Stále zvýšená teplota v těhotenství. Máte zkušenost?

rora2
19. říj 2009

Ahoj,má některá z vás zkušenosti se zvýšenou teplotou v těhu?Já jsem ve 13 týdnu a po celou tu dobu ji mám a nezbavila se jí.Můj mudr.mi řekl,že je to na začátku a v těhu normální,ale já teda nevím,mám strach z vývojových vad plodu.Nic jiného mi není,tak mám docela obavy,že mám stále zvýšenou,max.37,2C.Díky za názory a zkušenosti.

adellaide03
19. říj 2009

rora neměj strach opravdu je to normální tak se neboj a užívej si rostoucího bříška.

rora2
autor
19. říj 2009

Tak snad máš pravdu,děkuji 🙂

aji81
22. říj 2009

Rora je to určo naprosto normální, si vzpomínám, že já měla asi do 3-4měsíce 37,3-37,4´C. Takže bez obav, doktor mi taky říkal ,že je to naprosto vpořádku. Tak se vůbec neboj, jsou to zbytečné starosti. Měj se hezky

skretik
22. říj 2009

Rory taky musim potvrdit, ze je to normalni, mam taky porad takhle zvysenou teplotu a vsude v knizkam o tom pisou,ze se toho nemame lekat , ze je to normlani. Telo holt hodne pracuje na spravnem vyvoji miminka a to je zahul 😀

ocelotka
25. dub 2012

Já s tím také bojuju už třetí týden - teplota se mi drží kolem 37,2. Myslela jsem že mám nějakou virózu, ale vypadá to na trvalý stav. Kolem mě to takto v těhu měly další tři holky.

denni23
12. kvě 2016

Obnovím diskuzi. Nevím jestli zvýšená teplota je spojená se začátkem těhotenství ale bolí mě k tomu ještě v krku tak nevím jestli je to nějaká viroza nebo jak píšete že je to normální takhle v začátku. Mám navíc bolest v krku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru