Špinění v těhotenství. Může se stát něco s miminkem?

mery.luu
20. pro 2007

Ahoj těhulky,

ráda bych se dozvěděla vše o špinění. Já špinila v 8tt jasně červenou krev, už to sice přestalo, ale mám obavy, jestli se třeba něco nestalo ve vývoji...

Jedna moje bývalá kolegyně špinila ve třetím měsíci a pak se jí narodil neslyšící chlapeček. Prej že to mohlo být zapříčiněno i tím špiněním, že se údajně zrovna v tom období začíná vyvíjet sluch....Tak nevím...

Nerada bych tímto kohokoli strašila, nebo něco takového.....Vím, že spousta těhotných zpočátku špiní.......jen bych chtěla znát zkušenosti těch maminek, které v těhu špinily a jestli se jim narodili zdravé mimíska.

Jinak všem přeji hezké těhotenství a zdravá miminka 🙂 😉

holidayinn
21. pro 2007

ahojky mery.luu zadej si do vyhledavace špinění nebo krvácení v těhotenství. Tyto témata se už rozebírala mnohokrát v tomto fóru. Chlapeček měl pravděpodobně nějakou vadu. Špinění nebo krvácení může mít mnoho příčin. U mne to byl např. hematom a překrvený čípek. Nejvíce info Ti dá však Dr. z UTZ, protože u každého se krvácení posuzuje individuálně a nemusí znamenat nutně potrat nebo nějakou vadu, která se zjišťuje v rámci tripple testů. Dojdi si tam. 😉

paolin
21. pro 2007

mery.luu v 8.tt to muze byt naznak menzes. ale jak psala holidayinn. techto temat tady uz je, zkus si je vyhledat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru