve 22tt a stává se mi, že po orgasmu jednorázově zašpiním (červená krev) Pak to přestane. Když se to stalo poprvé, tak jsme hned jeli na pohotovost. Ale vše bylo v pořádku. Byla jsem moc ráda, že to bylo ok. A teď se bojím si prožít další orgasmus. :(

kundik
26. pro 2013

dobry den holky chtla bych se zeptat sem v 16.tydnu tehotenství a při sexu krvacím nkdy kdiš chci curat a držim to dlouho v sobe tak krvacim mislim si že toje z ledvinamy nevim co mam delat porad te mi prosim 😔 😢

victorie77
20. kvě 2017

Ahojky holky,jsem 35t a začala jsem po sexu spojit,nevím čím to může byt ☹.Děkuji za rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru