• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Špinění v těhotenství. Může se stát něco s miminkem?

21. prosince 2007 
Ahoj těhulky,

ráda bych se dozvěděla vše o špinění. Já špinila v 8tt jasně červenou krev, už to sice přestalo, ale mám obavy, jestli se třeba něco nestalo ve vývoji...

Jedna moje bývalá kolegyně špinila ve třetím měsíci a pak se jí narodil neslyšící chlapeček. Prej že to mohlo být zapříčiněno i tím špiněním, že se údajně zrovna v tom období začíná vyvíjet sluch....Tak nevím...

Nerada bych tímto kohokoli strašila, nebo něco takového.....Vím, že spousta těhotných zpočátku špiní.......jen bych chtěla znát zkušenosti těch maminek, které v těhu špinily a jestli se jim narodili zdravé mimíska.

Jinak všem přeji hezké těhotenství a zdravá miminka :slight_smile: :wink:
20. pro 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mery.luu zadej si do vyhledavace špinění nebo krvácení v těhotenství. Tyto témata se už rozebírala mnohokrát v tomto fóru. Chlapeček měl pravděpodobně nějakou vadu. Špinění nebo krvácení může mít mnoho příčin. U mne to byl např. hematom a překrvený čípek. Nejvíce info Ti dá však Dr. z UTZ, protože u každého se krvácení posuzuje individuálně a nemusí znamenat nutně potrat nebo nějakou vadu, která se zjišťuje v rámci tripple testů. Dojdi si tam. :wink:
21. pro 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mery.luu v 8.tt to muze byt naznak menzes. ale jak psala holidayinn. techto temat tady uz je, zkus si je vyhledat.
21. pro 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek