Špiním v tehotenství, beru Ascorutin. Nepřijdu o mimi?

kacora
20. říj 2006

Ahoj holky jsem v 5tt těhotenství podle UL. a neustále špiním beru na to ascorutin,mám stŕach abych o mimi nepřišla
Moc dkuju za odpověd Káta ☹

svoba
18. čer 2010

jandalinka: důležitý je to oznámit lékaři. první trimestr je fakt rizikovej, ale nebála bych se zbytečně. mně bylo řečeno, že mírná bolest v podbřišku je ok, ale křeče a teplota už nikoli. u mě to bohužel nedopadlo. ale to šlo pak opravdu o masivní krvácení. moc držim palce! a moje doporučení: nesleduj se tolik a nenervuj. jistě to dobře dopadne.

jandalinka
19. čer 2010

svoba@:díky moc za útěchu,víc se dozvím ve čtvr,tak snad to bude o.k.,díky a tobě přeji at se brzinko povede 😉

kinsen
19. čer 2010

Ahoj já špinila před pár týdny a byl to zánět děložního čipku, vyřešili to antibiotika a askorutin 🙂 Tak snad to u tebe také nebude nic vážného. Přeji hodně zdaru

jandalinka
24. čer 2010

Ahoj,tak musím říct,co jsem tady četla o špinění v těhotenství,tak jsem fakt měla strach....nejlepší je asi fakt nečíst a nenervovat se 😉 ..dnes mě doktor potvrdil 8.týden těhotenství a žádné komplikace...špinění prý může být,k tomu i výtok,hlavně nesmí nic bolet,myslím tím podbřišek,žádná teplota a jiné příznaky,což jsem neměla....,tak jsem si tak oddychla,jako nikdy 😅 .Doufám,že vše půjde nadále dobře...tak jsem se chtěla jen podělit s Váma o tom,že ne každé špinění může být to nejhorší,ale je to prý přirozená věc na začátku těhotenství....... 😉

vrbovabalkova
15. črc 2011

ahoj holky,jsem ve 31 tydnu tehotenstvi a pred 14-ti dnema jsem poprve spinila,srasne jsem se lekla a volala jsem sestricce,jestli to je normalni nebo ne..ta na me uplne vyjekla,ze se mam okamzite dostavit,ze se klidne muzu otevirat nebo,ze muze byt neco s placentou...no hotova jsem byla!!!jela jsem tam,doktor me i maleho prohlidl a ,,ujistil,, me,ze tam nic vazneho nevidi...mohl se pry uvolnit kousicek cipku - pry nic vazneho,ale ne treba si s tim zahravat a i kdyby se to objevilo znovu,tak ihned do spitalu....zakazal nam samozrejme sex s pritelem a nakazal klidovej rezim....tak jsem se uklidnila a rikala jsem si,ze to bude asi ze sexu..den predtim...a dal jsem to nejak neresila a ,,zapomnela,, na to....jenze o tyden pozdeji(bez sexu) jsem rano vstala a cely stehna spinavy...a uz jsem vedela,ze je zle....jeli jsme tedy hned do spitalu...dali me na natacky,jestli je deloha v poradku a jak malej kope atd....pani doktorka me prohlidla...na ultrazvuk jsme sli a rekla mi to same,jak muj gynekolog...nic vazneho,ale jeste jednou se to objevi,ze si me tam uz nechaji 2-3 dny. na pozorovani..to mi byl konec...holky..muzu vam rict,ze uz fakt davam na sebe stokrat vetsiho bacha...skoro nic nedelam..tejden ubehl a vcera jsem zase spinila,v prubehu celeho dne a zdalo se mi to tmavsi a silnejsi(predtim to byli jednorazovky),takze dneska frcim..smirena s tim,ze si polezim ve spitale....nemate s tim nektera zkusenost??jsem z toho nejaka nesva...cely tehotenstvi probihalo absolutne vklidu,....az moc v klidu....diky za odpoved....

knobloska
16. črc 2011

@vrbovabalkova já špiním celé těhu, od 20.tt, někdy i krev, ale ani na pohotovosti, ani můj dr nic nevidí. Jsem z toho akorát celou dobu na nervy a už se nemůžu dočkat porodu. Takže už to takhle táhnu pěkně dlouho, v nemocnici si mě nechat nechtějí, že mi nic není. Mně to normální nepřipadá, ale nemůžu dělat nic jinýho, než čekat a doufat, že to odbře dopadne. Držím palce a dej pak vědět, jak to dopadlo.

traya
16. črc 2011

Ahoj holky jdu si pro radu 🙂

3.7. se měla dostavit MS ale místo toho jsem měla // 🙂) 7.7. jsem šla na krev kde mi potvrdili hcg 321
11.7. k dr kde mi řekl že jsem v 4+2tt a viděl tam malý flíček (mimi), přišla jsem domů a trošku ale opravdu nepatrně jsem špinila (říkala jsem si že je to po vyšetření)... středa křeče v břiše (jelikož mám už jednoho syna tak jsem si říkala že jsem se přemohla) no a od te doby mě přešly i nevolnosti což mi už teda podezřelé bylo, tak jsem v pátek volala dr. Pozval si mě ještě ten den takže mi udělal utz 15.7. jsem teda dle utz 5+2 flíček má 12mm vzal mi ale krev, na hcg protože se mu nelíbí tvar miminka (bez okraju jen rozteklý flek), a našel tam hematom :( hcg je 6915 mě se to zdá dost. No ale co mě trápí, dr se nelíbilo ten tvar, Holky když jste byly kolem toho 5tt jak vypadalo vaše mimi na utz a hlavně neměl by mi dr napsat třeba ten ascorutin nebo magnesko, prostě něco?? poslal mě domů at si v pondělí zavolám a 25.7. na utz... hlavně mě vystrašil ten jeho vyrat, prostě se mu to nelíbilo :(((

gammaray
16. črc 2011

@traya zdravím,hcg máš podle mě krásné.já špinila až do 12 tt.s tím tvarem nevím,zkus se třeba podívat do mého alba,mám tam fofo z 5 a 7 tt,jestli ti to pomůže,mám tam dvojčata.určo to u tebe bude ok 😵

kpetranova
29. říj 2014

Ahoj holky ,jsem v 6tt a také jsem špinila nebo špinim.Jelikož sem měla zdravotní problémy tak mě vyšetřovala doktorka a přitom mi na to špinění přišla .Byla jsem strašně vyděšená a doktorka mě eště víc vyděsila ale poslala mě na krevní testy po 48h. celou dobu jsem byla jako na jehlách protože sme se o miminko snažily 3roky a když se stal zázrak tak najednou problém. Když sem si šla pro výsledky tak už na mě sestřička v čekárně volala že výsledky sou přímo výborný . Málem sem brečela štěstím a i když nikdy není úplně vyhráno tak sme aspon klidnější ... Za 48 h nám Hcg stouplo z 5350 na 11277 .Holky neváhejte a raději šup k doktoru jistota za 60kč která je k nezaplacení...Držím všem moc Palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru