• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stále zvýšená teplota v těhotenství. Máte zkušenost?

12. května 2016 
Ahoj,má některá z vás zkušenosti se zvýšenou teplotou v těhu?Já jsem ve 13 týdnu a po celou tu dobu ji mám a nezbavila se jí.Můj mudr.mi řekl,že je to na začátku a v těhu normální,ale já teda nevím,mám strach z vývojových vad plodu.Nic jiného mi není,tak mám docela obavy,že mám stále zvýšenou,max.37,2C.Díky za názory a zkušenosti.
19. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rora neměj strach opravdu je to normální tak se neboj a užívej si rostoucího bříška.
19. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak snad máš pravdu,děkuji :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rora je to určo naprosto normální, si vzpomínám, že já měla asi do 3-4měsíce 37,3-37,4´C. Takže bez obav, doktor mi taky říkal ,že je to naprosto vpořádku. Tak se vůbec neboj, jsou to zbytečné starosti. Měj se hezky
22. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rory taky musim potvrdit, ze je to normalni, mam taky porad takhle zvysenou teplotu a vsude v knizkam o tom pisou,ze se toho nemame lekat , ze je to normlani. Telo holt hodne pracuje na spravnem vyvoji miminka a to je zahul :grinning:
22. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s tím také bojuju už třetí týden - teplota se mi drží kolem 37,2. Myslela jsem že mám nějakou virózu, ale vypadá to na trvalý stav. Kolem mě to takto v těhu měly další tři holky.
25. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovím diskuzi. Nevím jestli zvýšená teplota je spojená se začátkem těhotenství ale bolí mě k tomu ještě v krku tak nevím jestli je to nějaká viroza nebo jak píšete že je to normální takhle v začátku. Mám navíc bolest v krku.
12. kvě 2016 v 18:29  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek