Střevní chřipka v těhot. Je normální být tak unavená?

pismenka
19. led 2012

ahoj maminky, v pondělí jsem měla šílený zvracení, bolest břicha.....celý den jsem nemohla nic pojíst, ani se napít, v úterý už bez zvracení,ale jsem jak zmlácená. Jsem ve 4měs. těhotenství. Ani bych nemusela jíst, kdyby se mi nekroutil žaludek hlady. Je to normální být tak unavená, nohy, svaly, celý den ležím. Naštěstí manžel vodí dcerku do školky a zatím to ode mě nikdo nechytnul.

dvojka
19. led 2012

Bohužel to normální je ☹ .Přeju brzské zotavení. Mě se to ted posledně drželo pomalu dva týdny-byla jsem jak zmlácená a i když jsem už dávno nezvracela a neprůjmovala nechutnalo mi jíst.Střeva mi nakopla až smecta kterou jsem dvakrát denně pila a zažívání se mi trochu upravilo.

dvojka
19. led 2012

@pismenka -kup si aaspon glukopúr a slad si tím čaj.Čaj pij radši jen černý.Mně ještě na pohotovosti poradili abych si zmrazila kostky coly a ty jsem pak cucala,ale né moc to by ten žaludek opět podráždilo.Třeba každou hodinku a půl jednu kostku.

hojda
19. led 2012

Ježíš taky slyším kolem, jak to řádí, řádilo kolem ´Vánoc.....Odkud jste?

dvojka
19. led 2012

ono bylo kolem vánoc relativně teplo a tak se bacili množili 😠 . Moje mladší dcera zrovna na dnešek prozvracela celou noc,tak snad to bylo jen z přejedení.Je to humus tyhle střevní chřipky 😔

luckyhoney
19. led 2012

Já jsem si tím prošla v úterý, zvracení, průjem, bolest žaludku, celková slabost, bolest kloubů ... fuj, celý den jsem prospala,.. pokud jsem nebyla na wecku ..totálně neschopná čehokoli, manžel musel zůstat s dcerkou.. tenhle stav trval jen ten jediný den, včera už to bylo ok jen jsem neměla chuť k jídlu a dnes už se to zdá být ok. Chce to vydržet, ono to přejde, miminku to neublíží.

pismenka
autor
19. led 2012

@hojda jsme z okr.Nymburk, u malé to řádí ve školce....tak si myslím, že mi to donesla, nosí mi takhle angíny apod. ☹

máme jet příští sobotu na hory,tak jsem se těšila, no nevím, uvidím jestli budu takhle pořád zmlácená ☹
jdu se naložit do vany, dát se trochu do kupy, zase se nechci nějak uhnat, to by mi manžel dal 😀 mám nakázáno ležet 😀

hojda
19. led 2012

@pismenka No zrovna včera mi psala jedna maminka i Milovic, že jí malá taky blindí☹, tak to je taky u vás.....TAk přeju brzké uzdravení!

baca
19. led 2012

Já jsem u prvnho těhotenství byl ajen nachlazená - teplota kolem 37, rýma a ležela jsem jak placka přes dva týdny, pak jsem naznala, že už bych se měla vrátit do práce 🙂 To jsem byla v asi 5. měsící.

pismenka
autor
19. led 2012

vrátit se do práce, to u mě nehrozí ☹ trvrdne mi břicho apod. tak že i tak musím víc odpočívat, ale už to bylo na dobré cestě a střev.chřipka mě zase pěkně hodila dozádu ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru